Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18901) xeon forever válasza Sirandrish (#18900) üzenetére


xeon forever
addikt

En vegig olvasom mindig Amit irnak, tetszik is a tortenet, persze nem mindenkit erint, ugyanugy ahogy a skip sem mindenkinek kene, de ha mar van akkor legyen replay is Hatha valaki veletlen nyomja El...
:U

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18902) Sirandrish válasza xeon forever (#18901) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Alapvetően érdekelne a történet...ha nem 8 éve "történne" :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18903) fpatrik17 válasza xeon forever (#18897) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Tisztában vagyok vele, de idegesít, hogy ott egy 5*-os R3 fegyó azt nem használja kutya se. :D R3 Serpent Spine van amúgy, még a régi BP-okból, de Beidou nálam top3 kedvenc karakterben benne van és ő már ezer éve full arra van Artifactozva. Annyi örömet hozott már, nincs szívem elvenni tőle. Amúgy próbálgattam és a nuke dmg nyílván magasabb Serpenttel + Bennett bácsival meg Zhonglival. Viszont ezzel a Skyward fegyóval is simán legyalulja még az end game contentet is, ahogy teszteltem... Plusz elég szerencsétlenek a jelenlegi artifact rolljaim Navian energy recharge terén, ez a fegyó pedig megoldja azt is. ;]

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#18904) kill_switch válasza xeon forever (#18901) üzenetére


kill_switch
senior tag

Persze, még ilyen ötleteket kéne nekik adni, hogy amúgy reward nélkül is jó lenne játszani, hogy még azt a minimálisat se kelljen a játékosoknak adniuk... :DDD
A skip gombnak igencsak lenne már létjogosultsága, mert a játék 70%-a totál érdektelen hülyeség. Nem véletlenül nem teszik bele, mert valószínűleg a játékosok 1%-a lenne, akik végigszenvednék.
A controllerem X gombjának az élettartamát ez a játék szívja el. :W

(#18905) xeon forever válasza kill_switch (#18904) üzenetére


xeon forever
addikt

Valamit felreertesz. Persze elsore adjak csak oda a primot. ;) Itt a skip miatt tuti kene replay is, akkor mar hulyek lennenek adni meg plusz primot. :B

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18906) F34R válasza Sirandrish (#18898) üzenetére


F34R
nagyúr

Szia Andrish, ha magara a jatekra gondolsz semmit nem valtozott, lettek QoL valtozasok de kb ebben ki is merul. Szeretnel visszajonni?

(#18907) kill_switch válasza xeon forever (#18905) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ja, persze, úgy más. Duplán ne is adjon, még a végén elkényeztetnének. :))

(#18908) Sirandrish válasza F34R (#18906) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Eszembe se jutott :N
Mindig el tudom "költeni" a szabaidőm...nem nagyon vannak üresjáratok ahova beférne :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18909) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

Egy hasonló skip rendszert mint ami a Granblue Fantasy Relinkben van el tudnék képzelni. Ott a skip megnyomása után egy kis ablakban összesítik amolyan tldr módban.

giran~

(#18910) CJ4567 válasza fpatrik17 (#18903) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem ott áll az inventory-mban kettő Amos Bow, és semmit se tudok velük kezdeni. :DDD

No Sana No Life

(#18911) F34R válasza Sirandrish (#18908) üzenetére


F34R
nagyúr

Es ha lenne skip gomb? :DDD

(#18912) Sirandrish válasza F34R (#18911) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor sem, csak kíváncsi voltam hogy változott-e valami.
Bér hogy őszinte legyek, egy havi fizetést rá mertem volna tenni hogy természetesen nem :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18913) xeon forever válasza Sirandrish (#18912) üzenetére


xeon forever
addikt

Mit ajanlanal Genshin helyett???$tiluson belul, nem feltetlen gaccsa....

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18914) Sirandrish válasza xeon forever (#18913) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Foglalmam sincs. Ha mindenképp ilyen adventure, bosskiller, dungeon figurát akarnék, akkor valami MMO-val próbálkoznék. Mondjuk a Lost Ark. Igaz már azzal sem játszok, de pár száz óráig marha jól szórakoztam azzal is, és az is ingyenes. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18915) emiki6 válasza Sirandrish (#18914) üzenetére


emiki6
veterán

Zelda botw? Hamár...

Nekem a horizon zero dawn volt jó élmény open worldben.

Endless grind játékkal szerintem nem szabad játszani, mert veszélyesek és az mmo-k olyanok.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18916) Sirandrish válasza emiki6 (#18915) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A Horizon oké, de Zeldához nem ártana egy Switch, neki meg tudtommal PS5 van.

"Endless grind játékkal szerintem nem szabad játszani, mert veszélyesek és az mmo-k olyanok."

Ezzel amúgy egyetértek..a Genshin is olyan volt nekem (és volt még más is) amit már a hátam közepére sem kívántam, de még akkor is legalább egy évig toltam, egész egyszerüen azért mert már sajnáltam a beleölt időt és energiát..
Sokkal nehezebb egy ilyen játékot otthagyni, mint egy olyat aminek van vége.
Arra könnyebben rámondod hogy "jó, ebből elég volt", vagy ha mondjuk drága volt vagy bármi, akkor erőt veszel magadon és végigviszed.
De az ilyen "endless runner" játékokat sokan nem merik letenni...és most erősen magamból indulok ki :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18917) emiki6 válasza Sirandrish (#18916) üzenetére


emiki6
veterán

Ja, hogy az szviccs ekszkluzív. Mb. :D

A gendhin még nem vészes, mert végtelen grind-ot nem tudsz beletenni pont a resin miatt, az egyetlen baj vele, hogy naponta kell vele játszani (a napi szarok miatt).

Én régen runescape-eltem, de mikor odajut az ember, hogy napokon át kéne szinte folyamatosan bányászni, hogy lépjen egy szintet, ami ráadásul nem is szórakoztató stb... komolyan?

Wayne meg a diablo 3-ról mesélte, hogy el kellett adja az acc-ját, mert rabja lett a játéknak es a grindnak.

Vigyázni kell. :K

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18918) vakablak93


vakablak93
őstag

Látom csak én szeretem az ilyen vég nélküli játékokat akár MMO-kat, engem azok a single egyszer kijáttszós gamek javarészt csak untatnak, vagy felidegelnek, hogy most csak ezt vagy azt lehet csinálni de nekem nem biztos hogy kedvem van hozzá, így az összeset otthagyom pár óra után... A Genshinben is az mmora emlékeztető rész fogott meg. :))

Tűkön ülve várom már a Blue Protokollt meg a Perfect New Worldöt is, mindkettőt mert mmo, és akkor majd nem csak 10 percig lehet játtszani naponta.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18919) Sirandrish válasza emiki6 (#18917) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A Diablo 3ba nekem is belement 3K+ óra :K :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18920) Sirandrish válasza vakablak93 (#18918) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én szeretem az ilyen játékokat, de általában csak End Game-ig...mert ott jön a végeláthatatlan repetitív gameplay rész amire ma már annyira nem vágyom.
10-20 éve jobb volt monotonitástűrésem, de most hamar ráunok a végtelen körökre :B
(egyel fentebb írtam...D3ba 3K+óra, a D4be egy karit nem húztam fel 100-ra :N )

Amikor 200szor kell leölni ugyanazt a bosst hogy haladj 0,02%ot, vagy épp (ami még rosszabb) hogy ESÉLYT KAPJ arra hogy haladj 0.02%ot, nah az már nem menő nekem..
Főleg ha ez megvan spékelve 1-2 finom kis mikrotranzakcióval amivel ha csak közvetve is, de némi előnyre lehet szert tenni..

Amúgy a Blue Protokolt már évek óta várom.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18921) vakablak93 válasza Sirandrish (#18920) üzenetére


vakablak93
őstag

Akkor majd ha megjelenik nyomhatjuk :DD , néztem pár gameplayt mert ugye japánban már jó ideje fut, szerintem tök jól fog kinézni.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18922) Sirandrish válasza vakablak93 (#18921) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Remélem úgy jelenik majd meg mint a Lost Ark. Ugye Ázsiában az is évekig ment az EU megjelenés előtt, viszont cserébe az EU-s kiadás sokkal sokkal tartalmasabb volt mint az ázsiai megjelenéskor...így alapból 2-3 évnyi tartalommal kaptuk meg. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18923) jonnyjoker01 válasza Wayne (#18890) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az szép :C :Y

Nekem nem volt elég ER a csapatban ahhoz, hogy az időhúzós rotációk között tudjak újra setupolni, úgyhogy egyszer staggerelnem kellett Yelannal :D

Apropó Yelan, buildet kérhetek? :D Gondolom signature fegyó ilyen sebzéssel, én ER gondok miatt inkább az Elegyt adtam neki.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#18924) vakablak93 válasza Sirandrish (#18922) üzenetére


vakablak93
őstag

Hát én azért remélem hogy idén megjelenik mint ahogy eddig írták és nem kell még éveket várni :D

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18925) Sirandrish válasza vakablak93 (#18924) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

1 év alatt biztos kapott már pár upot...remélhetőleg azt már megkapjuk kapásból :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18926) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#18912) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én most már büszkén jelentem hogy se commissionöket nem csinálom, se resint nem használok :D (kivéve amikor kihúzok egy új karaktert, pl most :D).

Azt szoktam csinálni, hogy az éppen futó eventet hétvégenként megcsinálom reward összeszedése nélkül, a rá következő héten pedig naponta szedem ki belőle a rewardokat, amik adnak adventure pontokat vagy miatökömet, azokból lesz megcsinálva a commission automatikusan. Szóval hétközben napi 2 percet foglalkozok a játékkal (ebben benne van a betöltési idő is :D) , hétvégén pedig max 1 órát. Amikor pedig van szabadidőm meg kedvem és nem fut event, akkor az új területeken mászkálok, az is adja az adventure pontokat amik megcsinálják nekem a commissionöket.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#18927) F34R válasza vakablak93 (#18921) üzenetére


F34R
nagyúr

Azok mind betak voltak nem ugy mint a Lost Arknal. Iden fog mindenhol megjelenni, szoval max azok lesznek elonyben akik kaptak beta hozzaferhetoseget.

(#18928) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#18926) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah de látod...ez a "terv" ahogy ezt kitaláltad, már az több idő mint amennyit én már rá akartam szánni :D
Millió fejlesztetlen karakterem van, köztük sok 5 csillagos is, és még van vagy 16K primom úgy, hogy mióta abbahagytam még a kódokat sem írom be, pedig azóta abból is összejött volna már pár ezres :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18929) vakablak93


vakablak93
őstag

Nah,
3 hét alatt eddig jutottam (ez az én artifac pecheimmel valami hihetetlen), még próbálgatom de eddig egész jónak tűnik a saját szettje (Skill max lövés kb 252K), pedig az ATK most alacsonyabb mint a 2db Shinemawa + 2db Gladiátor szettemmel, remélhetőleg a kövi pár héten belül már sikerült rendesen lehagyni.

Kövezzetek meg, de nálam eggyenlőre ez marad fennt. :)) Persze ha a beolvasztott hulladék artikból előbb lesza shinemawa + gladiátor duó jobb akkor majd visszateszem.
Elválik. :)

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18930) emiki6 válasza jonnyjoker01 (#18923) üzenetére


emiki6
veterán

Wayne buildjei: [link]

vakablak: Grat, ez már nem rossz.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18931) CJ4567


CJ4567
veterán

Mennyire lenne gigacope Xianyun C0 main DPS-ként Furinával és C6 Faruzannal? :DDD Fegyvernek oda tudok neki adni egy Skyward Atlas-t, vagy Widsith-et :D

No Sana No Life

(#18932) F34R válasza CJ4567 (#18931) üzenetére


F34R
nagyúr

C0-n ? nem contendor a tobbi dps hez kepest de probald ki eleg fun. C6 -n vannak mainek az elegge brutalis.

(#18933) Mike


Mike
veterán

Navia: [link] :D még is csak kellett wishelnem rá

[ Szerkesztve ]

(#18934) emiki6


emiki6
veterán

Kimértem, C1 Xianyun pont olyan gyors, mint C1 Yelan (sőt hosszútávon még lehet, hogy gyorsabb is, 3 yelan skill-lel is le kéne teszteljem). Annyi, hogy xy-nál figyelni kell a cd-re, a második skill benyomása előtt meg kell várni, hogy a cooldown elérje a 4 másodpercet (különben a CD reduction kárbavész). A harmadik skill időzítését még nem kísérleteztem ki.

Szerk: Leteszteltem azt is. Hosszútávon Xianyun egyértelműen gyorsabb (ha jól van időzítve), noha nem számottevően.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18935) CJ4567 válasza F34R (#18932) üzenetére


CJ4567
veterán

Jó, de C6-on melyik 5*-os nem brutális? :DDD Dehyán kívül ;]

No Sana No Life

(#18936) Mike válasza emiki6 (#18915) üzenetére


Mike
veterán

A Forbidden West magasan jobb

(#18937) F34R válasza CJ4567 (#18935) üzenetére


F34R
nagyúr

Jean :DDD meg Qiqi ;]

(#18938) emiki6


emiki6
veterán

Yelan C1 és Xy C1 sebességi verseny: [link]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#18939) CJ4567 válasza F34R (#18937) üzenetére


CJ4567
veterán

Qiqi-től PTSD-m van, őt elvből se fogom felszintezni ;] C3-as, jobban örülnék ha meg se lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#18940) xeon forever válasza CJ4567 (#18939) üzenetére


xeon forever
addikt

Pedig olyan cuki. ;]
Ow imadok ezzel a teammel okorkodni.
es gyengenek nem is neveznem.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18941) xeon forever


xeon forever
addikt

Pont napokban felyeztem be az animet, es beugrott ez a kép... :DDD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#18942) Mike válasza CJ4567 (#18939) üzenetére


Mike
veterán

Komolyan nem értem mi bajotok Qiqivel.

(#18943) CJ4567 válasza Mike (#18942) üzenetére


CJ4567
veterán

Raidennél 50/50-em elvesztettem, Qiqi. Ganyu banneren 50/50 lose, Qiqi. Kazuha banneren 50/50 lose, Qiqi. A standard banneren három fegyver, egy karakter esett idáig, az a karakter pedig Qiqi. Gondolom érted most már, hogy mi a bajom vele ;] Ráadásul nem is tetszik se a karakter, se a kitje.

Eshetne már egy Diluc, vagy Tighnari :U

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#18944) Mike válasza CJ4567 (#18943) üzenetére


Mike
veterán

Na akkor már c3. Ha kitart a szerencséd akár c6 is lesz belőle, akkor azért érdemes elgondolkodni rajta, hogy mégis használod :)

Én nem utálom Jean-t, pedig már C2 és egyszer sem wisheltem rá. Qiqit használtam miután esett, még a legelején, egyáltalán nem volt rossz kari.

De Qiqit általában mindenki utálja, ennek miértje érdekel
Tighnari nekem is eshetne, de mióta szegény bekerült a standard bannerbe esélytelen

[ Szerkesztve ]

(#18945) Urzu_7 válasza Mike (#18944) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Mert Qiqi C6-on ugyanolyan mint C26-on.

giran~

(#18946) CJ4567 válasza Mike (#18944) üzenetére


CJ4567
veterán

C6 Qiqi tudtommal annyival tud többet, hogy újra tudja éleszteni a karaktereket. Ha abyss-ban meghal valaki, akkor azonnal reset, kivéve ha 12-3 második fele vége felé hal meg valaki :) Amúgy meg van Zhongli mint pajzsos, Jean, Xianyun, Kuki, Yaoyao mint healer, akik jobban is tetszenek karakterileg, és kit-ileg, mint Qiqi. Ha meg OW-ben hal meg valaki, akkor ott a kaja, vagy a tower of seven :D

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#18947) vakablak93 válasza CJ4567 (#18946) üzenetére


vakablak93
őstag

Pusztán kíváncsiságból mert alapvetően én se szeretem qiqit, nem is húztam fel pedig nekem is C1 a nyavajás már, de ami az újjáélesztést illeti én ennek már vettem hasznát C6 Barbarával abyssban 12-2 Raiden elpatkolt, és egyből vissza is tért.

Mért kellett volna itt resetelnem? Mentem tovább és befejeztem az abysst.
Vagy van esetleg ennek valami hátránya amit nem értek?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#18948) Sordoran válasza vakablak93 (#18947) üzenetére


Sordoran
addikt

Amikor nincs aki újra tudja éleszteni, akkor ugye következő körben -1 ember lenne, az meg bukta. Erre vonatkozott, nem arra, hogy van újraélesztés, az pont hogy pozitív tulajdonságuk. (Csak ugye ha jobb a healer, akkor elméletben nem lesz szükség az újraélesztés képességre, ezért nem prioritás ez a képesség. Régen rossz, ha szükség van rá. ;] )

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#18949) CJ4567 válasza Sordoran (#18948) üzenetére


CJ4567
veterán

Körülbelül erre gondoltam, csak túl röviden fogalmaztam. :DDD

No Sana No Life

(#18950) xeon forever válasza CJ4567 (#18949) üzenetére


xeon forever
addikt

Hat nalam MR Peppen videoja basztaki a biztositekot cukisag teren.
https://youtube.com/shorts/9aWrxxe8VUQ?si=MiDjM3YJVpBRj4Vw
:C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.