Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) #56474624


#56474624
törölt tag

Rájöttem, hogy nekem elég lenne egy x-fi xtreme audio is. Hangügyileg ugyanazon minőséggel bír, mint egy x music. Csak épp játékok hangzásához nem a legjobb. Bár az kevésbé izgat...

(#552) ToxLee


ToxLee
őstag

Gyorsan valaki, nem szól a mélyem :O A bass redirection be van kapcsolva

(#553) ToxLee


ToxLee
őstag

A tesztbe mindegyik szól de a filmeknél,zenénél, játéknál csak az első kettő. Nem szól a center se a mély se és a hátsók sem :O

(#554) CortezX válasza ToxLee (#553) üzenetére


CortezX
aktív tag

Először én is így voltam. Mien hangkarid is van? Mert nekem az ALC882-nek a driverébe kellett kotorásznom és ki be kapcsolgatni az opciókat hogy minden szóljon. De hogy miért kell ki-be kapcsolni azt nemtom de jó lett. Vagy ha igy se jó akkor ellenőrizd hogy jó aljzatba dugtad-e a csatikat.

(#555) djtoomi


djtoomi
addikt

elvileg a realtek hangkarik ha kihuzol egy kábelt és be egy másikat megérki mi a szart akrsz azzal a kábellel.ott kiválasztod hogy minek a hngjá dogtad be.ha c-media-d van akkor meg menj be a mixer-be és ott hogy 2 speakerrs 4 speakers és 5.1 spekears közül értelemszerüen a 5.1-et válaszd

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#556) CoRn3L000


CoRn3L000
csendes tag

Üdv MINDENKINEK!

Mai nap lecseréltem 5.1-em 3600-ról 5000-re!
Első benyomás és egyben kérdés is: Miért szól az 5000-es FULL hangerőn CSAK úgy, mint a 3600-os felesen??? mindent odacsavarva se szól úgy mint a 3600-os! A mély ''tetszik'', mivel alacsonyabb frekiket jobban leadja, mint a régi és nem is kopogós annyira...DE az egész rendszer sokkal hallkabb, mint volt :S

Az egészbe a szívás, hogy a régit meg már el is adtam...

valakinek akinek van régivel és újjal tapasztalata pls. írja le nekem mit vett észre a kettő között! Előre is THX :C

Jazz Speaker J9902 5.1 hangfal szett eladó! Genius sw-3600 5.1 eladó! Érdeklődni privátban! :) & Razer Copperhead & Diamondback eladó!!!

(#557) ToxLee válasza CortezX (#554) üzenetére


ToxLee
őstag

Már megoldottam egyedül. Egyszerűen fantasztikus a rednszer :R A cutt frequnecy be tudom állítani ,hogy hánytól hány HZ adja a mélyeket, én 0-82 állítottam. Egyszerűen fantasztikus, zseniális, frenetikus :C Nem találok szavakat :C

(#558) bucus válasza CoRn3L000 (#556) üzenetére


bucus
csendes tag

Korábban már én is leírtam a hasonló tapasztalataimat. Nekem van mind a kettő, ugyanez a véleményem. Nincs igazán jó érzésem az újjal kapcsolatban, sőt ahogy múlik az idő, ez egyre erősödik, már lassan a csalódásnál tartok. Az újtól az ember azt várná, hogy túlszárnyalja a régit. Itt erről szó sincs, ha csak az nem írható a javára, hogy kultúráltabb a távszabályozója, és több funkciója van. Egy átlagos szobában a normális hallgathatósághoz a mastert 12 órára, vagy afölé kell állítani, és még így sem nevezhető hangosnak. A régit sosem kellett ennyire feltekerni, sőt!

(#559) CortezX válasza bucus (#558) üzenetére


CortezX
aktív tag

Nem tudom hogy te akkor mit vettél....de lehet hogy a füleddel van baj :U

Nekem 12 óránál áll most is a master és zenehallgatásra pedig így is bőven elég. Sőt néha még sok is. Filmnézésnél (filmtől függően) felcsavarom én is 1-2 óráig de ott már elég hangos tud lenni egy-egy akciójelenet. Ennél feljebb pedig még soha nem csavartam mert normális embernek ez bőven elég. Ha valaki 30 éves korára süket akar lenni az tekerje fel nyugodtan.

Én teljesen meg vagyok elégedve az 5000-essel. Egyébként egy 16 m2-es szobába használom.

(#560) ZakRob válasza bucus (#558) üzenetére


ZakRob
senior tag

Nekem is 5000-em van, én foobarral használom, a hangerőt 90%- ra szoktam beállítani a master-nél és a wav-nél is. Nekem már 10 óránál is elég hangosan szól, ilyenkor kicsit lejebb is veszek a foobar-ban. Feltettem még hozzá egy channel mixer kiegészítést, ebben a hangkártya beállításaitól függetlenül lehet még növelni pl.: a sub hangerejét, nálam ez szempont volt , mert valamilyen oknál fogva elég gyenge a jel ezen a kimeneten. Winampnál alig lehet valamit hallani a sub-ban. Még keresek hozzá dvd lejátszó programot is , amin hasonlóan lehet növelni a hangerőt.

(#561) CASper666 válasza CortezX (#559) üzenetére


CASper666
tag

Én is meg vagyok elégedve a hangjával, de az tényleg eléggé meglepett hogy 50%-on szól hallgatható hangerőn :F . - Viszont 75%-nál már 2-3 perc után bántja a fület ha közel ülök hozzá. Szerintem a hangerővel nincs gond, csak a szabályzó lehetne kicsit egyenletesebb. Jah, és még az sem tetszett nekem hogy fél hangerő után szinte alig emelkedik a mély (legalábbis úgy hallom), a magas hangok meg szétszedik a fejemet:( Átnézek már a szomszédba holnap és meghallgatom újra a 3600-ast.:D) Csak hogy tényleg legyen összehasonlítási alapom:D

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#562) bucus válasza CortezX (#559) üzenetére


bucus
csendes tag

Én sem szoktam üvöltetni, csupán alátámasztom mások véleményét. Továbbra is furcsának tartom, hogy egy nagyobb teljesítményűként (bár csak a subnál) meghírdetett azonos konstrukciójú erősítőnél azonos beállításoknál a nagyobb teljesítményű lényegesen halkabb. Elég sok erősítőt láttam-hallottam már, ezeknél a hangerő változása arányos volt a poti elforgatásával. Itt bekapcsoláskor eleve 3 osztást szabályoz fel automatikusan. Gyakorlatilag itt (kb. 9 óránál) kezd megszólalni. Innen még tovább kell tekerni a normális hallgathatóságig. A réginél bőven elég volt a 9 órára való beállítás. Ugyanarról a hangkártyáról (SB Audigy2 ZS Platinum Pro) hajtom meg, mint a régit, ugyanazzal a beállítással. Bár most újra próbálgatom, nehogy hülyeséget írjak, függ a hangerő a lejátszó programtól is.

(#563) CASper666 válasza bucus (#562) üzenetére


CASper666
tag

Jaje!
Igazad van. Előbb szólal meg a 3600-as hallható hangerőn.
Nem bírtam várni, és meglátogattam haveromat, akinek a 3600-as van.
Teszteltünk, hallgattunk, meg minden - Gondolom a szomszédok kedvencei lettünk ezzel fél tízkor :))
Én személyesen arra a következtetésre jutottam, hogy a régi(3600-as) képes hangosabban szólni, viszont betorzít. Miközben az 5000-res inkább leszabályozza a bass-t és a hangok tisztábbak maradnak max terhelésnel, is.(Csak akkor is elfogy a mély :F )
-De egy 5x5-ös szobában nem is igazán kell ettől (75%) nagybb hang-
Igazán nagy különbség nincs, csak ami sejthető volt (a sub teljesítményének köszönhetöen), szebbek és erősebbek a mély hangok az 5000 esetében. - Ezt saját fülemmel hallottam. Persze biztos számít az is hogy a haveré már 2 éves, én meg 1 hete vettem. :)

UI: Szerintem az a pár vatt plussz tényleg csak az erősebb basszus kedvelőinek számít - Köztük nekem is. - Tehát nem bántam meg hogy 5000-est vettem, még akkor sem ha a 3600-as távirányítója ''átvisz'' a fa ajtón is :)

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#564) #56474624


#56474624
törölt tag

Na csak megvettem az xtreme audio kártyát. F*szom fog plusz 10-11 ezret kiadni xtreme musicra, amikor alig-alig játszom. Zenét meg mindig hallgatok. Meg kissé hiánycikk is lett az xtreme music oem, hiszen ha jól tudom, már befejezték vagy két hónapja a forgalmazását.
Még nem volt időm letesztelni igazán. Első összehasonlításra alapból még mindig tisztább a kis discman (persze nem annyival, mint au se esetén). :D De ha bekapcsolom az X-Fi Crystalizer funkciót, akkor egyfajta ''csoda'' történik! Hihetetlen mit művel a hanggal! Most már ott tartok, hogy cserélhetem le a kis discman-t, mert köröket ver rá így. :C
Vaciláltam még, hogy talán audigy4 még szóba jöhet, de most már tudom, hogy jól döntöttem. Ezzel a funkcióval karöltve kategóriákkal jobb zenehallgatásra az x-audio, mint az audigy4, ezt bátran kijelenthetem. Ja és ez a basszust is nyomja elég kellemesen ez mán. Profi cucc.

(#565) M.Eriksen


M.Eriksen
tag

sziasztok,egy olyan problémám lenne,hogy megvettem ezt a hangfalat és hozzá egy genius sound maker 5,1-et de a mélynyomó meg se nyikan,sőt cak az egyik kicsi meg a baloldali közepes hangfal szól,mit tegyek?:Stud vki segíteni?előre is köszönöm!!

(#566) djtoomi válasza M.Eriksen (#565) üzenetére


djtoomi
addikt

tedd fel a angkari driverét és legközelebbi bekapcsolásnál megkérdi hogy 5.1 4 vagy 2 speakers.ha jól dugtad be akkor igy kell legyen.nekem is olyan hangkarim van.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#567) M.Eriksen válasza djtoomi (#566) üzenetére


M.Eriksen
tag

kösz szépen a választ,de megcsináltam,legfrissebb driver be,beállítottam hogy 5.1 és így 4 cucc szól kivéve az egyik frontot és a centert:(:(nem tudom mi lehet a baj :(
megnéztem azt is hogy ha két frontnak felcserélem a csatlakozóját a mélynyomón akkor is csak az egyik szól,az ami eddig is...nem tudod hogy mit lehetne tenni??

(#568) djtoomi válasza M.Eriksen (#567) üzenetére


djtoomi
addikt

center-el baj lehet a driver-be mert nekem csak a jetaudio programmal szól a center.mással nem.sztem az egyik hangszóró(ami nem szól)kábele a hangszóró hátuljában nem jól van csatlakoztatva.próbáld meg újra bekötni a kábelt és a jetaudio progit leszedni.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#569) M.Eriksen válasza djtoomi (#568) üzenetére


M.Eriksen
tag

jetaudiot használok de annál sem szól...és jól van bekötve már 5ször ellenőriztem,de akkor lehet szar mind a kettő hangszóró?:S

(#570) M.Eriksen


M.Eriksen
tag

most már szól a center de a másik nem!!...

(#571) djtoomi válasza M.Eriksen (#570) üzenetére


djtoomi
addikt

húha.akkor ott valami szar van.a 3600w-os kiadás vagy az 5000-es?próbáld meg a nem szóló hangfal kábeljét felcserélni az egyik hátsóval.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#572) #56474624 válasza M.Eriksen (#570) üzenetére


#56474624
törölt tag

És hátul a gépbe nincs rosszul bedugva? Mer hogy két csatorna közül az egyik nem szól, az a center-nél és sub-nál szokott előfordulni.

(#573) djtoomi


djtoomi
addikt

hali újra feldobtam windózt és driverek meg mindent hangkari driverében betettem 5.1-re megnéztem a multi audio channel izét ott betettem hogy minden egyes hagszórót halgassak meg szólt mind az elsők külön külön a hátsók is is külön külön a center és a sub is.jetuadio-ba is bettte 5.1-re windows-ban is betettem 5.1-re és eddig meg is volnánk zene indit jetaudio-ban és a center nem szól.mi a rák baja lehet?5.1-es filmnél szól de itt nem.eddig a zenébe is 5.1-ként szólt

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#574) djtoomi válasza djtoomi (#573) üzenetére


djtoomi
addikt

jetaudioban szól a center de más player-ben nem.kérlek mondjatok valamit!

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#575) #56474624 válasza djtoomi (#574) üzenetére


#56474624
törölt tag

Segítenék, de abszolút nem ismerem a genius sound makert-t. :((
Nem lőttél be valami 3D upmix-es cuccot? Nekem akkor szokott előfordulni, hogy center nem szól zenénél, mert ugye csak ''bezavarna''.
Mellesleg jetaudio-t sem ismerem, meg winamp párti vagyok inkább.

(#576) djtoomi válasza #56474624 (#575) üzenetére


djtoomi
addikt

nekem winamp-ban sem szól.valami nem tom hol van bibi mert jetaudio-ban szól de sem media player classic sem media player 11 sem winamp nem ad center hangot.dvd-nél ami 5.1 mindbe szól a center csak zenébe nem.eddig szólt zenébe is

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#577) CASper666


CASper666
tag

Nem közvetlen téma, de ha valakinek még nincs mivel tesztelni a hangfalat, akkor töltse le ezt: [link]

Most hallgattam bele, és egész jó hangok is vannak... ;] Persze stereo, azért volt ami megfingatta rendesen a dobozokat :P Pl. az a bass-teszt féle (pc-n fullon volt a hang, a hangfalon mindent fullra állítottam kivéve a mastert- az 50%-on volt) -kinyílt tőle a szekrényajtó :))

Szerintem ezzel tökéletesen lehet tesztelni a hangzást. ;)

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#578) ToxLee


ToxLee
őstag

Nekem valami baj van az 5000-rel. Ha bekapcsolom a hangot és 9 órán áll akkor recseg :O Igaz,hogy pont csak akkor de engem zavar. Ha mégegyszer kikapcsolom akkor már nem csinálja.Mi lehet a baj? Nektek van sistergés ha hangosra állítjátok? (2 vagy 3 órától nekem van....)

(#579) Száni válasza djtoomi (#576) üzenetére


Száni
tag

Az a normális, ha nem szól a center winampnál. Lehet 5.1-es plug-in-el felkeverni, de stereo hangot minek is? :F Csak elrontja a hangképet (de erről egyszer már leírtam a véleményem).

Ha akarom megvakarom a karom, mert olyanom van amilyenem, na persze nincsen japán jenem és angol nejem sincsen.

(#580) bozont válasza djtoomi (#576) üzenetére


bozont
veterán

Sajnos nem ismerem a hangkártyádat, de én a Vezérlőpult=>Hangok és audioeszközöknél kétféle beállítást használhatok a hangkártyámhoz. Az egyik Philips Sound Agent 2(ez most lényegtelen) a másik pedig Philips Wave device. Ha a wave device beállítást választom, akkor nálam is vagy csak a 2 front, vagy a 2front és a 2rear szól, de a center és sub, sehogysem. Nézz szét arrafelé is, hátha nálad is ez a baj.

[Szerkesztve]

(#581) óriás


óriás
csendes tag

CASper666: szia figyi azt hangtesztelöt mivel nyitod meg mert nekem semmivel nem sikerült!!

nem sokára énis veszek egy ijen rendszert majd leirom tapasztalataimat :D :D

(#582) djtoomi válasza bozont (#580) üzenetére


djtoomi
addikt

ott már beállitgattam mindent ahogy eddi volt.nekem azrt kéne 5.1-be szóljon a zene mert a center a legerősebb és szeretem ha az is szólanélkül máris csak 105w

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#583) CASper666 válasza óriás (#581) üzenetére


CASper666
tag

Hi!
Nekem is csak a jetAudio nyitotta meg.:(
De ez nem rendes teszt, csak tiszta hangokból álló track-ek : madárcsicsergés, harang, orgona, ''tenger'', meg ilyenek. Plusz 1-2 egyszerűbb nóta:D -valami német vagy milyen nyelvű hülyeség:)
De találtam bass-teszteket is itt: [link]
Ezekkel vigyázz! Nekem is negyeden volt, és remegett minden. ;] -És a fülem is bedugult. :))
Viszont van amelyknél bemondja előtte a frekit is.:)


Jasonchan!
Nekem nincs semmi sistergés, csak egy kis alapzaj. -Az is csak fullon hallható, de szerintem ez a természetes.
A 9 órai recsegés nálam is volt első két alkalommal.:( Vissza is akartam küldeni a cuccot, de azóta sem tudom újra kicsalogatni belőle azt a szörnyű zajt:)) -Lehet hogy szériahiba lesz, mert mások is panaszkodtak rá, viszont azt nem tudom hogy nekik megszűnt-e.

[Szerkesztve]

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#584) djtoomi válasza CASper666 (#583) üzenetére


djtoomi
addikt

jujj szólhattál vlna hogy vonuljak fedezékbe leszedtem a car audio fájlt és mögöttem van egy üvegszekrény tele modell autókkal és pár üveg cuccal.és fél hangerőn a mély maxon kiesett pár üveg cumó az asztalomon a tanyér ment kb 3cm-t

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#585) punish3r


punish3r
aktív tag

Helló! Végig olvastam a topicot hallottam jót is rosszat is a ''régi''(3600) és az új (5000) 5.1-es hangfalrendszerről! Ha az én fülem még nem hallott ilyen rendszereket muzsikálni, akkor melyik lenne a megfelő választás? Később veszek hozzá 1 audigy 2 ZS hangkarit is! Addig SIGMATEK asztali DVD lejátszóról fog majd szólni!
Bocsi ha ilyen későn tettem fel a kérdést, de csak most tudtam ''beszabadulni'' az oldalra!

Már a jövő sem a régi...

(#586) djtoomi válasza punish3r (#585) üzenetére


djtoomi
addikt

hali

üdv a Prohardver!-en!!!

Szerintem az 5000-es széirát vedd ha nem számit az ára de hameg igen jó a 3600-as is.Boldog Karácsonyt neked és szeretettel köszöntelek a PROHARDVER!-esek között.Ez is egy jó karácsonyi ajándék hogy pont ma lettél tag!!!

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#587) punish3r válasza djtoomi (#586) üzenetére


punish3r
aktív tag

köszi szépen djtoomi! boldog karácsonyt kivánok én is neked és mindenki másnak az oldalon!

Már a jövő sem a régi...

(#588) M.Eriksen


M.Eriksen
tag

újra itt,az mitől van ha bedugom az a converter kábelt és zenét hallgatok a center szrönyen recseg de a sub meg sokkal szebben szól?és ha nicsn ben nakkro a sub torzít de a center szépen szól...nem értem,miért van?jah és ha dvd-t nézek gépen és a kábel bent van akkor a center nem szól de nicsn bent akkor szól...érdekes

(#589) #56474624 válasza M.Eriksen (#588) üzenetére


#56474624
törölt tag

Tapasztalatom szerint az a konverter kábel vagy mi a szösz csak annyit csinál, hogy felcseréli a centert és a sub-ot.

(#590) M.Eriksen válasza #56474624 (#589) üzenetére


M.Eriksen
tag

kösz a választ,de akkor viszont kurva szar mélynyomót foghattam ki mert nagyon szarul szól ha már 10~12órára állítom:(vgy lehet beállítással gépen korigálni hogy neh szoljon szarul?mert rohadtul torzít:(

(#591) CASper666 válasza M.Eriksen (#590) üzenetére


CASper666
tag

Hali!
Szerintem próbáld ki egy asztali lejátszóval, vagy egyéb forrással a cuccot, így kiszűrheted hogy a hangfalakban van-e a hiba vagy a hangkari beállításokkal van baj.
-Még integrált hangkártyával sem kéne torzítania.-

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

(#592) djtoomi válasza M.Eriksen (#590) üzenetére


djtoomi
addikt

próbáld meg a mélynyomón a woofer-t kevesebb mint félre állitani mondjuk fél 11-re.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#593) #56474624 válasza M.Eriksen (#590) üzenetére


#56474624
törölt tag

A hangerőn a számítógépen belül állíts! Mondjuk 75%-ra vedd le a master-t, a wavé-t, illetve a hangszórókat is egyesével. Ja, és a ''bass management'' résznél (ha creative kártyád van) nézd meg, hogy a ''crossover frequenczy'' mennyire van állítva. 100 Hz-nél többre nem érdemes állítani, főleg ha mint mondod, torzul a hangképe. A subwoofer gain (+...dB) ha be lenne jelölve, azt meg főleg lődd ki! A lényeg, hogyha torzul, akkor a gépből kell kisebb jelet ráküldeni. Kint hiába állítod, attól még a gépről ugyanolyan ''nagy'' jelet küldesz rá, és torzul. Ha pedig kevesled a mélyet, akkor kint nyugodtan tekergetheted, de semmiképp se bent. Addig próbáld bent csökkentgetni a hangerőt (és ellenben kint növelni, hogy tartsd összességében a hangerőt), amíg nem érzed elég torzítás-mentesnek.

(#594) Dictator^ válasza M.Eriksen (#590) üzenetére


Dictator^
veterán

ha volt előtte 3600ad akkor azért érzed igy magad, nálam sztem a 3600 szebben szólt mint a mostani 5000, a mélyt nem igazán érzem, csak ha tényleg fel van tekerve a hangerő :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#595) Dictator^ válasza #56474624 (#593) üzenetére


Dictator^
veterán

nálam csak ugy tökéletes az 5000-es mélye, hogy 12dB rá van küldve audigy4-el..ha nem lenne eléggé gyenguci lenne nagyobb hangerőn is..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#596) #56474624 válasza Dictator^ (#595) üzenetére


#56474624
törölt tag

Lehet. Nálam az x audio-nál nincs bekapcsolva a +15dB, és a cmss 3d-nél is szándékosan nem a surround-ra teszem, mert alapból iszonyat sok a mély, csak úgy dübörög a kétlábdob. :) A másik szobába meg csukott ajtók mögött is csak úgy megdörren. ;] Tényleg veszélyes üzem. Az Audigy SE-mmel messze nem volt ilyen durva a mély.
Másrészt elég nyílvánvaló, hogy a te 5000-esed mélyével valami nincs rendben, ez nem normális dolog, hogy az előzőé erősebb volt. :(

[Szerkesztve]

(#597) Dictator^ válasza #56474624 (#596) üzenetére


Dictator^
veterán

a bolt szerint nincs baj a mély ládával, maxra felhuzta ugy szolt, de fura... na mind1.. marad a +12dB, a régi 3600osommal ilyen hangerőn mint ezen már remegtek az ablakok...de hát nem tok mit csinálni :D veszek egy X Audiot :D

Mod: ha a mélynyomon nincs felhuzva a bass (középen van) és ki van kapcsolva a +dB szinte alig van mély 12óránál.

[Szerkesztve]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#598) #56474624 válasza Dictator^ (#597) üzenetére


#56474624
törölt tag

Persze... Az a természetes, hogy egy tisztességtelen bolt így reagál a panaszra. Aquá-ban már nem egyszer vittem vissza úgy terméket, hogy egyszerűen nem voltam vele megelégedve, de egyébként tényleg semmi baja nem volt, és visszavették. 3 napon belül teljes áron, vissza is adták a pénzt... azután de egy héten belül (de lehet az után is, ezt nem tudom pontosan) az eredeti ár 90%-ért visszaveszik mindenféle balhé nélkül.
Szóval a bolt, ahol vetted, enyhén szólva bunkó hely lehet... Méghogy nincs baj vele. :W
Akkor ezek szerint a többiekével van a baj, akiknek ugyanezen körülmények között már úgy szól, hogy a falba préseli a legyeket? Áhhh, az ember csak fölidegesíti magát az ilyen kanyhallókon... :(

(#599) Dictator^ válasza #56474624 (#598) üzenetére


Dictator^
veterán

hát mostmár nem tudok mit csinálni, 5.1-es liveon nem vmi jol szol az 5000-es itthon, audigyn meg hogy rá van adva a +dB igy még elmegy...de mostmár ugyis mindegy, csak akkor lettem volna kurva ideges ha más hangkarim lenne és még igy se szolna mint most..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#600) ToxLee válasza Dictator^ (#599) üzenetére


ToxLee
őstag

Nekem is 5000 van. Ha a subwoofer hangerje 12 órán van akkor tényleg gyenge(nekem) de ,ha 3 órára állítom akkor már nagyon durva ;) . SZóval, tuti ,hogy a tiédel van a baj. :((

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.