Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) bteebi válasza bluobluo75 (#6000) üzenetére


bteebi
veterán

Így sajnos nincs ötletem. Esetleg azt próbáld meg, hogy próbaképp átteszed máshová (másik szoba, másik dugalj, amibe nincsen semmi más bedugva), és kipróbálod úgy is. Ha megmarad a probléma - sajnos valószínűleg meg fog -, akkor beszélj a Genius szervizzel. Talán érdemes lenne beszerezned egy zavarszűrős elosztót is a próbához, biztos ami biztos.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#6002) bluobluo75 válasza bteebi (#6001) üzenetére


bluobluo75
őstag

ok köszi!

(#6003) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Helló, sziasztok

A napokban lebucskázott az sw-hf 5005 öm jobb első hangszórója. Valószínűleg sérült a membrán is mert azóta recseg, plusz kiszakadt egy kábel is újra kellett forrasztani.
Emiatt és amúgy is megérett már a cserére. A következő kérdésem lenne a 6000 tulajokhoz, mert ezt néztem ki.

Ha használaton kívül van, mit tesztek vele, olvastam, hogy nincs stand-bye?! VAlamint megéri e, vagy ha ajánlanátok hasonló igényes fadobozos kivitelt, megköszönném.

(#6004) bluobluo75 válasza bteebi (#6001) üzenetére


bluobluo75
őstag

Úgy néz ki, hogy valószinü a mobiltelefonom közelsége okozhatja az időnkénti zúgást, mióta távolabb tettem nem zúg :C
Valaki tapasztalt már mibiltelefon okozta zúgást?

(#6005) 313313 válasza bluobluo75 (#6004) üzenetére


313313
addikt

Tv készülékkel már nem is egyszer

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6006) hodostamas


hodostamas
addikt

Ma addig nem hagytam abba a keresgélést, amíg nem találtam bekötést a soundwell soundwell b503-höz.

Úgy néz ki sikerült megcsinálni, nincs hangerőállítási lehetőség most a geniuson, de minden hangfal egyformán szól, és nem kell játszani perceket a tekerővel...

a 30k(nálam 60K van)-s ellenállásokat a képen látható módon kell berakni, piros vonallal jelölve:

Ha ez megvan, jöhet a váz eltávolítása motorral együtt:

1.: elöl kifeszíteni a tartókat, illetve elhajlítani a háztól. Utána az elöl lévő fémrész+tengely előremenetbe simán ki lehet húzni:

2.: leforrasztani hátul a két tartóját:

Ha ez megvan, le is jön az egész egybe, motor vezetékeit vagy leforrasztani, elvágni.. saját döntés.

Utána szét lehet feszíteni a 3 db álló potméter rendszert.:

Feszítésnél elég csak annyira, hogy a potikban lévő tengely kiessen, így a rossz érintkezők már nem fognak beleszólni a hangerőbe.

Nálam így most jól szól.

Ha hülyeséget csináltam, írja meg a hozzáértő :R

[ Szerkesztve ]

(#6007) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Sw-hf 6000 nel minden alkalommal kikapcsoljatok a melyen fokapcsoloval? Vagy ha nincs hasznalatba mit csinaltok vele, nem hianyzok a kikapcs gomb?

(#6008) Fecogame válasza Kiskopika (#6007) üzenetére


Fecogame
veterán

Igen, ki, mivel kb. 28 watt a fogyasztása ilyenkor. Plusz nálam búg.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6009) Kiskopika válasza Fecogame (#6008) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Hat ez igy eleg macerasnak tunik!
Pedig ezt neztem ki magamnak de igy nem kell. De hasonlot meg nem talalok 😭

(#6010) Fecogame válasza Kiskopika (#6009) üzenetére


Fecogame
veterán

Én elosztóval használom, ott kapcsolgatom le.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6011) Nyx89 válasza Fecogame (#6010) üzenetére


Nyx89
aktív tag

En is hasonlo megoldast hasznalok, csak kivancsisagbol: nem csinal semmilyen kart ugye?

(#6012) Kiskopika válasza Fecogame (#6010) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Azert en ezt nem is ertem. Osszeraktak es kifelejtettek belole, vagy milyen elgondolasbol nem tesz bele valaki efy elektromos keszulekbe kikapcsolo gombot. Raadasul egy ilyen jellegube, ami az esetek 90% ban asztal alatt, sarokban, kicsit rejtve tart az ember.

(#6013) Fecogame válasza Nyx89 (#6011) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem hiszem, több, mint egy éve használom így.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6014) Kiskopika válasza Kiskopika (#6012) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Megkérdem még egyszer hátha. Jelenleg 5005-öm van de a jobb első membrán sérült. Cserélném, egy újabbra de ha a 6000 est nem lehet kikapcsolni, akkor nem kell. Van a geniusnak kicsit nagyobb vagy jobb megoldása az 5005-nél?

A másik a logitech z906 lenne amit kinéztem, de az valami félelmetesen csúnya nekem. Szólni szól úgy vajon mint a mostani?

(#6015) 313313 válasza Kiskopika (#6014) üzenetére


313313
addikt

6000-be nem vagyok illetékes...

Azért az a Logitech hangszóró nem említhető az 5005-el egy lapon... 3* akkora teljesítmény, THX, digitális bemenet, hogy csak apróságokat említsek... Bár árban se egy kategória :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6016) Kiskopika válasza 313313 (#6015) üzenetére


Kiskopika
senior tag

igen ez igaz, láttam a leírását, csak hát olyan csúnya nekem, Fa dobozosat szeretnék venni. De szemezek vele nagyon.

Az elfelejtettem, hogy főleg mozira kéne

(#6017) golyani válasza Kiskopika (#6014) üzenetére


golyani
addikt

miért nem kérdezel utána, hogy mennyiért adnának egy első hangszórót. 4 csavar , meg 2 vezetéket kell átforrasztani.

(#6018) Kiskopika válasza golyani (#6017) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Gondoltam erre is, de aztan elkezdet motoszkalni bennem, egy kis verfrissitesi laz

(#6019) Edy92 válasza Kiskopika (#6018) üzenetére


Edy92
tag

Pedig ha rám hallgatsz akkor 6000-t veszel.
Nem kifelejtették, hanem nem is rakták bele így nincs stand by üzemmód energia takarékos.

(#6020) Kiskopika válasza Edy92 (#6019) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Ertem en hogy direkt hagytak ki belole. De ez igy eleg fel labu.
De egy uj otletem szerint kap egy taviranyitos elosztot igy bepcsolhato az agybol is. De ezt meg emesztem!

(#6021) biker


biker
nagyúr

üdv
hozzám került egy sw ht 5000 sub.
Előélete: tökéletes működés évekig, majd egy áramszünet után kiment a bizti. Azóta bekapcsolva búg majd biztit veri

Szétszedtem, amit láttam, külsérelmi nyom sehol, egy alkatrészen sem
bekapcsolva búg nulla hangerőn is a sub (többire nincs kötve semmi), és a sub táp diódasor 5mp alatt 50 fo fölé ment, gyanúy valami táp zárlat, ami lehet az IC-n belül is akár, ha búg. a végfok bemenet lehúzása után is, tehát nem az előfok búgatja

Van ezeknek tipikus hibája, amire figyeljek? vagy a normál hibaelhárítási sorrendet kövessem...
Már úgy értem, hogy ha ez tipikus és előfokot érintő hiba, az gáz lenne, mert pont az a célom, hogy átszereljem.

És itt a köv. kérdésem: ez 2.0 bemenő jelből is tud 2.1 vagy akár 5.1 hangszórókra kiadni sztereó jelet szétosztva, vagy csak akkor hajtja a sorround/center hangszórókat, ha oda is kötök bemenő jelet? és a szub az ami mindig szól?

Mert tervem a saját 2.0 TDA7294 végfokomat is beletenni az egyik tda7269 helyett, és akkor a sorroundok maradnak a régiek
persze a tápot is hoznám vele, egy kis trafó nem elég neki így

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6022) Sanya válasza biker (#6021) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem a panel tört el egyszer. Azt hittük, hogy IC, rendeltem is belőle 3-at, mire megjött, kicseréltük 0 változás, majd észrevettük a repedést a panelen. Azóta kisebb recsegés, ha kézzel tekered, de még nem volt kedvem szétszedni.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6023) bteebi válasza bluobluo75 (#6004) üzenetére


bteebi
veterán

:) Én már tapasztaltam, igazából úgy tűnik nekem, hogy ilyen szempontból érzékenyebb, mint az 5005-ös. Jóval odébb kell tennem a telefont, mint korábban.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#6024) bteebi válasza biker (#6021) üzenetére


bteebi
veterán

"És itt a köv. kérdésem: ez 2.0 bemenő jelből is tud 2.1 vagy akár 5.1 hangszórókra kiadni sztereó jelet szétosztva, vagy csak akkor hajtja a sorround/center hangszórókat, ha oda is kötök bemenő jelet? és a szub az ami mindig szól?"

Az 5000-nél nem vagyok biztos benne, de az 5005 (ami amúgy majdnem teljesen ugyanaz) biztos, hogy tudja, legalábbis a TV jelét felkeverte 5.1-re, nagyon szeret(t)em :). Nyilván nem valós 5.1, de sokkal jobban szól, mint a 2.0.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#6025) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Valaki megtudja mondani az 5005- nek a front satelitek hangszoro adatat? Gondolok itt az atmerore, ohm, watt ilyesmik. Vagy ha van valakinek elfekvobe egy par elso, azt szivesen atvennem, jo penzert!!!! 💰

(#6026) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

[link]

Nos, kicseréltem a mélynyomót a 100W-osra. Először fintorongva fogtam hozzá, mert kiszerelve a 75W-osat megállapítottam, hogy a nagyobb teljesítményűben elvileg kevesebb az anyag. A mágnes résznél 0,5cm-el kisebb az átmérője. Úgy voltam vele, hogy ha már megvettem, bele rakom, lesz ami lesz.

A régi hangszóróról levágtam a vezetékeket (rá voltak forrasztva), majd elugrottam "bótba" csatlakozóért, nem volt kedvem forrasztani. Csatlakozó felhelyez, új hangszóró berak.

Megjegyzem, hogy eredetileg a hangszigetelést is le akartam cserélni, de egy részről a helyi érdekű hangszer boltos b@szott a szivacs igényeimre, más részről nem akartam újabb 4-5e-Ft-ot költeni, kb. ennyiből lett volna meg 3 ív (kettő biztos) szivacs+posta költség. Akit érdekel kb. 0,5m2-nyi kell hozzá. (ez majd megy az új első hangfalakra). Szerintem semmi gond nincs az eredeti hang szigeteléssel, fordított U alakban kőrbe van ragasztva. Lyuk nincs sehol, levegő csak ott megy el, ahol kell.

A fentieket követően hátlap vissza rak, tesz. Mivel nem akartam először az 5.1-el sz@rakodni, csak a TV-t kötöttem rá. (MTV Rocks) Ekkor ért a meglepetés, olyan basszust nyomott, hogy meglepődtem. Pozitív irányba. Utána persze összeraktam mindent.

Annyi végeredménye lett a dolognak, hogy a hangzás az ég egy világon semmit nem változott, de kb. 1-2 "rublikával" jobban elforgatva a hangerő szabályzót sem torzít. A számítógépben viszont hangkártyát kell cserélnem, mert az integrált elég gázul szól, bosszant, hogy a "tányéros TV"-nek szebb a hangja.

A következő lépés egyszer valamikor megfelelő első hangfalak beszerzése lesz, de az még egyelőre ráér. 8ohmos kell, lehetőség szerint a mostaninál erősebb, de nem sokkal. Az elsők meg mennek majd hátra.

Az egész móka nem került 5.000.- Ft-ba, hangszóróval, postával, csatlakozóval egyetemben.

Ui.: Az idő közben felmerült kérdésekre tájékoztatásul, a TV-ről jövő hang esetén is szól mindegyik hangszóró a 5000-es esetében is, természetesen csak sztereóban. Erre is van megoldás, ha feltétlenül kell az 5.1 [link]. Ez utóbbi részemről később kerül beszerzésre, "ha már végképp nem tudom másra költeni a lovettát".

Nekem legalább 8 éve megvan az 5000-es, és semmi poti és egyéb probléma nem merült fel vele, bár nincs is agyon használva.

Kiskopika: Guglizzá vaterán, múlt hónapban 6ezeré' láttam komplett rendszert, de nem az eredeti mélynyomóval. 13-ért már láttam komplett 5000-es rendszert elmenni távringyó nélkül.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#6027) VIPowER válasza Gzula[HUN] (#6026) üzenetére


VIPowER
senior tag

"Ekkor ért a meglepetés, olyan basszust nyomott, hogy meglepődtem. Pozitív irányba. Utána persze összeraktam mindent.
Annyi végeredménye lett a dolognak, hogy a hangzás az ég egy világon semmit nem változott..." :D

(#6028) Gzula[HUN] válasza VIPowER (#6027) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Hangosra volt állítva. :P

A másik résznél meg a hangszín lesz a jó szó a hangzás helyett. Mint írtam, hangosabbra tekerve később kezd gerjedni (bár ki tudja, lehet, hogy csak pszichológia).

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#6029) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Üdv!

Vélemény kellene, hogy 7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC898 Audio Codec Asrock z77 extreme 4) alaplapi hangkártyának a hangja rosszabb a Genius SW-HF 5050-on jóval mint Asus Xonar DS-el?
Szeretném lecserélni az Asus xonar DS hangkártyát egy jobbra, és míg nem szerzek be egy újat, addig a fenti alaplapi hangkártya szólna ideiglenesen.
Illetve ehhez az alaplapi hangkártyához kellene egy jó bevált drájver, tudtok egy jót linkelni?
Köszönöm előre is! :R

(#6030) Edy92 válasza bluobluo75 (#6029) üzenetére


Edy92
tag

HF 5050 nem képvisel olyan prémium kategóriát, de lényegesen másabb persze egy alaplapi hangkártyával, egyébként meg az alaplapod hivatalos oldalán le tudod tölteni a legfrisebb hangdriver-t.

(#6031) Ch4r0n


Ch4r0n
tag

Sziasztok!

Nekem is ilyenem van konkrétan egy 6000-es. Az lenne a problémám, hogy egyik napról a másikra meg se nyikkan, tehát egyik hangszóró se szól. Áramtalanítottam, újraindítottam nem segített.
Biztos, hogy valami a hangrendszerrel van mert több forrásra is próbáltam rákötni eredménytelenül, illetve másik hangfal amit rákötöttem az eredeti forrásra az gond nélkül megszólalt.
Az érdekes az, hogy ugyan be volt kapcsolva az erősítő, de nem volt rákötve eszközre és valahogy így ment tönkre, lehetséges ez? Pedig előző nap még néztem filmet és akkor még semmi baja nem volt és azóta nem használtam, ki is húztam a pc-ből aztán másnap meg már ezt tapasztaltam.
Olyan mintha az erősítő semmi jelet nem tudna továbbítani a hangfalak felé, nem is zúg, nem is melegszik, illetve ha bekapcsolt állapotba dugom a pc hangkártya aljzatba nem is serceg.
Mit gondoltok mi lehet vele és ha javítható kb mennyibe kerülne megcsináltatni?

(#6032) Fecogame válasza Ch4r0n (#6031) üzenetére


Fecogame
veterán

Kábeleket ellenőrizted már?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6033) sqpp


sqpp
őstag

Egyébként jól szólnak az 5200 vagy 6000-esek? Mert házibuliba kell majd, meg filmekre, stb..

Kíváncsi vagyok így a ti tapasztalatotokra, esetleg tudtok valami jobb választást? És fontos, hogy legyen rajta Stand By, illetve távirányítós funckió.

(#6034) Fecogame válasza sqpp (#6033) üzenetére


Fecogame
veterán

6000-es jól szól egy megfelelő hangkártyával. Hangerő is elegendő lesz. Stand by nincs rajta, táviránytó viszont van.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6035) Cool Face


Cool Face
aktív tag

olyan gondom lenne, hogy adott egy címben említett hangszóró. Rendesen 3 jackel összedugtam. Progival leteszteltem mindent jól vezérel, de ha egy DTS vagy sima DD 5.1es filemet vagy csak sima zenét hallgatnék akkor csak a 1 hangszóró szól. A program kivételével mindig csak ott szól. A beállításában tudna valaki segíteni? 5.1-be-n és stereóban is próbáltam de az eredmény ugyan az

(#6036) sqpp válasza Fecogame (#6034) üzenetére


sqpp
őstag

Valószinűleg egy Creative 5.1-es karit fogok venni olyan 15-20 körül, az már szerintem jó lesz :)

(#6037) Gzula[HUN] válasza sqpp (#6033) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ma szereztem be egy Xonar DG-t, elsősorban a fejhallgató erősítés miatt.

Ha az mond valamit, az 5000-esen (ki lett cserélve egy 100w-os gyári Genius mélynyomóra az eredeti hangszró), háromnegyed hangerőről azért kellett vissza venni, mert a tőle 2 m-re lévő két szárnyas üveg vitrin ajtó annyira berezonált a "Masszív Etekktől", hogy muszály volt.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#6038) sqpp


sqpp
őstag

Akkor valószinűleg veszek egy 5200-at meg valami jó hangkarit mellé :)

Házibuliba kell, de hát oda ez tökéletes lesz, főleg hogy támogatja az USB-ről olvasást, sd kari, standby,stb Remélem azért az ablakomat nem fogja kivinni. :D
És max hangerőn próbáltad már esetleg?

(#6039) Gzula[HUN] válasza sqpp (#6038) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Nem, két baba van itthon. Ez is csak próba volt. Kicsit fél hangerő felett már azért tud torzítani. Hangerővel nem lesz szerintem gond, nyilván nem egy "Pioneer erősítő + 6 bazi nagy hangfal" maga a rendszer, de nekem spec max az a bajom vele, hogy az optikai kábelt nem támogatja. Az meg egyelőre nem is hiányzik, szükség esetén meg már van rá megoldásom.

Az 5200-as viszont csak 50W-os subbal rendelkezik, bölcsebb lenne egy 6000-es.

Az 5000-esben annó 75W-os volt, azzal sem volt rosszabb hangja, mint az új, 100W-os hangszóróval. A 6000-esben alapban 100W-os a ménynyomó.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#6040) RazoR


RazoR
veterán

Sziasztok. Lehet hülye kérdés, de ez a cucc tud sztereó bemenetről 5.1-et csinálni? Egy LG Led TV-re szeretném rákötni és mivel az optika nem játszik marad a scart ki/bemenet rca-ra átalakítva...

(#6041) Fecogame válasza RazoR (#6040) üzenetére


Fecogame
veterán

bemenet? nem inkább kimenet?

Egyébként én meg elosztókkal oldottam meg. Jack elosztók, valamint RCA átalakítók.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6042) Shingen válasza Fecogame (#6034) üzenetére


Shingen
addikt

Szia!
6000 próbáltátok már rákötni tv-re?
Hogy szól?
Gondolkodok egy ilyenek, mert a tv hangszóróját akarom vmivel kiváltani, de nem akarok olyan sokat költeni rá.
csak film nézésnél azért jó legyen a hangzás.
egy 20 m2 szobába szeretném.
A hangprojektorok nagyon drágák 60 ezer, házimozik is 70 ezerek. (Persze ezeket mindig leszólják, hogy milyen gyengék, meg rossz a hangzásuk)
Ezért gondoltam olcsóbb megoldásnak a 6000 rákötni a tvre.

風林火山

(#6043) HPAA


HPAA
őstag

üdv mindenkinek
csak most leltem a topikra ,pedig kb. már 8-9 éve nyúzok egy ilyet

ez amúgy pontosan milyen típus ?
a fő "gondomat" az jelentené , hogy az idő előrehaladtával folyamatosan cserélődtek az erre a szettre csatlakoztatandó eszközeim ,régen szinte mindenen volt analóg rca csati
a legutóbb vett LG tv-m viszont már csak digitális , optikai kimenetet tud ,meg hdmi-t ,amivel lőve vagyok ennél a hangfalnál
mivel megválni nem szeretnék tőle ,elkezdtem keresgélni
egy ilyen eszköz megoldást jelenthet szerintetek?
optikai szálon bemenetet adok a tv-ről,kimenetnek meg ott a 3x3,5 es jack ami az analóg 5.1 et adná a hangfalaknak.
tapasztalata esetleg van ilyesmiben valakinek?
más alternatíva?
mindent szívesen meghallgatok ,köszönöm
:R

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#6044) storm4 válasza HPAA (#6043) üzenetére


storm4
aktív tag

Üdv!
Inkább egy ilyennel vagy egy ilyennel kösd össze.
Jelenleg szintén LG tv-hez az utóbbit használom.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#6045) HPAA válasza storm4 (#6044) üzenetére


HPAA
őstag

de ez "csak" ,egy "lekevert" sztereo jelet visz ki nem ?
mármint a második
egyébként minőségben milyen ?

************* censored

(#6046) storm4 válasza HPAA (#6045) üzenetére


storm4
aktív tag

Igen,a kicsi csak sztereó jelet visz ki.
Azaz igazság,hogy nagyon ritkán használom (egy-egy Forma-1 alkalmával nézek tv-t),/filmeket PC-ről tolom/,de én nem tapasztaltam semmi zúgást vagy búgást,teszi a dolgát.
A nagyot sajnos nem sokáig használtam,mert túladtam rajta annak idején,de azzal sem tapasztaltam semmi mellékzajt.

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#6047) HPAA válasza storm4 (#6046) üzenetére


HPAA
őstag

köszönöm
én azt hiszem belevágok a nagyobba ,csak nem az rca-s kimenetekkel rendelkezőbe ,hanem a jack-es verzióba
ahhoz úgyis létezik gyári kábelem
csak remélem hogy nincs fordítva a sub/center ezen

************* censored

(#6048) storm4 válasza HPAA (#6047) üzenetére


storm4
aktív tag

Szia!
Ami készüléket tegnap linkeltél [link] az szerintem csak PC-hez használható külső hangkártya, ami nem lesz jó a tv-hez.
De ez csak az én meglátásom, ha tévedek elnézést kérek. :R

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#6049) Shingen válasza storm4 (#6044) üzenetére


Shingen
addikt

Szia!

Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen hangfalrendszert használsz az Lg tv-dhez?

valamint linkeletd ezt a cuucot, Fiber US/EU Plug Adapter Digital Coaxial Toslink to Analog Audio Converter N98B, azt szeretném megkérdezni hogy ezzel jobb hangja van a hangfalaknak mintha pl egy jack- rca kábellel kötnéd össze a tv a hangfalakkal?
Bocs ezen a téren láma vagyok, és azért kérdem????
Köszi

風林火山

(#6050) HPAA válasza Shingen (#6049) üzenetére


HPAA
őstag

szia , szerintem a gond az hogy neki is /meg nekem is/ nincs analóg /jack- rca kábel/ lehetőség , csak digitális optikai kimenet van a tv-n

************* censored

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.