Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #56474624


#56474624
törölt tag

Na most már ki merem jelenteni pár nap után, hogy jól szól az Audigy SE-vel ez a Genius cucc. Mérföldkövekkel jobban, mint az alaplapival. Ez az alap. :)
Egyébként a gyárilag hozzáadott driverral volt is bibi. Játék közben, de csak játéknál recsegett a center. Azán letöltöttem a legújabb drivert, föltettem, és itt minden jól szól. De itt miért nem lehet állítani az egyes hangszórók hangerejét külön-külön? Surround mixer, asszem az az. Föl lehet ezt külön tenni?

(#102) CortezX


CortezX
aktív tag

Na ilyenkor szeretnék énis pesten lakni...30k nagyon baráti ár az új GHT-ért. Itt Kaposváron 35k-ba lenne meg tehát én ''csak'' a 3600-as feketét veszem meg 1-2 héten belül. ;]

<Tomek>: A CRT-ken van ún. Degauss funkció - ezt nyomd be neki attól elvileg helyreáll. Ha nem akkor nem a hangfal hibája.

(#103) CortezX válasza #56474624 (#101) üzenetére


CortezX
aktív tag

Ha felrakod a teljes driver pakkot akkor biztosan be lehet állítani a config-jába külön külön a hangerőket.Még az én 3 éves Genius Live 5.1-nél is belehet. Amúgy tényleg jó kari az az Audigy SE, de én inkább megvárom míg lejjeb megy az X-Fi Xtreme Music ára és és veszek 1et. Addig talán kibírom az alaplai 7.1es Realtek 882 HD-Audio-val. Neked milyen az alaplapid?

(#104) ToxLee


ToxLee
őstag

Helló! Ennek a faja kis rendszernek csak a subwoooooooooooferjét :DD szeretném megvenni, mert már van egy hifim de kevéslem benne a mélyet. Szóval ha a hangkártyára csak simán ráközöm a sub-ot akkor szinkronban fog szólni a hifivel? :F (Amúgy alaplapi kártyám van de az márkás, MSI K8N SLI platinum) :R

(#105) CortezX válasza ToxLee (#104) üzenetére


CortezX
aktív tag

Helo! Ha már így akarod összehozni a dolgot akkro szerintem jobban jársz ha a 2 hifi hangfalat rákötöd a GHT Sub-jára közvetlenül. De hol veszed meg te csak a Sub-ot? Mekkorák és hány ohmosak azok a hangfalak?
Egyébként lehet akármilyen ''márkás'' alaplapod és rajta jó chip (pl.: integrált Creative SB Live) akkor sem fog soha olyan szépen szólni mint egy rendes hangkari! Javaslom vegyél egy Audigy SE-t legalább.

(#106) ToxLee válasza CortezX (#105) üzenetére


ToxLee
őstag

Egyik haverom eladja(remélem :DDD ) 2* 50W és 6 ohmosak. Majd azt én eldöntöm ,hogy jól szól vagy nem ;] Amúgy van egy progim amivel szoktam állítagni ,hogy ennyi közepet meg ennyi magasat adjon, szóval most pont klafa. Csak hiányzik egy mélynyomó :(

(#107) #56474624 válasza CortezX (#103) üzenetére


#56474624
törölt tag

Az alaplapim Realtek alc850-es azt hiszem. A kis Discman magasan verte, de nagyon csúnyán. :D
Én is költenék többet hangkártyára, mert zenemánis vagyok olyannyira, hogy még álmomban is visszaköszönt időnként... :D , de kell másra is a pénz sajnos. :((

(#108) Recege


Recege
csendes tag

Megvettem a kicsikét!Nagyon jól szól!

(#109) #56474624


#56474624
törölt tag

Egyébként lehet akármilyen ''márkás'' alaplapod és rajta jó chip (pl.: integrált Creative SB Live) akkor sem fog soha olyan szépen szólni mint egy rendes hangkari!

Ez érdekelne engem is, hogy ez miért van így?
(Van nekem is egy haverom, aki az 50 ezer forintos Asus lapjával jön mindig, hogy annak a hangja audigy2--t odaveri... :D )

(#110) CortezX válasza #56474624 (#109) üzenetére


CortezX
aktív tag

A haverod alaplapjára is vagy ADI 1988 (eddig nemigen hallottam róla) vagy Realtek ALC882-es hangkari van integrálva mint ahogy az van a 80.000Ft-os P5WDG2-n is és az én P5LD2-mön is. Az alaplapgyártók az integrált dolgokkal mezei usereknek akarnak kedvezni, éppen ezért nem a minőségre mennek rá. ''Akinek jobb kell az vegye meg drága pénzért.''
Tesznek az alaplapokra X-fi chip-et is[link], de erre is csak a feltétlen szükséges áramköröket, ic-ket teszik rá. Olyan az mint a vidkari esetében: egy irodai gépbe jó az integrált is, de ha igényes vagy akkor veszel bele normálisat.
A haverodnak pedig ajánlanám ezt a [link]-et . (1. táblázat) Szerintem tanulságos :)


[Szerkesztve]

(#111) CortezX


CortezX
aktív tag

Azokhoz lenne egy kérdésem akik az EHD-nál vetté az új 5000-es GHT-t. Ti melyik verziót kaptátok 28-30k-ért? Mert ma hallotam hogy az újból is 2 fajta van:
1. Ugyanakkora teljesítményű mint a régi csak a design új
2. 30W-al nagyobb SUB

Itt Kaposváron az 1. verzió 33k, a 2. 36k. Nektek melyik van?

(#112) Messa válasza CortezX (#111) üzenetére


Messa
tag

Az újból 2 fajta lenne?

Nem halottam ilyesmiről!

Az 5000-es mindenképp 150Watt RMS-t tud míg a ''régi'' 120Watt RMS-t.Én bükk színben vettem még a 28.500 Huf-os időszkaban és ha jól emlékszem 50 helyett 75watt a mély és a 2 hátsó hangfal kapott 1-1 2.5wattos magas sugárzót. Új designja a réginek 5000-es néven kétlem,hogy létezne a ''régi'' új desingja a fekete kivitel és semmi köze az 5000-es szériához azon kívül,hogy az elődje.

Javítsatok ki ha tévedek!

Mod: az 5000-es pontos típusa SW-HF 5.1 5000 nem GHT szvsz.
Mod 2:ha nem hiszed járj utána:[link]
Mod 3: nem kell mindent elhinni amit haverok/boltosok mondanak legjobb mindíg megnézni a gyártó honlapját :U
[Szerkesztve]



[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Time is the fire in which you'll burn.

(#113) CortezX válasza Messa (#112) üzenetére


CortezX
aktív tag

Nekem is csak ma mondták a boltban mikro bementem érdeklődni hogy az újból is van 2 fajta meg a régiből is, de abból már csak a feketét tuják hozni (ilyet szeretnék). Énis csak csodálkoztam. A GHT-n pedig a Genius Home Theatert értettem :), tudom az a pontos típusa. Egyébként hangzásban hallhatóan jobb a 2 surronund a magasokkal? Mert akkor lehet hogy mégiscsak az újra kellene gyűjtenem.

mod: bocs télleg elírtam :B
A gyártó honlapján semmi utalást nem találtam arról hogy az újból 2 verzió van, tehát a boltos beszélt félre :((

[Szerkesztve]

(#114) Messa válasza CortezX (#113) üzenetére


Messa
tag

Nekem nincs összehasonlítási alapom a régivel. Én pl egyből az újjat vettem a nagyobb RMS miadt.

Teacher=Theater :F :))

Time is the fire in which you'll burn.

(#115) CortezX


CortezX
aktív tag

Messa: látom neked is Audigy SE-d van. Szerinted elég szépen szól? Vagy inkább gyűjtsek X-Fi Xtreme Music-ra?

Ha valaki esetleg tud még valamit arról hogy verzió lenne az új 5000-esből az ossza meg velünk is! Énis visszamegyek még kérdezősködni hátha 33k-ba meghozzák az újat. :DD

(#116) #56474624 válasza CortezX (#115) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem gyűjts...
Nem azért mondom, mert nem jó az audigy se, de törekedni kell a legjobbra.
Csak most memória után kajtatok (eddig nem sok sikerrel :( ), meg az enyém tényleg elviselhetetlen volt: dobozhang, tompa basszus, undorító.
Többet hallani sem akartam. :D

(#117) óriás


óriás
csendes tag

szasztok!!! szeretném véleményt kérni a Genius SW-HF 5.1 5000-röl!! Karácsonykor tervezem e szerkezet ebszerzését:D

(#118) ToxLee


ToxLee
őstag

106.-ra légyszi :R

(#119) Száni válasza ToxLee (#118) üzenetére


Száni
tag

Szinkronban lesz persze, a mélynyomó nem fog 5/4-es törtritmus nyomni Korda Gyuri alá, ha erre vagy kíváncsi. Bizonyos szintig meg elég az az alaplapi SB live, mondjuk egy x-Fi esetén már a Genius hangtudása lenne a szűk keresztmetszet.
Miért nem veszel egy különálló aktív mélynyomót? Bemész a media-ba, kipróbálsz párat, aztán amelyik tetszik azt megveszed máshol ócsóbbért. Ennyi.

Más: mindmáig képtelen vagyok felfogni, hogy lehet vkinek (normális hallás és szobaméret mellett) kevés a 120W RMS-sel bíró ''régi'' HT.

Kedves Óriás: jobb felső sarok (gyorskeresés), továbbá a gogli is a barátod...

[Szerkesztve]

Ha akarom megvakarom a karom, mert olyanom van amilyenem, na persze nincsen japán jenem és angol nejem sincsen.

(#120) Messa válasza CortezX (#115) üzenetére


Messa
tag

Semmi képpen nem javaslom az X-Fi-t.Véleményem szerint annyival nem szól szebben amennyivel többe kerül az Audigy 1-nél, bár tudod ez olyan dolog mint a ház modding. Van aki arra esküszik,hogy vesz egy 40.000 forintos házat és rákölt 60.000 modra és örül magának,hogy milyen szépen világít a gépe. Ez neki lehet bejön de nekem nem én inkább megelégszem 1 kevésbé spéci házzal mondjuk 25ért a maradék 75.000 forintot meg beforgatom hardware-re és mikor oda jutunk,hogy kinek gyorsabb a gépe a világítós csodakütyü bezzeg alul marad,annak ellenére,hogy milyen dekoratív. Én pl meghalgattam mindekettő karit és úgy döntöttem nekem elég az Audigy 1 SE (lehet azért mert bot fülű vagyok). A maradék pénz azóta is ott figyel a bankszámlámon és várja a kövi 2-3 fizut,hogy új konfigot hozzon nekem. :C

De tudod kinek a pap,kinek a papné. Véleményem szerint az X-Fi-t otthono user képtelen kihasználni.

A postomban a véleményem fogalmaztam meg ,nem célom senkit sem megbántani vagy lefikázni,köszönöm!

Time is the fire in which you'll burn.

(#121) Messa válasza óriás (#117) üzenetére


Messa
tag

[link]

Itt megtalálod egy otthoni felhasználó véleményét a cuccról.
Na jó az én elfogult szösszenetem,de talán hasznos lehet :))

Time is the fire in which you'll burn.

(#122) #56474624 válasza Száni (#119) üzenetére


#56474624
törölt tag

Más: mindmáig képtelen vagyok felfogni, hogy lehet vkinek (normális hallás és szobaméret mellett) kevés a 120W RMS-sel bíró ''régi'' HT.

Hát igen... :)
A basszus így is eléggé odab*sz, nem értem minek még nagyobb. :U
Persze ha már úgy adódik, akkor megveszi az ember az újat, de ha már megvettem a régit, nem szaladok lecserélni az újra, mert annyival nem jobb, sőt a kétutas hátsók miatt én szubjektíve ''rosszabbnak'' tartom. Így hátulról jó erőteljesen támogatja meg a hangzást a picike. :)

[Szerkesztve]

(#123) Messa válasza #56474624 (#122) üzenetére


Messa
tag

''a kétutas hátsók miatt én szubjektíve ''rosszabbnak'' tartom. Így hátulról jó erőteljesen támogatja meg a hangzást a picike.''

Félreértés ne essen az ''új''-ban megmaradtak ugyan azok a hangsugárzók a hátsó hangszóróban,mint ami a ''régiben'' volt csak meg lett toldva 2x 2,5wattos magassugárzókkal így a hangfal mérete nőtt+a teljesítménye is nőtt darabonként 2.5Watt-al a középsugárzók maradtak a ''régiek''.

Mod:Én sem azért vettem az újjat,mert a ''régi'' szar lenne csak 1xűen így döntöttem,mivel úgy éreztem,hogy a szobámnak kell a +20watt mély és jobban tetszett,hogy a hátsó sugárzók kicsivel nagyobbak.

[Szerkesztve]

Time is the fire in which you'll burn.

(#124) #56474624 válasza Messa (#123) üzenetére


#56474624
törölt tag

Az igaz, de számomra zavaró lenne, ha hátulról még plusz ''2x 2,5wattos magassugárzók'' ''belepiszkálnának'' a hangzásba, az úgy már nem ugyanaz lenne.
Így a régiben nagyonis hallani a különbséget az első és hátsó hangfalak hangszíne közt, és épp ez tetszik nekem benne. :DD
A bekapcsolt cmss pedig, úgy vettem észre, még rá is tesz egy lapáttal. :D

[Szerkesztve]

(#125) #56474624


#56474624
törölt tag

Amúgy most néztem, hogy picit zörög a basszusom. Általában nem, de most találtam olyan számot, amelyiknél zörög egy bizonyos résznél. Persze ezt is csak úgy lehet észre venni, hogy a többinek a hangját kiiktattam, és csak a basszust hallgattam. Kb.1 órán át csak a basszus szólt. Jól megfájdult a fejem. :D
De ha már csak a center szólt, méghozzá nem is hangosan, akkor nem lehetett észrevenni a zörgő basszust. De azért bosszant. Crossover frequencym 100-on van, de ennél a bizonyos számnál 80-nál is zörgött. Padlószőnyegen van a mélyláda, az nem jó neki?

(#126) óriás


óriás
csendes tag

szasztok valaki tudna adni egy linek a E.H.D. mert nem találtam rá a googléban köszönöm elöre is: :DDD :DDD :DDD :DDD

(#127) ZakRob válasza óriás (#126) üzenetére


ZakRob
senior tag

(#128) óriás


óriás
csendes tag

köcc

(#129) Száni válasza Messa (#120) üzenetére


Száni
tag

Azt nem tudom, h. botfülü vagy-e (gondolom nem :B ), az viszont tény (és ezt már leírtam korábban is), h. egy X-Fi kártya - ha lehet így fogalmazni - Genius HT-5000 limites. Egyszerűen abból a hangkártyából ez a technika nem tudja kihozni a tudást. Félreértés ne essék, még 3 év után is meg-megdöbbenek milyen szépen szól a 3600-asom is, de össze sem tudom hasonlítani a JBL hangfalainkkal (amiben ládánként 2 db 15''-os mély van és egy hangfal árából lehet venni 4 HT-5000-est). A lényeg: az igazán dögös, testes hangzáshoz méret kell és hát abban a Genius...az X-Fi meg tényleg túlzás ehhez a cucchoz. ;]

[Szerkesztve]

Ha akarom megvakarom a karom, mert olyanom van amilyenem, na persze nincsen japán jenem és angol nejem sincsen.

(#130) Tufa_


Tufa_
aktív tag

Tervezek venni egy ilyen rendszert énis, de akitől venném azt mondja hogy hiányzik belőle vmi biztosíték az erösítőből. nem tudja vki hol lehetne ilyet szerezni és mennyibe kerülhet?

(#131) ToxLee válasza Száni (#129) üzenetére


ToxLee
őstag

OK! Csak azért akarom megvenni ezt a mélyládát mert olcsó és nagyon jól szól. Egy normális mélyláda a pl: Mediában 20000-30000Ft. :(

(#132) CortezX


CortezX
aktív tag

Köszönöm az építő jelellegű hozzászólásokat az X-Fi-vel kapcsolatban! Ezek szerint ''felesleges'' megvenni a Genius mellé. Már csak az lenne a kérdésem hogy melyiket ajánlanátok? Én szivem szerint Audigy 2 ZS-t vennék ha lehetne még kapni de sajnos nem lehet :( . Ja és 10k körül kéne kijönnie.

(#133) Tufa_


Tufa_
aktív tag

van vkinek olyan lehetősége hogy nettoba vásároljon?

(#134) #56474624 válasza CortezX (#132) üzenetére


#56474624
törölt tag

[link]
Ez egy Audigy4-es, bár majd 15-ért...

(#135) Tufa_ válasza Tufa_ (#130) üzenetére


Tufa_
aktív tag

up

(#136) dilipok válasza Tufa_ (#135) üzenetére


dilipok
veterán

hát vmi biztosítékot én nemtom hol árulnak... ha vmi közelebbit mondasz, akkor talán lesz aki segít...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#137) Tufa_ válasza dilipok (#136) üzenetére


Tufa_
aktív tag

már annyira nem fontos, lett volna egy lehetőségem hogy vegyek egy használtat, amit bemutató darabnak használtak boltban, de inkább úgydöntöttem hogy rászánok még pénzt, megpróbálom elpaszolni a mostani hifim(ez sem rossz a 2*50W-al) és veszek egyet ujonnan, esetleg az 5000est...

(#138) Hoek


Hoek
tag

Az normális dolog hogy a centerből alig jön magas?
Vagy úgyis is kérdezhetném, hogy a frontokból kb. ugyanannyi magasnak kellene jönnie?
Egyébbként a régebbi fadobozosórl (nem a 5000es) van szó ami egy Audigy4 hajt.

''A világ legszebb dolga a fogaskerék,még a tengely-csapágy van ami még szép.'' D.A.

(#139) Poszy


Poszy
csendes tag

Hi mindenki!
kb 1.éve van ilyen szettem és semmi problémám nincs vele.Egy alaplapi Via AC97-es C-Media 9761a Xear3D 5.1(codec) típusú integrált hangchippel használom. DVD filmnél, játékoknál, zenénél, egyaránt tökéletesen szól 5.1-ben.mellesleg GameCube játékkonzollal is :)
Egy kis szoftveres beavatkozással Dolby Pro Logic II-es hangzást is ki lehet hozni belőle nem csak szimpla 6 csatornát.Megfelelő beállításokkal egy sima media playerrel is szép hangzást lehet belőle kihozni.

Üdv!

"A zene megszabadít önmagamtól, de ezzel megerősít engem. Az élet zene nélkül egyszerűen tévedés, veszőség, számüzetés...." /Nietzsche/

(#140) #56474624 válasza Poszy (#139) üzenetére


#56474624
törölt tag

Na kösd csak rá a kis discman-t... ;] Játszd le ugyanazt a zenét, aztán majd meglepődsz szerintem, mennyivel jobban szól a discman-nel..
C-Mediáról eddig nem sokat hallottam, de az is rossz volt csak. Az alaplapi pedig még kevésbé lehet kívánatos. :D

[Szerkesztve]

(#141) Poszy válasza #56474624 (#140) üzenetére


Poszy
csendes tag

Nem lenne érdemes rákötnöm mivel a discmanem-en van kb 4előre beállított hangzáskép,
amíg szgépen szoftverektől függően egy nagy rakás beállítási lehetőség.
Ha audio lemezt akarok lejátszani azt szgépen keresztül is ugyan olyan jó minőségen tehetem mint discman-ről,MP3 formátumot pedig 48100Khz 16bit+az egyéb equalizer-es még sok más beállítási lehetőséggel meg lehet úgy spékelni hogy jobban szóljon mint discman-ről.
De ez csak az én véleményem.Ha arról van szó akkor inkább beteszek egy akár milyen formátumú hanganyagot tartalmazó lemezt a házimozimba ami hasonló dolgokra rendeltetett(Samsung HT-UP 30 500W RMS) és akkor meg aztán végképp nincs szükségem a discman-es dolgokra.Még 1x kihangsúlyoznám hogy ez csak az én véleményem.
1ként tökéletesen tiszta és torzításmentes az alaplapi hangom,a Genius rendszerrel.

Üdv!

"A zene megszabadít önmagamtól, de ezzel megerősít engem. Az élet zene nélkül egyszerűen tévedés, veszőség, számüzetés...." /Nietzsche/

(#142) dilipok válasza Poszy (#141) üzenetére


dilipok
veterán

nem is a torzításról van itt szó, hanem Ba cy lus arra próbált célozni hogy kb ég és föld a különbség az alaplapi és vmivel minőségibb hangkarik között. A discman pedig hiába csak 4 képet enged, sokkal szebben és tisztábban szólna mint az alaplapi hangkari. Ezt addig nem is fogod észrevenni amíg meg nem hallgatod ugyanazt a zenét 1 ''normális'' hangkarival. Ha ezt 1x kipróbálod és nem hallasz különbséget akkor tégy úgy mintha ezt nem is írtam volna, bár sztem hallani fogod és rohanni fox 1 új hangkarit venni :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#143) Poszy válasza dilipok (#142) üzenetére


Poszy
csendes tag

Ebben teljesen egyetértünk.Szerintem kicsit félreértettük egymást de sebaj béke van ;)
A lényeg hogy a zenehallgatási, filmnézési igényeimet tökéletesen kielégíti,de ha esetleg mégsem akkor még mindíg ott a házimozi.Az biztos hogy nem egy mittoménmilyen Sound Blaster de azért hallottam már nagyon csúnya hangokat bizonyos PCI-os hanggariktól.

"A zene megszabadít önmagamtól, de ezzel megerősít engem. Az élet zene nélkül egyszerűen tévedés, veszőség, számüzetés...." /Nietzsche/

(#144) Száni válasza Poszy (#141) üzenetére


Száni
tag

Mit tekergetitek össze-vissza mindenféle EQ-val a hangzást? :Y
Egy rendes hangkártya (értsd: alap SB live 5.1-től felfelé) + a topikcímadó hangszerkezet bőven nyújt olyan hangminőséget, hogy ne kelljen semmiféle szoftveres beavatkozást eszközölni. Egyébként is le az IC-vel, éljenek a csöves erősítők ;] (mondom ezt úgy, hogy egy nyamvadt csöves erősítőm se nem van :o )

Ha akarom megvakarom a karom, mert olyanom van amilyenem, na persze nincsen japán jenem és angol nejem sincsen.

(#145) dilipok válasza Poszy (#143) üzenetére


dilipok
veterán

pár ezer ftért kapsz SB 5.1 Live hangkarit. Vagy csak kérj 1et kölcsön és hallgasd meg. De komolyan. Ámulni fox :D

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#146) Poszy válasza dilipok (#145) üzenetére


Poszy
csendes tag

Szerintem Zenehallgatásra és DVD-re bőven elég ez is :
3D Audio Engine: Xear3D,CRL3D,DS3D,EAX 2.0,A3D 1.0
Audio Codec:CMI9761A
Audio Controller:VIA 3059 Series
DirectX Version:DirectX 9c
1ként volt már live5.1-es karim de nem szólt szebben mint ez az alaplapi.
Akár hogy azért ez a chip fejlettebb bár igaz hogy nem Creative de sztem egy alap 5.1-es live-nál nincs rosszabb hangja sőt! ;)

"A zene megszabadít önmagamtól, de ezzel megerősít engem. Az élet zene nélkül egyszerűen tévedés, veszőség, számüzetés...." /Nietzsche/

(#147) #56474624 válasza Poszy (#146) üzenetére


#56474624
törölt tag

Most már csak arra lennék kiváncsi, hogy milyen alaplapod van neked? :)

(#148) Poszy


Poszy
csendes tag

Bár igaz hogy az alaplapi progiban nincsen annyi beállítási lehetőség mint a live-nál de nincs is rá szükség mert azzal a pár lehetőséggel ami van azzal is elérem azt az eredményt amit a live-al talán jobbat is.
Az alaplapi chipem DVD filmeknél képes a 96000Khz 24bites hang leadására akkor mitől rosszabb mint az alap live?A live tudomásom szerint Creative EAX 1.0-át és DS3D-t támogat mindezt DirecX 7-es verzióval teszi + van rajta egy digitális kimenet.Tudom hogy a live beállításai között nagyon sok effektet lehetett állítgatni +minden.Ha jól emléxem.
Ne feledjük hogy nem hasonlítgattam csak leírtam hogy nekem jól műxik ezzel az alaplapi cuccal a Genius szettem.Természetesen nem lehet egy kategóriába sorolni egy X-FI-vel még egy mezei Audigy-vel sem de egy alap live-ot simán odavág márcsak azért is mert korszerűbb.Persze mert korszerűbb azért még nem mindíg jobb mint egy régebbi de jelen eset Sound Blaster Live 5.1 Vs. CMI9761A szerintem az utóbbi a jobb.Egyetlen hátránya az hogy csak Analóg AC3 csatlakozással lehet hangra bírni, de ettől eltekintve megállja a helyét.

"A zene megszabadít önmagamtól, de ezzel megerősít engem. Az élet zene nélkül egyszerűen tévedés, veszőség, számüzetés...." /Nietzsche/

(#149) Poszy válasza #56474624 (#147) üzenetére


Poszy
csendes tag

Az alaplapom köztudomásra nem a legjobb bár nekem nincs vele problémám.Semmilyen téren.

Asrock P4V88+

"A zene megszabadít önmagamtól, de ezzel megerősít engem. Az élet zene nélkül egyszerűen tévedés, veszőség, számüzetés...." /Nietzsche/

(#150) ehd


ehd
csendes tag

Hello!

Újabb szállítmány érkezett üzletünkbe a Genius SW-HF5.1 5000W-os hangfalszettből. A fórumtémát én már nem tudom követni, mi leteszteltük mindkét változatot (a 3600W-os régit és az újat), és dönteni nem tudtunk teljes mértékben. Nekem személye szerint a régi van (otthon fekete, Pesten barna), míg kollégám az új változatot vitte haza. Mindketten tökéletesen megvagyunk elégedve a vásárolt termékkel. Az új genius ára változatlanul 30000 FT, míg a régiből barna színűt rendelésre 24000 fot-os bruttó áron tudunk beszerezni. A fekete színűt csak 30000 ft-ért tudjuk meghozni. A cég minden adata elérhető az ehd név alatt.

Üdvözlettel:
Kovács István
E.H.D. Hungary Informatikai Kft.
www.ehd.hu

E.H.D. Hungary Informatikai Kft.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.