Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    Megjött az egypántos a táska: nagy, remek az anyaghasználata, tetszik a stílusa és a színe (BLACK). Majdnem az army green-t rendeltem meg, de nálam a zöld és a szürke két különböző szín, így az szerintem hibás kép lehet. Megkérdeztem őket, de nem értették mit akarok.

    2016-07-19 10:43:42
    Item is announced / bpost received the information
    2016-07-20 00:01:00
    Item is ready for transport
    2016-07-20 13:00:00
    Arrival at export hub
    2016-07-26 07:46:23
    Departure to country of destination
    2016-07-26 16:15:30
    Your shipment has arrived at the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.
    2016-07-28
    Állítólagos kézbesítési kísérlet, ám a postás csak az értesítőt dobta be (pedig volt itthon valaki)
    2016-07-29
    Az értesítőn szereplő A-jelű postán nem találták a csomagot, szerintük a B-jelűn volt, és péntek este a B-n nem vették fel a telefont
    2016-07-30
    A B-jelű postán nem volt a csomag, és szombat lévén zárva volt az ügyfélszolgálati ablak, itt megakadt a dolog
    2016-07-01
    A B-jelű postán negyed óráig keresték a csomagot (aminek a többi ember örült annál az ablaknál), majd megejtettek egy telefont és kiderült, hogy a C-jelű postán van, ahol 20 perc múlva átvettem

    Az A/B/C jelű posta közel van hozzám, és alapesetben a legundorítóbb ügyintézőkkel felszerelt, leglepukkantabb A-jelűn kell átvennem a külföldi rendeléseket. Mellesleg a csomagon lévő címzett (én) mellett van egy vonalkód, alatta pedig a 13-as szám. Mivel babonás vagyok, egyértelműen közrejátszott a dologban.

    Egyébként már régebben is volt hasonló kavarodás, amikor a küldemény levélként volt megjelölve, holott a hülye is látja, hogy egy csomagról van szó. Na meg a kézbesítő is sumákolt, és ilyenkor nem a megszokott postán teszi le a cuccot, gondolom hogy ne csesszék le érte - legalább írta volna meg helyesen az értesítőt, és akkor egyből oda mentem volna, ahová kell.

    "nincs rá lezsóidő"

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés