Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Lalikiraly: Asus Gaming V16 - RTX5050
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- bambano: Bambanő háza tája
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- urandom0: Mégsem számőzöm az AI-t az életemből :(
Új hozzászólás Aktív témák
-
jimhun
senior tag
Hali !
Csatlakozom akkor én is innen Zalaegerszegről
Nekem a vizsgák 80% van meg (most vagyok a 3.évf végén, sajna a 80%-ban nincs benne a mat1-2 meg a szigorlat
)
Igazából itt látszik hogy mennyire fontos bejárni. Én a első évet végiglógtam mondván van időm vizsgázgatni késöbb, aztán másodiktól mindig (na ez azért nem teljesen így van
) bejártam és azóta egy elmaradásom sincs. Ez a 20% vizsgaelmaradást csak az elsős tantárgyak teszik ki....érdemes bemenni...főleg ha az ember ennyi lóvét kiad rá.
A színvonal az tényleg érdekes néha, bár nagyrészt olyan tanárok vannak akik azért értenek a dolgokhoz meg lehet tanulni is az órákon, de volt olyan infotanár akinek én magyaráztam el hogy jelenleg nem a 8x AGP a legújabb hanem a 16xPCI-E, asse tudta miről van szó... csak hajtogatta hogy a PCI az már a múlt.
Ettől függetlenül a könyvek szerintem is nagyon jók és tényleg próbálják a legújabb dolgokat tanítani (értem itt, hogy egy pécsi srác mesélte hogy egy másik ''nevesebb'' fősulin ők Pascalt tanulnak programozásból, itt meg azért a Java-t nyomják jobban).
A lényeg ha valaki akar tanulni az itt is megteheti !
A GDF diploma meg nem tom mennyit ér itthon, de én nem is eme kicsiny országban szeretném hasznosítani. Külföldön meg szerintem mindegy..
Üdv
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! Apple Mac Mini 2023 M2 16GB 256GB + billentyűzet/egér garanciával, hibátlan működéssel
- Huawei P20 Pro / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Xiaomi Redmi 14C 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB DDR5 RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

)
