Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13251) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Fujitsu Siemens AMILO Pro V3505 készülékbe max milyen proci megy bele és melyik a legajánlottabb ár/érték arányban? T7200-vel szerelt ilyen gépet találtam. Van attól jobb lehetőség?
Rokonomnak szeretnék 1 kicsit tuningolni a gépén. Mondtam már neki, hogy minek... de Ő ragaszkodik hozzá (emlékek?).

[ Szerkesztve ]

(#13252) MascarpHone


MascarpHone
csendes tag

Sziasztok.
Fujitsu siemens Amilo Pi 2512 és Amilo Pi 1505 Miben különbözik?
Billentyüzete, ventilátorja, memóriája pl. cserélgethető?

(#13253) cbm1974


cbm1974
tag

Sziasztok!

Amilo L7320GW laposnál a wifi nem működik, mi lehet az oka?

wn2302a-f4 kártya van benne, main és aux tüskékkel, de csak a main-hoz fut kábel, a másik ér hiányzik. Nem tudom, azért nem működik-e? A kártyát észleli, driver ok, csak jel nincs. Kikapcsolt állapotot jelez a wifi-nél az xp, fent van az Atheros teszt kliens, a teszt szerint nincs rádiójel, a többi rendbe van. Több ilyen kártyával is próbáltam.
Ha a hiányzó ér miatt nem működne, nem tudom, hová kellene bekötni az aux tüskéjét...?

Köszi a segítséget, hátha tud valaki... :(

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

(#13254) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello,

Valaki emlékszik még, hogy Amilo M1425-ben hova kell dugni a hangszórók csatijait? :D
Neten sehol nem találom, de a gépet szétszedve sem jöttem rá... Már így kaptam, hogy nem volt bekötve.
:R

Mutogatni való hater díszpinty

(#13255) Warface


Warface
csendes tag

Sziasztok.
Hozzám került egy Fujitsu Siemens Amilo Xi2528 -as laptop, amin a windos 10 összeomlott, pár javítást kibírt, de most már nem tudja magát javítani. Windows 7-et kértek rá.
SSD van a gépben, az elsődleges merevlemez már nincs benne.
A probléma:
A BIOS NEM látja a Kingston SSD-t, ennek ellenére a rajta lévő rendszer (a windows 10 elindul róla és szeretné magát javítani, de ez nem jön összesemmi, a rendszer visszaállítás sem....)
A windows 7 telepítő sem látja az SSD-t. Leszedtem a laptop szériaszámához tartoó drivereket (ezeket) és kikerestem az Intel Chipset drivert, Sata/AHCI Serial ATA, de eggyikkel sem látja. DriverPack -ot szedtem le, de semmire nem jutok. Nincs másik laptopom hogy áttegyem az SSD-t.

Hogy varázsolhatok rá egy Win 7-et???

Segítségeteket Előre is köszönöm.

(#13256) Bálint85


Bálint85
senior tag

Sziasztok!
Fujitsu Siemens Amilo Pi 2512 mekkora memória kapacítást támogat maximum (2Gb , 4Gb , 5Gb) ès mekkora Mhz -t ? (533 , 667 ,800 Mhz) :F

Köszönöm előre is! :R

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#13257) angelcd


angelcd
friss újonc

Szia, elnézést az újratöltésért.
Ugyanezzel a problémával vagyok.
Megtaláltad, hova kerül ez a darab?
Köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.