Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10011) epinephrin


epinephrin
csendes tag

Üdv!

Pi3560 tulajok: érdekelne, hogy nektek a régebbi videókártya driver van fent ami a Fujitsu honlapjárol elérhető(Version: 8.16.11.8691)? Mert eddig nekem a frissebbik nvidia honlapról letöltött volt fent, amivel ugye nincs FN+fényerőállítás. Ma felraktam ezt a régebbit és valahogy "teltebbek" a színek, vmiért az újabb "nvidiás" olyan fakóbb volt. De ez addig felsem tűnt, mert ahhoz voltam hozzászokva. Más tapasztalt ilyet? Amugy lefutattam egy 3DMark06-t és kisértetiesen ugyan annyi (6500 körüli) értéket kaptam.

Más: A wifi-t ugye ki-be lehet kapcsolni az FN+F1 kombinációval. Viszont én mikor megvettem a gépet kikapcsoltam, mert itthon egyenlőre csak wired net van. Hétvégén kapcsolom be egy ismerősnél, beis kapcsol a led, de hálózatot nem "lát". Az eszközkezelőben kellett bekapcsolni a "Radio on/off: enable"-re. Akkor látott is mindent. De utána kikapcsoltam csak az FN+F1-el a wifi-t, majd a gépet is kikapcsoltam így. Utána bekapcs gép, FN+F1 bekapcs wifi, és megint nem volt bekapcsolva a wifi és megint eszközkezelőböl kelett bekapcsolni. Ilyen tapasztalata volt másnak is? Esetleg driver frissítés segitene ezen?
Fujitsu honlapon 2 driver is van:
AW-NE104 miniCard WLAN IEEE802.11 b/g/pre-n
másik:
WN6600R 13ch. miniCard WLAN IEEE802.11 b/g/"Draft n"
Melyiket érdemes?

(FS OSD Utility amúgy fentvan)

Huh kicsit hosszúra sikeredett, remélem érhető voltam!

Köszi előre is a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.