Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9051) cigam válasza adodaniel (#9050) üzenetére


cigam
félisten

Mit értesz az, hogy "beakad"?!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#9052) adodaniel válasza cigam (#9051) üzenetére


adodaniel
őstag

hát pl. húzom az egeret és akkor megáll 1 mp-re. winampba ez olyan h szól a zene és beakad hosszan, szól beakad, szól beakad. és van amikor csak így erősen megnyomom a laptop sarkát és akkoris, elengedem akkor jó. szal sztem belül vmi összeér vmivel. :s

(#9053) cigam válasza adodaniel (#9052) üzenetére


cigam
félisten

Az durvább dolgot okozna, ha vmi összeérne .D
Mekkora a prociterheltség? HDsentinel mit mond a lemez állapotáról?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#9054) Peti567


Peti567
aktív tag

Sziasztok! Én másfél éve vetteme gy Amilo xa2528-as gépet, sajnos mult héten tönkre ment, a videókártya kifingott, cserélni csak alaplappal együtt lehetne ami nem olcsó!
Elég sok rossz véleményt hallok monstanában a Fujitsukról, és ezt sajnos most én is megtapasztaltam! Biztos hogy nem veszek több Fujitsu notebookot!
Biztos vannak jók is közöttük, csak tájékoztatás képpen írtam!

(#9055) cigam válasza Peti567 (#9054) üzenetére


cigam
félisten

Szomrú eset, de nem mérvadó. Az akinek nem romlik el (mint pl. nekem) az se írja be, hogy semmi baj, használja.

Esetleg (az alaplapnál olcsóbb) megoldás lehet 1 USB-s VGA kártya. Fogalmam nincs, hogy induláskor aktív-e vagy trükközni kell, de ha viszed a laptopot, a boltban ki lehet próbálni működik-e.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#9056) mate0217 válasza Peti567 (#9054) üzenetére


mate0217
aktív tag

Ja igen és sok Fujitsu Siemens AMilo notebooknál az a hiba is van hogyha az usb-t fordítva teszed be zárlatot kap és kész:(((Nagyon sok modelnél van ez a csúfos hiba

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#9057) cigam válasza mate0217 (#9056) üzenetére


cigam
félisten

Tessék mondani ha fordítva dugod be az usb-t (ami már eleve érdekes, és nehéz művelet), más laptopokkal mi történik?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#9058) Korteksz válasza bobace (#9001) üzenetére


Korteksz
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy van egy AmiloPa 1510 ez noteszem és szeretném felrakni rá a Win7-et, de nem találok hozzá drivereket... na és ilyesmit honnan tudok beszerezni?:)

Előre is köszi!:)

(#9059) Lui04 válasza Korteksz (#9058) üzenetére


Lui04
aktív tag

Hali!

Nagy valószínűséggel a 7 felfogja ismerni a benne lévő dolgok nagy részét, amit meg nem azt meg letöltöd innen. Mezőt kitöltöd, aztán a Vistát választod oprendszernek, azokat a drivereket be tudja nyelni a 7.

(#9060) cigam válasza Korteksz (#9058) üzenetére


cigam
félisten

Hivatalosan az FS nem támogatja ezen a laptopon a W7-et. Bövebb info: [link] gyakorlatilag nem lesz gond. Valószínű minden elemét felismeri, ha mégsem akkor a Vista-s driverrel működni fog.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#9061) mate0217 válasza cigam (#9057) üzenetére


mate0217
aktív tag

Áhhh nem ezt akartam írni hanem ha fordítva egy kicsit hozzá érinted vagy egy kicsit bedugod máris baj van :((

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#9062) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Meghalt haverom Fusi 3667g notijának töltőadaptere. Hol tudnék újat vagy használtat venni?

(#9063) TIT


TIT
veterán

Kötik az ebet a karóhoz és azt mondják fél év a gar.az aksira mert az nem főalkatrész!
Fogyasztóvédelemmel is ellevelezgettünk de semmi,hova lehetne még feljebb menni?

(#9064) cigam válasza TIT (#9063) üzenetére


cigam
félisten

miért mit mondtak?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#9065) Korteksz


Korteksz
csendes tag

Na van még egy problémám a driverekkel... (amlio pa1510 még mindig:) )
Letöltöttem az összeset amit találtam, de még így is hiányzik 2: Háttértárvezérlő és a Modem a High Definition Audio buszon...
erre vmi ötlet?:)

(#9066) cigam válasza cigam (#9064) üzenetére


cigam
félisten

1 év jótállás kötelező. (személyi számítógépek és alkatrészeik, monitorok, nyomtatók, szkennerek 10 000 Ft bruttó vételár felett;)

Bármilyen jótállást/garanciát is vállal a forgalmazó, annak feltételei semmiképpen nem lehetnek kedvezőtlenebbek a szavatossági jogoknál!

Azt szokták mondani "fél év garancia van rá", mert a szavatosság első 6 hónapja a jótálláshoz hasonló jogokat biztosít. A szavatosság első hat hónapja és a fennmaradó része között az a különbség, hogy ha hiba keletkezésének oka vitatott akkor az első hat hónapban a kereskedőnek kell bizonyítania, hogy nem rendeltetésszerű használat okozta, míg ezután a bizonyítási teher megfordul, a fogyasztónak kell bizonyítania, hogy a hiba oka már teljesítéskor megvolt és rendeltetésszerű használat mellett jelentkezett.

Ez elég 1értelmű

A következő fokozat a békéltető testület [link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#9067) cigam válasza spyduck (#9062) üzenetére


cigam
félisten

8k-ért már kapni univerzális töltőt. Beállítható a fesz, és cserélhető a csatlakozófej.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#9068) cigam válasza mate0217 (#9061) üzenetére


cigam
félisten

Ha az USB-n megjelenő 5V-ot letesteled, azt 1 eszköz sem veszi jónéven.
Természetesen megoldható, hogy a gép ne térdeljen le tőle, de ez nem az olcsó gépek privilégiuma. (Néha a drágáké se, de ez már 1 másik történet)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#9069) spyduck válasza cigam (#9067) üzenetére


spyduck
nagyúr

Úgy döntött vesz egy új gépet. A 3367g 3,5 évet kibírt nála ú, h éjjel-nappal játszott. Le a kalappal a gép előtt.ű

Szerk: igen találtam én is de inkább vami használt pár 1000ft-os töltőre gondoltam. Azért köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#9070) maxview


maxview
csendes tag

Üdv,

Lehet nem ide vágó kérés, de nem tudna nekem adni vki xp drivereket PA2548-hoz ? Találtam már egy oldalt ami orosz nyelvi :S
de azon nem igazán tudtam sajnos eligazodni :(

Előre is köszönöm.

Üdv

www.haxx-esports.hu

(#9071) Lui04 válasza maxview (#9070) üzenetére


Lui04
aktív tag

Szia!

Tessék: 1, 2

(#9072) maxview válasza Lui04 (#9071) üzenetére


maxview
csendes tag

köszönöm :R :R

www.haxx-esports.hu

(#9073) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

sziasztok! sajnos megint problámám van a géppel... Xi2428 asom van... újra kellett raknom a vistát rajta de a gyári driverek egyszerűen nem mennek fel rá... pl: videókari driver... 8600m gs van benne de a vnidia driver telepítésénél egyfolytában azt írja ki hogy: a telepítő nem talált kompatibilis illesztőprobramot, a telepítő leáll... pedig a hivatalos oldalról letöltött hozzá való drivert telepíteném neki... valakinek valami ötlete?

Üdv: Laca

(#9074) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

sziasztok! megint én... megmutatom hogy miért kellett újrapakolni a gépet... a probléma továbbra is fennáll, nem indul a gép, ha elindul akkor meg az van ami a képeken, gondolom ez már hardverhiba mert csontraformázott gépre ment fel az oem vista...

http://kepfeltoltes.hu/091031/a_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/091031/b_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/091031/1055888252c_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Üdv: Laca

(#9075) Lui04 válasza skylinelaca (#9074) üzenetére


Lui04
aktív tag

Igen, ez hardverhiba, döglődik a 8600.

[ Szerkesztve ]

(#9076) skylinelaca válasza Lui04 (#9075) üzenetére


skylinelaca
senior tag

azt nemtudod esetleg h cserélik e? vagy integrált?

Üdv: Laca

(#9077) mate0217 válasza skylinelaca (#9076) üzenetére


mate0217
aktív tag

Cseréld ki a karid :DDD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#9078) skylinelaca válasza mate0217 (#9077) üzenetére


skylinelaca
senior tag

hol találok ilyen karit? google ban ha rákeresek akkor csak specifikációkat talál , azt nem h van elado lapi 8600 mgs... meg mennyibe fáj az?
szerk: vagy megy e bele nagyobb teljesítmányű..?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#9079) Lui04 válasza skylinelaca (#9078) üzenetére


Lui04
aktív tag

A specifikációban azt írják, hogy MXM-II-es, szóval kivehető.
Aprón hirtelen találtam egyet: [link]
Gondolom már nem garis a gép, ezért előtte nem árt belenézni, hogy igaz-e amit a spec-ben írnak. Egyébként biztos lehet bele nagyobbat is tenni, de ez se valami olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#9080) zsadnok válasza brutaka (#9016) üzenetére


zsadnok
tag

Szia Brutaka!
Légyszíves oszd már meg a megoldást velünk, mert nekem ugyan ez a gondom van. Köszi előre is: zsadnok

(#9081) zsadnok válasza zsadnok (#9080) üzenetére


zsadnok
tag

Amúgy valószínüleg ez lehet az oka annak, hogy a HD 1080p filmek néha megakadnak a Pa 3553 gépemen. Persze minden codec rendben...

(#9082) skylinelaca válasza Lui04 (#9079) üzenetére


skylinelaca
senior tag

szia! köszönöm , de ma szétkaptuk. a csatlakozó teljesen más helyen van mint azon amit linkeltél nekem... az enyémen a csati ferdén van a lap teteje felé!

Üdv: Laca

(#9083) heagnes


heagnes
csendes tag

Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni,win 7 ultimate lett telepítve a Fujitsu Siemens Amilo L7320
GW - s laptopomra.Deee a videókártyával van valami,azt írja az illesztő progi,hogy telepítve van,de nem mükszik.Amikor berakom a laptophoz kapott telepítő lemezt akkor se csinál semmit.Eddig ha xp -t telepítettem nem volt gond,simán megcsináltam mindent,de itt nem tudom.Tud valaki segíteni,mi lehet a baj?póbálta frissíteni is a netről,de nem talál hozzá.Amikor a tulajdonságban rámegyek akkor azt írja ki"Szabványos VGA grafikus adapter".az illesztő pedig azt írja,hogy az eszköz megfelelően működik.

Köszi előre is a válaszokat.

Üdv Mágnes

[ Szerkesztve ]

(#9084) Lui04 válasza heagnes (#9083) üzenetére


Lui04
aktív tag

Szia!

A probléma ott van, hogy amit te rá akarsz rakni, az Xp-s driver, ami nem jó a heteshez. Nem találtam a 7-re drivert, de Vistára igen (mondjuk ez is egy béta, de próbát megér): [link]. Ha nem akarja feltenni, akkor a setup.exe-nek a kompatibilitását rakd Vistára. Másik módszer, ha eszközkezelőben frissíted a videókártya driverét, megadod neki a mappát, ahova kicsomagoltad és kész.

(#9085) heagnes válasza heagnes (#9083) üzenetére


heagnes
csendes tag

szia ,Köszi már közben sikerült,megoldottam.Tovább szép napot.

(#9086) Egorov válasza heagnes (#9085) üzenetére


Egorov
aktív tag

Szavaidból azt veszem ki, hogy nem az előző hozzászólás alapján oldottad meg a problémát. Ha ez így van, akkor leírhatnád, hogy hogyan csináltad, hátha másnak is ilyen problémája van. :R

Szerk.: Ha pedig én tévedtem, akkor levonom. :)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#9087) Lacee88


Lacee88
csendes tag

Sziasztok!
Rekord idő alatt visszakaptam a szervizből az amilo pi3540-met.
Mivel alaplapcsere volt, windows reinstall történt. Felraktam a windows 7 ultimate-t, csak jót hallottam róla, vistánál csak jobb lehet. És jobb is. Felraktam a drivereket stb.
Minden klappol.
Egy a bibi: a beépített webcam ( amilocam ) nem kel életre... Fn-F7-re nem reagál, drivert a fujitsu supporton nem találtam. Amikor márciusban megvettem ezt a masinát és ráraktam a vistát és a drivereket, egyből ment a webcam... Most meg nem. Az eszközkezelőben semmi mellett nincs felkiáltójel, látszólag minden ok.
Mi lehet a hiba?

ASUS TUF Gaming F15 FX506LHB-HN323

(#9088) zsadnok válasza zsadnok (#9081) üzenetére


zsadnok
tag

Sziasztok!
Mivel Brutaka nem jelentkezett még, megkérdezném, hogy Pa 3553 notihoz Vista 64 bit alá van-e valakinek olyan videokártya drivere ami rendesen lekezeli a hybrid crossfire-t. Már az ötödik ilyen drivert próbálom amit találtam, de még mindig sárga háromszög van az eszközkezelőben a HD 3470-nél. A HD 3200-t rendben találja. Aki tud ilyet, jelezze nekem légyszi.

(#9089) zsadnok válasza zsadnok (#9088) üzenetére


zsadnok
tag

Na, magamtól is rájöttem a dolog lényegére. Magyarul: A HD3200 drivere sem volt jó, mert abból létezik direkt crossfirre való is. Csak azt kellett felraknom és utána a HD3470 már lazán felment. Ennyi. üdv.

(#9090) TIT


TIT
veterán

A szervíz azt mondja csereaksira fél év a gar. és állítólag biztonsági okokból 1000 töltést enged a laptop utána nem tölti fel csak félig!

(#9091) BlueAthlon


BlueAthlon
senior tag

Sziasztok,

Most vettem FuSi egyik legújabb Amilo laptopjából, a Pi3560-asból...

124+áfa volt, ezért egy Core2 T6600, 3G/800 as ram, 320GB HDD, Geforce GT240M 1G DDR3 stb. van bennne

Mondhatjuk azt, hogy jó ár/érték aránya van? :K

Tesztek kicsivel később....

Annak a statisztikának hiszek, amelyet én hamisítottam -Winston Churchill

(#9092) fecsinho


fecsinho
csendes tag

Sziasztok! segítséget szeretnék kérni. A problémám,h FS V5555 - re win7 raktam fel és a kijelző csak 1280 x 768 tud megjeleníteni a 1280 x 800 helyett. Illetve nem tudom az aero-t elindítani. Azt gondolom,h vga driver a hibás, de azt írja,h a legfrissebb van fent. van vmi buherált esetleg? a kép sem tűéles azon lehet valamit állítani? segítségeteket előre is köszönöm!

(#9093) schulzz


schulzz
tag

Sziasztok!

Kérek valakit aki tud az segítsen nekem mert nagyon fontos lenne. Van egy FuSi pa3553 mas laposom amibe hybrid videokari van. Vistával elméletileg tudnia kell váltania a két kártya között( integrált hd 3200 és különálló 3470) magától, de nem csinálja. Kérem valaki segítsen mert azt szeretném, hogy amikor nincs hálózaton akkor az integrált karit használja. Próbáltam már letiltani a másikat de akkor a belsőre is hibát ír ki. Még egyszer kérem valaki segítsen mert nagyon idegesít ez a probléma és az akksi sem bír annyit amennyit kellene pedig 8 cellás.
A segítséget előre is nagyon köszönöm és várom

(#9094) csocso205


csocso205
csendes tag

Egy kis segítség kellene: van egy amilo xi2528-as gépem win7-tel. telepítés után minden jól működött de mostanában nem bírom leállítani a gépet. kikapcsolás után a monitor kikapcsol de a wifi led világít és a ventillátor is tovább pörög. Mi lehet a baj? Elöre is köszi a segítséget. :W

(#9095) netmesterke


netmesterke
aktív tag

Sziasztok!

A következő gondom van: Amilo Pa3553-as gépemen van ugye ez a silent mode gomb.....az tudom mire való, de használhatatlan, mert ha megnyomom a proc azonnal 98 fokos lessz....ez azért gáz....mi az oka???

(#9096) netmesterke válasza schulzz (#9093) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Felteszed az amd.com oldalon elérhető catalist 9.9-et és kész...

(#9097) zsadnok válasza netmesterke (#9096) üzenetére


zsadnok
tag

Én a megadott helyen a Vista 64 bit-nél nem találok hd 3470 szériához mobility radeon drivert, de gondolom a windows 7 alatt lévő 64 bit-hez tartozó bétát mondod?

[ Szerkesztve ]

(#9098) netmesterke válasza zsadnok (#9097) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Hát szerintem ez:
http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=vista64/common-vista64

Még annyi kérés, ha lehetésges nézd már meg nekem hogy ha a silent gombot megnyomod, akk a proci hány fokos lesz? Nekem az Everest azt írja ki h CPU: 98 celsius, 1.mag 50 fok, 2. mag 50 fok....az nhc is 98 fokot ir ki....egyszerűen nem értem...most tényleg majdnem 100 fokos lesz a proc?:D

(#9099) Egorov


Egorov
aktív tag

Sziasztok!

Amilo Pa1538 ra valaki feltelepítette már a Win7-et? Ha igen akkor kérem írjon ide valami információt, hogy felismert-e mindent esetleg ha voltak milyen hibák.
Ki szeretném próbálni de ha sok a gond vele, akkor marad az xp&ubuntu.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#9100) zsadnok válasza netmesterke (#9098) üzenetére


zsadnok
tag

Beraktam egy kis játékot: CPU: 50 fok amúgy 44 fok
1. mag 52 fok amúgy 46 fok
2. mag mint előző
Ezeket Everest Ultimate Editionnal mértem.

Az előző felvetéshez még annyi, hogy nálam a Control Center nem müxik. Amúgy a videókártya driver teljesen jó csak nem tudok a control centerbe menni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.