Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9401) ThorsHUN válasza HZoli87 (#9397) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Kaptal ilyen vezerlot is?:)
Milyen a cucc? Jo valamire?

(#9402) HZoli87 válasza ThorsHUN (#9401) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem volt FUJITSU FÉSZEK HŰSÉGKÁRTYÁM, így nem kaptam. :N

- Pedig érdekes szerkezet lehet. :DDD

(#9403) plaszy válasza HZoli87 (#9402) üzenetére


plaszy
őstag

És nem vetted meg 24900-ért? ;)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#9404) sowi válasza albi31 (#9371) üzenetére


sowi
őstag

mielott hulyesegeket beszelsz, gondolkozzal, eddig sem a siemens volt a minoseg hanem a fuji...mit gondolsz a lifebookokat ki es hol gyartotta, segitek, nem a siemens...ha igazan szopni akarsz akkor inkabb a DV pavilionokat ajanlom, lehetoleg ha van meg akkor a 8000es geforce szeriaval. Tovabbi okoskodas elott, laptop szervizes vagyok, evente eleg sok szerelnivaloval, de nem az amilobol van a legtobb.

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9405) HZoli87 válasza plaszy (#9403) üzenetére


HZoli87
veterán

Dehogy, kell a francnak olyan hülyeség. Nem játszok én semmilyen játékkal, kinőttem már abból a korszakomból. :DDD

(#9406) plaszy válasza HZoli87 (#9405) üzenetére


plaszy
őstag

Jól tetted...:))

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#9407) ThorsHUN válasza sowi (#9404) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Mit tudsz mondani a dv6os pavilionokrol? (hd4650es VGAval)

[ Szerkesztve ]

(#9408) sowi válasza ThorsHUN (#9407) üzenetére


sowi
őstag

a regebbiekre volt jellemzo a VGA problema, szar anyagbol voltak a geforce chipek es egy ido utan szinte az osszes megpusztult, ezekkel az ujabb verziokkal mar jobb a helyzet

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9409) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Egyébként, ha valaki kíváncsi a teljesítményre, Játékokra értem, akkor azt tudom mondani, hogy Crysis, CoD MW2, Batman Arkham Asylum, Dirt 2 simén futnak, élvezhetöen, persze nem ultra high beállításokkal.... de medium és high közöttiekkel.

Egyedül a GTA 4 fogott ki rajta sajnos.... :((

(#9410) IronJ


IronJ
csendes tag

Hi! Senkinek nem recseg kicsit a hang a 3560-nál? Nem veszélyes az enyém se, lehet h pusztán sokat várok a realtek hd audiótól. Valaki tud erre valamit mondani??? Ki akartam próbálni, hogy mit csinál xp sp3 alatt, de nem engedte ferakni...(lehet h értelmetlen is lett volna)

(#9411) HZoli87 válasza IronJ (#9410) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam csak fülhallgatón recseg pár MP3, de valószínű a gyenge zenei minőség miatt. Néztem már filmet is, és akkor nem vettem észre ilyen jelenséget. Lehet, hogy még a Realtek driver nem működik tökéletesen. :K

(#9412) IronJ válasza HZoli87 (#9411) üzenetére


IronJ
csendes tag

Én is inkább erre hajlok, mint a hardveres problémára. Tekintve, hogy szeptember elejei a driver....

(#9413) ThorsHUN válasza HZoli87 (#9411) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Haveromat kerdeztem mi a problemaja a win7-tel es bizonyos esetekben hallhato recsegesre panaszkodott. Asszem neki is realtek hangkartyaja van.
Szal ez meg a Win7 kiforratlansaga lehet inkabb. Szerintem.

(#9414) Ati9500


Ati9500
senior tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérem..

Sok rosszat hallottam, A fujitsu laptopokról, sok szervizes hiba stb...

Laptopot készülök vásárolni.. Amit kinéztem: FUJITSU Amilo PI 3560

elég jó ár /teljesítmény arány...
de kicsit félek a minőségbeli problémáktól.. eddig csak asztali PC-m volt az szinte kifogástalanul működik 6-7 éve..

Mit lehet várni ettől???

(#9415) (Bundás)


(Bundás)
addikt

3505 még mindig: újratelepítés történt, leszedtem az összes drivert, minden baba eszközkezelőben, azonban a WIFI nem akar találni semmilyen hálózatot. A gombját nyomkodva nem akar felvillanni a LED soron se, sajnos nem tudom azelőtt működött-e, nem használták. Ötlet?

(#9416) plaszy válasza Ati9500 (#9414) üzenetére


plaszy
őstag

Hali!

Elég elolvasnod az utolsó 150-200 HSZ-t, itt csak szinte erről a típusról volt szó.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#9417) mahagony


mahagony
csendes tag

Sziasztok,
én is gondolkoztam a 3560-on, mert úgy gondolom, hogy a legjobb teljesítményt nyújtja ezért az árért. Nagyon nem értek a márkákhoz, ez lesz az első laptopom, amit ajándékba kapok. A problémám csak az, hogy 1 év garit adnak rá, nagyon keveslem... És ha egy év múlva valami baja lesz, akkor egyáltalán nem biztos, hogy lesz pénzem megjavítani. Olvasgattam a hozzászólásokat, de csak még jobban összezavartak. Pl. egy HP dv6-os mégis miért jobb 3560-nál??? És igaz, hogy gyorsan melegszik a 3560, mert játékokra is fogom használni(wow, aion stb.)? Előre is köszönöm ha valaki tudna tapasztalatát leírni vagy javaslatot adni!

(#9418) pezmaag


pezmaag
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék Tőletek. Adott egy Amilo LI1718-as típusú masina. A kérdésem az lenne, hogy hálózatról működve az akku-ja lekapcsol 100%-os töltési szint után? 1 éves és Vista fut rajta, ha esetleg fontos lenne.
Azért kérdezem, mert egy régebbi típusnál az észrevételeim szerint nem így volt, meg is halt az akku. :(((

köszi

bye

(#9419) Kovi0828 válasza mahagony (#9417) üzenetére


Kovi0828
csendes tag

Szia!
Nekem egy hete van meg a pi 3560-as gép.Meg vagyok vele elégedve teljesen. Én játszok is rajta és a touchpadnál éreztem a melegedést.De ez nem volt jelentős,illetve engem nem zavart mert egeret használok.Amit én próbáltam játékokat:Nfl 08,Company of Heroes, The Saboteur,Resident Evil 5,Fallout 3,Gothic 3,Risen.Ezek szépen mentek,de én a grafikán nem variáltam semmit.
Garancia:"A Fujitsu Siemens Computers Service Pack (garancia kiterjesztés) a hardver eszköz megvásárlásától számított 180 napig igényelhető."Ennyi időd van plussz éveket venni.

(#9420) plaszy válasza mahagony (#9417) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Pont hasonlóra akarom én is használni...WoW...:D
De ahogy látom, te már ajándékba kapod...majd írd le légyszi, hogy hogy teljesít a nagyobb raideken 1280x800-on full grafikán.

Sajnos egyelőre még én is csak a HSZ-ekre tudok támaszkodni a vételi szándékomat illetően. De a márka engem nem zavar ilyen jó ár/teljesítmény arányban.

Gari kiterjesztés linkje

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#9421) plaszy válasza Kovi0828 (#9419) üzenetére


plaszy
őstag

Letelt a módosítási időm: Árat nem találok a gari kiterjesztésre. Valaki tudja kb. mire lehet számítani?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#9422) HZoli87 válasza plaszy (#9421) üzenetére


HZoli87
veterán

Itt a LINK . ;)

mahagony: nem tudsz olyat notebookot mutatni, ami játék alatt nem melegszik át. :K

[ Szerkesztve ]

(#9423) plaszy válasza HZoli87 (#9422) üzenetére


plaszy
őstag

Vááá...köszi...nem voltam elég alapos.
:C

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#9424) cigam válasza (Bundás) (#9415) üzenetére


cigam
félisten

Tedd fel a launchmanager-t is, mert az kezeli ezeket a gyorsgombokat is (wifi/bt ki/be)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#9425) cigam válasza HZoli87 (#9422) üzenetére


cigam
félisten

Dehogynem, pl. sudoku alat sem melegszik nagyon. ;)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#9426) Top cat válasza IronJ (#9410) üzenetére


Top cat
őstag

Neked sikerült XP-vel használni ezt a lapost?

(#9427) HZoli87 válasza cigam (#9425) üzenetére


HZoli87
veterán

Jól van, az nem játék, az fejtörő. :DDD

(#9428) IronJ válasza Top cat (#9426) üzenetére


IronJ
csendes tag

Az sp3-at nem tudtam feltelepíteni...

(#9429) Top cat válasza IronJ (#9428) üzenetére


Top cat
őstag

És most mivel használod?
Hozzám is hoztak egy ilyen lapost, nekem felment rá az SP 3. XP drivert is találtam mindenhez, csak a videó kártya nem akar rendesen működni.

(#9430) IronJ válasza Top cat (#9429) üzenetére


IronJ
csendes tag

Win 7 x64-et használok. Jól is fut rajta, csak a hang recseg néha. De neked felment rá a 32bites sp3?

(#9431) HZoli87 válasza IronJ (#9430) üzenetére


HZoli87
veterán

Támogatott operációs rendszerek: Vista x64 / 7 x64 , ezek után ne várjátok, hogy a 32 bites XP-n minden eszköz megfelelően működjön. :K

(#9432) maross válasza mahagony (#9417) üzenetére


maross
veterán

nem melegszik, teljesen kulturalt homerseklete van folyamatos jatek mellett is.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#9433) Top cat válasza IronJ (#9430) üzenetére


Top cat
őstag

Igen felment. A telepítőbe beleintegráltam az Intel Matrix Storage Managert és gondélkül feltelepült. Én is Win 7 x64-et raktam rá végül a videókártya miatt.

@ HZoli87 köszi, tudom, hogy ezeket támogatja hivatalosan. Minden alkatrész gyártónál találtam XP drivert, egyedül a videókártya nemakart működni.

(#9434) donguri


donguri
csendes tag

Nekem a WiFi kikapcsolására szolgáló Fn-F1 funkció nem működik, és egy barátom szintén Amilo Pi3560 -as gépén is ez a helyzet.
Az enyémen a képernyő fényességét sem tudom változtatni a megfelelő billentyű kombinációkkal. Tudtok valami helyet, ahonnan a billentyűzet driverét le lehetne tölteni?

(#9435) hossszú válasza donguri (#9434) üzenetére


hossszú
őstag

Nekem a FSC Launch Manager telepítése megoldotta ezt a problémát igaz az enyém AMILO Li 2727-es.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#9436) Top cat válasza donguri (#9434) üzenetére


Top cat
őstag

Nállam a képernyő fényesség állítás ment a Fujitsu oldaláról letöltött video driverrel.
A WiFi kapcsolóját nem próbáltam, hogy működike.

(#9437) sowi válasza donguri (#9434) üzenetére


sowi
őstag

videokartyadriver kell, ahogy az elottem szolo mondta, a gyarival mukodik az nvidia oldalarol letoltottel nem

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#9438) Fujika


Fujika
csendes tag

Először is BOLDOG KARÁCSONYT kívánok Mindenkinek!

Új belépő vagyok és nagyon szőke! :K A férjemnek vettem egy új Fuji AMILO 3710-es lapit. Olvastam, hogy nem támogatja a Windowst a dilis. :W
A Windows már fel van telepítve, de a Driver-eket hogy kell letölteni net-ről?

Adtatok meg olyan oldalt, ahonnan lehetne, de fogalmam sincs melyiket kell letölteni a sok közül, hogy legyen net, hang, stb. "Nagyon egyszerűen", lépésről-lépésre nem tudná valaki leírni???

A saját gépünket már sikerült egyszer újratelepíteni, de a meghajtón tárolva vannak a hozzávalók. Talán sikerülne hozzárendelnem a férjem gépéhez is, ha végre tudnám, hogy honnan szedjem össze az anyagot.
Sajnos angolul nem tudok, ez nagyon megnehezíti a dolgomat.

Légyszi, légyszi! Segítsen valaki, ha tud! :)

(#9439) Fujika


Fujika
csendes tag

Jaj, elfelejtettem! Ilyet még nem láttam! A jobb oldali billentyűk betűk helyet számokat írnak. Melyik billentyűt kell megnyomni ahhoz, hogy visszaálljon betűírásra?

(#9440) Fujika


Fujika
csendes tag

Mindenki alszik? A billentyűzetet már sikerült helyreállítanom, de a driver-ek keresésében nem lennék ennyire ügyes! :)

(#9441) HZoli87 válasza Fujika (#9440) üzenetére


HZoli87
veterán

Tessék, itt a LINK . ;)
(kikeresed a legördülő választék közül a gépedet, és már töltheted is a drivereket)

[ Szerkesztve ]

(#9442) cigam válasza Fujika (#9438) üzenetére


cigam
félisten

Melyik windows van rajta? Mert az XP-t tényleg nem komálja, de a Vista, és a 7 támogatott.
Ha a 32bites verzió van telepítve vmielyikből, tedd fel a deskupdate-et, az telepít minden szükséges dolgot. Nem kell 1enként levadászni a drivereket.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#9443) Fujika válasza cigam (#9442) üzenetére


Fujika
csendes tag

Köszönöm, de ez a link megvan. Abból a sok töltögetni valóból nem tudom mi kell az én gépemhez. Mondtam, hogy nagyon szőke vagyok!

(#9444) Fujika válasza Fujika (#9443) üzenetére


Fujika
csendes tag

Neked is köszönöm, megpróbálom letölteni amit küldtél. Bízzak magamban? Keresztkérdéseket ne tegyetek föl, mert nem én tettem föl a Windows-t és pontosan nem tudom melyik van rajta? Az biztos, hogy Windows XP!

(#9445) Fujika válasza Fujika (#9443) üzenetére


Fujika
csendes tag

Becsődöltem! Ez a link megint ugyanarra az oldalra dobott. Mit kell hová beírni, hogy az én gépemhez való adatokat, illetve driver-eket menthessem le?

(#9446) Fujika válasza Fujika (#9443) üzenetére


Fujika
csendes tag

Windows XP 2002-es verzió van fönt, szervizcsomag 3.

(#9447) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hali én is szeretnék venni egy PI3560-ast és az lenne a kérdésem vele kapcsolatban hogy milyen a kijelzője?
Az oké hogy led-es de ezen kívül? Bevilágítás, után húzás, inputlag, színhelyesség bár ettől gondolom nem várhatók sokat mivel TN paneles :D
Bocs ha már volt, de vissza olvasván nem találtam a kérdéseimre érdemi választ :R

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9448) Top cat válasza Fujika (#9446) üzenetére


Top cat
őstag

Hivatalosan ez is csak a Vistát és a Win 7-et támogatja.

(#9449) cigam válasza Fujika (#9446) üzenetére


cigam
félisten

Ha ennyire nemértesz hozzá, miért vmi gagyiwarez windows-t teszel fel a gépre, amit ráadásul nem is támogat a gyártó? Magyarul vagy találsz hozzá működő drivereket, vagy� nem. Hamár nem veszel a géphez legális oprencert, legalább olyant lopj hozzá amit a gyártó is támogat.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#9450) Fujika válasza cigam (#9449) üzenetére


Fujika
csendes tag

Az biztos, hogy Vista-t nem tetetek rá. Azért köszönöm a linket, egy hozzáértőt rászabadítok, aztán hátha sikerül összehozni. Nincsenek + 10 és 100 ezreim legális anyagokra. Azt nem értem, miért nem tudnak CD-t adni, mint régen? Már ezt is lespórolják, egy kezdőnek még nehezebb összeszedni egy géphez az anyagot. Egyébként meg nem "munkagépem" van, tehát az a gagyixarez windows bőven megfelel az itthoni használatra.

Csá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.