- bb0t: A könyvelő szakma halott?
- vrob: 1991 - játék a PC-n
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- vrob: Az IBM PC és a játékok a 80-as években
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- user2: Kia Ceed Gold 160 1.5 T-GDI MY2024
- Ivqkzy-: Eddig
- bambano: Bambanő háza tája
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
-
LOGOUT
A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!
Új hozzászólás Aktív témák
-
#48613632
törölt tag
válasz
petipetya #125901 üzenetére
Mi leveleztünk is velük, mégpedig annak okán, hogy a haveri körben is volt Mayhem nevű zenekar. Mi is sátánisták voltunk, de mi csak egy picit voltunk azok. Mi nem gyújtottunk fel templomokat, mi csak marhavért vittünk a koncertekre, meg velőscsontot, mivel volt a csapatban hentes.
Hmmm, fiatalság bolondság.
Aztán egyszer csak nem írtak vissza. Akkor nem tudtuk, de valószínűleg ez azért, és az után történt, hogy Euronymus öngyi lett. -
bAtt001
addikt
válasz
petipetya #101970 üzenetére
Én nem voltam a régi rajongója csak megnéztem kétszer már, de ahhoz képest ez az új egy semmi, agyatlan akciófilm. Ezért kár volt feldolgozni az eredetit. Majmok bolygója megint más téma, ott olyan előzmény trilógiát dobtak össze amire már csak a technikai megvalósítás miatt is erős túlzás a "szar".
-
baryll
tag
válasz
petipetya #99365 üzenetére
Szerintem ebből a témából még nagyon sok mese fog születni.
Az általad felvázolt story lenne az egyik legélvezhetőbb, de ahogy elnézem a trendeket, erre nem sok esély van.Azért az a rész, mikor felébred a főhős az idegen űrhajó gyomrában, az hangulatában, és megvalósításában is nagyon ott van a szeren. Ekkor még emberi léptékűek voltak az effektek, és trükkök, nem úgy mint a mostani számítógépes giccsparádékban. Én szívesebben látnék olyan idegenekről szóló filmeket, ahol nem emberi méretűek lennének az idegenek, hanem extrémen másmilyenek. Mondjuk rovar méretűek lennének, vagy esetleg hatalmas hegy méretű óriások lennének, vagy szellem szerű gázlények lennének, meg ilyenek. Valahogy közelebbinek érezném a valósághoz az egészet, mint a pont ember méretű idegenekkel. -
Viszlát
addikt
válasz
petipetya #99365 üzenetére
Amikor kiderülne, hogy a Bibliában olvasható végítélet miatt vannak itt, akkor besűrűsödnének az események - a vallásos réteg belenyugodna sorsába, míg a többiek tárgyalnának vagy ellenállnának az idegeneknek.
Mire gondolsz konkrétan, nekem ez ellentmondásos. Ha a Bibliában olvasható végítéletet hajtják végre a földönkívüliek akkor a vallásosoknak nagyon nem kell mibe beletörődni, max ünnepelni.
-
válasz
petipetya #98820 üzenetére
Az a film szerintem sose eltt volna jó.
De egyszeri viccnek elment, nálam 5/10. Kb a "há nédda már huszonnyóc szemijisége van, háddedúúva gec, nézzük má meg" célcsoportnak készült.
Ha valaki szeretne rendes skizo-jellegű filmet, akkor nagyon ajánlom neki megnézni a Primal Fear (1996) (Legbelső félelem) című filmet, ami egyben Edward Norton első filmes szerepe. Na az nálam 9/10.
-
válasz
petipetya #98540 üzenetére
Én azt a kettőt meg sem mertem nézni, a Gettómilliomos meg a Pi élete óta "rasszista" vagyok.
Mondjuk a City of God (2002) (Istenek városa) az nálam oda&@#%!ott.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!
● A topikban tiltott a warez mindennemű formája!
● A kereshetőség érdekében lásd el #értékelés címkével a filmkritikát, ajánlást tartalmazó hozzászólásaidat!
- Kerékpárosok, bringások ide!
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- TCL LCD és LED TV-k
- Apple asztali gépek
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- iPhone-t használók OFF topikja
- Windows 11
- Kompakt vízhűtés
- Szomorú jövőt vetít előre a dedikált GPU-knak a Jon Peddie Research
- További aktív témák...
- LG 65BX - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready!
- Crucial 240GB SSD eladó
- AKCIÓ! Apple MacBook PRO 15" 2018 i9 32GB 500GB 560X 4GB notebook garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! Gigabyte H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1080Ti 11GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- Steam, EA, Ubisoft és GoG játékkulcsok, illetve Game Pass kedvező áron, egyenesen a kiadóktól!
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged