Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    Egy ideig nem néztem fel, mondom mitől robbant fel a fórum, ja a spoiler és Arnie.

    Addig tudtam érdeklődést mutatni a trailer iránt, amíg a kerti törpe Emily Clark a hatásvadászat hercegnőjeként be nem nyögte hogy kám vit mi if ju vana liv.
    Egyszer bejött, gondolták miért ne lehetne megint elsütni, viszont nem egy ilyen kaliberű nőből kellett volna Sarah Connort csinálni.
    Ez olyan mintha Győzike belépne egy mma edzésre és azt kiáltaná, hogy na kinek ba....am szét a száját?

    Kik ülhettek ott azon a meetingen, ahol kiagyalták, hogy Emily Clark?Ha ott vagyok tuti ilyen fejet vágok.
    [link]

    Lehet, hogy khalesiként megfogva Drogo lingamját uralkodó attitűdöket tudott felvenni, de nekem túl puha egy gránitkeménységű Sarah Connorhoz képest, akinek az arcélével követ is lehet fejteni a bányában.

    Egyedül az ősterminator-Arnie feltűnése keltett kis érdeklődést nálam, de inkább nem is akarom tudni milyen zavaros tér-idő continuum változásokat terveznek, viszont az egységsugarú nézőkre való készülés jegyében szerintem óvodásszintű megoldásra számíthatunk.

    A zenét meg inkább nem minősíteném.Emberiség kipusztulása, végső remény, aha, és közben olyan zene, mintha vmi romantikus lányregényt néznénk.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés