Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) sti10p válasza Ifju (#946) üzenetére


sti10p
senior tag

Ez az :C . Sötétítem is el a szobát, meg készítem is a snack-et, már csak a nadragulyás Bedekó hiányzik :D !
Köszönet!

XY

(#952) liksoft


liksoft
nagyúr

Hali!

Keresek egy kutyás rendőrfilmet. A kutya kap valamilyen chip-et, amivel egy másikon keresztül beszélni tud a "gazdival". Mielőtt ez a második chip emberbe kerülne, a rossz fiúk megtámadják a labort. A kutya egy rendőrt belelök a chip beültetőbe. Innen kezdve elválaszthatatlanok lesznek, bár sok galibába kerülnek. Mintha K9 lett volna a címe (,vagy csak a kutyáé volt?), de így nem találom. Nem a Kutyám Jerry Lee-t keresem.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#953) Psychonaut válasza liksoft (#952) üzenetére


Psychonaut
addikt

K-9 a Kutyám, Jerry Lee eredeti címe.

(#954) liksoft válasza Psychonaut (#953) üzenetére


liksoft
nagyúr

Tudom, azért írtam: NEM azt keresem. A történet is totál más! Lehet, hogy a cím is hibás amit írtam.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#955) Psychonaut válasza liksoft (#954) üzenetére


Psychonaut
addikt

(#956) liksoft válasza Psychonaut (#955) üzenetére


liksoft
nagyúr

Köszi, talán a k9000. Pont ma adják. Holnapra kiderül. De szép is lenne! :R

Azt hiszem ez lesz. Az IMDB rajzok alapján. Majd holnap visszajelzek. Köszi mégegyszer!

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#957) akaido


akaido
addikt

Üdv!
Keresem azt az 1981-es filmet amiben Ringo Starr játszik, és az angol címe: Caveman

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#958) Psychonaut válasza akaido (#957) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hogy érted, hogy keresed?
IMDb, PORT.hu. Interneten is megtalálhatod publikus torrent oldalakon is.

(#959) akaido válasza Psychonaut (#958) üzenetére


akaido
addikt

Úgy értem, hogy letölthető verzóban.
Az IMDb-ről és a port.hu-ról csak meg lehet nézni neten keresztül vagy hogy műxik?
Nem torrentezek, de lehet emiatt kell elkezdenem? :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#960) Psychonaut válasza akaido (#959) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem, csak adatbázisok, nem online tékák. Ha meg akarod nézni, akkor vagy torrent, vagy elvándorolsz a helyi DVD-kölcsönzőbe, hogy megvan-e nekik.

(#961) akaido válasza Psychonaut (#960) üzenetére


akaido
addikt

Köszöntem szépen! :R

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#962) liksoft válasza Psychonaut (#955) üzenetére


liksoft
nagyúr

:R Igen, ezt kerestem. Fel is vettem. :)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#963) Lalle


Lalle
csendes tag

sziasztok

Láttam 1993-ban egy filmet
rovar oriásokról szól horror film
A történetben elrabolnak egy nőt a rovarok, és ezt a nőt probálják kiszabadítani

A film címe érdekelne köszönöm

(#964) Probber válasza Lalle (#963) üzenetére


Probber
őstag

Infested / Bogárinvázió

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#965) Lalle


Lalle
csendes tag

Sziasztok van egy horror film
A tröténetben egy gladiátor karakterű ember jár kell egy bolygón amit furcsa szörnyek laknak
Egy részlet amire emlékszem
"bemennek egy barlangba aludni és arra kélnek fel hogy körbevették őket , amikor menekülnek kifele tűz és szörnyek mindenütt"
Ha ez még segít sivatag jellegű bolygó

(#966) Lalle


Lalle
csendes tag

Sziasztok van egy horror film
A tröténetben egy gladiátor karakterű ember jár kell egy bolygón amit furcsa szörnyek laknak
Egy részlet amire emlékszem
"bemennek egy barlangba aludni és arra kélnek fel hogy körbevették őket , amikor menekülnek kifele tűz és szörnyek mindenütt"
Ha ez még segít sivatag jellegű bolygó
beugrott még valami
volt egy sivatagi jármű ami egy hajóra hasonlított nagy volt és erre ugrottak fel menet közben, a film eleje felé

(#967) liksoft válasza Lalle (#966) üzenetére


liksoft
nagyúr

[link] :D

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#968) Lalle válasza liksoft (#967) üzenetére


Lalle
csendes tag

szia
köszönöm tényleg ez az

(#969) Wyll


Wyll
őstag

Sziasztok!

Talán a leges-legrégebbi filmemlékem (foszlányom) tárnám most elétek, még a talán a 80-as évek végén láttam:
egy fiú kimászik (kiszökik) éjjel a lakásukból a szobája ablakán keresztül. Az épületnek téglafala van.

Aztán asszem nem sokkal ezután betér egy éjjeli zöldségeshez, ahol vesz almát. Az (egyik) alma elgurul, és a következő képem az, hogy egy ilyen hatalmas (többméteres) méretű lebegő emberi fej (szellem?) lesz belőle, valami öregember-szerű fej, hosszú (ősz) szakállal.
Asszem beszélnek pár sort a fiúval, aztán a fiú belekapaszkodik a fej (szellem) szakállába, ami elrepül vele.

Mindez asszem még a film elején.

Valaki esetleg? :U

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#970) Oliverda


Oliverda
félisten

Hello!

Van egy film amit még régen láttam de nem tudom a címét. Nem egy nagy film, zombis vámpíros. Van benne egy női (jó) "vámpír" meg pár rossz gengszterféle. :D Utóbbiak hím neműek. Arra emlékszem, hogy van benne egy tusolós jelent, meg egy amikor a fő gonosz maffiózót beviszik a kórházba, majd amikor éppen kelne fel, hogy bekóstolja a nővért, akkor az elhúzza a függönyt a teremben és ennek köszönhetően az arc elég. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#971) qdak


qdak
addikt

ez a szöveg (I'm Not A Number, I'm A Free Man) ami benne van ebbe is
[Source Code - I'm Not A Number]
ez vmi filmböl van vagy vkinek a szövege volt ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#972) Probber válasza qdak (#971) üzenetére


Probber
őstag

Igen, egy sorozatban hangzott el: The Prisoner

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#973) littlelion21 válasza Oliverda (#970) üzenetére


littlelion21
addikt

Harapós nő/Innocent Blood

[ Szerkesztve ]

(#974) qdak válasza Probber (#972) üzenetére


qdak
addikt

köszönöm :R
végre :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#975) Oliverda válasza littlelion21 (#973) üzenetére


Oliverda
félisten

Köszi, de tegnap megtaláltam. :R :C

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#976) piero25 válasza Borify Péter (#760) üzenetére


piero25
újonc

Szia! Tudnál nekem segíteni abban,hogy én is megtudjam nézni az Érzékek Birodalma című filmet?
Előre is,Köszi!!

(#977) piero25


piero25
újonc

Sziasztok! Érzékek Birodalma című filmet,szeretném letölteni.Tudnátok segíteni?!Vagy,meg van esetleg valakinek??Köszi,előre is!

(#979) EkSYS


EkSYS
senior tag

Sziasztok !

Az alábbi filmeket keresem, minden megoldás érdekel:

- Delta Force 1
- Sivatagi farkas (Chuck Norris)
- Lángoló Jég
- Sztálin

Elsősorban szinkronos verzió érdekel

köszi

Eki - az eredeti

(#981) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok!

Tud valaki segíteni abban, hogy honnan tudnám letölteni az "Amelia Erhart utolsó repülése" (nem biztos, hogy 100% pontosan ez a címe!) című filmet!
Nem a Hilary Swank féle "Amélia - Kalandok szárnyán" című 2009-es filmre gondolok!! Ez annál régebbi!

Azt hiszem ez az:

http://www.port.hu/amelia_earhart_-_az_utolso_repules_amelia_earhart:_the_final_flight/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=13543066&i_where=1

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#982) liksoft válasza -Maci- (#981) üzenetére


liksoft
nagyúr

Benéztem. :B

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#983) runner 125


runner 125
nagyúr

Hali!

Keresek egy olyan film címét, aminek az alapastory-ja később (~ 2100) környékén játszódik. A lényege, h bemutatja a világ mennyire elbutult..., nagyon csekély képességekkel rendelkező emberek irányítanak. Mindenki IQ-ja a béka segge alatt, iszonyú szemét, és rendetlenség jellemző az egész világra.
A film vígjáték, láttam is már, de nem ugrik be a címe.

Köszi.

mod.

Nah lol, eszembe is jutott; Hülyék paradicsoma.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#984) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na ha már van ilyen topic:

Kérnék egy kis segítséget hátha ti tudjátok milyen filmre is gondolok. Napok óta egy filmen gondolkodok, de a fenéért sem akar a címe az eszembe jutni. Illetve nem is a film, hanem egy konkrét jelenet és az azután történő dolgok.
Amire emélkszem, hogy van egy főszereplő, csörög az utcán a nyílvános telefon, ő felveszi, telefonban egy ember bemondja hogy gond van, atomháború jön. És a lényeg hogy a telefonáló félretárcsázott, nem az utcai telefont akarta hívni hanem valakit figyelmeztetni akart. Az atomháború kitör és mindenki menekülni akar a városból. Hát ennyire emlékszem. Valaki esetleg? ^^"

Live-Die-Respawn

(#985) balcsy


balcsy
aktív tag

Hali

Azt a filmet keresném ami őskorba játszódik,és annyira emlékszem hogy van 3 lány testvér
és az egyiket úgy hívják hogy Malacka(ha jól emlékszem) nem tudom már melyik törzsben vannak de ha jól emlékszem akkor Caesarhoz is eljutnak és valami kolosszeum féleségben
küzdenek és egy nagydarab "gladiátor" levágja a csaj fejét és a 2 testvér meg utána megy a nemtom hova már:D <-ez amúgy már a vége felé van. A film kegyetlenül vicces és már régóta keresem de nem jut eszembe a címe.
Előre is kösz ha tudtok segíteni. :R

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#986) Bibby válasza oriic (#984) üzenetére


Bibby
addikt

Miracle Mile/Ne várd a csodát

Ελευθερια η θανατος

(#987) oriic válasza Bibby (#986) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, tényleg ez volt az. Hú de régen láttam már. :) :R

Live-Die-Respawn

(#988) Wyll válasza balcsy (#985) üzenetére


Wyll
őstag

Nem biztos hogy ez az, de az Rrrrrr! is őskorban játszódik, és kegyetlenül vicces állítólag..

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#989) Sneider87


Sneider87
csendes tag

Sziasztok én egy nagyon régen látott filmet keresek sajnos csak annyira emlékszem:
A jövőben játszódik egy lepusztult bolygón ahol minden víz mérgező egy férfi a főhős amolyan kalandorféle sajnos innentől még zavarosabb mert van egy fiatal lány akit meg akar menteni a fő gonosztól és csapatától, aki ha jól emlékszem egy kifejezetten nagy, fehér fejű hegyes fogú, vagy valami mutálódott ember vagy földönkívüli. A megjelenése olyan 80 és 90 közé raknám és egészen biztos hogy leadta a tv is, sajnos csak ennyi remélem valaki tud segíteni.

(#990) liksoft válasza Sneider87 (#989) üzenetére


liksoft
nagyúr

[link] :F

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#991) Sneider87 válasza liksoft (#990) üzenetére


Sneider87
csendes tag

El sem hiszem ezer köszönet ez az :R :C :)

(#992) liksoft válasza Sneider87 (#991) üzenetére


liksoft
nagyúr

De régen ment, még Secam kódolással. De legalább szinkronosan. :D

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#993) Sneider87 válasza liksoft (#992) üzenetére


Sneider87
csendes tag

Tudom hogy túl sokat akarok de nem tudod véletlenül honnan tudnám letölteni eddig egy torrent oldalon találtam meg de el sem indul a letöltés sajnos

(#994) liksoft válasza Sneider87 (#993) üzenetére


liksoft
nagyúr

Sajna nem. Nem szoktam töltögetni, én inkább TV felvevős vagyok.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#995) Sneider87 válasza liksoft (#994) üzenetére


Sneider87
csendes tag

Azért köszi próbálkozom tovább :)

(#996) Sneider87


Sneider87
csendes tag

Az első sikeren felbuzdulva lenne még egy ami érdekelne, viszont ez rajzfilm de elégé felnőtt témájú, amire emlékszem a jövőben játszódik és van egy bánya börtön ahol emberek dolgoznak különféle lézer fúrókkal és hasonlókkal van egy fiú főhős és annak barátnője akik meg akarnak szökni amennyire emlékszem a fiúnak sikerül is és feljut a felszínre ami elég mocsaras ahol három robot vagy ha úgy jobban tetszik kiborg akik emberi testrészeket gyűjtenek magukra megtámadják nagyjából ennyire emlékszem . A megjelenése szintén olyan 80 és 90 közötti amit még tudok hogy kiadták vhs-en de sajna semmi több .
Előre is köszönöm az ötleteket

(#997) Thome


Thome
addikt

Sziasztok!

Sajnos nem jut eszembe a film címe, csak egy részlet, és ebből kellene megmondanotok, hogy mi a film címe. Talán kaland-vígjáték, nem is tudom.
Szóval:
Egy múzeumról lenne szó, ahonnan elakar lopni egy fazon egy tekercset egy estély közepén. Besétál mint egy vendég (találkozik a házigazdával, aki nem mellesleg nő, és már ismerik korábbról egymást /film korábbi idejére gondolok/), majd szétválnak útjaik, és a fazon belekezd abba, hogy lejusson az alagsorba, ahonnét is ellophatja a tekercset. sikerül neki, ha jól emlékszem meg is támadják a rosszfiúk (akik szintén megakarják szerezni), de sikerül kijutnia, majd egy ajándéktárgyboltba keveredik valahogy (nem emlékszem hogy hogy, de az is ott volt az estélyen), ahol is vesz egy ugyanolyan tekercset, amit aztán kicserél (?)...

Majd, ezután csak annyi rémlik belőle, hogy menekül a furgonjához, utánamegy a nő, mert tudja hogy éppen ellopja, majd a nő faggatni kezdi, a csávó meg mellébeszél, ahol ismét jönnek a rosszfiúk, és el kell menekülniük a furgonnal.

Remélem megtudjátok mondani a film címét! :R

(#998) Brutforsz válasza Thome (#997) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Nekem A nemzet aranya című film ugrik be a leírásod alapján.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#999) Thome válasza Brutforsz (#998) üzenetére


Thome
addikt

Az lesz az, köszönöm! :R

(Az ilyen és ehhez hasonló filmekben nem vagyok jártas. :B )

(#1000) hajtömeg


hajtömeg
aktív tag

Sziasztok!

Mostanában lenne időm sok filmet letölteni,de eléggé meg vagyok lőve.
Millió ilyen oldal van,de szaharok nagyon.
Főleg HD filmek kellenének(ha már megvettem ezt a nyüves Tv-t) és rajzfilm teljes sorozatok.
Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném (akár priviben!)
Amit pl régóta nem találok az a "Kojak budapesten"! :)
Ez jó lesz nem HD-ban is :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.