Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Tangerine válasza liksoft (#143) üzenetére


Tangerine
senior tag

Upp, itt vagyok. Beállítom a felvételt, de már nem tudok reagálni, mert elvileg megyek nyaralni csütörtök este, úgyhogy utána héten keress emilben. Elvileg fel tudom venni jó minőségben (JVC DR-MH20).

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#152) liksoft válasza Tangerine (#151) üzenetére


liksoft
nagyúr

Láttad? Kedden (holnap) is jó film van!

Szerk: Azt hiszem, a te felvételed jobb lesz mint az enyém. Én csak tunerkártyával dolgozok 480x360 felbontásban, szigorúan 1 v 2 CD méretben divx formában. Alapvetően a történet az érdekes számomra, ha élvezhető, jobban nem tupírozom. Ha lemaradnál és nekem sikerül,... (alapelvek).

[Szerkesztve]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#153) liksoft válasza EGOKA (#148) üzenetére


liksoft
nagyúr

Jó-jó. PONTOS TÍPUS!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#154) liksoft válasza TheReMiXeR (#149) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ismerős a film. Nekem is tetszett.

EGOKA: Na nem lesz pontos típus? Ne kukucskáljak rá?

Tangerine: Ma éjszaka az ''Androméda törzs'' lesz! Régen láttam, akkor nagyon tetszett.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#155) x_o_n válasza TheReMiXeR (#149) üzenetére


x_o_n
veterán

jó kis film ,vcd minőségben megvan, a saját videokazettámról csináltam sajna régen egy régebbi tuner karival igy nem valami szép,a vhs meg sajna tönkrement,azóra is keresem de nem lehet kapni...mokép kiadhatná eme régi cuccokat:)

[Szerkesztve]

(#156) EGOKA válasza liksoft (#154) üzenetére


EGOKA
tag

MODEL: DTLA-305040
Ez az?

http://megmentesreerdemeshelyek.blogspot.com/

(#157) TheReMiXeR válasza x_o_n (#155) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Na, nekem is csak ugy van meg kb.
Felvettem videóra és onnan digiztem be, de sajna nem valami nagy vasziszdasz minőségben... sajnos :(

A mokép cuccait már én is néztem, de nincsen...

Olyan emberkét kéne találni, aki legalább dvd-re vette fel valamikor!

Hajrá hajrá! Keressúk együtt, hiszen ez egy meghatározó etalon filmecske!
Nem egyszer lehet összakakilnia az embernek magát a názése alatt... :C

(#158) liksoft válasza EGOKA (#156) üzenetére


liksoft
nagyúr

Igen, nézem az anyagot hozzá. Fejszerelvény hibája szokott lenni, ha a felület ép, általában menthető. Küldj egy mailt, hogy mi minden van rajta, megéri-e a buli. Szinte biztos, hogy tisztaszobás mentés.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#159) liksoft válasza TheReMiXeR (#157) üzenetére


liksoft
nagyúr

Többünknek különböző minőség? Melyik a jobb?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#160) TheReMiXeR válasza liksoft (#159) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Nekem eleve vhs-ről van vcd-re csinálva... tehát az egyből gépre vétel csak jobb lehet :D

(#161) EGOKA válasza liksoft (#158) üzenetére


EGOKA
tag

Adatoknál lévő mélre mehet?

http://megmentesreerdemeshelyek.blogspot.com/

(#162) liksoft válasza EGOKA (#161) üzenetére


liksoft
nagyúr

Persze.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#163) liksoft válasza TheReMiXeR (#160) üzenetére


liksoft
nagyúr

Őszinte leszek. Nem emlékszem. Folyamatosan javítok a minőségen a felvételeknél (ahogy gyorsulnak a gépek).

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#164) EGOKA válasza liksoft (#162) üzenetére


EGOKA
tag

Elküldtem.

http://megmentesreerdemeshelyek.blogspot.com/

(#165) x_o_n


x_o_n
veterán

én ezeket keresem ha tud vki valamit jelezze pliz:)

: ákos-utolso hangos dal,andante
: kmfdm - beat by beat
-apoptygma berzerk-harmonizer
: hókuszpokusz


(#166) liksoft válasza liksoft (#154) üzenetére


liksoft
nagyúr

B@..... meg! Egy vacak foci - egy nagykabát miatt törölték az ezerszer jobb filmet! És sehol nem írják mikor adják! Szerintem a csütörtök is veszélyben van. Hosszú adásszünet után még jelöli a ''Várj míg sötét lesz''-t, de ezek után már mindent megengedhetnek maguknak.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#167) liksoft válasza liksoft (#166) üzenetére


liksoft
nagyúr

Még jelöli az internet. Még él bennem a remény.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#168) gege71.hu


gege71.hu
addikt

A Széljáró c filmet keresem. Nincs meg valakinek bármilyen formában (avi, dvd vhs mittomén)

(#169) aesir válasza liksoft (#167) üzenetére


aesir
veterán

Nekem van hardveres digitalizálóm (lévén DVD_Authoringgal foglalkozom), ugyan nem szoktam ilyent csinálni, mert erre már végképp nincs időm, de ezt a filmet mindenképpen rögzítem. Ha akármi új infót megtudsz róla hogy mikor vetítik, kérlek egy mailben feltétlenül jelezd nehogy lemaradjunk. Vágás, encodolás után természetesen valamilyen formában elérhetővé teszem.

Van saját életem...

(#170) liksoft válasza aesir (#169) üzenetére


liksoft
nagyúr

OK. köszi. Én tunerkártyával veszem. Nem DVD, de 480x360 divx még élvezhető nekem. Ha valamelyikünknek nem sikerül -> mail. Ezt nem akarom elmulasztani, mert évek óta vadászok rá. Apropó. Nem tudod, hogy ''A világ közepe'' (kivéve a gyevi bírót) valahonnan beszerezhető lenne? Az a másik, de a filmmúzeumnak sincs meg, az m1 meg kutatóknak meg.... elérhető csak. Ha időpont változás lesz, itt megírom.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#171) aesir válasza liksoft (#170) üzenetére


aesir
veterán

Ok, bízom benne hogy így mindenképpen meglesz. Az egyik legjobb sci-fi. Ráadásul nekem irtóra tetszenek a 70-es évekbeli ''fantasztikus'' díszletek:)

MTV-ből már én sem kapok filmet, egyébként nagyon helyesen végre rájöttek arra, hogy a ''maradék'' film- és műsorvagyont már nem kellene direkt szétlopatni.

Van saját életem...

(#172) liksoft válasza aesir (#171) üzenetére


liksoft
nagyúr

Nem kevered? Az Androméda törzs - sci-fi kedden lett volna, csak a zakó (foci) miatt nem adták. Ez ma Audray Hepburn thriller - Várj míg sötét lesz. Attól még ugyanolyan jó mindkettő, de nem ugyanaz. (Azt hittem kedden gutaütést kapok.)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#173) aesir válasza liksoft (#172) üzenetére


aesir
veterán

Nem értelek, hogy mit kevernék mivel?

Az Andromédát neveztem scifinek, és tetszenek a díszletei. A másik filmre írtam hogy nem tudok hozzájutni, azt is hogy miért.

Hogy jön ide a mai műsor?

Van saját életem...

(#174) liksoft válasza aesir (#173) üzenetére


liksoft
nagyúr

Nagyon örültem kedden délelőtt, hogy fel tudom venni az andromédát, erre focit adtak. OK, erre írtad, hogy jó film, csak ELMARADT. Figyelem majd, mikor vetítik. Kevés az időm nekem is, így lehet, hogy elsiklok felette. Ma a másik film lesz, amit évek óta keresek. És egy harmadik magyart is szeretnék beszerezni. Erre írtad, hogy Te sem vagy jobb helyzetben. (Gondolom)

Bocsi, ha keveredést okoztam, párhuzamosan több filmet is keresek.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#175) Tangerine válasza liksoft (#154) üzenetére


Tangerine
senior tag

már későn néztem be ide :(

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#176) liksoft válasza Tangerine (#175) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ne bánkódj. Elmaradt. Egy csodálatos zakó (foci) miatt. De közel 50 perces késéssel adták le a Várj míg sötét lesz-t is. Lehet, hogy nem vetted fel a végét. Nekem capture-ben megvan, ma fogom feldolgozni. Remélem a winyóm nem most döglik be.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#177) x_o_n


x_o_n
veterán

én a werd science cimű filmet keresem! nagyon jó kis vigjáték volt , liza néven futott a nagy narrátoros időkben illetve a noorse vagy mimózák 1-2-t:))

(#178) Tangerine válasza liksoft (#176) üzenetére


Tangerine
senior tag

Ja, tegnap értem haza, és látom, hogy a ''Várj míg sötét lesz'' helyett az ''Aranyeső Yuccában''-t vette fel a DVD-m.:(((

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#179) liksoft válasza Tangerine (#178) üzenetére


liksoft
nagyúr

Hát valószínűleg azért találták fel a 240-es kazettákat, hogy előtte 1 órával, utána 1 óráig még vegyen. Így talán belefér a film. Fórumon kívül keress meg: mail - skype - tel.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#180) liksoft válasza aesir (#169) üzenetére


liksoft
nagyúr

Az Androméda törzs szintén kedden este lesz a TV-ben. Szept. 6. ha jól emlékszem.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#181) LukE


LukE
veterán

nem film, hanem filmzene: In the cut/nyílt seb elején milyen zene szól?

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#182) Pompi válasza LukE (#181) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ezt a kérdést tedd fel itt:
Nem tudom a dal címét topik:
Bővebben: link

Viszont én is keresek egy filmet. Elég rég láttam, talán olyan 86-90 környékén, hogy videón vagy tv-ben arra már nem emlékszek.
A film címe Fenyves tábor, főszereplő Michael J. Fox, aki elvállal valamilyen diákfelügyelői állást egy többhetes nyári táborban. A film a tábori csínytevésekről szól, meg a Fox kavarásáról egy nővérrel ha jól emlékszek.
Magyar oldalakon nem is találtam a filmről semmit, az imdb és az allmovie is eléggé szükszavu, annyit sikerült összeszedni, hogy a film 1985-ös és eredeti címe Poison Ivy .

Nagyon örülnék ha valakinek meglenne valamilyen formában.
Köszi!

Feel Good Inc.

(#183) kypre


kypre
tag

én ezeket keresem, ha tud valaki segíteni:
Apám nevében.
Várlak nálad vacsorára!
Viszlát, kedvesem!
Meghalsz újra
Vírus
köszi :)

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#184) LukE válasza Pompi (#182) üzenetére


LukE
veterán

ja bocs kossz.
a te kerdesedre nem tudom a valaszt.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#185) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ez nem film, de a M1-en volt állítólag a punkról műsor, meg a Darkest Hourról élő közvetítés. Ezt valahol fel lehet lelni?

I am having fun staying poor.

(#186) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Kultúrház live vot a műsor címe. Valaki nem vette fel véletlenül? :F Ha igen, sikítson!!! :)

I am having fun staying poor.

(#187) aesir


aesir
veterán

Androméda-törzs szeptember 6, RTL-Klub !!!

Bővebben: link

Van saját életem...

(#188) lorcsi válasza Drizzt (#185) üzenetére


lorcsi
veterán

talán ha az m1 feltette a lapjukra...

(#189) Drizzt válasza lorcsi (#188) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Köszi, egyelőre még nem találtam meg, de lehet,hogy fent lesz majd.

I am having fun staying poor.

(#190) Jazz77


Jazz77
aktív tag

Üdv mindenkinek, remélem tudtok segíteni, a Porsche tolvajok című filmet keresem mindenhol, bármilyen formátumban, előre is köszi...:R

Nem mondtam,hogy hülye vagy csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz...

(#191) G@ben


G@ben
addikt

Még mindig keresem: Rázós futam, Sok hűhó semmiért.
Ha valakinek megvan, jelezze kérem! :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#192) Achill3uS


Achill3uS
veterán

Ha valaki tudja honnan lehet letölteni, vagy dvd-n leírná nekem vagy egyéb megoldásokkal cserébe csokival :D keresem a Keresztapa 3-mat (szinkronost)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#193) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Vkinek megigertem, hogy felveszem a Villam Sakeaspeare: Sok muhod semmirt cinu orekervenyu szomorujatekto az televizos alkalmazasbul.
Na szovla tegnap megesetta dolog a Dunna-bol:- )))
Aki tugya kinek igertem, netan koll nekije az jelenkezzen nalam a boenyuvajuknal!!!

udv

neduddki

p.s. :- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#194) mahatma válasza kypre (#183) üzenetére


mahatma
aktív tag

Lehet hogy már nem aktuális, de én az Apám nevében c. filmet a MM turkáló részéből sikeresen kihorgásztam nemrég....msn-n keress meg ha még érdekel a dolog....

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#195) G@ben válasza neduddki (#193) üzenetére


G@ben
addikt

Jelen! Én kértem! :D
''boenyuvajuknal'' Ez nálad mit jelent? :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#196) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

A Raspad című orosz filmet keresem. A csernobili atomerőmű-robbanásról szól, de játékfilm. (Bővebben: link)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#197) Fred23


Fred23
nagyúr

A Fotós szerelem és a Lucky Lady című filmeket keresem.Az se baj,ha valaki jó külföldi HUB-áruházat tud ! /Nálunk sehol sincs./

(#198) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Diana - Összeesküvés

Aki esetleg felvette a ViasatHistory csatornarol az emlitett dokumentumfilmet, avi-kent vagy mpeg-kent, SURGOSEN jelentkezzen!

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#199) birno


birno
addikt

Ha valaki tudja honnan lehetne feliratot leszedni az eredeti,Romero-féle Élőholtak Éjszakájához az kérem irja meg a linket vagy dobjon egy mailt.
Köszi!

(#200) I_Am válasza birno (#199) üzenetére


I_Am
veterán

Mail ment. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.