Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) cantus


cantus
tag

sziasztok!

Sok helyen próbálkoztam már, de még senki nem tudott segíteni, hátha lesz itt valaki, akinek megvan az alábbi filmje:
[link]
Ez egy kanadai filmdráma, két címen is szokott futni:
- A sötétségen túl (More Than Meets the Eye: The Joan Brock Story)
- Sose veszítsd el a reményt

Régebben talán a film+ adta. Fontos lenne, nagy örömet okoznátok, ha megszerezhetném.

(#1002) Morris


Morris
veterán

Üdv Urak!

A rendőrakadémia első részét keresném eredeti szinkronnal!
Nincs meg véletlenül valakinek?

(#1003) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

A minap eszembe jutott egy film, aminek csak a vázát tudom.

Olyasmi a story, h valami ok kapcsán egy idps bácsi nekivág az ismeretlennek egy kis fűnyírótraktorral...több száz km-t tesz meg vele valamiért. Abban nem vagyok biztos, de úgy rémlik igaz történet alapján készült.
Próbáltam googlezni, de egyelőre semmi. :(

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1004) trallilalli


trallilalli
csendes tag

Erre a fűnyírós sztorira én is kíváncsi lennék... A Rendőrakadémia nekem meg volt még VHS-en de sajnos elég rossz már a minősége :U Pedig imásom a régi filmeket, de sajna videókazira vettem fel őket, és már nézhetetlenek. Nem tudjátok, hogy lehetne felvinni őket gépre? Meg lehetne e őket még menteni?

(#1005) koshmar válasza trallilalli (#1004) üzenetére


koshmar
őstag

Én úgy tudom, hogy lehet venni olyan spéci masinát, ami VHS-ről DVD-re másol.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1006) bLaCkDoGoNe válasza runner 125 (#1003) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

The Straight Story.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1007) Probber válasza runner 125 (#1003) üzenetére


Probber
őstag

Valahogy csak egyesíteni kéne ezt a két topikot. :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#1008) runner 125 válasza bLaCkDoGoNe (#1006) üzenetére


runner 125
nagyúr

Óh, nagyon köszi. :R

Probber

Neked is. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1009) Ifju válasza Probber (#1007) üzenetére


Ifju
aktív tag

Egyszer már írtam a modkerbe, de vagy elsiklottak felette, vagy gondolom "elfér"...

Amúgy meg Kern Andris azon két mondatán én is több napot kuncogtam :K

(#1010) cantus


cantus
tag

sziasztok!

Keresek egy filmet, aminek nem tudom a címét, de még emlékszem mi is volt benne. Ha címet tudnátok írni nagyon megköszönném!

Szóval a film: van a egy férfi, aki beteg, súlyos beteg lesz. először nem akar ezzel foglalkozni, nem veszi komolyan. a felesége nyüstölésére elmegy egy természetgyógyászféle nőhöz, akit szintén nem vesz komolyan az elején. közben a felesége gyereket vár. és ahogy halad előre a betegsége, így változik, alakul át teljesen a férfi. videókat kezd gyártani a leendő gyerekének, amiken ő beszél arról, hogy miről mit gondol (pl ha a felesége újraházasodik)
kibékül az apjával is, és óriási változáson, fejlődésen megy át. de a végén úgy emlékszem meghal.

Kb. ennyire emlékszem, nagy hatással volt rám, kiváló film. Írjatok címet, ha tudtok!

(#1011) Travelos


Travelos
őstag

Volt régen egy klasszikus kínai vagy japán vagy hongkongi vagy ezek koprodukciójában készült akciófilm, de a címére nem emlékszem.

Valami olyasmi, hogy egy repülőn egy rendőr és két másik civil, az egyik egy nő, elkapnak valami rosszfiút, később azonban emiatt bajba keverednek, mert a rosszfiú haverja ki akarja őket nyírni. A rendőrt egy tetőről le is dobja, aztán még emlékszem foszlányokra, pl. egy uzis lövöldözés valami bárban, ahol mindent szitává lőnek, repkednek az üvegszilánkok, aztán klasszikus rész még, amikor egy építkezésen az egyik főhőst majdnem eltemetik élve a homok alá egy markolóval stb. Jó kis verekedős + lövöldözős akció!
Második része is van.
Valaki emlékszik rá? Mi volt a címe?

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#1012) Sneider87


Sneider87
csendes tag

Sziasztok egy régen látott filmet keresek, sajnos nem sokra emlékszem de azt mind megosztom veletek. Ebben nem vagyok biztos de ha jól emlékszem egy Kínai filmről van szó. Ami úgy kezdődik hogy van egy nagy emeletes ház a szokásos nagy ablakokkal és egy kis helikopter repül az egyik lakáshoz ami aztán át alakul egy nem túl nagy robottá és kis rakétákkal van felfegyverezve és az ott lakó emberkét ki szeretné nyírni nagyjából ennyire emlékszem azt tudom hogy a filmben fő szerepet játszanak a robotok és jó pár fajtát bemutatnak a vége felé valami kör alakú arénában is folyik a harc de persze már jó rég láttam így pár dolog eltérhet. A megjelenése olyan 80 körüli lehet és szerintem leadta akkoriban a tv is.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#1013) Probber válasza cantus (#1010) üzenetére


Probber
őstag

My Life / Életem

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#1014) hape


hape
csendes tag

Sziasztok! pár éve láttam egy filmet de csak arra emlékszem belőle, hogy (vmi régi rockstar) egy karácsonyi dallamra énekel egy új szöveget, de sokszor az eredeti karácsonyi szöveget kezdi el énekelni, de végül is sikerül elénekelni és nagy sláger lesz megint (asszem)
ennyi :U

udv

Mérj mikrométerrel, jelöld krétával, vágd baltával!

(#1015) rien válasza hape (#1014) üzenetére


rien
senior tag

Igazából szerelem

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#1016) hape válasza rien (#1015) üzenetére


hape
csendes tag

rémlett, hogy talán Hugh Grant szerepel benne, de én a Zene és szövegre tippeltem (rosszul :) )
de ez stimmel
Köszönöm :R

Mérj mikrométerrel, jelöld krétával, vágd baltával!

(#1017) dawe123456


dawe123456
újonc

Hali! Nagyon keresek egy filmet, azt hiszem vagy a film+ -on ment, vagy a movies 24 -en, vagy az axn -en, sajnos elég régen láttam, így a sztorit se nagyon tudom már, de azért valamire emlékszem : volt valami agresszív srác (kicsit olyan zac efron kinézetű), (aki szerette a fallabát (sport)) akinek megtetszett egy elég tipikus tinédzser csaj (olyan goth feelingű), aztán volt egyszer, hogy a srác vmi diszkóban volt, és valami szőke kis csaj megakarta ... -ni, kimentek a diszkóból, a srác meg megölte azt hiszem, de lehet hogy csak agyonverte (aztán bedobta a mellettük álló teherkocsiba) :s :D A lényeg, hogy a goth -os csaj tetszett neki. Viszont mivel ugye elég agresszív gyerek volt, vagy nem tudom, lehet valami lelki beteg volt, nem engedett magához közel senkit (ert ilyen idegbeteg rohama volt, vagy valami ilyesmi). Aztán volt olyan is, hogy mentek valamerre, aztán pont ott voltak a csaj egykori házánál, ahol még kiskorában laktak, ott dumáltak, a csaj meg akkor mesélt a testvéréről, aki meghalt, aztán elkezdte magát hibáztatni stb. A film vége meg az volt, hogy a srác a vonat elé akart szaladni (-> öngyilkos), aztán az a pszichiáter vagy ügyvéd (akit a srác az apjaként tekintett) meg pont megmentette... szóval nem sokra emlékszem belőle, de aki látta, reélem tudja miről beszélek xD

w

(#1018) SuperFly


SuperFly
csendes tag

Üdv!
Szerintem ezt keresed: Kimondatlan (The Unsaid)
:)

'A nappal nap nélkül olyan, mint az éjszaka'

(#1019) SuperFly


SuperFly
csendes tag

Sziasztok!

Régóta keresek egy filmet, de semmit nem találtam róla, ebben kérném a segítségeteket. Jó pár éve láttam. Emlékeim szerint a bécsi klasszicizmus idejében játszódik, vígjáték. A főszereplő egy hegedűmesterhez megy, hogy megtanuljon hegedűn játszani, de a mester valamilyen gonosz szándéktól vezérelve nem akarja megtanítani, ezért félrevezeti.
Másik részlet amire emlékszem: a történetben szerepel egy varázslatos bor is, ami csodálatos énekhangot kölcsönöz annak, aki megissza. A történet vége felé fény derül a bor titkára mások előtt is, és meg is akarják szerezni (talán pont a gonosz hegedűmesterrel az élen :D ). A filmnek nagyon szép, kedves képi világa, és hangulata van.
Már annak is örülnék, ha valaki ráismerne, hogy ő is látta, esetleg mondana is még pár részletet belőle.

Előre is hálásan köszönöm, és bocsánat a hosszért :K

'A nappal nap nélkül olyan, mint az éjszaka'

(#1020) dawe123456 válasza SuperFly (#1018) üzenetére


dawe123456
újonc

Igen, ez az, ezer köszönet! :D

w

(#1021) KennyONE


KennyONE
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyasmi kaliberű filmet keresek,mint a zombieland. Szóval,vicces,olyan zombielandesen:D najó,egy kicsit lehet gusztustalan is:D

Köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(#1022) Kassadin válasza KennyONE (#1021) üzenetére


Kassadin
addikt

Haláli hullák hajnala. Régebbi, de elég jó. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1023) KennyONE válasza Kassadin (#1022) üzenetére


KennyONE
aktív tag

Köszi Szépen!

Letöltöm és meglesem!:D

(#1024) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok!

Keresnék egy filmet, amiről sajnos csak nagyon kevés maradt meg...
Régi, de színes, több mint valőszínű, hogy magyar filmről van szó.
Egy vadászról szól, aki egy hegyvidéki kunyhóban lakik egy magyar vizslával. Ennyi biztos.
Aztán olyasmire emlékszem, hogy a film vége felé el kell menniük, vagy csak Ő kénytelen ott hagyni a kutyát. Az is dereng, hogy vagy a fickó foglalkozik mész égetéssel, vagy valamilyen kapcsolata van helybeli mészégetőkkel.

Tipp valakinek?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1025) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Sziasztok!

Egy filmet keresek amiben egy férfiról kiderül az elején, hogy rákos, és összeismerkedik egy lánnyal, aki szintén ebben a betegségben szenved, és végül együtt élik le életük utolsó hónapjait. Ha valakinek beugrana címe nagyon megköszönném.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#1026) littlelion21 válasza Zomb€€ (#1025) üzenetére


littlelion21
addikt

Talán a The Doctor/A doktor?

(#1027) Zomb€€ válasza littlelion21 (#1026) üzenetére


Zomb€€
őstag

Sajna nem ez.
Az is eszembe jutott hogy a film címe a két főszereplő neve.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#1028) littlelion21 válasza Zomb€€ (#1027) üzenetére


littlelion21
addikt

(#1029) Zomb€€ válasza littlelion21 (#1028) üzenetére


Zomb€€
őstag

Fú, ez az (csak az újabb változat). Köszi szépen! :R

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#1030) littlelion21 válasza Zomb€€ (#1029) üzenetére


littlelion21
addikt

Aham, tehát ez:

Nem is tudtam hogy van új verzió :B

(#1031) EkSYS válasza EkSYS (#979) üzenetére


EkSYS
senior tag

Megvan minden!

Hála neked cinemastore
és a Sztálin-hoz pedig ez itt

igaz 4 Gb de ez a tuti Sztálin !

Eki - az eredeti

(#1032) Sneider87


Sneider87
csendes tag

Sziasztok egy régi filmet keresek amiben Jackie Chan játssza a főszerepet ha jól emlékszem 80-90 közé tenném a megjelenését az a kicsi részlet amire emlékszem az eleje hogy pár nindzsa fut a sivatagban aztán mikor megállnak pihenni beássák magukat a homokba és egy szalma szálon át lélegeznek sajna csak ennyi rémlik remélem megtudjátok mondani a címét .
Előre is köszi

(#1033) EkSYS válasza Sneider87 (#1032) üzenetére


EkSYS
senior tag

szólj ha megvan az jó film.
imdb nem tudja?

Eki - az eredeti

(#1034) dnelb


dnelb
veterán

Sziasztok , keresek 1 filmet de elég kevés dologra emlékszek belőle. Az a lényeg hogy egy föld alatti bázison talán tesztelnek valami folyadékot amitől láthatatlan lesz az ember. Először valami állaton (talán majom? ), majd utána egy doktornak is beadják, és láthatatlan is lesz tőle, rendesen mutatják ahogy először a bőre tűnik el, később már csak a csontváz marad, majd végül az is eltűnik. De később valami bekattan neki, és elkezdi meggyilkolni a bázison lévő embereket..

(#1035) EkSYS válasza dnelb (#1034) üzenetére


EkSYS
senior tag

hollowman - árnyékember netán?

Eki - az eredeti

(#1036) Sneider87 válasza dnelb (#1034) üzenetére


Sneider87
csendes tag

A mélyre ható angol fordítás miatt ha jól tudom a magyar címe az: Árnyék nélkül lett :)

(#1037) dnelb


dnelb
veterán

Köszönöm srácok, ezaz ! :K :R

(#1038) -Maci- válasza -Maci- (#1024) üzenetére


-Maci-
őstag

Erre valaki? :F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1039) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Tavaly láttam egy filmet, nem emlékszem a címére, de rövid és egyszavas volt, a film jellege pedig dokumentum film, igaz történet alapján. Egy srácról szólt akinek valamilyen idegrendszeri betegsége volt és a világ számára "más" volt. Az anyja nevelte, az apja én a nevelőanyja a filmben talán kétszer tűnik fel, jó tanuló volt és otthon WOW-hoz hasonló MMORPG-t játszott, de az osztályzásai szívatták, talán csak egy haverja volt. Arra emlékszem hogy főleg két srác piszkálta igazán, Superman-nevű drogot is adtak neki. Azután a film valahogy kimerül abban hogy megrendezi a saját halálát, de a lényeg az hogy ahol járkál mindenhová odaképzeli a játékot amit otthon játszik. Tehát tud-e valaki segíteni hogy megkeresi nekem a film pontos címét, esetleg azt hogy honnan lehetne lehúzni vagy megvásárolni?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1040) Tothgera30 válasza Tothgera30 (#1039) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Már megvan... :B BenX a címe... :R

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1041) theartofdota


theartofdota
tag

keresek egy drogról szóló filmet a 90-es évekből. néger dealerekről szól akik port terjesztenek. az elején egy padon ülnek és jön a jard. megjelenik az elején és végén is modellvasút. melyik ez?

(#1042) KennyONE


KennyONE
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani a hétvégére horrorfilmeket?Mert szeretnék valamit nézni a barátnőmmel,de ő nem annyira szereti a horrorfilmeket,de ha valami lightos akkor megnézi. Szóval tudtok valami kicsit félelmetes horrorfilmet,amit ő is szívesen nézne?
Esetleg nekem valami keményebbet tudnátok írni?:)

Előre is köszi!:)

[ Szerkesztve ]

(#1043) theartofdota válasza KennyONE (#1042) üzenetére


theartofdota
tag

fűrész I - VII :)

(#1044) Probber válasza KennyONE (#1042) üzenetére


Probber
őstag

Igaz, hogy nem horror és nem is egy mai film, de egy hihetetlen jó, csavaros, nagyon komoly thrillert ajánlanék. Identity / Azonosság
Megéri megnézni ha még nem láttátok.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#1045) KennyONE válasza theartofdota (#1043) üzenetére


KennyONE
aktív tag

Köszi,de a fűrész már kivégezve(az én egyik kedvencem) :):D

(#1046) KennyONE válasza Probber (#1044) üzenetére


KennyONE
aktív tag

Szia!

Köszi szépen,még nem láttuk,de meg fogjuk nézni.:) Ahogy láttam az értékelését elég jót kapott.

(Úgy szeretem nézni amikor mellettem ül a barátnőm és rémüldözik ;] :D)

(#1047) TrollBalint válasza KennyONE (#1046) üzenetére


TrollBalint
addikt

Bár a hétvége elmúlott, de ha az Azonosság tetszett, akkor a Más világot is nézzétek meg.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#1048) KennyONE válasza TrollBalint (#1047) üzenetére


KennyONE
aktív tag

Izgalmasnak hangzik,és ahogy látom,nagyon jó az értékelése is. Köszi szépen,megnézzük.:)

(#1049) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok!

Olyasmi filmekett keresek ami valami "szörnyes" vagyis nem létező teremtményről szól pl ott az alien meg a predator meg az ilyenek csak ne ezeket a legismertebbeket azt már láttam

(#1050) bitmad


bitmad
aktív tag

Üdv nektek!

Két régi horror film címét keresem.

Az első:

Kb.1993 körül láttam még a másolós-narrátoros videós korszakban. Arra emlékszem benne, hogy egy pár fiatal kirándulni megy, majd ahogy besötétedik bemennek éjszakára egy ősi templomba (nem az a klasszikus templom, hanem inkább ilyen gótikus vagy hasonló kőépület) és éjfélkor csuhás alakok (gondolom valamikor papok lehettek) jelennek meg. Az alakok persze halottak, az arcukra nem emlékszem, lehet nem is volt. A csuhájuk kopott, mintha ezer éves lenne. Végülis mindenkit megölnek, vagy talán egy valaki éli túl, nem tudom.

A másik:

Ez még régebbi film, még gyerekkoromban láttam a tévében kb. nyolcvanvalahányban. Ekkor még fekete-fehér tévénk volt, tehát nem tudom hogy színes volt-e. Ebből csak arra emlékszem, hogy este van, és egy alak megy a kutyaház felé. A kutya alszik a kutyaház előtt, meg van kötve. Az alak odamegy a kutyaházhoz, és a kötél végét ami a kutyaháznál van megfogja és akkor látni, hogy a kötél vége villásdugóban végződik, tehát ez egy vezeték. A dugót bedugja a kutyaház oldalán levő aljzatba, erre a kutya felkel és világít a szeme, mert valami robotkutya. Csak ennyire emlékszem, akkoriban ez még nekem nagyon félelmetes volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.