Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) TheVeryGuest válasza bLaCkDoGoNe (#49) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Szvsz max szexshopban a szado-mazo polcon. ;]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#52) WN31RD válasza VladimirR (#50) üzenetére


WN31RD
addikt

''foleg a sok warez tema kozott''

Ugyan már. :) Szerintem ezt eléggé eltúlzod. A PH! messze nem tart ott, hogy a warez lenne az elsődleges (vagy akár az egyik legjelentősebb) probléma.
Először is az egyértelműen warez témákat a Caps Lockosok (mellesleg az ő feladatuk ezzel foglalkozni) gyorsan és következetesen eltüntetik. Egy megszűnt topic pedig aligha csökkenti hosszabb távon bárminek is a színvonalát.
Másodszor pedig nagyon nem úgy tűnik számomra, hogy itt warez topicokból lenne a legtöbb. Ha már színvonalesésről beszélünk, akkor pl. az 5000. milyen VGA-t vegyek, hány pontod van 2.5DMarkban, és hasonlók inkább felelősek, mert nagyságrendekkel több van ilyenekből, mint warezből.

[Szerkesztve]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#53) VladimirR válasza WN31RD (#52) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen, ezt eltuloztam (szandekosan), es igen, valoban nem a warez a legkiemelkedobb problema, de errol mar tobb helyen is volt vita (sajnos csak vita, tenni nem nagyon lehet)
1.: az altalad emlitett tomegtopic-ok: probalj meg szot emelni ellenuk: ''dehatezhardvertemamitakarsz!?'' - mellesleg a heten naponta nyiltak 3dmark temak ''Xezzzrpoooont!!!!!! uujjjabb rekkkoooordddd!!!!!'' neven
2.: duhongok, indexes hirek velemenyezese (velemenyezes egy halalt, leginkabb fikazas, vagy ujabb duhongok): probalj meg szot emelni ellenuk: ''dehatezezafaradtgozmitakarsz!?''


alapelveket serto temak: inkabb szolok az illetonek, hogy majd O kerjen meg egy moderatort a torlesre, mert ha csak ugy eltunik a topic nyit masikat

(#54) Agyzuzo válasza bLaCkDoGoNe (#49) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Franciaországban kiadták... Franciául. :D Előbb-utóbb szerintem nálunk is kihozza vmi merészebb kiadó (Budapest Filmben bízom :) ), kérdés, hogy mikor...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#55) Gismo válasza TheVeryGuest (#47) üzenetére


Gismo
addikt

Ez az a benzinkutas lövöldözős LOL film?
Nekem nem a nyálas eredeti szar kell! Az csirke!
A Leonardo Dikabrió-s kell (ismétlem nem miatta, csak azt tudtam róla megjegyezni, h ő jácc bene!)

(#56) Gismo


Gismo
addikt

Jaja igen, má látom ez az ami nekem kell!

(#57) csozsi válasza bLaCkDoGoNe (#49) üzenetére


csozsi
tag

Videocd, vagy divx formátumban lehet vele néha összefutni.
Nem tölt meg egy 650-es cd-t sem. Ettől függetlenül átírható dvd-re, de minőséget (az eredetitől se!!) ne várj tőle.
Ha chello-s vagy, könnyen meg tudod találni.

[Szerkesztve]

''Ha már minden kisérleted csődöt mond, olvasd el a használati utasítást'' (Murphy)

(#58) tomcsi23 válasza Agyzuzo (#46) üzenetére


tomcsi23
veterán

Király. Akkor az szinkronos, 2+1-es hanggal, gondolom.
Remélem, van még. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#59) Agyasima válasza Don Vittorio (#45) üzenetére


Agyasima
senior tag

Helyesbítek:

a filmek és zenék letöltése ma MO-on nem ütközik törvénybe, tehát legális. Ezek megosztása, terjesztése viszont már illegális.

(ezért van tele a DC++ megosztásom Linuxszal...) :DDD

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#60) G@ben


G@ben
addikt

Eszembe jutott két film, amit nem tudok megszerezni sehonnan: Rázós futam, illetve a Sok hűhó semmiért. Esetleg valakinek nincsenek meg?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#61) Grass


Grass
aktív tag

éna Zorbát keresem.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#62) Biaggio


Biaggio
őstag

Nagyon keresem a Harmadik műszak két részét, A hősök emlékezete a címük.

A másik nagy keresésem Stephen King: Végítélet c. filmje. Angolul már megvan, nekem a szinkronos változat kell.

DVD/SVCD, fájlcserélő, bármilyen megoldás érdekel :)

(#63) Biaggio


Biaggio
őstag

fel:))

(#64) zaba válasza Gismo (#55) üzenetére


zaba
tag

Ezt a tahót, már bocs...
Zeffirellit lecsirkézni, no de ilyet!

Amúgy keresem VHS-en:

Alain Delon és Romy Schneider főszereplésével, szinkronosan a ''Medence'' c. filmet
Tony Curtis főszereplésével a ''Boeing, Boeing'' c. filmet

minden megoldás érdekel.

[Szerkesztve]

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#65) Gismo válasza zaba (#64) üzenetére


Gismo
addikt

Az eredeti uncsi! Volt hozzá szerencsém!

(#66) Biaggio válasza Biaggio (#62) üzenetére


Biaggio
őstag

fel

(#67) zaba válasza Gismo (#65) üzenetére


zaba
tag

Szerintem inkább gyönyörű...

A LdiC verzió sokkal inkább egy akciófilm, mondjuk annak nem rossz, de ennyi. Nem is élvezhető máshogy, csak 20 m széles vásznon 30 hangszóróból üvőltő hanggal, ez meg már egyre kevésbé az én világom. És sosem lesz akkora klasszikus, mint a Zeffirelli féle. Arról meg nem tehetek, hogy öregszem, és változik az ízlésem.

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#68) Dufresne válasza zaba (#64) üzenetére


Dufresne
addikt

Egy pár hete láttam a Medencét valami Európa TV-n vagy mi volt a neve, ott elég sok régi filmet adnak, hátha szerencsével jársz, ha ott nézelődsz.

(#69) zaba válasza Gismo (#65) üzenetére


zaba
tag

http://www.netpiac.hu/display/index.phtml?do=termek&termek_id=1995


!!!!!! 2990 Huf DVD-n!

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#70) zaba válasza Dufresne (#68) üzenetére


zaba
tag

Affeneegyemeg, még van is nekünk! Szoktak ott ismételni?

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#71) Dilikutya válasza Gismo (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

várd meg amig lead belőle az rtl klub valamennyit :D már adták párszor

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#72) gro0ms


gro0ms
aktív tag

Én pedig egy régi lengyel filmet keresek ... A Fal. na az kéne (gyűjtöm őket) :C

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#73) Biaggio válasza Biaggio (#62) üzenetére


Biaggio
őstag

fel

(#74) Biaggio válasza Biaggio (#62) üzenetére


Biaggio
őstag

up:)

(#75) Biaggio


Biaggio
őstag

hUPsz

(#76) tomcsi23 válasza Agyzuzo (#46) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hali!
Volt a múltkor MM-ban. Meg is vettem. Nagyon frankó, igaz, picit drágábban, de még mindig háromszámjegyű összegért. :)
Magyar DTS 5.1 is figyel rajta. Marhajó. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#77) Biaggio válasza Biaggio (#62) üzenetére


Biaggio
őstag

fel

(#78) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Láttam egy trailert, amiben annyi volt hogy a hegy mögött fények mozgolódtak ,emberkék előjöttek megnézni az utcára,hogy mi az, erre egy nagy badabumm. Utána jött az hogy Steven Spielberg new filmje. Kellene egy kis segítég, hogy mi a filmnek a címe.

Kössz.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#79) liksoft


liksoft
nagyúr

Én azt szeretném megtudni, hogy valahonnan beszerezhető-e ''A világ közepe'' (kivéve a gyevi bírót) magyar mesefilm, valamint Adrey Hepburn főszereplésével a ''Várj míg sötét lesz''. Évek óta hajtom mindkettőt, de nyomuk sincs.

Szerk: zaba-nak: a fiataloknak ezek semmit nem mondanak és adnak már.

[Szerkesztve]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#80) Tangerine válasza liksoft (#79) üzenetére


Tangerine
senior tag

A ''Várj míg sötét lesz'' engem is érdekelne. Nagyon ütős film. Geyerekkoromban volt párszor a TV-ben.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#81) kem


kem
addikt

Én egy elég régi filmet keresek, a címe: Berlin felett az ég
Nagyon fontos lenne. Hallottatok már róla?
Az Angyalok városa ezt dolgozta föl.

Köszi!

(#82) lamadou


lamadou
senior tag

Keresem a Lakótársat keresünk c. filmet! Feliratos lenne a legjobb. Ha valaki tud, kérem segítsen!

(#83) liksoft válasza liksoft (#79) üzenetére


liksoft
nagyúr

:F

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#84) liksoft válasza liksoft (#79) üzenetére


liksoft
nagyúr

Up! :O

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#85) Azazello-


Azazello-
senior tag

sziasztok!

en egy rajzfilmnek a nevet szeretnem megtudni. regen moziban jatszottak a filmet, valami sivatagban jatszodik a tortenet, es ilyen hatalmas bogar szeru foldek jonnek elo a foldbol.. a fohos a vilagot igyekszik megmenteni, de sajnos nagyon homalyos mar a tortenet... olyan Dune feeling az egesz rajzfilm..

remelem ezek alapjan tud valaki segiteni :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#86) liksoft válasza Azazello- (#85) üzenetére


liksoft
nagyúr

Nem tudom, de Up Neked!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#87) lamadou válasza Azazello- (#85) üzenetére


lamadou
senior tag

csak egy tipp: csillagközi invázió?:F

(#88) Tangerine válasza lamadou (#87) üzenetére


Tangerine
senior tag

Először nekem is az ugrott be, de az nem rajzfilm volt.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#89) Dilikutya válasza lamadou (#87) üzenetére


Dilikutya
félisten

Esetleg a Final Fantasy: A harc szelleme? Abban is vannak bogárszerű izék, sivatag is, a föld megmentése is szóba kerül, igaz nem rajz, hanem komputeranimációs film, de hátha...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#90) BRAAJEN válasza Azazello- (#85) üzenetére


BRAAJEN
tag

''Az idő urai '' ?
francia magyar coop

''Alvéjz luk on dö brájt szájd of lájf''

(#91) FPéter


FPéter
aktív tag

Nincs meg valakinek a Számító emberek c. film? (Pirates of silicon valley).
Nem túl izgalmas, de oktatási célokra egész jó. A Microsoftról, az Apple-ről és az IBM-ről szól:)
2 éve keresem!

[Szerkesztve]

(#92) musclemuseum válasza FPéter (#91) üzenetére


musclemuseum
aktív tag

A szilikonvölgy kalózai néven adták nem? Nincs meg sajna nekem sem, de tetszett. Bill Gates egy kis mitugrász alkat a filmben - bár lehet, hogy egyébként is... :)
Noah Wyle alakitja Steve Jobs-t, szerintem tökjól. Nagyon érdekes film.

People always talk about the weather...

(#93) FPéter válasza musclemuseum (#92) üzenetére


FPéter
aktív tag

HBO-n láttam egyedül, ott Számító emberek volt:)
A karakterek el voltak találva szerintem is:) De tényleg sehonnan nem tudom megszerezni. Árulni abszolút nem árulják, DC-n meg már vagy 6 verziót letöltöttem, de mind corrupted file lett a hercehurca végére.

(#94) musclemuseum válasza FPéter (#93) üzenetére


musclemuseum
aktív tag

én a Viasaton láttam kétszer is ha jól emlékszem, legutóbb kb 2 hónapja...
Irj nekik, hátha adnak egy kópiát :)
Márcsak a nemes cél miatt is...

People always talk about the weather...

(#95) FPéter válasza musclemuseum (#94) üzenetére


FPéter
aktív tag

Áááááááá 2 hónapja?! Ha én ezt tudtam volna...:D

(#96) Azazello- válasza lamadou (#87) üzenetére


Azazello-
senior tag

nem a csillagkozi invazio, mert amit en keresek az egy rajzfilm es legalabb minimum 10 eves, delehet, hogy meg annal is tobb...

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#97) Azazello- válasza Dilikutya (#89) üzenetére


Azazello-
senior tag

sajnos nem. ha az emlekezetem nem csal, akkor ez teljes mertekben rajzfilm volt, es joval regebbi mint a final fantasy..

a bokarakra jellemzo volt a filmben, hogy a hatukon valami vilagito pottyok voltak amik neha keken-neha pedig pirosan villogtak (ha jol emlekszem) :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#98) Azazello- válasza BRAAJEN (#90) üzenetére


Azazello-
senior tag

nemtudom, hogy ez az-e amit te mondasz.. esetleg ninc egy link ahol van valami jelenet a filmbol...? vagy egy kep?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#99) Azazello-


Azazello-
senior tag

es amit en keresek az annakidejen mozifilm volt!!

az orczy ter mogott volt egy mozi, ott neztem meg anno. meg anyukam vitt el ra, szal nem mai darab :)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#100) gykarcsi válasza FPéter (#91) üzenetére


gykarcsi
tag

Csá! Nekem megvan, nem valami nagy minőség, a tv-ből vette fel a haver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.