Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Cs1csó válasza #14841344 (#4000) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia két film jut az eszembe:
A nagy ugrás (1994) Tim Robbins-szal
Borotvaélen (2012) Sam Worthington

(ha még egyiket sem ajánlom megnézni őket)

[ Szerkesztve ]

(#4002) lemmy71 válasza #14841344 (#4000) üzenetére


lemmy71
őstag

Lehetne a Csúcshatás -is 2011 -ből, bár az nem a VHS korszak nagy filmje ;)
#4001 Cs1csó
De jó hogy megemlítetted A nagy ugrás -t, végre valami amit újra megnézhetek, az agyon ismételt unalmas semmitmondó filmek helyett ;)

(#4003) #14841344


#14841344
törölt tag

Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget, de sajnos egyik sem az a film. Idő közben annyi jutott még eszembe, hogy valamikor a 2000 évek elején láttam és akkor sem új film volt. És valami köze lehetett a film forgatásokhoz mert megmaradt, hogy az elején elég gyakran hangzott el, hogy snitt.

(#4004) elfelejtette válasza lemmy71 (#4002) üzenetére


elfelejtette
veterán

Csúcshatás egyik kedvencem. Csak nem producer vagy rendező a pali benne, csak egy lecsúszott író.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#4005) Cs1csó válasza lemmy71 (#4002) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tényleg! Piszok nagy film!

(#4006) Miklós315 válasza #14841344 (#4003) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Ez tutira nem az, de eszembe juttata, így ajánlom (ha még nem láttad) az A vámpír árnyéka c. filmet. ;)

"Szerintem."

(#4007) bul07


bul07
nagyúr

Ennek a címét keresném [link]
Sajnos nem ismertem fel a színészeket, és Google fordító nem ad olyan fordítást amire találtam is volna vamit

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4008) lemmy71 válasza bul07 (#4007) üzenetére


lemmy71
őstag

We Still Kill the Old Way
Elsőre a linkelt videódból Steven Berkoff ugrott be, a Beverly Hills-i zsaru -ból :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4009) McDoug6lak válasza bul07 (#4007) üzenetére


McDoug6lak
tag

[link]
Na megelőztek...
:)
Nekem pedig James Cosmo lett ismerős :)

[ Szerkesztve ]

(#4010) bul07 válasza lemmy71 (#4008) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi
Ó és tényleg abban benne volt
Ismerősnek ismerősek voltak a színészek, de sehogy nem jöttem rá hogy honnan

(#4009) McDoug6lak

Köszi neked is

...............

De úgy nézem nincs magyar szinkron, és még feliratosan se, így lehet soha nem fogom megnézni :(
(Három nagy helyen néztem meg sehol semmi)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4011) Eastman válasza bul07 (#4010) üzenetére


Eastman
őstag

Az egyik kedvenc filmem csak egyetlen egyszer láttam magyarul, azóta semmi hír róla. Viszont megszereztm az eredeti nyelvén, olaszul. Többször is megnéztem, annak ellenére, hogy nem igazán értek olaszul. De a fíling így is megvan.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#4012) Gyugyusz88


Gyugyusz88
újonc

Sziasztok!

Igaz nem filmről van szó, hanem sorozatról, de remélem tudtok segíteni nekem.
Valószínűleg viszonylag friss sorozatról lehet szó, mivel úgy ért véget, hogy nem oldódott meg a kérdés és amikor láttam (2020 vagy 2021), nem volt még folytatása.
Magára a sztorira nem nagyon emlékszem, az évadzáróból maradt meg pár rész. Valami nyomozásról volt szó egy eltűnt ember után. Egy bizonyos sziget volt a feltételezett „lelőhely”. Találtak egy kulcsot is, ami a rejtély megoldásához vezethet. A kulccsal a szigeten lévő egyetlen? épületben tudtak kinyitni egy kis odút, de a szereplő üresnek találta (így ért véget). Azonban az utolsó képkockákban lehetett látni, hogy bizony az odú mögött egy titkos helyiség van, ahol preparált szervek vannak (köztük egy pénisz is), feltételezhetően az eltűnt személyé.

Köszi: Gyuri

(#4013) neterK válasza Gyugyusz88 (#4012) üzenetére


neterK
újonc

Szia!
Ha minden igaz, akkor ez a Diane védelmében 4. évada, ahol az ominózius testrész alatt a "BUD" felirat olvasható.

(#4014) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

1989 - 1990 körül VHS-n néztünk egy hangalámondásos filmet...
Csak a nyitó jelenet maradt meg :

Egy nagy hajó közelít a kikötő felé. Átmegy egy híd alatt is talán.... A partiőrség hívja a hajót de senki sem válaszol , ezért kis motorcsónakkal megközelítik, felmásznak rá. Kiderül, hogy a nagy hajón nincs legénység.....egy árva lélek sem. A raktárban faládákban pedig valami furcsa tojás szerű dolgokat találnak.

Emlékeim szerint horror film volt.

Xtro c. filmre ...pontosabban csak a címére emlékszem , a filmre konkrétan már nem.....de szerintem ez két különböző film lesz.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#4015) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Sziasztok.

Adott egy romantikus vígjáték. Szerepel benne egy nő, aki sok év után szingli lesz, és pasik versenyeznek érte. Mi lehet a címe?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#4016) Pötyi válasza Borisz76 (#4014) üzenetére


Pötyi
őstag

Van valami hasonló jelenet a "Rémüldt ivadékai" (Contamination) című film elején.
1980-as. Ha jól emlékszem, egy idegenek-a-Földön szerű film.

QNX is cool!

(#4017) Cs1csó válasza Pötyi (#4016) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem ez az - ismerős volt mert pár hónapja olvastam erről a filmről -igaz még nem láttam.

[ Szerkesztve ]

(#4018) Borisz76 válasza Pötyi (#4016) üzenetére


Borisz76
veterán

Már töltöm is lefelé....
Szerintem is az lesz az adatlapja alapján :
https://www.themoviedb.org/movie/39916-contamination

:R

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#4019) Fred23


Fred23
nagyúr

Viszonylag új film, főhős beilleszkedni akaró titkolt pszichopata, valamilyen elit terrorelhárító egységben szolgál, egy orvos nőnek szeretné megkérni a kezét a sztori elején. Egy szintén pszichopata nő lesz az ellenfele.
Valaki?

(#4020) Pötyi válasza Fred23 (#4019) üzenetére


Pötyi
őstag

Esetleg a "Hatan az alvilágból" ? (Michael Bay, 2019.)

Kiegészítés:

angol címe: 6 Underground

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#4021) Fred23 válasza Pötyi (#4020) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem, és szerintem nagyon friss film, még azt se zárnám ki, hogy idei, szóval legrosszabb esetben benézek a filmes topikba, és gyorsan átfutom az utolsó 1500-2000 (?) kommentet. Mondjuk azt azért nem szeretném.

Terrorista csoport egy vonatot térít el benne, ezen utazik a főhős pszichopata a barátnőjével.

(#4022) McDoug6lak válasza Fred23 (#4021) üzenetére


McDoug6lak
tag

[link] Szerintem ezt keresed....

(#4023) Cs1csó válasza McDoug6lak (#4022) üzenetére


Cs1csó
félisten

Azaz, a hétvégén néztem meg, hát nem kellett volna, másnak sem ajánlom, elképesztően zavaros, tele baromsággal idegesítő "fordulatokkal" és béna párbeszédekkel még bénább szereplőkkel.
Maga a látvány nem rossz és az akciók is vállalhatóak kb. mint egy jobb amerikai akciósorozat jelenetei pl. a SWAT vagy hasonló. A tetejébe még elég hosszúnak is éreztem.

(#4024) Fred23 válasza McDoug6lak (#4022) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, ezt kerestem!

Cs1csó: Amennyit láttam belőle, az tetszett, kíváncsi lettem rá.

(#4025) rozali


rozali
csendes tag

Sziasztok
Egy igaz történet alapján készült film, egy festőtől lenyúlnak egy képet, borsos áron eladják, majd kapva ezen a gyors meggazdagodáson, be akarnak törni hozzá, hogy még több alkotását magukévá tegyék. Pechükre a festő otthon van… és innen indul el a történet.
Az addig kolduló művész megtudja, hogy egy hamis életrajz kitalálásával, amit róla szőttek, kuriózum lett minden alkotása, miszerint háborús hősként micsoda érzelmek dúskálnak a képein, így hirtelen mindenki birtokolni akarja azokat. Összefog a történetben a festő és a betörő, és egy nagy ívű értékesítési hullám indul be a hamis sztorira alapozva.
A vége nem vidám: kiderül a valóság, és a vásárlók megtévesztése miatt (pont mint a mesékben) elnyerik méltó büntetésüket

(#4026) Pötyi válasza rozali (#4025) üzenetére


Pötyi
őstag

Hát őőő... Beírtam a googléba, hogy "festőművész" és "tolvaj" - erre kiadta azt a filmcímet találatnak, hogy "A festőművész és a tolvaj"

:DDD

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#4027) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sziasztok!
KEresnék egy filmet!
1990 körüli.
2 szökött rab elrabol egy kisfiút, az egyik rab nagyon gonosz, azt le is lövi a társa, a másik rab meg jól összepasnol a kisfiúval, aztán a végén az a rab is kipurcan, kész vége The End...
Mi ennek a filmnek a címe?
Köszi előre is

(#4028) erdey_a válasza bacsis (#4027) üzenetére


erdey_a
őstag

talán a Tökéletes világ

Vérboci

(#4029) bacsis válasza erdey_a (#4028) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Köszönöm :R

(#4030) #89309696


#89309696
törölt tag

Hali.

Van az rajzolt angol nyelvű rajzfilm amiben két idióta faszi vihog megállás nélkül. Az egyik egy hosszúkás fejű, a másik meg kerekebb. Azt hiszem a nevük a cím is. Valakinek eszébe jut? Eléggé ismert, mémekben is szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#4031) McDoug6lak válasza #89309696 (#4030) üzenetére


McDoug6lak
tag

[link] Rájuk gondolsz??

(#4032) #89309696 válasza McDoug6lak (#4031) üzenetére


#89309696
törölt tag

Igen, köszi. :DD

(#4033) Cs1csó válasza erdey_a (#4028) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K

(#4034) Eastman válasza bacsis (#4027) üzenetére


Eastman
őstag

Talpig zűrben. :DDD

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#4035) dokee78


dokee78
félisten

Melyik filmben van a következő jelenet?
Boxzsákot üt egy fél pucér ember.
Majd a zsákolás végén ki nyitja a Boxzsákot és egy véres ember esik ki belőle.
(Statam-re gondolok és a Wrath of Man-re.)

(#4036) Eastman válasza dokee78 (#4035) üzenetére


Eastman
őstag

Üvegtigris 1.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#4037) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok. Gyerekkoromban sokat jártunk a helyi tékába filmeket kivenni, nem emlékeztek véletlen milyen filmeket néztem? :DD

(#4038) Eastman válasza KaiotEch (#4037) üzenetére


Eastman
őstag

A lány és a csődör?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#4039) Cs1csó válasza KaiotEch (#4037) üzenetére


Cs1csó
félisten

Amerikai nindzsa összes.

(#4040) Zsoxx válasza dokee78 (#4035) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Ilyet több filmben is láttam. Egyéb részlet?

(#4041) littlelion21 válasza dokee78 (#4035) üzenetére


littlelion21
addikt

[link] -> bár nem fél pucér a csávó, plusz nincs benne vér

(#4042) Pötyi válasza Cs1csó (#4023) üzenetére


Pötyi
őstag

Most ez mi a lófasz?

Felteszik kérdésnek a prohardveren, aztán pár nap múlva cikk róla a cinematrixban?!?

:F

QNX is cool!

(#4043) Cs1csó válasza Pötyi (#4042) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD
A női főszereplő - a gonosz rövid hajú nő - tényleg nem rossz, valahogy jól áll neki az ehhez hasonló "erős nő" karakter, de ugye Gollam sem menti meg a filmet.

Mivel ez is Netflix vagy valami hasonló ezért jellemzően bőven a film bemutatása után jöhet bármilyen cikk is róla.

(#4044) Trotyi


Trotyi
friss újonc

Sziasztok. Egy film címet keresek. Dráma a kategóriája. Röviden egy házas párról szól a történet. A fekeség fotós és ha jó emlékszem Thaiföldre vagy Malajziába szólítja a munkája, ahol a nagy esőzések miatt a buszon ülve elmerül a folyóban és nem találják meg. A férj nem adja fel a keresést hiába nyilvánítják eltűntek a feleségét, aki mint a film végén kiderül terhes is volt, hiszen egy gyermek várja a férjet a film végén akit egy bennszülött nép mentett meg. Nagyon meghajtó ahogy a férj keresi a feleségét, aki üzen is neki az elméjében.

(#4045) Cs1csó válasza Trotyi (#4044) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szitakötő (2002) Kevin Costner-rel.

(#4046) Trotyi


Trotyi
friss újonc

Ha jó emlékszem amerikai filmről van szó, 2 tini csaj beköltözik egy családi házba pár napra egy férfihoz, akinek a családja nyaral vagy mit csinál. Ezt kihasználva a 2 csaj elcsábítja a férfit amit felvesznek, közben pár embert kinyírnak aki betéved a házba. A végén teljesen kikészítik a faszit, elássák az udvaron, majd a telefonjáról megosztják nyilvánosan a szeretkezésüket.

(#4047) littlelion21 válasza Trotyi (#4046) üzenetére


littlelion21
addikt

Kopp-kopp: [link]

(#4048) Vertigo18 válasza littlelion21 (#4047) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mondjuk elég bunkó egy film, kb. mindannyian benyaltuk volna a csapdát. Ha jól emlékszem Keanu volt, aki szintén beszopta... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4049) MaciG


MaciG
addikt

Üdv!

Keresek egy relatíve régi filmet, én ~20 éve láttam.
Nem az a klasszikus film inkább félig rajzfilm.
A történet amire emlékszem, hogy egy filmstudióhoz(talán a bolondos dallamok) tartozó rajzfilm figurákat akarnak megölni, mert a stúdió bezár. És úgy lehet ezeket a rajzfilm szereplőket megölni, hogy valami vöröses folyadékba mártják őket.

BANZAII

(#4050) Cs1csó válasza MaciG (#4049) üzenetére


Cs1csó
félisten

Roger nyúl a pácban

(ez a tippem)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.