Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Sonja


Sonja
veterán

Senki?! :F :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#902) liksoft válasza Sonja (#901) üzenetére


liksoft
nagyúr

Régen én is láttam, de nem emlékszem. :O

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#903) Sonja válasza liksoft (#902) üzenetére


Sonja
veterán

Sebaj. :) De legalább megerősítetted, hogy létezik ez a film és nem képzelődtem. :R Google-val se találtam semmit, kissé fura. :F :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#904) mickemoto válasza cyanide (#889) üzenetére


mickemoto
őstag

Köszönöm szépen a infót, ez az a film :D :D :R :R

(#905) liksoft válasza Sonja (#903) üzenetére


liksoft
nagyúr

Van olyan magyar tvfilm, ami szintén nem található meg. A "Váratlan utazás" címmel ment P. G. Woodhouse Hübele Sámuel magyarul is megjelent műve.

Rendező: Málnay Levente (ha jól tudom) 1978

Kalocsay Miklós, Szilágyi Tibor, Szerencsi Éva, Tábori Nóra, Garas Dezső, Balázs Péter,....
Szégyellem, de több név nem ugrik be, csak arc. Ugyanilyen "kezdők" a szakmában. Miért nem adják? Nincs meg valakinek bármilyen formában?

Több részes volt. Nem tudom, hogy 2-3-4?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#906) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Szeretnék rendelni egy filmet és ebben szeretném a segítségetek kérni.
A film címe Annie meg is találtam itt és az lenne a kérdésem, hogy tudtok e olyan oldalt ahonnan olcsóbban hozzá lehet e jutni.köszönöm

(#907) nuendo


nuendo
tag

honnan lehetne letölteni, vagy megszerezni a Rocky I,II,III,IV,V részeket full HD-ben? :)

(#908) liksoft válasza Bencus88 (#906) üzenetére


liksoft
nagyúr

Talán

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#909) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Hello! 2 film címe érdelne. Amire emlékszem belőlük :D:

-romantikus-dráma: egy pasas egy fát halucinál egy mini-bolygón, aki valójában a (volt?:F) szerelme

-maffiás film, úgy kezdődik, hogy a pasas sütteti a hasát a napon és egy óriási szikla landol mellette az úszómedencében

Plz help :D

All Black...

(#910) mickemoto válasza Stalker-2572 (#909) üzenetére


mickemoto
őstag

Az első talán ez : A forrás

(#911) Stalker-2572 válasza mickemoto (#910) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Köszi, igen ez volt az! :R

All Black...

(#912) Bencus88 válasza liksoft (#908) üzenetére


Bencus88
nagyúr

köszönöm már rendeltem másik oldalról :R

(#913) looser


looser
addikt

Sziasztok, beszélgettetek itt a Holdlakók titkáról, nekem is nagy kedvenc volt és szívesen megnézném újra! Sanda oldalpillantás liksoftra :)
Fura volt, 2-3 éve amikro kiadták az Idő urai-t, már nem ütött annyira, de még mindig kellemes emlékeket ébresztett. Az viszont szuper, hogy megy a Minimaxon az Elsüllyedt világok, a zenéjét akkoriban egy tv elé állított magnóval vettem fel :)
Más. A Filmbarchoba topikból küldtek át ide: van 1-2 megszerezhetetlen film, van, aminek tudom a címét s van, aminek csak jelenetei ugranak be... Idekopizom a hozzászólást (kiegészítve) :)
Fenyves tábor - Michael J. Fox egyik korai filmje még a '80-as évekből, imádtam, többször adta akkor a magyar tv; ill. A legenda (bár ilyen címen nem találtam hasonló témájú filmet), amiben vannak unikornisok, az egyiket megölik az elején és van valami szörny egy labirintusba ahova valakinek el kell mennie...sajnos csak ilyen részleteket tudok.
Még nagy kedvenc volt a BMX banditák, az Utolsó csillagharcos illetve most nem jut eszembe a címe, de fantáziafilm volt, volt benne valami shuriken-szerű eszköz, maivel le lehetett győzni a gonoszt. Hat ágú és pengék jöttek ki belőle, erre emlékszem, már vagy 20 éve láttam...
Ezeken felül keresem még az Indián nyár (Diane Lane gyönyörű volt itt is!) című filmet magyar szinkronnal (angolul már megvan, egy fórumtárs segített), sok évvel ezelőtt ment az hbo-n, illetve szintén ott ment egy Danny DeVito film, 'A csók' címmel. Első szuszra ennyi :B

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#914) looser


looser
addikt

(#859) rozsomak96: Az erdő szelleme és az Xtro amelyekre emlékszem még a vhs korszakból, akkoriban rettegtünk az ilyesmitől. Jó kis alámondásos szinkron (jó esetben külön egy női és férfi hang, slussz :) )

(#905) liksoft: ilyen címen futott egy sorozat a '90-es években vasárnap délutánonként az M1-en, a Disney délutánban (vagy valami ilyesmi címe volt). Az pld. ausztrál sorozat volt. Mindig három különféle film volt, jellemzően két animáció és egy élőszereplős. De mivel már elég jól jellemezted, tudom, hogy nem erről van szó, csak azért jegyzem meg, mert ezt az egész család nézte :)

Huhh, eszembe jutott még valami, most, hogy átnéztem a hozzászólásaitokat; volt két sorozat (olyan '80-as vége, '90-es eleje), az egyiknek a címe 'Egy pár cipő sok-sok kilométerre' volt, míg a másikéra nem emlékszem, de olasz volt, az a jópofa pörgős fajta, a legutolsó részben mintha összeházasodtak volna valakik, nagy autós rohanás a városon keresztül, l'amour, nem sok maradt meg bennem sajnos...
Erről megint eszembe jutott egy régi ff olasz film, egy utazó revüről szólt, elég szegény volt a társulat, s a revüigazgatónak (nagydarab pasas) nem egyszer ki kellett dumálnia magukat helyzetekből, volt egy mondat benne: Hát olaszok vagyunk, nem?
Volt egy lány benne, akit el akart csábítani egy másik társulat, de ő visszautasította a felkérést, mondván, hogy nem hagyhatja cserben a jelenlegi direttoret, aki viszont hallotta a beszélgetést és behivatta a lányt, majd közölte vele, hogy nincs megelégedve a munkájával és kirúgta őt, csak azért, hogy átmehessen a lány a másik, gazdag társulatba.
Mára ennyi :D

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#915) Wyll válasza looser (#913) üzenetére


Wyll
őstag

:K Megvan neki a Holdlakók titka, és mostmár nekem is :C
De amúgy egy kicsit jobb minőségben fent van ncore-on is, csak igazi címe nem ez, hanem az, hogy "A szeleniták titka, avagy utazás a Holdra".

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#916) looser válasza Wyll (#915) üzenetére


looser
addikt

Szuper, időközben már privátban váltottunk üzenetet :)

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#917) mickemoto


mickemoto
őstag

Réges régen ment a tv-ben a Taxi című sorozat, nagyon kicsi voltam még , igazából alig emlékszem belőle valamire.Tudnátok segíteni honnan lehetne megszerezni szinkronosan.

Valamint szintén keresek magyar szinkronos Cheech and Chong filmeket?

(#918) liksoft válasza mickemoto (#917) üzenetére


liksoft
nagyúr

[link] Esetleg

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#919) mickemoto válasza liksoft (#918) üzenetére


mickemoto
őstag

köszönöm :R :R
sajnos angolul nem értek :O

(#920) RedWing


RedWing
aktív tag

Régen láttam egy francia filmet. Egy nőről szólt, aki egyszerre 4 pasival kavart. Teherbe esett és meghívta mind a 4et vacsorára. A nő szerencsétlenkedéseinek és balesetek következtében mind a négy meghal. Az egyiknek pl egy korcsolya áll a fejébe, a másikat ledarálja a konyhamalac....

Esetleg tudnátok mondani egy filmcímet?
Előre is köszönöm a segítséget! :R

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#921) napocska2


napocska2
senior tag

Huzamosabb ideje keresgélem a Flashback / Szolid motorosok filmet. Eredetiben már megszereztem, csak sajna nem fejlődik sehogysem az angol tudásom. :N Nem tud valaki véletlenségesen feliratos vagy szinkronos verziót belőle valahol?

(#922) Phvhun


Phvhun
őstag

Sziasztok !

Láttam régebben egy filmből egy részletet, ami abból állt, hogy egy emberke lebegett egy "szigeten" a nagy fehérség közepén, a szigeten volt egy fa, és a fából evett valamit, aztán meg az ember összeesett és kinőtt belőle egy másik fa.

Valaki meg tudná mondani hogy melyik filmről van szó ?

(#923) menalcas


menalcas
őstag

Érdekelne egy sci-fi vígjáték címe, az alapsztori az hogy van egy sci-fi sorozat szereplői akiket elrabolnak az űrlények, hogy segítsenek nekik, megépítek a sorozatból a hajójukat és azzal mennek, a lényeg hogy az űrlények a film sorozatot történelmi videótárnak hiszik.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#924) Lalle válasza rozsomak96 (#859) üzenetére


Lalle
csendes tag

hello

A koma
Rejtözködő borzalom
pl

(#925) Lalle


Lalle
csendes tag

sziasztok

Láttam 1993-ban egy filmet
rovar oriásokról szól horror film
A történetben elrabolnak egy nőt a rovarok, és ezt a nőt probálják kiszabadítani

A film címe érdekelne köszönöm

(#926) bLaCkDoGoNe válasza Phvhun (#922) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem a Fountain volt az?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#927) Phvhun válasza bLaCkDoGoNe (#926) üzenetére


Phvhun
őstag

Deigen, és visszaolvastam, kb 20hsz-el előttem ugyanezt keresték, köszi azért.

(#928) Krati1982 válasza twollah (#2) üzenetére


Krati1982
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is kéne egy kis segítség. Egy régi filmről van szó, de csak foszlányok ugranak be. Tehát amire emlékszem:

"alaszkai" táj egy apuka két gyerek, van még egy tanárnő aki később a apukával összejön...
Egy fogadás alkalmával a nagyobbik gyereknek be kell mennie a tanterembe félmesztelenül kutyaszánon. Másik ami még beugrik: Viszi a csaját kutyaszánon, ütköznek egy fával az egyik kutya megsérül, apuka lelövi, a gyerek nagy lelki bánatában felszökik a hegyre, ahol találkozik egy indiánnal, beszélgetnek, az öreg indián is versenyzett annak idején sok serleg van a házban. A gyerek visszamegy, indul a versenyen, a rajt előtt jön az indián és vezérkutyának beállítja a saját kutyáját. végefele vesztésre áll a srác, de az indián fütyülni kezd és a kutya elkezd húzni mind a fene és persze megnyeri a versenyt. Hát nagyjából ennyi ha valaki ráismerne kérem irjon ide vagy a chikhorse@freemail.hu -ra.

Köszönettel:

Gábor

(#929) Probber válasza Krati1982 (#928) üzenetére


Probber
őstag

Száguldó falka / Toby McTeague

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#930) Krati1982 válasza Probber (#929) üzenetére


Krati1982
csendes tag

Ezer hála és köszönet!!!

(#931) dferee


dferee
tag

Sziasztok!

A barátnőm szobatársa kedveli az ilyen igazán ritka és régi zenéket.
Van ez a New Order 316 nevű zenekar akikről még nem is hallottam :)
Nekik van egy régi összesített koncert DVD-jük, amit sajnos magyar oldalon sehol nem találtunk, erről van szó egyébként:

KATT

Nem tudom esetleg tudnátok-e segíteni hol lehet ezt beszerezni vagy akár megnézni.

Előre is köszi!

(#932) Nicola82 válasza dferee (#931) üzenetére


Nicola82
csendes tag

Szia!

Hát ez eléggé egyedinek néz ki, nem hiszem, hogy sok oldalon meg van.
Nézelődtél on-line tékákban is, vagy fizetős oldalakon?

(#933) dferee


dferee
tag

Szia Nicola82!

Köszi a gyors választ!
Az az igazság, hogy még magyar találatot sem nagyon találtam a keresőben, lehet, hogy valamit rosszul írok be vagy rosszul van beállítva?

Vagy te ismersz ilyen oldalakat?

Előre is köszi!

(#934) Delafinchi válasza dferee (#931) üzenetére


Delafinchi
újonc

Szia!

Hát én keresgéltem, találtam is 1 oldalt, ahol fent van valószínűleg, de nem nagyon tudom, h hogyan lehetne innen leszedni bármit is..
Ilyen on-line téka szerű oldal:
[New Order: 316 - New York 81, Reading Festival 98
]

(#935) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok!

Keresnék egy filmet, amit még nagyon régen láttam!
Egy fickóról szól, aki egy kis vitorlással föld körüli útra indul. A hajó neve "Galamb". Most nem mondom biztosra, de nem kizárt, hogy a film címe "A galamb".
Színes amerikai film, szinkronizálva láttam. Saccra úgy a '90-es évek elején készülhetett.

Tud valaki segíteni, hogy honnan tudnám letölteni? :U

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#936) -Maci- válasza -Maci- (#935) üzenetére


-Maci-
őstag

Sőt!

Ez az a filmi!

Ezt keresném szinkronizálva...

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#937) MolCi válasza menalcas (#923) üzenetére


MolCi
tag

Szia!

Ahogy olvastam amit írtál, nekem ez a film ugrott be:
http://www.filmkatalogus.hu/Galaxy-Quest-Galaktitkos-kuldetes--f497

Üdv

(#938) Probber válasza MolCi (#937) üzenetére


Probber
őstag

Egy másik topikban anno kapott már rá választ, de helyes a tipped.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#939) baranyi1 válasza -Maci- (#799) üzenetére


baranyi1
csendes tag

melyik tv adón láttad a lápvidék gyermekeit?

(#940) editdulovics válasza csyo (#603) üzenetére


editdulovics
újonc

A CanadaHun.com-on megtalálod a filmet.

Szia!

Feltettem, itt találod:
http://rapidsharemedia.com/showthread.php?tid=26897
Jó mozizást!

Üdv. :)

(#941) joey04


joey04
titán

Régen volt egy film, aminek a címe nem ugrik be, a történet is nagyon homályos, annyi rémlik, hogy egy "verekedős" film, amiben valami masszaszerű anyagból jönnek elő az emberek, és némelyiken van egy nyakörv is, amivel le lehet őket állítani. Virtuális valóság is van benne. tudom, nagyon kevés, de pont azért nem tudok a neten semerre elindulni...

van egy másik film is, de arról tényleg semmi nem rémlik, csak egyetlen jelenet: a főszereplő egy hegyen megy felfelé, mert ott keres valamit, és van a filmben egy hatalmas pók is, aminek nagyon nagy hálója van, és abban verekszi végig magát a hős. nah ennyi, szerintem egyikre sem válasz, mert túl kevés az infó, de hátha. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#942) Psychonaut válasza joey04 (#941) üzenetére


Psychonaut
addikt

Másodikra: A Gyűrűk ura? :D
Nagy pók van, a főszereplő is megy fel hegyen, ahol keres valamit... :P

(#943) Probber válasza joey04 (#941) üzenetére


Probber
őstag

Az első filmemléked - a massza kivételével - mindenben megegyezik (még a virtuális valóság - emlékek is) Jet Li egyik filmjével: Danny the Dog / A nyakörv - Trailer

A második is ismerős, de nekem is csak hozzád hasonló foszlányaim maradtak meg róla. Ha jól emlékszem az talán a 70es - 80as évek egyik filmje lehetett nem? Biztos, hogy egy hegynek ment és nem egy barlangban ahol a pók is volt?

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#944) liksoft válasza joey04 (#941) üzenetére


liksoft
nagyúr

Második: Támadás a Krull bolygó ellen ?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#945) sti10p


sti10p
senior tag

Sziasztok, én tk. egy sorozatot keresnék ami még a 90-es években ment a magyar 1-en:
egy gyerek testvérpárról (fiú sé lány) szolt akik elkeverednek otthonról és mindenféle félelmetes kalandjaik vannak idegen lényekkel. A szörnyetegek olyan nyálkás, nagy, slájmszerű kocsonyák benne. Sajnos más emlékem nem nagyon van róla, de emlékszem anno nagyon beparáztam tőle és most nosztalgiázni akarok :U ...
Valami ötelt hogy mi volt a címe?

[ Szerkesztve ]

XY

(#946) Ifju válasza sti10p (#945) üzenetére


Ifju
aktív tag

A hegy gyomrában

Fostunk is rajt rendesen... :K És gyerekeknek készült. :U

[ Szerkesztve ]

(#947) -Maci- válasza baranyi1 (#939) üzenetére


-Maci-
őstag

Igen, de már nem tudom melyiken. Talán a Duna TV-n.
Egészen biztos, hogy szinkronizált volt!

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#948) joey04 válasza Probber (#943) üzenetére


joey04
titán

Nem, az első is ilyen 80as évek, bár talán már 90es évekből való film. a 2. passz, most ennek a Krull bolygós filmnek nézek utána, köszi liksoft a tippet!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#949) joey04 válasza liksoft (#944) üzenetére


joey04
titán

telitalálat, hatalmas köszönet!!! :R
Már csak az első kéne. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#950) DarkByte


DarkByte
addikt

Sziasztok!

Egy filmet keresek viszont a címét nem tudom. A 90-es évek eleje felé mehetett, HBO-n annak idején elég sokszor adták.

Egy vígjátékról beszélünk. A story valami olyasmi hogy adott egy fickó akinek az a mániája hogy minél nagyobb TV-t vegyen és lehetőleg minden létező csatornát foghasson. Egyik nap bekopogtat hozzá a gonosz hogy kap egy soha nem létezett bazinagy TV set-et. Cserébe a fickó nem tudja de eladja a lelkét és bent ragadnak a TV műsorokban. Épp mindig abba az adásba keverednek amit a valóságban valaki néz a TV előtt. Rémlik valami olyan hogy egyik pillanatban pl. autó törés tesztet néznek és a fickó az egyik próbababa. A következő pillanatban meg rajzfilm figurák.

Nem valami nagy költségvetésű film emlékeim szerint és nem is lehetet túl nagy siker, de kíváncsi lennék a címére. Semmi értelmeset nem sikerül róla összekaparni Google-val, tippre rosszul keresek.

Előre is köszönöm a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.