Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Probber válasza Lauda (#1100) üzenetére


Probber
őstag

Wrong Turn / Halálos kitérő

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#1102) Lauda válasza Probber (#1101) üzenetére


Lauda
félisten

Igen ez az, koszi szepen! :R

[ Szerkesztve ]

(#1103) Kekmen válasza Lauda (#1100) üzenetére


Kekmen
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1104) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Nem tudjátok véletlenül,hogy mi annak a filmnek a címe amiben néhány terrorista betör egy ilyen amerikai kollégiumba-középiskolába és a vége felé a túszul ejtett diákok valahogy vissza veszik a hatalmukat az iskola felett.Ha jól emlékszem akkor a film végén az egyik diákot még mentővel is elviszik...egyszerűen nem jut eszembe a film címe :((

best regards, egy fórumozó blogger

(#1105) liksoft válasza Dyrtyho (#1104) üzenetére


liksoft
nagyúr

Valami modell repülő is volt benne? Ha igen, láttam, de nem emlékszem. Valamilyen elit gyerekek iskolája volt.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#1106) hvb


hvb
tag

Sziasztok!

Keresek egy filmet, lehet, hogy TV film volt, ami úgy kezdődik, hogy a csóka megy a kocsijával és valahogy vissza kerül az ókorba. Ha jól emlékszem több része is volt kb. 3.
90-es évek elején láthattam és mintha egy kristáy vagy kő is szerepet kapott a történetbe, lehet az intézte az időuazást.

Remélem nem voltam túl zavaros.
Előre is köszi.

zs.

(#1107) Mr X válasza Dyrtyho (#1104) üzenetére


Mr X
veterán

A terror iskolája

[ Szerkesztve ]

(#1108) Dyrtyho válasza Mr X (#1107) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

1000 hála,tényleg nagyon szépen köszönöm a segítséget,kár hogy mostanában ilyen jó filmeket már nem vetítenek :)) :)) :) :)

best regards, egy fórumozó blogger

(#1109) Mr X válasza Dyrtyho (#1108) üzenetére


Mr X
veterán

Nincs mit. :)

Amúgy adnak ilyeneket a filmplusszon is időnként. :)

(#1110) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Sziasztok!
Lehet nem jó helyre írok, de filmet keresek. Szószerint. :B
A lét elviselhetetlen könnyűsége, és az Aranyhal emlékek című magyar szinkronos DVD-ket keresem most már jó pár hete, eredménytelenül.
Pár online boltban, és szintén webes piactéren néztem eddig. Nincs valakinek ötlete, hol találhatnám meg őket jó eséllyel?

(#1111) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Hú. Most ugrott be valami, amit nagyon rég láttam, de nem tudom hová tenni. Mesefilm az tuti és talán az inkákról szól, vagy esetleg így hívnak valakit és talán varázsolnak is benne. Ennyi ami hirtelen beugrott, valakinek van valami tippje hogy ez mi a fene lehet? :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1112) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Mostanában egy újabb film is eszembe jutott,a film közbe az egyik szereplő képe alá kiíródik,hogy The Bodyguard...jelenleg csak ennyi jut róla eszembe,és ennek a filmnek a címe kellene,1x bele néztem,de azóta is keresem....nem rémlik valakinek a film címe ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#1113) GIJoe válasza Dr. Romano (#1111) üzenetére


GIJoe
addikt

(#1114) Dr. Romano válasza GIJoe (#1113) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nem az megvan (nagy kedvencem :) )

Nem ez valami teljesen más, de akárhogy gondolkodom, nem tudok többet róla. Talán még annyi, hogy babráltak valamit a napfénnyel és valami üveg vagy fémhajóval mentek.... :F

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1115) eziskamu


eziskamu
addikt

Keresek egy címet. Amire emléxem:
-európai, talán olasz
-virtuális valóság, amibe valódi élőlényt tudtak transzportálni
-volt benne talán egy Jeff és neki egy virtuális alteregója 773T vagy hasonló néven (lényegében bizonyos betűtípussal majdnem a Jeff szó tükörképe)
-azt hiszem gonosz volt a virtuális alteregó, de meghalt a végére
-volt egy nyúl, akit bedigitalizáltak és kisérletezgettek a környezeti beállításokkal, és csak azután kezdett ugrándozni, ha a füves rét adataihoz hozzácsapták a szagokat is
-gyerekek voltak benne
-valamelyik Húsvétkor adhatták a közszolgálatin az elmúlt 10-20 évben.

(#1116) eziskamu válasza hvb (#1106) üzenetére


eziskamu
addikt

Jöttünk. láttunk , visszamennénk? Annak volt egy halom folytatása, és eredeti szereplős amerikai remake-je a Bundy lánnyal.

(#1117) eziskamu


eziskamu
addikt

Egy másik film kérdés:
-Német Sci-fi féleség
-Elrabolják/eltűnik valakinek a férje
-A feleség meglátja a férjét valami tv műsorban (talk show szerűség nagyobb közönséggel), ami elméletileg élő adás lenne, de gyakorlatilag a forgatás helyszínére kimenvén nem talál senkit a feleség, csak valami idősebb technikust, aki megmutatja, hogy csak digitálisan vágták össze az "élő adást".
-A végén mintha egy autó haladna a főszereplőkkel, de már mintha egy videójáték része lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1118) eziskamu válasza eziskamu (#1117) üzenetére


eziskamu
addikt

Valaki?

(#1119) eziskamu


eziskamu
addikt

Túl nehezek? :DDD

(#1120) Dyrtyho válasza eziskamu (#1117) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Kár,hogy nem láttam,jó filmnek tűnik :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#1121) eziskamu válasza Dyrtyho (#1120) üzenetére


eziskamu
addikt

Melyik? Amúgy oly rég láttam, hogy nem biztos hogy tényleg jók :DDD

(#1122) Dyrtyho válasza eziskamu (#1121) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

A Német scifi film :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#1123) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Nem tudjátok,hogy mi annak az Olasz filmnek a címe,amiben épp karácsony van,és csomóan nyomorognak egy szobába ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#1124) Dyrtyho válasza Dyrtyho (#1123) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

De kihalt ez a topic,senki nem tud segíteni ? :F

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#1125) Wyll válasza Dyrtyho (#1124) üzenetére


Wyll
őstag

Ez minden, amire emléxel a filmből?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#1126) Dyrtyho válasza Wyll (#1125) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

A filmet magát nem láttam,csak halottam róla a nagy bátyámtól.....

best regards, egy fórumozó blogger

(#1127) G@ben


G@ben
addikt

Hadházi Lászlónak van egy száma, amikor a Cápa bosszúja című filmről mesél. Ezt a filmet keresném. A Cápa 4. - A cápa bosszúja nem hinném, hogy az, mert nincs benne hídevés, nincs hajókötél evése és nincs HAU sem! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1128) Vazallus


Vazallus
tag

Sziasztok,

Melyik film az amiben egy óriási -gyilkos?- tintahal után vadásznak benne? Elég régi azt tudom. Van benne egy tudós aki tudja hogy létezik de nem hisz neki senki először. Hasonló lehetett mint a Cápa csak itt egy tintahal van benne ami megöli a halászokat stb.

[ Szerkesztve ]

"Mr. Salieri sends his regards"

(#1129) Ifju válasza Vazallus (#1128) üzenetére


Ifju
aktív tag

(#1130) Vazallus válasza Ifju (#1129) üzenetére


Vazallus
tag

Köszönöm :R

"Mr. Salieri sends his regards"

(#1131) Ifju


Ifju
aktív tag

Ha már itt vagyok, én is keresek két filmcímet.

1) Két tolószékes srácról szól. Asszem angol film, halandó ember számára kvázi ismeretlenek a szereplők. Ők ketten próbálnak hétköznapi életet élni a nyüzsgő városban. Mindig van mellettük egy "felügyelő", aki az elején egy csaj (talán "Shiban" a neve), aztán az egyik srác reménytelenül beleszeret...

2) Valami bűntény helyszínén a nyomozó úgy rekonstruálja az eseményeket, hogy zenét kezd el hallgatni (talán Csajkovszkit), és táncikálva képzeli el, mi is történt pontosan.

:R

(#1132) skiny83 válasza Ifju (#1131) üzenetére


skiny83
aktív tag

Hali.

1. Lélekben táncolók (Inside I'm dancing) James McAvoy-al a főszerepben akit mostanában jópár filmben látni ;)

2. Ez meg a Testvérbosszú lesz...

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#1133) Ifju válasza skiny83 (#1132) üzenetére


Ifju
aktív tag

Jessz! Mindkettő stimmel! Köszönöm :R

Aha, annyira nem rémlett a srác, most nézem, azóta jelentősen felkapták...

(#1134) skiny83 válasza Ifju (#1133) üzenetére


skiny83
aktív tag

:)) való igaz nemrég futott be a srác!

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#1135) Pukkancs


Pukkancs
tag

Hali azt a filmet keresem, amelyik kb a 90-es években készült, egy 40 körüli fickó a föszereplö,valami amerikai nagyvárosban játszódik, a fickó egyik nap megy haza munkából és egy forgalmi dugóban áll, egyszer csak kiszáll a kocsijából és ámokfutásba kezd a városban, egyébként épp most megy a TCM-en, csak nem találtam meg a müsorrendet

(#1136) rien válasza Pukkancs (#1135) üzenetére


rien
senior tag

Összeomlás

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#1137) Pukkancs válasza rien (#1136) üzenetére


Pukkancs
tag

:R

(#1138) Scorpion


Scorpion
tag

Sziasztok!

Én egy kalandfilmet keresek, amit még úgy a 80-as években láthattam. Két testvér van benne. Egy idő után külön válnak az útjaik. Az egyik párbajozni fog, de már előző nap este tudja, hogy meg fog halni. Vmi halálos mentet lát (utcán, templomnál) és ebből tudja. Fivére megérzi testvére halálát és elindul megkeresni testvére gyilkosát és ő is párbajozni fog. Emlékeim szerint meg is bosszulja. Most néztem meg az 1961-es Korzikai testvéreket. Nem az volt. Sajnos többre nem emlékszem. Remélem van aki ebből már azért megoldja. Nagyon-nagyon rég óta keresem....

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1139) skiny83 válasza Scorpion (#1138) üzenetére


skiny83
aktív tag

Ez így elég nehéz.. :D Nekem elsőre Fekete Tulipán ugrott be de arra nem teljesen illik a leírás.. Amúgy van a korzikai testvéreknek 85-ös változata is. Esetleg az?

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#1140) eszgé100


eszgé100
őstag

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni, kb 10 éve volt egy VHSen egy film amit többször láttam, de nem volt felcímkézve, ezért nem tudom a címét. Vígjáték volt, valamikor a hidegháború idején játszódott, volt benne egy KGB meg egy CIA ügynök a CIA-sat Mary Starnak hívták ha jól emlékszem, sajnos a másik nevét nem tudom, hogy kell írni, úgyhogy emlékeim után szabadon Furfangov ügynök. A kettejük találkozóján a titkos jelszó a Brighton Beachen újra esik az eső volt. Kb ennyire tudok most visszaemlékezni remélem valaki ebből is ki tudja találni melyik filmre gondoltam

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#1141) eszgé100 válasza eszgé100 (#1140) üzenetére


eszgé100
őstag

Oké, újra fogalmaznom a kérdésem:
Tudja valaki, hogy mi a magyar címe ennek a filmnek?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#1142) Ifju válasza eszgé100 (#1141) üzenetére


Ifju
aktív tag

imdb szerint:
Gyerivaszovszkaján szép idő van, avagy Brighton Beachen esik az eső

(#1143) eszgé100 válasza Ifju (#1142) üzenetére


eszgé100
őstag

Na ezt sose találtam volna ki, de sajna nem találom szinkronosban, legalábbis a PORT.hu szerint nincs, szerintem meg valahol van... Köszi a segitseget :R

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#1144) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Keresek egy olyan filmet aminek az a lényege hogy van egy csaj aki egy házban lakik, és a férje úgymond szellemként kísérti. Amiért megcsalta vagy mittudomén miért. És van 1 rendőr aki állandóan feljárkál a csajhoz hogy megnézze minden rendben van-e vele. A film legvégén felgyújtják a házat és a rendőrnek meg a csajnak is egyszerre megjelenik a csaj férje így már elhiszi a rendőr hogy a csaj nem hülye hanem télleg kísérti a férje.

ennek a filmnek kellene a címe, thx előre is.

iPhone 13 Pro Max

(#1145) skiny83 válasza jozsi252 (#1144) üzenetére


skiny83
aktív tag

100 halálos lépés/100 feet

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#1146) jozsi252 válasza skiny83 (#1145) üzenetére


jozsi252
veterán

hu télleg. ezer :R

iPhone 13 Pro Max

(#1147) theiron320


theiron320
aktív tag

Sziasztok!Keresek egy filmet.Arról szól, hogy egy embernek minden nap van a lakásában egy doboz, hiába lecseréli a zárat, bármilyen cucc zárat is tesz mindig minden nap van neki.Ennyit meséltek a filmről és azt mondták nagyon jó.Valaki nem tudja a film címét?

Nem a győzelem a részvét, hanem a fontos!

(#1148) bLaCkDoGoNe válasza theiron320 (#1147) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Esetleg ezt próbáld meg még egyszer megfogalmazni, de ezúttal magyarul, mert én egy szót sem értettem belőle.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1149) theiron320 válasza bLaCkDoGoNe (#1148) üzenetére


theiron320
aktív tag

Már megvan a film, a címe Paranoia 1,0.Lehet kicsit lehetetlenül fogalmaztam, elnézést érte :R .

Nem a győzelem a részvét, hanem a fontos!

(#1150) liksoft válasza theiron320 (#1149) üzenetére


liksoft
nagyúr

Nem kicsit. Ha meg megtaláltad, illik beírni, hogy mások idejüket ne fecséreljék a Te problémádra. ;)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.