Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Wyll válasza Mr.Skynet (#750) üzenetére


Wyll
őstag

Az :K :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#752) gabor85 válasza Wyll (#749) üzenetére


gabor85
őstag

ez az! köszi! keresd a nőt :))

[ Szerkesztve ]

(#753) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Helló Remélem tud valaki segíteni nekem , Én egy japán dokumentum filmet keresek amit még most is adták nemrégen a Viasat Exploreren a címe "Sleek Dreams" Ragyogó álmok Japán dokumentumfilm (2005) ( ez az a rész amikor a Maserati Birdcage 75th tervezték meg )
ezt keressétek meg nekem :D mert a neten nem találtam meg , végül is nekem a legvégére volna szükségem bármien minőségben megfelelne

(#754) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

haverom keres egy filmet, talán tudtok segíteni :)

"nem tom neked rémlik esetleg az a film, ami most pontosan nem tudom hol játszódott, de vmi bázison és az volt a lényeg, hogy "sikítók" voltak benne, amik később olyan szintre fejlődtek h kisfiú alakjuk volt és bekéredzkedtek hogy elvesztek meg hasonló és utána kinyírtak mindenkit"

Atesz

(#755) Mr.Skynet válasza KrAt (#754) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Szia!

Én csak az elhagyott bolygó 2-őt láttam, de a barátod történetéből én erre tippelnék :B

Üdv!

(#756) Louro válasza KrAt (#754) üzenetére


Louro
őstag

Screamers- Elhagyott bolygó vagy valami ilyesmi volt a magyar címe. Az előttem hozzászóló filmjének az első része.

Mess with the best / Die like the rest

(#757) KMan válasza Mr.Skynet (#755) üzenetére


KMan
őstag

az lesz az :K nem is rossz film imho :U

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#758) mibog


mibog
tag

Sziasztok! én a Kelet könnye ( China cry- James F. Collier 1990) c. filmet szeretném valahogy letölteni, de mivel nem nagyon ismert, nem is nagyon elterjedt. ha valami segítséget tudtok adni, szívesen veszem.

Tiszalökön ház eladó, horgásztó, strand közelében http://nyiregyhazanelado.blogspot.com/

(#759) GrandeP


GrandeP
őstag

Sziasztok!

Keresek egy filmet, aminek nem tudom a címét...

Gyakorlatilag film Amerikai-Kanadai lehet, a történet, h van egy iskola, talán Kanada határán, megtámadja őket Amerika, vagy legalábbis a saját országuk, lebombázzák az iskola környékét is, mindenhol katonák, és a gyerekek az erdőbe menekülnek, ahol megpróbálnak életben maradni több kevesebb sikerrel...

És a végére már sajnos nem emlékszek, a film maga 1980-2000 közötti lehet... :) Aki meg tudja mondani h mi ez annak egy hatalmas nagy korsó sört küldök emialben. :DDD

ui: több órás googlizás eredményeként ezt találtam, ez is jó film de ez nem az... [link] csak h nehogy ezt linkeljétek..

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#760) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

Sziasztok!
Az alábbi filmeket keresem.

Makk Károly: Szerelem
Hajdú Szabolcs: Macerás Ügyek
Túl a Barátságon
Szabó István Bizalom
Truffaut: Jules ésJim Ang Lee
Oshima: Érzékek Birodalma
Wong Karl-Wai: Szerelemre hagolva

Nagyon fontos lenne!
Előre is köszi,a segíteni tudó/k/nak!

(#761) Mr.Skynet válasza Borify Péter (#760) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Szia!

1-2 kivételével, elvileg tudok segíteni... Ha érdekel, a továbbiakat inkább privibe... :B

(#763) Borify Péter válasza Mr.Skynet (#761) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

szia!:)
jajj..ennek örülök:)

[ Szerkesztve ]

(#764) Mr.Skynet válasza Mr.Skynet (#761) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Hi all!

"1-2 kivételével" komolyan nem tudom képzeletem melyik röpályáján jártam mikor ezt írtam, szóval helyesbítek --> "1-2 az amibe talán tudok segíteni"
Valamit brutálisan benéztem, mert 0 s.ed 1 l.ech az ugye jó eséllyel lejön majd... és még távoli asztali kapcsolattal el is indítottam otthon (100km-re) a letöltést :W

Szóval a lényeg annyi, hogy ne fogja visszamagát senki, aki tud segíteni Borify Péter barátunknak, mert ezt elég dúrván benztem :B

(#765) (Darkwood) válasza facanka (#762) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Én pedig ajánlom, hogy olvasd el a PH! alapelveket! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#766) Mr.Skynet válasza (Darkwood) (#765) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Alapelvekkel kapcsolatba --> nem véletlenül kezdtem az elején azzal, hogy a toábbiakat privibe... Aki nem tudja miről van szó az a 2 pontommal se érti amit írtam, aki érti az akkor is értené ha végig csillagoztam volna szvsz ez nem vészes.
Olyat, hogy "torrent" direkt nem is említettem de ez így már nagyon nem érdekel, ugyanis a hsz.-em után azonnal beírta más user ezt a szót, egyébként keress rá, legalább 15-en írták már a torrent szót ebbe a fórumba. A letöltés szóba még bele lehetne kötni de mióta zavar bárkit ez a szó? Nézz be egy P2P korláttal foglalkozó fórumba, találsz majd ezekkel kapcsolatosan sok-sok értékes hsz-t.

Mod.: nem volt célom sokat off-olni, modi döntést és esetleges takarítást kértem.

[ Szerkesztve ]

(#767) Lajkó válasza Borify Péter (#760) üzenetére


Lajkó
őstag

A Túl a Barátságon megvan ha gondolod dobj egy pü.-t! ;)

Esteleg valakinek nincs meg az Agyban nagy című film? :B

(#769) (Darkwood) válasza Mr.Skynet (#766) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ad 1. Ha megnézed nem Neked címeztem a hozzászólást, így nem értem a felháborodásod okát,

Ad 2. Miért zavar bárkit is ez a szó? Azért, mert letöltésre buzdít!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#770) Kicker


Kicker
senior tag

Sziasztok

A Dögölj meg Kedvesem (Assault and Matrimony)1987-ből ismerős valakinek? Digitális formában elérhető valahol?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#771) Buresz válasza Kicker (#770) üzenetére


Buresz
csendes tag

pü ment

-Mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele, érted?!!

(#772) lala456


lala456
csendes tag

Üdv!
Keresem egy régebbi film cimét:
Ami rémlik belőle:
1 jelenet: férfi főszeplő fut,kocsival üldőzik őt,ő hirtelen sok távirányitós autót kezd irányitani egyszerre! melyből egyiken kézigránát van amit az üldőzői kocsija alá vezet.. bumm

2 jelenet: 4db(v csak 2?) távirányitós helikopter berepul egy helységbe és ott összeáll egy robottá! és megtámadja hősünket a zárt szobában...

Elvileg van második része is a filmnek.
Ebből ami rémlik:
Az első részben meghalt szereplő(nő?) eltemetett koporsóját kiássák es felakasztják egy darura(?) csapdákkal körbevéve, csalinak, boszúból...

Jópár éve tvben ment(szines film azért :) ), kicsit olyan kinai v japán beütésű szereplőkkel..(néhol jackie chan-os pörgös hangulattal),van benne aranyhal is gömb akváriumban, meg egy jó csaj is..:)

Ha valakinek van tuti tippje kérem ide (is) irja meg: eddie777@citromail.hu
thx előre is :R

(#773) White Tiger


White Tiger
tag

Keresem gyerekkorom egy meghatározó filmjét. Valamikor a 90-es években láttam, talán francia v olasz film volt, amire emlékszem belőle:

Érettségi előtt álló lányról és fiúról szól, akik egymásba szeretnek. A lány gazdag, a fiú nem. A srácnak a tanulás sem megy annyira, amiben segít neki a lány, és közben az ágyban is kikötnek :) A srác az apjával élt, ezért neki kellett főznie meg rendet tartani a lakásban (emlékszem egy jelentre, hogy sétálnak a városban, és a srác rántott csirkecombot visz a lánynak, aki tökre meglepődik, h a srác tud főzni). Még két jelentre emlékszem: az érettségire, ami előtt összevesztek valamin, és a srác adja be leghamarabb, amire a lány is, és utánarohan. A másik, h szintén fasírtban voltak, és a srác bezárkózott a szobájába, nem is fürdött napokig, és mikor a lány meglátogatta és kibékültek, rögtön ment a zuhany alá :) A végén pedig a lányt elvitte az apja egy másik városba, és ezzel lett vége a szerelmüknek.
Tudom, h ez nem sok, de ennyire emlékszem :)

Tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm!

Ami nem öl meg, az erősít.

(#774) liksoft válasza White Tiger (#773) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Ajánlom, nézd meg a Jeremy filmet. Ez nem az, hanem amit írtál, ebből készülhetett. Láttam azt is amit keresel, de nem tudom sajna a címét. Majd mások segítenek.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#775) White Tiger válasza liksoft (#774) üzenetére


White Tiger
tag

szia,

ok, köszi!

Ami nem öl meg, az erősít.

(#776) Buresz


Buresz
csendes tag

Sziasztok!

Nincs meg vkinek a Gulag(1985) című film? Már nagyon régen láttam és újra meg szeretném nézni. Esetleg vkinek van ötlete hogy honnan tudnám megszerezni?

-Mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele, érted?!!

(#777) dalattt válasza Kicker (#770) üzenetére


dalattt
csendes tag

Ezt én is már régota keresem. Itt fent van de a part5 file hiányzik így én is csak az első felét tudtam megnézni a filmnek. http://datarapidadat.5mp.eu/web.php?a=datarapidadat&o=_DBFRRfmMd
Már kértem hogy potolják az 5. filet de eddig még nem tették meg.

(#778) liksoft válasza dalattt (#777) üzenetére


liksoft
nagyúr

Itt megtalálod, ha pontosan végigolvasod!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#781) qdak


qdak
addikt

a film cimét szeretném megtudni

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#782) #PeTeY# válasza qdak (#781) üzenetére


#PeTeY#
tag

Ellenség a kapuknál.
azt hiszem

(#783) Eagle16 válasza qdak (#781) üzenetére


Eagle16
addikt

Ellenség a kapuknál

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#784) qdak


qdak
addikt

köszi :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#785) qdak


qdak
addikt

the sea wolfes ezt keresem már 2x megvettem de mind2 ugyvan h a hang folyamatosan csúszik :S rem vki tudja hol tom beszerezni :(

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#786) ronson


ronson
őstag

Keresek egy filmet. Talán 96-97 környékén láthattam.
Egy kisfiúról szól, akinek egyetlen barátja a kakasa. Egy náci iskolába kerül ahol rengeteg megaláztatás éri. Ha felnő tanár lesz talán és akkor is keményen megy az üldöztetés, a barátnőjét megölik.
Ha jól emlékszem a film Dél-Afrikában játszódik.

(#788) eziskamu válasza moorland (#787) üzenetére


eziskamu
addikt

Akkor látta, vagy akkoriban is készült?

(#790) eziskamu válasza moorland (#789) üzenetére


eziskamu
addikt

Az a gond, hogy ilyet nyugati filmben láttam. Valamelyik Folytassa.. filmben kb pont így építettek szállót, és 2 nappal az első turnus előtt kezdték ;]

(#792) eziskamu válasza moorland (#791) üzenetére


eziskamu
addikt

Mondom valamelyik Folytassa... Egy angol társulat csinált filmeket ilyen kezdetű címekkel.
Asszem ez lesz, de már rég láttam:Folytassa külföldön
De ebben nincsennek sztahanovisták, meg lakótelep, csak szálló :)

[ Szerkesztve ]

(#793) liksoft válasza moorland (#791) üzenetére


liksoft
nagyúr

A történet "Bacsós". De Nála nem találtam. Kicsit több kéne. Esetleg egy színész vagy kor amikor készíthették, ff vagy színes, stb..... Minden apróság jól jöhet.

Egyébként valami rémlik, magyar vagy csehszlovák film lehet. Engem is érdekel.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#795) labuwx


labuwx
tag

Sziasztok!
Egy film címe érdekelne, ami egy 60 év körüli házaspárról szól, a férfi utálja a karácsonyt, el is akartak menni valahova nyaralni, de a lányuk bejelenti, hogy karácsonyra hozza a vőlegényét, ezért a feleség parancsára egy tökéletes karácsonyt próbálnak szervezni, amit a sors próbál megakadályozni. A filmet tavaly karácsonykor láttam a TV2-n v. a az RTL-en.
A választ előre is köszönöm.

(#796) hejesírásó válasza Ricco_hun (#520) üzenetére


hejesírásó
senior tag

passz, nem ismerem, próbáld meg a melyik film topicban.

(#797) Eagle16 válasza labuwx (#795) üzenetére


Eagle16
addikt

Kelekótya karácsony

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#798) Morris


Morris
veterán

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy meg tudná e szerezni valaki A bolygó neve: Halál című filmet eredeti szinkronnal?!
(Amiben a kislány neve még nyuszi, és Gormen magyar hangja Gáti Oszkár)

Nagyon kellene. sajnos fehér hollóhoz hasonló az előfordulása :(

(#799) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok!

Itt is feltenném a nagy kérdésemet, hátha valaki tud segíteni!
Évek óta keresek egy filmet, égen-földön, eredménytelenül! A flim címe: A Lápvidék Gyermekei. Ugyan a linkben feliratosnak írják, én láttam ezt a filmet itthon a tv-ben, szinkronizálva! Már csak ezért sem értem miért olyan elérhetetlen?!
Szóval nagyon hálás lennék, ha valaki valamilyen hasznos információval tudna szolgálni ennek a filmnek az élérhetéséről!
Előre is köszönöm!

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#800) -Maci- válasza -Maci- (#799) üzenetére


-Maci-
őstag

UP! Hátha...

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.