Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) G@ben válasza spammer (#1500) üzenetére


G@ben
addikt

Predator alap. :)
A másik kettő izgalmasan hangzik, köszi! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1502) G@ben válasza spammer (#1500) üzenetére


G@ben
addikt

Kiderült, hogy a The darkest hour-t is láttam már, csak nem maradt meg bennem.
A mélység titkát is, de azt nagyon régen.
A Chernobyl Diaries-t megvárom szinkronosban.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1503) Jamby18


Jamby18
senior tag

Sziasztok!
Én annak a filmnek a címét keresem, amiben egy autót elvisznek a szervizbe, megcsinálja a szerelő, megy vele egy próbakört. Kiesik egy alkatrész, alánéz és megy tovább, aztán a tulaj, aki úgy rémlik egy csaj elmegy az autóval és beragad a gázpedál. Nem tudnak megállni, több városon keresztül mennek, egy hidat is le kell engedni hogy átmehessenek, és egy rendőr is kíséri őket, de csak az "állam határig mehet"
Régi film és én is kb 10-15 éve láthattam. Elsőnek a féktelenül-re gondoltam, de nem az.

köszi

(#1504) littlelion21 válasza Jamby18 (#1503) üzenetére


littlelion21
addikt

(#1505) jjeahh


jjeahh
nagyúr

sziasztok, látom van ilyen topik is... :D valaki tud ajánlani nekem jó sok filmet? nagy gondban vagyok, mivel már nem igazán találok semmit ami 60-as évek után jött ki, és tűrhető...általam kedvelt műfajok: dráma, románc, dokumentum, kamaradráma...ilyesmik...íme pár kedvencem példának: inland empire, holy motors, trois couleurs, raise the red lantern, ashes and snow, carnage, lars von trier - jim jarmush - gus van sant - wong kar wai, stb filmek...napi 2 filmet megnézek, szóval jöhet bármennyi ajánlat... :DDD köszi, előre is...

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1506) LOTR válasza jjeahh (#1505) üzenetére


LOTR
addikt

IMDb Advanced Title Search

One Ring to rule them all

(#1507) jjeahh válasza LOTR (#1506) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Így már én is próbáltam, sőt fesztiválokra, rendezőkre, színészekre bontva megnéztem mindent...mondjuk egy példa: láttam polanski összes filmjét, és a filmjeiben a főszereplők összes filmjét is... :DDD de azért köszi...még mindíg várom az ajánlatokat...

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1508) spammer válasza jjeahh (#1507) üzenetére


spammer
veterán

IMDB TOP 250? :)

Felsorolok vegyesen pár filmet, amik nekem tetszettek (persze semmi biztosíték arra, hogy neked is tetszenek majd :) )

Kubrick filmek: 2001 Űrodüsszeia, Mechanikus narancs, Ragyogás, Tágra zárt szemek, Acéllövedékek, Dr. Strangelove

Újabb filmek: Hitchcock, The Perks of Being a Wallflower, Flight, Life of Pi, Cloud Atlas, Hobbit, Total Recall, Moonrise Kingdom, Cabin in the Woods, Az éhezők viadala, Életrevalók

Régebbi filmek: Zodiac, Lost in Translation, Big Fish, A békés harcos útja, A hűtlen, Az őslakó, Kegyetlen játékok (csak az első rész), Életfogytig, The Wrestler, A boldogság nyomában, Összeesküvés-elmélet, Blade Runner, Up in the Air, Moon, The Mist, Kapcsolat, Truman show, Last Night, Halálsoron, Blue Valentine, Mátrix filmek, Viharsziget, Amerikai szépség, Black Swan, Fight Club, Good Will Hunting, Donnie Darko, 500 Days of Summer, Watchmen, A gépész, Boogie Nigths, Tolvajtempó, Lovely Bones, The Fountain, Aviátor, Fegyvernepper, Közelebb, Vicky Christina Barcelona, Annie Hall, Let Me In, Bábel, Before Sunrise, Before Sunset, 12 dühös ember (az eredeti változat), Match Point, Eat Pray Love, K-Pax, Mar Adentro, Halálos Fegyver 1-4, Die Hard 3, Véres játék, Kickboxer, Dupla Dinamit

Gondolom láttad már az összeset :D

szerk:
Keresztapa és Bud Spencer & Terence Hill, meg Star Wars filmeket gondolom le sem kell írni, annyira alapok :)

szerk2: Ghost in the Shell 1-2 (anime sci-fi, mindkettő nagyon jó!)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1509) jjeahh válasza spammer (#1508) üzenetére


jjeahh
nagyúr

na, ez már valami, the mist-et nem láttam, köszi! :DD :DD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1510) Jamby18 válasza littlelion21 (#1504) üzenetére


Jamby18
senior tag

Köszönöm, ez lesz az, csak sajnos nem találom sehol, youtube-ra se töltötték fel.

(#1511) Davidkoma válasza jjeahh (#1509) üzenetére


Davidkoma
tag

Ezt ma este akár be is pótolhatod: [link]

(#1512) dobi


dobi
aktív tag

Sziasztok! A barátnőm egy mesét (vagy mesesorozatot ami gyerekkorába ment most 21 éves) keresgél de csak annyira emlékszik belőle, hogy valami zöld sapkás manóféleség volt a főszereplője és Mike Oldfield - Moonlight Shadow számához nagyban hasonlító zenéje volt! Ebből tudna valaki operálni valamit? Köszi előre is! :D :C

(#1513) spammer


spammer
veterán

Tudja valaki, hogy ez a jelenet melyik filmből lehet? Valami régi sci-fi lesz gondolom, de nem tudom, mi lehet.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1514) Csepe válasza spammer (#1513) üzenetére


Csepe
aktív tag

Ez a Star Wars Episode 2-ből van, nem?

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#1515) J0shu4M1ll3r


J0shu4M1ll3r
senior tag

Elvileg igen. Amikor Kenobi üldözi Jango-t.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#1516) spammer válasza Csepe (#1514) üzenetére


spammer
veterán

Hmm, lehetséges, már nagyon régen láttam, de ennyire sem maradt meg bennem :D

Köszi mindkettőtöknek a választ. Amúgy éppen egy doksifilmben volt bevágott részlet, de ennyiből nem jöttem rá.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1517) littlelion21 válasza J0shu4M1ll3r (#1515) üzenetére


littlelion21
addikt

Fordítva, nem? :))

(#1518) J0shu4M1ll3r válasza littlelion21 (#1517) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Emlékeim szerint Kenobi elmegy a Camino-ra, ott kiderül hogy Jango a gonosz, és üldözőbe fogja. Az aszteroida mezőben trkköznek, és szerepet cserélnek, Jango kil egy aszteroidát, és úgy érzékelik, hogy Kenobinak annyi,de túléli és elrejtőzik. Ezután szállnak le a bogaras bolygóra.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#1519) littlelion21 válasza J0shu4M1ll3r (#1518) üzenetére


littlelion21
addikt

Igen így értettem, de amikor Jango rárobbantja Kenobi-ra a fél aszteroida-mezőt, ott már nem ő az üldözött.

(#1520) J0shu4M1ll3r válasza littlelion21 (#1519) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Folyamatosan ő az üldözött, mert őt keresi az egész rend. Attól, hogy egy jó pillanatban tudott valamit csinálni, még nem ő lesz az üldöző.
Az egész jelenetsorozatnak az a lényege, hoyg Jangót kergetve keverednek el a bogarakhoz, ahol az egész ármány kitervelődik.
Legalább is szerintem.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#1521) Dr Smoke


Dr Smoke
aktív tag

Sziasztok!
Hugom keres egy filmet, én tuti nem láttam, mert nem is dereng semmi.
Adott egy doktornő, aki halál fáradtra dolgozza magát és utána balesetet szenved, és azt hiszem azt hiszik, hogy meghalt, de a végén kiderül, hogy csak kómában volt. És közben kiadják a házát, amibe egy hapsi költözik be és ott látja a nő szellemét.
Valami ilyesmi. :DDD

(#1522) Davetim válasza Dr Smoke (#1521) üzenetére


Davetim
tag

(#1523) LOTR válasza Dr Smoke (#1521) üzenetére


LOTR
addikt

Just Like Heaven - Ha igaz volna (2005)

One Ring to rule them all

(#1524) Dr Smoke


Dr Smoke
aktív tag

Köszönöm szépen mind a kettőtöknek! Igen, ez lesz az! :C :R

(#1525) jjeahh


jjeahh
nagyúr

erre több ajánlatot nem kapok? ;]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1526) LOTR válasza jjeahh (#1525) üzenetére


LOTR
addikt

mit gondolsz, van értelme az imdb top x listákat ismét felsorolni, ha egyszer ott is meg tudod nézni?

One Ring to rule them all

(#1527) dobi válasza dobi (#1512) üzenetére


dobi
aktív tag

Valaki??? :F

(#1528) J0shu4M1ll3r válasza dobi (#1527) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Kicsit konkrétabban? Esetleg valami történet vagy más szereplők? Így elég nehéz.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#1529) dobi válasza J0shu4M1ll3r (#1528) üzenetére


dobi
aktív tag

Csak ilyen képek ugranak be neki, hogy megy a manó a szántóföldön... és, hogy a többi szereplők elvileg emberek...

(#1530) G@ben


G@ben
addikt

Egy régebbi filmet keresek, amiből csak annyira emlékszem, hogy egy ember viaskodik egy jegesmedvével, amíg a gyerekei bent vannak a házban és hallgatják az ordítást, majd az ember a lándzsájával úgy szúrja át a medvét, hogy az szinte rádől. Ez tudja valaki, mi lehet?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1531) kmagor válasza kmagor (#1482) üzenetére


kmagor
csendes tag

ez?

abszolut semmi állókép nem vol szerintem meg zene volt alatta, hmm... lehet hogy nem is film?.. de ha jól emléxem az volt. film.

(#1532) G@ben


G@ben
addikt

A Cartoon Network-ön ment sok éve egy dal, ami ha jól emlékszem, ezzel a kutyával és talán erre a dalra is ment: [link]. A színpad bal feléről jött be, majd elkezdte a dalt, de a CN-ös szereplők nevét énekelte. Nem tudja valaki, hol találom meg azt a videót?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1533) Davetim


Davetim
tag

Tudja valaki hol lehet régi tv műsort megtalálni?

Egy olyan filmet keresek, amiről annyit tudok, hogy fantasy, és 1984 környékén volt a tvben egy vasárnap :D

(#1534) spammer válasza Davetim (#1533) üzenetére


spammer
veterán

Gugliban ;] De ennyi infó alapján kb. esélytelen, valami konkrétabb kellene :) Még az sem biztos, hogy elég, ha kikeresed a '84-es fantasy filmeket, mert itthon több év késéssel is adhatták, így az is lehet, hogy 8-10 éves film volt akkor :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1535) Davetim válasza spammer (#1534) üzenetére


Davetim
tag

Persze, ha tudnám hogy 84es lenne, akkor imdb-n simán megtalálom, de csak ennyit tudok, hogy akkor volt a tv-ben. Ezért kéne akkori tv műsor. Nem volt sok adó, könnyű lenne megtalálni.

(#1536) liksoft válasza Davetim (#1533) üzenetére


liksoft
nagyúr

Azért valami apróságot kotorj elő az emlékeidből, mert ha semmire sem emlékszel, akkor ha nem találod meg, nem is veszteség, hogy nincs meg. :B

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#1537) ghostrider31


ghostrider31
újonc

Sziasztok!
Kérlek segítsetek,mert keresek egy film címet!
A témája: Egy búszsoförről szól aki kiszemeli a lányokat és mielőtt megölné őket mindegyiknek egy parfümöt!
kb. a 80-as évek közepén játszották a tv-ben.
Segítségeteket előre is köszönöm!!!
ghostrider

(#1538) Davetim válasza liksoft (#1536) üzenetére


Davetim
tag

Az én emlékeimből nehéz lesz, akkor még nem éltem :D

A néhai nagyanyám nagyon szerette, ezért keresem/keressük. Az anyám látott belőle pár percet mikor egyszer (84 körül) a tv-ben ment. Annyira emlékszik, hogy erdőben játszódott, és ilyen szokásos fantasy szereplők voltak benne, manók stb. Meg hogy korához képest jól volt megcsinálva, mindenféle fényefektekkel, meg igényes jelmezekkel. Utóbbi alapján orosz filmnek tippelte, ők adtak az ilyesmire, meg akkoriban amúgy is inkább a keleti blokkban készült filmek mentek a tv-ben.

Egyébként ezek alapján egy jó jelölt ez: [link]. De tuti csak a tv műsorból alapján lenne.

(#1539) blurayoutlet


blurayoutlet
csendes tag

Sziasztok!

Én Scooter zenei DVD-ket keresek értelmes árban tudok ebben segíteni, esetleg látatok valahol akcióban…?

(#1540) KAMELOT


KAMELOT
titán

Sziasztok!
Egy olyan filmet keresek ami.....
- egy aszteroidáról szól ami közeleg a föld felé
- USA és orosz rakétabázis van az űrben és végül együtt mentik meg a világot, hogy szétlövik az aszteroidát.
- 1980-as vagy 1990-es film
Emlékeimből csak ennyi maradt meg!

Előre is köszönöm a segítséget!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1541) spammer válasza KAMELOT (#1540) üzenetére


spammer
veterán

Armageddon ;] :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1542) duce78 válasza KAMELOT (#1540) üzenetére


duce78
tag

Szerintem a Meteor című 1979-es filmre gondolsz.

Nem lessz, hanem kérek!

(#1543) KAMELOT válasza duce78 (#1542) üzenetére


KAMELOT
titán

Ez az! Köszi szépen! :) Kerestem, de nem találtam. 1979-es akkor. :R

(#1541) spammer: Már megoldottuk. Azt én is megtaláltam de nem az. Emlékeztem, hogy jó régi film.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1544) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
Egy régi (60-as,70-es években készült??), régen látott filmet keresek, de nem jut eszembe a címe:
Arról szól, hogy néhány apáca felköltözik egy hegyre, hogy segítsen az ottaniaknak.
Azonban van egy köztük, aki kicsit megőrül, megutálja az apáca létet.
A film vége az, hogy elkezdi kongatni a hegy tetején lévő harangot, majd lezuhan a hegyről és meghal...
Valakinek mond ez valamit?

(#1545) spammer


spammer
veterán

Az alábbi filmet keresem:

90-es években adták itthon TV-ben (a film is 80-as évek végi 90-es évek elejei lehet), amerikai TV-film, nem valószínű, hogy mozifilm volt. Egy házaspárról szól, akiknek törlik az emlékeiket, elveszik a gyereküket, neki is törlik az emlékét és új családhoz kerül. A férfi és a nő is új emlékekkel, új személyazonossággal él, amikor egyszer csak találkoznak és kezdenek rájönni, hogy ismerik egymást. Majd egy étteremben meglátják a gyereküket is az új családdal, és akkor beugrik nekik, hogy ez az ő gyerekük. Van benne egy jelenet, hogy gombát (vagy mit) esznek és a faszi azt mondja, hogy nem szereti a gombát, mindig is utálta, de most rájött, hogy mégsem. Így fokozatosan visszatérnek az emlékeik. A faszi egy kórházban dolgozik, valami informatikus (vagy valamit gépekkel ügyködik) egy kutatási részlegen. A végén mindenre rájönnek, betörnek a titkos kísérleti szintre az épületben és követelik, hogy állítsák vissza a régi emlékeiket az adatbankból.

Ilyen Robin Cook-os beütésű film, de csekkoltam imdb-n, nincs ilyen film a listáján...

Tudja valaki melyik film lehet ez? :F

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1546) G@ben


G@ben
addikt

Már írtam a filmről, amit keresek, de most új szempontok alapján keresem. Kicsit olyan stílusú, mint a Véres játék, csak a harcosok nem puszta kézzel küzdenek egymás ellen, hanem fegyverekkel, pl késsel, katanával, illetve az egyik embernek mintha a hosszú hajában lett volna kés, amit a feje forgatásával használt. A küzdőtér egy börtön jellegű épületben volt, azaz a nézők a rácsok mögött álltak. Amire még emlékszem, hogy a katanás harcos egy mozdulattal rántotta ki a kardot a hüvelyéből és ölt. Ezen kívül a bowie késes ember mintha a Véres játékból lett volna a szakállas amerikai, de rákeresve a színészre nem találtam ezt a filmet.
Tudja valaki, mi ez a film?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1547) Jamby18


Jamby18
senior tag

Eszembe jutott egy film amit nagyon régen láttam, sajnos a címe nem ugrik be, és a történetről se sok.
Lényegében egy srácot a szobájában megráz az áram vagy valamilyen ő általa csinált "szerkezet" és nagyon okos lesz hirtelen tőle. Másnap a suliban csinálnak dolgozatot és mindent nagyon gyorsan pipál ki a tesztben, hamarabb kész lesz mint a többiek.

[ Szerkesztve ]

(#1548) littlelion21 válasza Jamby18 (#1547) üzenetére


littlelion21
addikt

Komputer teniszcipőben, van egy 69'-es és egy 95'-ös változata.

(#1549) Jamby18 válasza littlelion21 (#1548) üzenetére


Jamby18
senior tag

Köszönöm :) valószínűleg tényleg ez lesz, csak sajnos ez is olyan régi, hogy sehova sincs feltöltve mint a féktelen száguldás.

(#1550) Pötyi


Pötyi
őstag

Sziasztok!

Egy film címét keresem, ami nem biztos, hogy egyáltalán mozikba került kis hazánkban. Egy pár éve (öt éven belül) láttam az előzetesét a tecsőn.

Arról szól, hogy amerikai katonák kimennek gyakorlatozni, vagy járőrözni a sivatagba. Már nem emlékszem, hogy hova, de _talán_ a nevadati kisérleti atomrobbantási terület mellé és egyszer csak valami szörny, vagy _talán_ a sugárzástól eltorzult emberforma valami elkezdi kiirtani a szakaszt. Valami barlangra is emlékszem az előzetesből, illetve hogy lány is volt a szakaszban.

Már napok óta kutatok utána a neten, de semmi eredményre nem vezettek a kulcsszavak, se a google, se az IMDB, se a filmkatalógus.hu nem volt a barátom.

Van tippetek?

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.