Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-27 18:45:12

LOGOUT.hu

A topic elfeledett filmcímekhez nyújt segítséget, nem ajánlásoknak van fenntartva.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Worker


Worker
aktív tag

Sziasztok!

Abban kene a segitsegetek, h kitalaljatok, h vajon milyen film lehet ez a leiras alapjan:

Ugy 6-8 eves korom korul lattam egy filmet, amiben vmifele DELEJEZŐK (vagy delejesek?) voltak, akik kepesek voltak masokat... ööö... hatalmukba keriteni? :D
A fohos is 1 ilyen delejezo, aki vhogy odakeveredik egy direkt delejeseknek letrehozott 'intezetbe', ahol az elet-halal kozott tartjak a 'tarsait', kopaszak, sovanyak, le vannak gyogyszerezve, h ne tudjak hasznalni a kepessegeiket.
De gondolom a vegen heppiend van, csak fene emlexik mar ra :D
A tobbi dolog amire emlexek mar kevesbe szavakba ontheto ;)

Ugy megneznem ujra, h felidezzek par emleket, meg h mennyire emlexek rosszul ugy 15 ev tavlatabol :)

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#402) Worker válasza Worker (#401) üzenetére


Worker
aktív tag

Senki?...

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#403) Ariovsitus


Ariovsitus
csendes tag

Mégegyszer!

Egy kb. 15-25 éves amerikai, vagy kanadai horrorfilm címét keresném.
A történet arról szólt, hogy egy Cathy nevű talán orvos csajt, a halott anyja szelleme kísérti. A film végén kiderül, hogy egy korábban kezelt ikerpár szórakozott csak vele. Sehol sem találom.

THX!

:(

(#404) Törzsúr válasza Ariovsitus (#403) üzenetére


Törzsúr
senior tag

húúú basszus, nagyon rémlik...ha eszembe jut beírom! :D

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#405) brownus


brownus
veterán

a film egy indián fiatal srácról szól, aki bűnöző, halálos beteg és megyen el megkeresni az őseit!?
az ő rövid életútját mutatja be a film, röviden ennyi:d egy barátném keresi ezt a filmet, köszi a envében is a helpet

kieg: es a börtönorvost túszul ejti hogy ott haljon meg ahol egy konyven olvasott

[ Szerkesztve ]

(#406) brownus válasza brownus (#405) üzenetére


brownus
veterán

up

(#407) Gozzer


Gozzer
csendes tag

Udv
Stephen King-tol az Gonosz-t nem tudja valaki hol szerezheto be?
Tobb neven is fut, PL angol IT, vagy AZ.
Elore is koszi

Nagy isten allatkertje, sajna alacsony a keritese. Tudtommal az állatok is valaszolnak egymásnak, ha kérdezik öket. I hate a telefon dealereket!! Megolik az ilyen oldalakat!!

(#408) kanYe válasza Gozzer (#407) üzenetére


kanYe
tag

(#409) Gozzer válasza kanYe (#408) üzenetére


Gozzer
csendes tag

Koszi. Ezzel csak egy gond van, nem hinnem, hogy magyar hang van benne, s sajna a csaladom nemigazan ert rajtam kivul angolul.
Feliratosan meg tuti nem neznek meg.
Azert koszonom.

Nagy isten allatkertje, sajna alacsony a keritese. Tudtommal az állatok is valaszolnak egymásnak, ha kérdezik öket. I hate a telefon dealereket!! Megolik az ilyen oldalakat!!

(#410) liksoft


liksoft
nagyúr

Sziasztok!

Valakinek sikerült felvennie az 1938-as Fekete gyémántokat vasárnap? Az MTV2 több mint fél órával korábban kezdte mint ahogy az a PORT.HU-n (és újsárban is!) jelölve volt.

Valamint még mindig keresem "A világ közepe" filmet. (Kivéve a gyevi bírót!)

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#411) Dylen


Dylen
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok mondani "űrös"( :) ) filmeket? Mint pl az Apollo 13, ahol ez nem mellékszál hanem konkrétan erről szól a történet!
Köszi!

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#412) Dylen válasza Dylen (#411) üzenetére


Dylen
aktív tag

...ufós is jó:)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#413) (Darkwood) válasza Dylen (#412) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Armageddon, Függetlenség napja, Roswell, (The Warning :DDD)

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#414) Dylen válasza (Darkwood) (#413) üzenetére


Dylen
aktív tag

Az utolsó valami humor kategória? :)

Roswellnek utánanézek, első kettőt láttam.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#415) (Darkwood) válasza Dylen (#414) üzenetére


(Darkwood)
őstag

1980-as ufós film. Azért van ott a smile, mert azért látszik rajta, hogy régi, de nem olyan rossz film.
A Roswell a roswell-i eseményeket mutatja be film formájában.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#416) Dylen válasza (Darkwood) (#415) üzenetére


Dylen
aktív tag

Aha, azt gondoltam.
Köszi! (De persze jöhet még:) )

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#417) qdak válasza Dylen (#416) üzenetére


qdak
addikt

mit kerestem rem tetszeni fog: Sunshine

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#418) Dylen válasza qdak (#417) üzenetére


Dylen
aktív tag

Én is! köszönöm!:)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#419) qdak válasza Dylen (#418) üzenetére


qdak
addikt

;)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#420) Viszlát válasza Dylen (#418) üzenetére


Viszlát
addikt

Lost in space.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#421) Mr.Grey válasza szilchi (#371) üzenetére


Mr.Grey
tag

A film 1973-as, eredeti címe: Yaadon Ki Baraat.
DVD-n megszerezni elég nehézkes és többnyire csak angol felirat szokott lenni.
Torrenten érdemes nézelődni. Kis szerencsével ki lehet fogni divx-ben.

(#422) Jester01 válasza Dylen (#411) üzenetére


Jester01
veterán

2001, 2010, Kapcsolat (Contact), Mars mentőakció (Mission to Mars)

Az én kérésem pedig: nincs meg valakinek a "Próba" című balett felvétele? Az eredeti, Erkel színházbeli (?) Vagy tudja valaki hol lehet megszerezni? Köszi.

Jester

(#423) Eastman


Eastman
őstag

Sianis Barátommal erősen keressük a Rock Star című filmet Mark Wahlberg főszereplésével. Akinek bármi információja van a hollétével kapcsolatban katt ide pls:

Sianis

Eastman

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#424) brownus válasza Eastman (#423) üzenetére


brownus
veterán

ha torrent megfelel: [link]
ha dvd kell: [link] sry, látom már nem beszerezhető...

de ebay-en ott van: ebay 5 font postával együtt, ha kell megrendelem Neked

[ Szerkesztve ]

(#425) brownus válasza brownus (#424) üzenetére


brownus
veterán

elszúrtam a linket: az ebay link
(ha jó az R1 régió kód)

[ Szerkesztve ]

(#426) Eastman válasza brownus (#425) üzenetére


Eastman
őstag

Köszi! :R P. ü. ment.

E.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#427) liksoft válasza liksoft (#410) üzenetére


liksoft
nagyúr

UP! :O

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#428) spirit007


spirit007
senior tag

Sziasztok !

Én egy magyar filmet keresek , ami a rendszerváltás környékén készült és TV-ben láttam kb. 1990-ben .
Történet röviden : a főhős vendéglátós vállakozó lesz és mivel gyerekkorában nem volt TV-je elsődleges "célja" hogy minden helyiségben legyen TV-t . Még a budiban is :) .
Először büfével kezd , majd szépen meggazdagodik ...stb

(#429) joey04


joey04
titán

A tegnapi keresd a nőt c. film közben jutott eszembe hogy van egy nagyon hasonló történetű film csak nem ugrik be a címe. a főszereplő ott is egy pszichologusnak mondja el a bajait de ott többször is jár nála a film közepén is még visszaemlékezik tehát a film közepén érünk csak el úgymond a jelenbe. ott 3 pasi küzd a csajért(aki egyébként még külsőre is hasonlít Cameron Diazra) és csak pár jelenet maradt meg mert nagyon rég láttam, valamiért kint vannak egy reptéren, meg az egyik szereplő valami jól menő manager féleség aki fiatal zenészek demóit válogatja és filmben kidobja az egyiknek az anyagát a limóból.szóval csak képkockák vannak meg az is segítség lenne ha mondanátok Cameron Diazra hasonlító színésznőket mert akkor név után el tudnék legalább indulni... :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#430) Reones válasza Worker (#401) üzenetére


Reones
újonc

Bennem is mély nyomokat hagyot és én is 8-9 lehettem amikor láttam körülbelül az utolső 5 percet belőle, azóta sem. Azóta is időnként eszembe jut. Most szántam rá egy kis időt és rákerestem.

Amire gondolunk szerintem:

Scanners 2. - Új rendszer
(Scanners II: The New Order, 1991)

Már le is szedtem :) és szerintem ez volt az.
Nézhetsz belőle részletet a youtube-n, illetve itt például leszedheted:
http://moremovies-mammoth2.blogspot.com/search?q=scanners
persze angolul és angol felírat is szedhető a neten, sajnos magyart nem találtam.

Tán azért a második részt láttuk hisz, az elsőnél ami 1981-es még nem is éltünk, én legalább is nem.
De van harmadik rész is!!!

(#431) petra88


petra88
csendes tag

Sziasztok!
Keresek egy filmet, aminek nem jut eszembe a címe :(
Nem túl régi, viszont nem pontosan emlékszek a sztorira:
A nőnek meghal a fia, valami tóparti házban laknak azthiszem és mintha a fiú kimenne egyedül játszani egy ilyen stégszerű részre, ahol egy kis kapun megy ki és a vízbe fulladna...de ez nem 100%. A nő nagyon magába zuhan, egyik nap elmegy valami városkába ahol meglát egy kisfiút aki kiköpött a halott fia. Követi, azt hiszi hogy esetleg elrabolták ? és nem is halt meg....Aztán a film végkimenetele, hogy kiderül hogy a fia születésekor vettek tőle dns mintát vagy mit és klónozták...(?) és soksok ugyanolyan gyerek van még...mintha a végén egy partit is szerveznének a nőnek a házában, ahol ott a soksok ugyanolyan gyerek.
Valami horror volt.

(#432) raczger


raczger
őstag

Hy, volt egy jó film, amit régen láttam, de nem tudom mi lehet a címe:)
Tehát a jövőben játszódik, egy genetikailag tökéletes világban, ugyanis amikor az embert "megtermékenyítik", a legjobb sperma nemtudom mit választják ki, tehát legtovább él, és nem is lesz beteg, stb..., és egyébként mindenki tudja, hogy mikor milyen betegségben fog meghalni, már ha nem jön közbe valami váratlan baleset. De van egy ember, aki még a régi rendszerben született, és ő nem tökéletes, de el szeretne jutni az űrbe, de nem lehet rá lehetősége, mivel nem tökéletes, ezért úgymond átalakítja magát egy olyan létező emberré, aki tökéletes, magasság, arc stb, kivév az ujjlenyomatot nem lehet... stb

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#433) bmx powa válasza raczger (#432) üzenetére


bmx powa
tag

Gattaca ;)

Szerk.: való igaz, így könnyű volt hogy elárultad msnen :)

[ Szerkesztve ]

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#434) raczger válasza bmx powa (#433) üzenetére


raczger
őstag

Húzzá haza :D

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#435) Tibord


Tibord
senior tag

Sziasztok.

A segítségeteket kérném.

Eszembe jutott egy nagyon régi film csak éppen a címét nem tudom :))

Elmondom mire emlékszem.

Volt benne egy egyszemü küklopsz :DD meg egy srác aki valami 5-6 águ dobocsillaggal hadonászott amit a láva (vagy mi) köpött ki neki hogy megölje a gonoszt :))

Hát röviden ennyire emlékszem. Légyszíves ha tudtok segítsetek.
előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#436) Tibord válasza Tibord (#435) üzenetére


Tibord
senior tag

közben megtaláltam :DD

Támadás a Krull bolygó ellen. :DD

Emlékszem a tavalyi nyárra. Egy szerda délután volt.

(#437) petra88


petra88
csendes tag

Valaki légyszi #431! Fontos lenne!

(#438) liksoft válasza petra88 (#437) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ebben a témában ritka a válasz. :O Én is többedszer tettem fel már a kérdéseimet. :O

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#439) Versus82


Versus82
aktív tag

Jimmy Wang Yu filmeket keresek, aki tud segíteni kérem jelentkezzen... elég régi filmek, sajnos nem lehet őket sehol sem fellelni. gyermekkorom piacos alámondásos vhs kazettáinak legnagyobb sztárja, hatalmas karizmával[link]

jöhet a klasszikus one armed swordsman trilógia, a sword of the swords, invincible sword, akármi.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#440) MolCi válasza petra88 (#437) üzenetére


MolCi
tag

Tudnál még több részletet írni? Nekem olyan ismerős de nem tudok rákeresni sehogy sem.
Mikor láttad a filmet?
Ismeretlen szereplők voltak benne?
Esetleg a filmbéli nevüket vagy legalább a főszereplőjét nem tudod?
Először A félhomályra gondoltam de annak a filmnek nem ez a vége :(
Abban is egy kisfiú hal meg, mert beleesik a vízbe ami a ház mellett van, de abban nincs szó klónozásról.

(#441) rien válasza MolCi (#440) üzenetére


rien
senior tag

én annyit tudnék még mondani - bár nem láttam a filmet, de anyám heppje, hogy elmesél minden általa jónak vélt filmet, ha tetszik ez nekem, ha nem - hogy az anya nyomozni kezd miután meglátja a halott fia totális hasonmását... és kiderül, hogy egy klinika kísérletezik és meddő pároknak ültetik be ugyanazt a génpárost
amit anyum látott az tuti egy-két-három éve volt vagy a tv2-n, vagy az rtl-en

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#442) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Keresem a "Játékos/The Player" c. filmet ([link]). Egyik dvd-shopban sem találtam, lehet ki sem adták magyar felirattal, vagy hanggal. Tudom, pont tegnap ment is a cinemax2-n, de nálam nincs az a csatorna :(

Xbox GT: nozsolt

(#443) zsolt1129 válasza nofi (#442) üzenetére


zsolt1129
addikt

Torrenten próbáltad már?

(#444) nofi válasza zsolt1129 (#443) üzenetére


nofi
őstag

Van fent dvd, de nem magyarul és persze hun felirat sincs benne. Mondjuk végső esetben az lesz...

Xbox GT: nozsolt

(#445) zsolt1129 válasza nofi (#444) üzenetére


zsolt1129
addikt

Én is körülnéztem.Tényleg csak olyat találtam ami nem magyar. Csak találni valahol magyar feliratot. :F

(#446) mibog


mibog
tag

sziasztok, természetfilmeket szeretnék letölteni -ha lehet ne kelljen érte fizetni :U

csillagászattal kapcsolatos filmcímeknek is nagyon örülnék, ha van hasonló érdeklődésű a fórumon, ne habozzon írni! :)

Tiszalökön ház eladó, horgásztó, strand közelében http://nyiregyhazanelado.blogspot.com/

(#447) mibog


mibog
tag

rossz topicba írtam esetleg? :F

Tiszalökön ház eladó, horgásztó, strand közelében http://nyiregyhazanelado.blogspot.com/

(#448) liksoft válasza mibog (#447) üzenetére


liksoft
nagyúr

[link]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#449) mibog válasza liksoft (#448) üzenetére


mibog
tag

ó értem :U
a torrenten sokmindent megtalálok de az valahogy kevés.
a youtube sem megoldás. valami naprakész információk kellenének.
ki az aki magában tartja az infót? :P

Tiszalökön ház eladó, horgásztó, strand közelében http://nyiregyhazanelado.blogspot.com/

(#450) rien válasza mibog (#449) üzenetére


rien
senior tag

Hát jobb híján esetleg átnézel több dvd áruházat, kategória szűrésnél természetfilmet választasz (pölö [link] [link] és lőn sok cím :) amit megkeresel máshol :)

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.