Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#22901) Woodslave válasza Nandinagy (#22899) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Gyk játszott párat hát nevetséges tényleg kiket ad :C :D

Roberto :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22902) Digestive válasza Woodslave (#22895) üzenetére


Digestive
addikt

Chiesa Avarage body... A többi csak körítés. Nálam ezek a lapok azonnal tiltó listásak. Egy se volt még ami ne mozgott volna szar tohonyán. Megvan a 98as Abedi Pelé is. Az se tetszik pont emiatt. Én legalábbis nagyon érzem, látom a különbséget egy Lean vagy egy Unique bodyhoz képest.

(#22903) mr.dana


mr.dana
aktív tag

8 db summer swap token mire lenne jó ?? :F

(#22904) Woodslave válasza Digestive (#22902) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pont néztem hogy Insigne 7-esen is jobb.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22905) mr.dana válasza Digestive (#22902) üzenetére


mr.dana
aktív tag

ez a test felépítés hol van amúgy ? :U

(#22906) HdRew válasza Digestive (#22902) üzenetére


HdRew
őstag

Pontosan.

Bár akinek van technical dribbler traitje, az viszont valamelyest segít. Zidane ezért nem olyan szar.

#22905mr.dana

futbin bal oldalt info ha a játékos profiljára mész

[ Szerkesztve ]

(#22907) mr.dana válasza HdRew (#22906) üzenetére


mr.dana
aktív tag

ahhh faxa tehát akkor a játékban nincs .. köszi :R

(#22908) Kristof_94 válasza mr.dana (#22903) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ha még nem vettél ki fodder csomagot, akkor mindenképpen arra.

(#22909) Mrguba válasza Kristof_94 (#22908) üzenetére


Mrguba
őstag

gyorsan megcsinaltam a maradek 9 et...
Tots pakkk
T.A.A....WIRTZ...KURTOÁ....LAFONT...nem annyira rossz de barmit nyitok istenverte RONCA nem akar kiesni :D Kenytelen leszek megvenni lassan

(#22910) EA's hit


EA's hit
őstag

Chiesa nominee lapja az egyik legjobb lap volt, amivel idén játszottam, abszolút nem érződött semmi hátrány nála a body type miatt. De emlékszem hogy közületek is többen használták és szerették. Előtte a group stage lapját nem használtam, de arról is jókat hallottam. Meg amúgy is, július vége van basszus, játsszatok azzal, akivel szívesen játszotok, vagy ne játsszatok egyáltalán, de nehogymár ilyenkor egy szaros body type legyen a meghatározó :D Nálam kötelező elem, az egyik nagy kedvencem a való életben, úgyhogy pont leszarom, milyen body type, milyen csillagok, milyen hajszín, azonnal jött is a csapatba, imádni fogom csatárként. Ezt a játékot csak így lehet élvezni (minimálisan), ha body type-okon és hasonlókon akad fel az ember július végé, akkor nem :K

(#22911) bodnar123


bodnar123
senior tag

Na kiraktam a brazil icon picket... Prime Dinho, Moments kaká, és prime Rivaldo... Legalább nem az átlag... Na meg így még jó hogy PIM Zidanet vettem ki a swapból. Az más kérdés, hogy nem valószínű hogy jobb mint Bale vagy Reus...

(#22912) Sandros112 válasza EA's hit (#22910) üzenetére


Sandros112
csendes tag

"Meg amúgy is, július vége van basszus, játsszatok azzal, akivel szívesen játszotok, vagy ne játsszatok egyáltalán, de nehogymár ilyenkor egy szaros body type legyen a meghatározó".

Pont ezt írta Digestive is, nem játszik vele, mert neki nem tetszik a body type, tehát azzal játszik, akivel szívesen játszik. Ha szar a body type, akkor lehetnek majdnemhogy akármilyen statok, a cselezésen igenis érződik.

(#22913) mr.dana válasza Kristof_94 (#22908) üzenetére


mr.dana
aktív tag

thanks :R

(#22914) MdewC


MdewC
nagyúr

Jelenleg én is azt nézem a strandon, hogy a buxáknak milyen a body type-ja meg a tangája… :D

Persze csak okosban. :DDD ;]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22915) nitro16 válasza bodnar123 (#22911) üzenetére


nitro16
senior tag

Reus egy szörny. Félidőbe szoktam behozni St-be és mindig van benne 1-2 gól. Kb mindegy milyen szög vagy honnan rúgja rá az ember biztos beveri. ;]

Más: Lehet, hogy Januári kedvencnek Paqueta sbc lesz... gondolom azért is + csomagok miatt is eset be az ára a tots verziónak 140k-ra.

(#22916) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Gondoltam a rivals jobb ilyenkor behuzom a 8 wint. 5 meccs 5 sima győzelem. Feljutottam a második zászlóig. Utána azt a maradék egyet már nem tudtam megnyerni szerintem kb 10 meccsen kaptam ki legalább

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22917) bodnar123


bodnar123
senior tag

Elkezdtem a kvalit, hogy kipróbáljam Dinhot... Basszus olyan játékmenet van, hogy sírok. A játékosok olyan tíz métert tesznek meg egy gombnyomásra.

(#22918) Kristof_94 válasza MdewC (#22914) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Biztos akad 1-2 unique body type. :DDD
De nem lehet mindenki Emily Ratajkowski. ;]

(#22919) MdewC válasza Kristof_94 (#22918) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez nagy kár igen. :D

Több ilyen bula kellene a strandokra. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#22920) HdRew válasza MdewC (#22919) üzenetére


HdRew
őstag

Lehet konditerembe kéne inkább akkor menni, ott nagyobb esély van rá. :D

(#22921) Kristof_94 válasza HdRew (#22920) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A konditerem az a hely, ahová mindig jövő hónapban megyek. :DDD

(#22922) HdRew válasza Kristof_94 (#22921) üzenetére


HdRew
őstag

:DDD :DDD :DDD Én már mennék vissza, de már megint sok a beteg körülöttem, és 1 hét múlva nyaralás. Majd szeptembertől tervezem.

Hát srácok szerintem ennyi volt ebben a játékban számomra, és el fogom adni a PS5-öt.

Időzabáló, csaló játék.

Amikor összesorsol egy portugál játékossal, és Cuadrado LABDÁVAL gyorsabb, mint Ben Yedder.

Tök tehetetlen az ember ilyenkor.

Mindegy milyen játékosaim vannak kb, ha portugál ellenféllel játszok, akkor akár nálam lehet Moments R9 is, akkor is szar lesz a kapcsolat miatt.

Legalább marad az átlag alatti rezsifogyasztásunk. :C

(#22923) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Tegnapi formát átmentve 9 win. Majd a korona

talán ha a harmadik rivaldo az lett volna xarabb :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22924) david368 válasza Woodslave (#22923) üzenetére


david368
aktív tag

Nekem Garrincha, de persze a Momentses versiont sajnálta az EA😂😂 Nem tudom mit mondhatnék már, megannyi moments pick és sehol egy Ronaldo, Pele, Ronaldinho.

(#22925) gjoe válasza Woodslave (#22923) üzenetére


gjoe
őstag

Én meg alig játszom vele. Néha sbcket rakok ki.
Vissza akar húzni ez a szar.

(#22926) toxicjew válasza david368 (#22924) üzenetére


toxicjew
addikt

Na igen, a friss csapattal szerzett Moments Cruyff után azért járna már a kompenzálás :)) :P Ilyen scam packoktól nem szabad várni semmit.

(#22927) EA's hit válasza gjoe (#22925) üzenetére


EA's hit
őstag

Good fodda :)

(#22928) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ilyenkor amúgy lehetnének minden nap ajándék pakkok. Kevesebbet játszanak az emberek, így nincs fodder.

(#22929) Woodslave válasza gjoe (#22925) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hajrá :R :D

Én már örülök hogy ilyen xar a játék legalább kiöl minden motivációt. Amúgy se való ez nekem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22930) EA's hit válasza Kristof_94 (#22928) üzenetére


EA's hit
őstag

Teljesen jogos. Vagy legalább olyan objective-ek, amikkel könnyen lehetne sok packot szerezni. Tavaly nyáron volt egy nemzetiséges obj például, amikor mindenféle hülye nemzetből származó játékossal kellett lőni 10-20-30 gólokat bármilyen fut game mode-ban. Magyarul nekiálltál, és beginneren lepörgetted az egészet, meccsenként 40 góllal :D Vagy persze haladhattál a rendes meccseken is. De a lényeg, hogy kaptunk érte cserébe vagy 30 packot, ha nem többet. Minimális ráfordítással tömegével kaptad a foddereket. Idén meg semmi ilyesminek nincs nyoma még most sem. De egyébként ha már ajándék packok, idén még loyalty packot sem sűrűn kaptunk, talán ha 2-3 alkalommal, pedig a korábbi években 1-2 havonta azért olyat is kaptunk.

(#22931) david368 válasza toxicjew (#22926) üzenetére


david368
aktív tag

Nem kompenzalas, hanem csupan arrol van szo, hogy sokan vannak, akiknek ennyi ido alatt mar osszejottek a legjobb moments iconok pickekbol es packokbol, nekem viszont Cruyff ota semmi ( nagy iconok kozul). Azt hiszem nem vagyom nagy dolgokra julius vegen, ha mar az osszes szart megcsinalom.

(#22932) Woodslave válasza david368 (#22931) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem is. Az hogy egy ilyen nem olcsó sbc képes 3 legxarabbat adni ráadásul még nem is moments az gáz.

Komolyan mintha a fogukat húznák :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22933) |AP|


|AP|
veterán

a strandon unalmamban csak megcsináltam én is ezt a brazil cuccot, mindhárom moments volt:
Garrincha, Socrates, Cafu

Láttunk már rosszabbat is, de nem őket vártam :)

(#22934) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Most olvasom jön egy újabb summer swap? Minek, hova már? :F :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#22935) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Gyk nyert egy draftot. Két gold es két prémium gold pack. Jobb lett volna nyer egyet-egyet külön kb akkor ugyanott lett volna. Viszont jött egy Fb Firminho meg otw grizi meg sign florenzi. Végülis a coint visszahozta.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22936) Woodslave


Woodslave
nagyúr

senki nem fifázik? :F ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22937) kapeti07 válasza Woodslave (#22936) üzenetére


kapeti07
senior tag

Tavaly jobbak voltak a promók ilyenkor, most nagyon ellaposodott a végére szerintem. A matchmaking-nél is egyre tovább tart amíg talál ellenfelet. Amikor talál akkor is jó messziről, hogy még a kapcsolat is sz@r legyen. Mindenki inkább nyaral, vagy játszik mással.

Lehet én is draftolok egyet-kettőt.

Xbox: kapeti

(#22938) kapeti07 válasza Woodslave (#22935) üzenetére


kapeti07
senior tag

AZ Fb Firmino-t ki is próbáltad? Ki akartam rakni Pato-t és éppen beleraktam volna őt is. Gondoltam egyet és megnéztem Futbinen egy összehasonlítást és statokban sokkal jobb Pato-nál, úgyhogy mégsem raktam ki. Jobb linkelni őt mint Sanyit.

Xbox: kapeti

(#22939) Woodslave válasza kapeti07 (#22937) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem próbáltam elég elavultnak tűnik már. Meg igazából azt se tudom hol kellene.

Draftot én tuti nem játszok xarabb játékosokkal minek kinlodjak. Amúgy ilyen draft jellegű kupa kellene saját csapattal. Tudom rivals de az nem ugyanaz.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22940) kapeti07 válasza Woodslave (#22939) üzenetére


kapeti07
senior tag

A Draftot csak a pakkok miatt tolnám le a gép ellen mert teljesen kifogytam a lapokból. Inkább időt ebbe fektetek mint Frendly-s meccsekbe, amik jobban kiborítanak már mint a Rivals.

Xbox: kapeti

(#22941) Woodslave válasza kapeti07 (#22940) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y na a single draft igazán a mindfuck. Azt maximum ha a családtagom élete múlna rajta :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22942) EA's hit


EA's hit
őstag

Este batch 2 pickből jött egy fantasy Szentmaxi. Kipróbáltam pár meccsen csereként, hát ez a lap konkrétan egy szatyor híg fos :D Értelmes megmozdulása nem volt, cserébe döglassú, és volt 2 nagy ziccere, az egyiket 8 méterrel rúgta mellé, a másikat 6 méterrel fölé :D Ahhoz képest előző nap 86+ pickből jött egy captain Di Natale, őt eddig bármikor behoztam csereként, fixen lőtt gólt. És ez a gyökér Szentmaxi még mindig 800k, de kár, hogy nem trade-ben nyitottam... :C

(#22943) |AP| válasza Woodslave (#22936) üzenetére


|AP|
veterán

én még mindig szivatom magam ezzel a brazil kupával.
Közben észrevettem, hogy bugos , szóval ha nem lép ki az ember, akkor megadja a győzelmet, szóval így akár még meg is lehet :)

De amúgy nagy szenvedés, átlagban 3 meccset tudok nyerni egy nap

(#22944) gjoe válasza |AP| (#22943) üzenetére


gjoe
őstag

Én 10 winnél járok. de mi ez a bug pontosan?

(#22945) |AP| válasza gjoe (#22944) üzenetére


|AP|
veterán

a 18 és a 27 wines objectekhez beszámolja a vereségeket is (ha nem lépsz ki)
Nekem 9 winem van, de ennél a kettőnél 12.
Szóval akár elég lenne a 22-t megnyerni és meglenne a teljes object

(#22946) gjoe válasza |AP| (#22945) üzenetére


gjoe
őstag

Na bakker. mindig kiléptem a vége előtt ha már nem volt esély.
És nem értettem néhány ellenfél miért gumizta ki.

(#22947) |AP| válasza gjoe (#22946) üzenetére


|AP|
veterán

nem tudom mit b@sztak el... Lehet úgy akarták, hogy a 18 és 27 winnél ne "win" legyen, csak "play".
Az amúgy sokkal reálisabb lett volna, ha ennyi idő alatt 22 meccset kellett volna nyerni.
Mondjuk amilyen elcseszett egy játékmód, még a 22 win is húzós, olyan dolgok történnek ebben a módban, hogy csak nézek :)

(#22948) Kristof_94 válasza |AP| (#22945) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Vajon javítják? :DDD

(#22949) nitro16


nitro16
senior tag

Gullit PIM SBC jön a napokban.

(#22950) toxicjew


toxicjew
addikt

Gullit sbc jön majd a napokban.

Na megeloztek :) Lehet megcsinálom Zidane helyett.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.