Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19330) ShiberMonkey


ShiberMonkey
senior tag

Srácok nem tudom ki nézte a videókat amit posztoltam,de ez a játék total kuka lett. Ennyi textúra bugot egy cornflakesből kikuzázott tejjel leöntött játéktól nem tűrök el pláne nem attól a játéktól amiért pénzt adok. Ráadásul össze-vissza hazudnak a játékosok mozgásának lemodellezésével kapcsolatban. És egyáltalán nem az UT-ről beszélek most. Iniesta beéri Mbappét és hány meg hány ilyen videó van fent a neten. Sima online seasonben elkezdek cselezgetni (direkt nem UT-vel játszok) és szétrúg az ellenfél :D Az ilyen emberek mentálisan tök rottyon vannak :D kérdem a gyereket hogy mentálisan minden okés hogy össze-vissza csúszkál és élvezi hogy a bíró bugossága miatt nem kap pirosat. És telis-tele ilyen dolgokkal az egész játék,sajnos ez a mentalitás megmérgezte a sima seasont is. Mindenhol megy az OP és aki felmegy lazulni ezzekkel az emberekkel jön szembe. Ami nem lenne baj mert használjon bármilyen taktikát,meg fusson a szélen csessze vissza a labdát középre mint egy jégkorong meccsen és szerezzen ilyen gólokat,de ilyenkor minek kell ugyan azt a sablonos baromságot visszajátszani. Én félollóból lőttem Salahval egy gólt és skippeltem pedig se nem sablonos se nem bug gól volt. De amikor Pogbával egy Marseille rouletteel elküldöm majd egy fake shotra elcsúszik előttem (mert már elönti az agyát a rosszindulat) aztán mikor lőném el becsúszik majd a visszapattanó labdát is valahogy összeszerencsétlenkedi és ebből jön a 3 passzos egész pályás kontra. Ilyenkor mit érez a tag ? :D azt hogy hmmmmmm de jó szétrúgtam az ellenfelet megúsztam a sárgát majd a halálra segített passzrendszerben az OP formációmmal 3 passzból lövök egy gólt a labdarúgásban életképtelen módszeremmel és visszajátszatom.
Hát öcsém zseni vagy :D Soha nem láttam még ilyen gólt a játékba és tényleg egy igazi taktikai császár vagy :D. És sajnos ez lett a FIFA színvonala az elmúlt években, több mint valószínű hogy nekünk van a leggyölerebb "online táborunk" és közösségünk a virtuális világban.
Ja és ne értsétek félre nem a patch miatt mondom ezt hanem a TEXTÚRA BUGOK MIATT.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.