Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-02-23 09:55:40

LOGOUT.hu

Aki engedély nélkül készít, alakít át fegyvert, az a “Büntető Törvénykönyvről szóló 2012. évi C. törvény 325. §-ába ütköző lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntettet követ el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#610) strike-force


strike-force
őstag

ezt ugy erzem, hogy le kell irnom. mar immaron 4ik honapja az USA-ban tartozkodom, ahol egy boraszatban dolgozom Michigan eszaki reszen. mint kiderult egyik munkatarsam, ha nevezhetem igy ''fegyverbuzi''. 19 evesen 6 db lofegyvere van, melyeket a szobaja falan tart, persze szigoruan tavol a loszeresdoboztol, es mindig uresen. van egy mac-11-ese, 4 db 22-es kaliberu pisztolya/puskaja es igen (melegseg arad vegig a testemen) egy felautomata AR-15-ose (Bushmaster XM-15), ami gyakorlatilag M4-es csak gondolom tobb neven gyartjak.
pont igy nez ki:
[kép]
ma egy masik ugybol kifolyolag elmentem hozzajuk es mondta, hogy menjunk ki lovoldozni. 2 hektaros nyilt erdos terulet, sehol senki. vittuk az AR-t meg egy 22-es Rugert. az AR-hez 40-es tarat vittunk, a pisztolyhoz meg egy marek loszert.
az AR valami iszonyat jo volt. a fegyver uresen kb. 3,5-4 kg, eloszor azt hittem, hogy jatek, de nem. az 5.56-os (.223-as) loszer szinte eltorpul a 7.62-es mellett. nagyon kicsi. a fegyver visszarugasa minimalis, viszont a hangja....az valami iszonyat hangos, meg fuldugoval is. ne is mondjam, hamar seggere vertunk a 40-es tarnak, utana mar csak a pisztollyal lovoldoztunk. mondtam is neki, hogy telen bevasarolok en is loszerbol es kimehetunk valami kietlenebb helyre SZIGORUAN celtablara loni. ja. 20 darab 5.56-os loszer asszem 3 dollar.
kovetkezonek egy 90-es vagy 100-as dobtarat akar venni a srac a csuzlihoz.... :DD

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.