Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-02-23 09:55:40

LOGOUT.hu

Aki engedély nélkül készít, alakít át fegyvert, az a “Büntető Törvénykönyvről szóló 2012. évi C. törvény 325. §-ába ütköző lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntettet követ el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Gouseppe


Gouseppe
csendes tag

MP5 forever!
Bővebben: link

Cool Baby!

(#452) sharpapa válasza Gouseppe (#451) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Airsoft-ban tudok szerezni ukránból, 3 kilo. Van hozzá két féle váltámasz, lézeres! távcső (elég pontos), meg a rakás golyó. M16 van valakinek ugyanígy?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#453) Integra válasza sharpapa (#452) üzenetére


Integra
titán

300e??
bécsben 80ezerért megvan, nemrég hoztunk egyet

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#454) Gouseppe válasza sharpapa (#452) üzenetére


Gouseppe
csendes tag

Mennyi egy MP5??

Szerk.:MP5A2
MP5SD3
vagy MP5PWD



[Szerkesztve]

Cool Baby!

(#455) sharpapa válasza Integra (#453) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Három-ezer,és nem igazi, hanem airsoft. Tudod ilyen kis rugós játékstukker, ami általában sárga gojszlival megy, de elég komoly ahhoz képest hogy nem igazi. Egyszer bekaptam eggyet belőle (golyót), és két hétig ott volt a helye.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#456) Integra válasza sharpapa (#455) üzenetére


Integra
titán

vágom mi az airsoft, olvass vissza, lentebb ott van mi milyen mp5-öt hoztunk
igaz ez minőségi cucc, nem jukrán:)
ez a 3 ezer pénz nagyon durva:D
megfogom szétesik?:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#457) Integra válasza Gouseppe (#454) üzenetére


Integra
titán

#433
80 rugó volt

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#458) sharpapa válasza Gouseppe (#454) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Mondom hogy három ezer, de nem igazi.Bővebben: link
Ilyen,csak kétféle (kicsi, nagy) váltámasz,lézeres távcső.

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#459) sharpapa válasza Integra (#456) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Kiváló minőség az egész cucc, vas-műanyagból van (hol ez hol az) , még baja nem volt. Továbbá volt m4-es is, távcső+csővégi állitható támasz.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#460) Integra válasza sharpapa (#459) üzenetére


Integra
titán

nemtom, 3 ezer ft túl olcsónak tűnik, nem épp bizalomgerjesztő.
3 ezerből egy lézercélzót sem lehet kapni, nem hogy komplettet
igaz nem láttam, nem fogtam kézben, de szkeptikus vagyok

a colt mennyiért volt?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#461) sharpapa válasza Integra (#460) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Én pedig fogtam, és lőttem vele, és nagyon sirály.;):C:R

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#462) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Hi all !

Van egy erdőm ahol legnagyobb mérgemre vadászok mászkálnak nagy haszon reményében.
A gond ott van, hogy rongálnak és olykor elszórnak egy-egy skulót. (be vannak b@szv@ vagy mi ?! )
Ott mérgeltem fel magam mikor raktam a hulladék fából egy nagy kazalt és meg akartam gyújtani. Csakhogy a rakástól kb 30 centire a földön találtam egy skulót. ( olyan éles, sörétes fajtát) Na már most mi van ha az elsült volna a tűztől ? Néhány lyukkal több lenne a seggemen :DD

Itthon van már néhány darab és nem igazán tudom, hogy mit is kezdjek vele. Talán szambázzak be a rendőrségre, hogy vegyék már át ? Le is csuknának mi ? :F :C

Kukába sem dobnám hisz az is egy gáz megoldás. Szóval akkor mi legyen ?

(#463) nomac


nomac
tag

Van még ebből a háromezres cuccból?:DD:DD:DD

(#464) nomac


nomac
tag

Hány méterig effektív?

(#465) bullseye válasza Integra (#453) üzenetére


bullseye
addikt

én 40EU+postaköltségért hozattam kiskínait.
Dísztárgynak tökéletes, imádom is, amúgy elektronikus lenne, de a golyókat nem nagyon köpödi, mert a cső rögzítője belassítja a lövedékeket :))

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#466) Gouseppe válasza Integra (#457) üzenetére


Gouseppe
csendes tag

Jó kis MP5-ösöd van! Megrendelni nem lehet?:F

Cool Baby!

(#467) Integra válasza Gouseppe (#466) üzenetére


Integra
titán

nemtom, autóval hozták át bécsből
meg haveré nem az enyém, de használtam én is, ez bizony minőségi cucc, minden fém alkatrész ahol kell, a műanyagok is erősek és vastagok.
ezt a márkát használják a navy-ben is gyakroló fegyvernek.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#468) Gouseppe válasza Integra (#467) üzenetére


Gouseppe
csendes tag

A legjobban nekem ezek tetszenek: Bővebben: link Bővebben: link.

Cool Baby!

(#469) Schumacher01


Schumacher01
csendes tag

sziasztok!kinéztem egy gázpisztolyt magamnak,de sokat nem tudok roluk!
mennyire jok a gázpisztolyok önvédelemre?(nem éles fegyverrel szemben)
mennyire hatásos egy gázpisztoly?
ezt néztem ki:

COLT DOUBLE EAGLE 9mm P.A.K

szerintetek milyen?
itt egy kép rola,csak amit én néztem az tiszta fekete
Bővebben: link

(#472) csibor válasza Schumacher01 (#469) üzenetére


csibor
őstag

Kb 4-6 méterig hatásosak,persze ez függ a széltől is.Nekem a minél kissebb anál jobb jőn be.És lehetöleg ne spiháterből legyen az anyaga.

(#473) Schumacher01 válasza csibor (#472) üzenetére


Schumacher01
csendes tag

mi az a spiháter?honnan lehet tudni hogy milyen anyagbol van?

nem feltétlen ugy van hogy ninnél kisebb annál jobb,inkább minnél drágább annál jobb!(ezt a szakboltban mondták nekem)

itt van az enyémröl néhány kép

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

mennyire hatásosak ezek a gázpisztolyok?mit csinál azzal akire rálövök?

[Szerkesztve]

(#474) RAM válasza Schumacher01 (#473) üzenetére


RAM
őstag

Kitől kell megvédened magad? :F:U

Csak tisztán

(#475) mr.ki


mr.ki
aktív tag

Nem tud valaki egy 2. világháborús működő mp40-est szerezni?
Az se baj ha nem műxik.

[Szerkesztve]

Forza **Juventus* !! Nem állunk meg 3 csillagig és utána sem! 32 scudetto

(#476) Schumacher01 válasza RAM (#474) üzenetére


Schumacher01
csendes tag

sose tudni!manapság már nem lehet biztonságban lenni Magyarországon!
ha hallgatod a hireket akkor ezt neked is tudnod kell!

(#477) csibor válasza Schumacher01 (#473) üzenetére


csibor
őstag

Nekem 1911A1 volt.Pár nap után rájöttem nem a méret a lényeg.A spiháter nem kimondottan acélból készül.Néhány 10 lövés után a ''kakason''már látható bemélyedés található.Oroszok talán valamelyik Makarov készül acélból.

(#478) Schumacher01 válasza csibor (#477) üzenetére


Schumacher01
csendes tag

és mi van akkor ha van bemélyedés?(lehet egyébként ezeken a pisztolyokon cseréltetni alkatrészeket?)

(#479) #65675776 válasza Schumacher01 (#473) üzenetére


#65675776
törölt tag

Cinköntvény. Lágy, törete fehér.
A bemélyedéssel az a probléma, hogy elcsettenéshez vezet, idővel teljesen használhatatlanná válik a fegyver. Az alkatrészcsere drága, ahhoz képest, hogy egy kakasba épített acélbetét nem igazán dobná meg a fegyver árát (kb 10-20 HUF). A tiszta spiáterkakas egy ritka igénytelen megoldás.

A minnél drágább annál jobb pedig egy olcsó kereskedői szöveg, aki bedől neki meg is érdemli!

(#480) e.vid válasza Schumacher01 (#473) üzenetére


e.vid
senior tag

Ne akarj te ilyen gp önvédelemre… Önvédelemre -alapszabály- revorvert vegyél, vagy ha nem bírsz ellenállni az öntöltő utáni vágyadnak, akkor valami minőségi és kisebb, könnyebb pisztolyt válasz.

„nem feltétlen ugy van hogy ninnél kisebb annál jobb,inkább minnél drágább annál jobb!(ezt a szakboltban mondták nekem)”

Ez csak részben igaz. Nem biztos, hogy a kicsi jó, de az ár sem mindig tükrözi a valóságot. Lehet nagyon drágán is rosszat kapni, ami önvédelemre alkalmatlan (szilveszteri durrogtatásra viszont jó).

Ha önvédelemre szeretnél magadnak gp-t akkor Én, ezeket javasolnám neked:
Revolverek: Weihrauch Hw88, vagy HW37. Röhm RG69.
Öntöltők: Röhm RG88, RG100, RG90.
A sorrend nem elhanyagolandó! Ezek mind, nem túl nagy, és még viselhető súlyúak, ami rejtett viselésnél igen fontos szempont. Pl. a HW88 csak 277g, ami annak köszönhető, hogy alu a tok és a dob is. Ami viszont a legfontosabb, minőségi, megbízható gp-k. A megbízhatóság alatt a hibátlan működést értem. A Colt Double Eagle nem tartozik ezek közé. Nagy, nehéz, full spiáter öntöltő, ami sok kivetési hibát tud produkálni, főleg gyengébb minőségű tölténnyel.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#481) Petya25


Petya25
addikt

Valaki nem tud egy hatástalanított Desert Eagle-t?
Bővebben: link Bővebben: link

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#482) Schumacher01 válasza e.vid (#480) üzenetére


Schumacher01
csendes tag

engem a sullya nem zavar és a rejthetösége sem,mert ugy el rejtem hogy még én sem találom meg:DDD
inkább az hogy le lehet teriteni vele valakit vagy sem?
és azt honnan tudom megállapitani hogy miböl készült a kakas?
sullyábol kiindulva nem lehet a pisztoly aluminiumbol ami nem annyira rossz,szerintem!

(#483) Schumacher01 válasza Schumacher01 (#469) üzenetére


Schumacher01
csendes tag

van rá 1 év garancia,addig használom és ha valami baj lenne vele akkor majd visszaviszem és reklamálok!

(#484) e.vid válasza Schumacher01 (#482) üzenetére


e.vid
senior tag

„Le lehet vele teríteni valakit vagy sem”
Le lehet, főleg ha fejbe vered vele… 120mg-os pepper patron hatásos tud lenni. De a lényeg, hogy próbáld ki több darab riogató és gáz ellövésével a pisztolyt, hogy biztos megfelelően működik vagy sem.

„és azt honnan tudom megállapítani, hogy miből készült a kakas?”
A mágnes erre kivallóan alkalmas :)

''sullyábol kiindulva nem lehet a pisztoly aluminiumbol ami nem annyira rossz,szerintem!''
Az, hogy a HW88-nál alumíniumból van a tok és a dob nem azt jelenti, hogy rossz lenne, sokkal jobb, és tartósabb, mint a spiáter csodák. :)

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#485) Schumacher01


Schumacher01
csendes tag

el vagyok ezzel egy darabig és ha minden összejön ügyész leszek és akkor lehet majd éles fegyverem is,addig meg megteszi ez is!

(#486) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

tudja valaki hogy kell-e valamilyen orvosi igazolás a rendörségnek ha fegyverviselési engedélyt szeretnék csináltatni a gázpisztolyomhoz?
és hogy milyen tárolási helyet kell biztositani ezeknek a pisztolyoknak!
(kijönnek a rendörök ezt leellenörizni?)

(#487) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

UP

(#488) pweisz válasza cbrfireblade (#486) üzenetére


pweisz
senior tag

Ugytudom nem kell semmi, csak bejelentési kötelezettség van.

(#489) nRu3 válasza cbrfireblade (#486) üzenetére


nRu3
addikt

Tartási engedély kell, tárolása elvileg zárt fém páncél kazeta vagy mi a nevve és a löszert is elvileg kül kell tartani hasonloan zárható helyen . de a gyakorlat persze nem ez valahova be van dobva és kész.
És kijönek elenörizni az első esetben után pedig szuró proba szerüen bármikor jöhetnek , de hozám még nem jöttek.

[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#490) Vallon


Vallon
tag

Azt szeretném megkérdezni itt fegyver-szakértőktől, ha vannak itt, gondolom vannak, hogy milyen elfogadott (szabvány) kaliberek léteznek kézi-lőfegyverekhez, illetve, hogy hány milimétertől hány miliméterig vannak az osztályok(nagy, közepes, kicsi) Én csak a 12mm-esről hallottam, de azt se tudom, hogy ez nagynak számít, vagy közepesnek.

Cukor az élet, csak meg kell tanulni szopni.

(#491) nRu3 válasza Vallon (#490) üzenetére


nRu3
addikt

a 9mm az elfogadott ,legalábiss ebböl van a legtöbb, a 12mm az már elég nagy:DDD de nem vagyok szakértő.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#492) e.vid válasza cbrfireblade (#486) üzenetére


e.vid
senior tag

Gázpisztolyt mindenki szabadon tarthat, tehát nem kell engedély a vásárláshoz. A közterületen való rejtett viseléshez kell megkérni a „Viselési engedélyt”. Nincs szükség orvosi vizsgálatra, nem kell páncél kazetta, és nem fogják a tárolást ellenőrizni sem. Területileg illetékes rendőrkapitányság ig.red.osztályán 2000Huf ellenében megadják a viselési engedélyt büntetlen 18 év felettinek.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#493) e.vid válasza Vallon (#490) üzenetére


e.vid
senior tag

Bővebben: link

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#494) pweisz válasza nRu3 (#489) üzenetére


pweisz
senior tag

javítva, elöttem lévő már írt róla amit kérdeztem

[Szerkesztve]

(#495) Vallon válasza e.vid (#493) üzenetére


Vallon
tag

Ez mind szép és jó, de engem nem a riasztó és gázpisztolyok érdekelnek, hanem a normál ''puskaporos'' nagybetűs Fegyverek, melyeket Magyarországon csak komoly indokkal lehet tartani.

Cukor az élet, csak meg kell tanulni szopni.

(#496) e.vid válasza Vallon (#495) üzenetére


e.vid
senior tag

Bővebben: link

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#497) Vallon válasza e.vid (#496) üzenetére


Vallon
tag

tenx! Ha hazaértem lefordítom.

Cukor az élet, csak meg kell tanulni szopni.

(#498) uzi75


uzi75
tag

tudok néhány jo fegyvert:uzi,mp40,mp44,kr98k,lee enfield,mosig-nagant,BAR,m1 karabély...:C:U:DD:):Y:R
már a nevem is ezt tukrozi:)

[Szerkesztve]

UFO

(#499) net84


net84
őstag

Hellosztok!

Walther P22 tulajokat keresek... Mennyire megbízható? Lő is ki valamit, mit?
A Walther CP22 (vagy 92) mennyibe külömbözik?

Read only...

(#500) Agostino válasza Petya25 (#481) üzenetére


Agostino
addikt

Remek választás Uram. Tetszik az izlése, bár a hatástalanitott DE olyan mint az alkoholmentes sör. :D

Egyszer éjjel láttam a Tv Szombathely hirdetését, és ott volt kiírva hogy egy Desert Eagle huhh asszem 250 000 pénz meg hasonlók. Ha meglesz az engedélyem valahogy beszerzek egyet.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.