Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-02-23 09:55:40

LOGOUT.hu

Aki engedély nélkül készít, alakít át fegyvert, az a “Büntető Törvénykönyvről szóló 2012. évi C. törvény 325. §-ába ütköző lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntettet követ el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1918) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Sziasztok!

Nagyon jó, hogy van egy ilyent topic. :B
Jómagam teljesen kezdő vagyok, játékok (mint a blogomból is látszik), illetve filmek nyomán kezdtem érdeklődni a téma iránt, és ért bennem a vágy egy ideje, hogy kipróbáljak a valóságban is fegyvereket.

Nézegettem lőtereket, de alapvetően eléggé kis választékot találtam fegyverekből, alig volt olyan ami engem érdekelt volna ( = ismertem volna filmből/játékból :D ).
Szerencsére végül rátaláltam a tripadvisoron agyon hypeolt Celeritasra, akik eléggé impozáns felhozatallal rendelkeznek.
Igaz, a céljuk a szórakoztatás, nem az hogy valakiből profit faragjanak, de nekem indulásnak tökéletes volt.

Elsőre egy Gamer csomagot durrantottam el + Scorpion vz61-et + Uzi-t.
Aztán pár hétre rá kipróbáltam a WW2es csomagot + Taurus Raging Bull-t (ez milyen király :DDD ) + M16 (na ez csalódás volt) + Dragunov SVD.

Szerintetek ha már kellően kijátszottam magam a Celeritasban, merre érdemes tovább folytatni? :U
Ti hova jártok lőni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.