Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-02-23 09:55:40

LOGOUT.hu

Aki engedély nélkül készít, alakít át fegyvert, az a “Büntető Törvénykönyvről szóló 2012. évi C. törvény 325. §-ába ütköző lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntettet követ el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) perge666 válasza Szabikaa20 (#2550) üzenetére


perge666
veterán

Volt rajta biztosító,olyan hengeres alakú……

(#2552) Szabikaa20 válasza perge666 (#2551) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Akkor vagy a 630….


Vagy a 631…


A tusa más kicsit csak….Illetve a 630-ból volt olyan főleg az első verziók amire nem lehetett távcsövet tenni.A 631-re már mindre ment távcső is. :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#2553) perge666 válasza Szabikaa20 (#2552) üzenetére


perge666
veterán

Az egyik 100% hogy a 631 volt,a másik meg akkor a 630,bocsi az össze-vissza számbemondósdiból. :B
Pedig a 638 annyira fülbecsengő,szerintem kölyökként elneveztük annak és megragadt. :))

(#2554) nyulnyulu válasza perge666 (#2533) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

lp22

privátra illik válaszolni

(#2555) perge666 válasza nyulnyulu (#2554) üzenetére


perge666
veterán

Ez lesz az,köszi,Király vagy. :C :R
Végre meg lett fejtve a rejtvény. :D

Mostmár agyalhatok rajta hogy meghirdessem e,és szerezzek helyette egy olyat amin van távcsősínnek bemarás.

[ Szerkesztve ]

(#2556) nyulnyulu válasza perge666 (#2555) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

Én áttértem pcp puskákra,már csak azt használok,nem olcsó mulatság,de kárpótol.

privátra illik válaszolni

(#2557) perge666 válasza nyulnyulu (#2556) üzenetére


perge666
veterán

Kinek a pap,kinek a…..paplan. :DDD

(#2558) beach head


beach head
senior tag

Sziasztok!
Keserű pitbull 3" vagy revenge az ajánlottabb otthon/birtokvédelemre? Illetve tartósság meghibásodás szempontjából... már ha létezik ilyen összehasonlítási alap a kettő közt.
Köszi!

(#2559) nesh_019


nesh_019
senior tag

Sziasztok. Lehet kicsit off, van egy vadász ismerősöm és mesélte nekem ha van Magyarországon fegyverviselési engedélyem és otthon van a szekrényben megfelelően elzárva a fegyver, elkövetek egy mondhatni súlyosabb testi sértést a fegyverem nélkül, akkor nagyobb büntetést kapok hogyha bűnősnek ítélnek a bíróságon mert van fegyverviselési engedélyem!?
Kétszeresét a kapom büntetésnek mert van fegyverem, ő ezt mondta.
Ez igaz?

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#2560) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

Sziasztok!

Megyek megnézni egy Alfa G040-est. Állítólag új, csak egy tárat lőttek el vele.
Mire érdemes figyelnem hogy ne verjenek át? Van valami jele ha nagyon használt lenne a pisztoly?

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#2561) Ezekiel Ston válasza kenesei1982 (#2560) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Az alfák elynűhetetlenek...ha a mechanika működik rajta akkor nem hiszem hogy bármi baja lenne...ki kell próbálni...1-2 tárral kilőni belőle és meglátod rögtön ha valami nem kóser. Nekem G030-am van és kb 400 lövésen vagyok vele túl. Kenem, tisztogatom amikor épp szükséges, de ennyi. Baja 0!

(#2562) N€T0X|N válasza kenesei1982 (#2560) üzenetére


N€T0X|N
őstag

A felületkezelésnek csilli-villinek kell lennie (ez csak esztétika, de beszédes lehet, ha be van mattulva). Friss cucc esetén minimális csík látható a dobon vagy annyi se. Rozsda ne legyen a csőben. Remélhetőleg nem kapott marhakábítót (a dob spiáter), nézd át mikrorepedéseket keresve. Nagyon finom műszer, könnyű sütése van, párat csettints vele szárazon (ha tetszik az eladónak, ha nem). Bármi akadás, reszelés nem jó jel.

Egyébként ja, valószínűleg semmi para, azért bírják ezek, de jobb megnézni rendesen.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#2563) @mriya@ válasza nesh_019 (#2559) üzenetére


@mriya@
őstag

baromság :W

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#2564) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

köszi a válaszokat, majd elmesélem az eredményt.

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#2565) kenesei1982 válasza kenesei1982 (#2564) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

Sziasztok!

A G040-es sajnos nem jött össze (lehet hogy majd off topicban elmesélem...)
De sikerült vennem egy G030-ast. Mielőtt bármit is tennék vele szeretném megpucolni, mert bele voltak már száradva a gumilövedékek. Van esetleg valami jó leírás/video ennek a karbantartásáról?
12-es golyó kell bele, ugye?

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#2566) MasterDeeJay

http://www.kaliberinfo.hu/cikkek/faek-egyszeruen-mi-lesz-a-gumisokkal-2023-tol/

Otthonvédelemre marad a muzeális gumis.
Viselni meg hivatalosan gázriasztó marad ami szét lesz akasztózva hogy gumit ne lehessen velük kilőni.

Gyakorlatilag a gázriasztó gumis szűnik meg. Ami most forgalomban van az maradhat, csak újként nem lehet venni boltból gázgumisat. Nekem kettő is van ilyenből, gondolom felmegy az áruk rendesen vaterán. Terveztem eladni egyiket és nekiállni a sportlövészetnek.
Bár aki hordani akarta rejtve bajos környéken azt nem hiszem hogy viselésivel hordaná amúgy sem, az ezentúl muzeális gumisat hord ami ugyan szabálysértés de ahogy mondják inkább bilincsben mint koporsóban...

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#2567) pendre54 válasza kenesei1982 (#2565) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Az Alfához elvileg gyárilag adtak, egy kis drótkefés fegyvertisztítót. Nálam a G030-hoz, nagyjából ezek a cuccok vannak.

Tehát, ott van a kis drótkefe, a Ballistol olaj, ami fegyvertisztításhoz ideális, a gumilövedékek töltéséhez szükséges töltő [link] , az Alfa esetében enélkül eszedbe ne jusson nekiállni tölteni a 12 mm-es bogyót, mert beletörik az újjad. :D Szilikonzsír, amivel töltés előtt meg kell kenni a bogyókat, jó tisztességesen. Amit írtál, hogy bele volt száradva a gumilövedék maradéka, ez többek között visszavezethető arra is, hogy az előző tulaj nem kente be normálisan a bogyókat, így az akasztó nagyobb mennyiséget visszatartott a csőben a bogyóból, plusz jó trehány módon, a lövészetek után, takarítás nélkül rakta el, így nem csodálkozom, hogy tiszta retek az egész.
Én minden lövészet után szigorúan takarítom, még aznap, tehát nem hagyom, hogy beleszáradjanak a nem odavalók. Az olajból belefújok a dobba, és a csőbe, akár többször is, majd ráengedem a drótkefét. Utána még, tiszta pamut rongyot csavarok egy olyan csavarhúzóra, vagy pálcára, ami belefér a csőbe, dobba, és azzal is alaposan kitisztítom.
Persze a lényeg, ahogy anno nekünk úgy 50 évvel ezelőtt mondták a seregben, tiszta fegyver nincs, csak tisztított. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#2568) Árpi001 válasza pendre54 (#2567) üzenetére


Árpi001
senior tag

Persze a lényeg, ahogy anno nekünk úgy 50 évvel ezelőtt mondták a seregben, tiszta fegyver nincs, csak tisztított. :DDD

Ezt mondták az én időmben is.
Meg azt is hogy töltetlen fegyver sincs. :)

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2569) kenesei1982 válasza pendre54 (#2567) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

Köszi a részletes leírást. Közben eszembe jutott h az egyik kollégám lőtér vezető, uh megkértem, hogy nézzük meg a fegyvert. Ezer örömmel vállalta hogy kitisztítja, legalább megmutatja, mit és hogyan kell, és mlg ki is tudjuk próbálni :).

[ Szerkesztve ]

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#2570) kenesei1982 válasza kenesei1982 (#2569) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

már csak skulót kell szereznem....meg betöltő szerszámot

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#2571) Dorian


Dorian
félisten

Atlas Zalán, első próba:

Voltam reggel a helyi lőtéren, 3 tárat + 2 db-ot ellőttem. Első tapasztalatok:
- 10 m-ről szinte mindig megvan a ~15 centi sugarú kör, ami kb. a mellkas (5m-ről pedig 15 centi átmérő is sima ); 15-ről sokszor a lőlap se volt meg; 20-ról próbálkozni felesleges, de ez nem is erre való. Persze ezek mind csak gyors célzással, hiszen a valóságban sem lesz arra idő.
- Vmiért sokszor kicsit balra lőttem attól ahová akartam.
- Előagyszán működtetése nem problémás, előfordult 2x vagy 3x, h hibáztam, de gyors újra-rántással már ismét tűzkész.
- Füldugó ezen a félig nyitott (oldalfal van, tető nincs) helyen is ajánlott, utolsó tárnál levettem és most érzem a jobb fülemen.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#2572) Bozso68


Bozso68
senior tag

Sziasztok!

Otthonra hobby célra szeretnék venni egy légpisztolyt, hátul a kertben szórakozni, de valahogy fontos a replika-jelleg. Glock 19 CO2 4,5mm BB-re gondoltam.
Nem huzagolt, nincs blowback, sokat bír a patron.

Csak kérdéseim sokasodnak: mennyit dob a pontosságon a huzagolt cső? Huzagoltban mit javasolnátok?
Blowback mennyit dob az összhatáson/veszít vele a lövésszámon-energián?

Köszi előre is, és elnézést a hozzá nem értésemért!

(#2573) Ezekiel Ston válasza Bozso68 (#2572) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Ha CO2-es és nincs blowback az esztétikailag nem adja az "eredeti" látványt vagy érzést a fegyverhez. Azonban pozitívuma az, hogy több gáz marad, így emiatt több golyó lőhető ki belőle. A csővel kapcsolatban biztos vagyok benne hogy vannak nálam képzettebbek, így azzal nem okoskodom. Ha szeretnéd az "eredeti fegyver érzést" akkor vegyél blowback verziót, ha számodra csak a cél eltalálása a fontos és nem akarod hogy mechanikailag mozogjon a fegyver a kezedben a szánjával akkor a blowback nélkülit.

(#2574) Bozso68 válasza Ezekiel Ston (#2573) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi szépen a választ!
Személyesen fogom kipróbálni vásárlás előtt.

(#2575) Bozso68 válasza Bozso68 (#2574) üzenetére


Bozso68
senior tag

Végül szemléletet váltottam, egy 15 Joulos HDR68-ast vettem a nejem sugallatára otthonvédelmi szempontokat is szem előtt tartva. Azért .68-as kalibert választottunk, mert ha ütni kell, üssön.
Este a pincében egy ismerkedő élménylövészetet tartottam. Marha nagy ereje, és hangja van, még valamennyire pontosnak is mondható. Elképesztő, hogy ilyen teljesítményt engedélymentesen lehet venni. Méretéhez képest női kézben is komfortosan kezelhető. A gumilövedék pattogását komolyan kell venni, többrétegű kartondobozra rögzített céltáblában gondolkodom, ami golyócsapdaként működik.

(#2576) Dorian válasza Bozso68 (#2575) üzenetére


Dorian
félisten

Ez a 15 Joule mire elég otthonvédelmi szempontból?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#2577) MasterDeeJay válasza Bozso68 (#2575) üzenetére

Az inkább pepperball-al lenne az jó önvédelemre.
15J gumisból az a legalja, én biztos nem használnám önvédelemre. Nálam 50J-os Magnum Defender van otthon és kocsiban is, de régebben volt 100J-os Godfater-em is (IZS58M) na az elé nem mernék állni.
Otthonvédelemre kimondottan vannak nagyobb fegyverek 50-100J körül. Nem tudom mik a mostani modellek, régebben Keserű Omerta, Onesta volt 18mm gumikkal. Most valami Zalán vagy mi van, nem követem.
Céllövészetre ne használj gumilövedékeset (vagy csak védőszemüveggel), inkább ha van lehetőséged nyílt terepen gyakorolj.
Élménylövészetre inkább valami táras CO2 vagy táras felső/oldalkaros légpuska szerintem de ez is távolságfüggő, közelre ezek is vissza tudnak pattanni. (kétszer kaptam az arcomba visszapattanó légpuskalövedéket.)

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#2578) pendre54 válasza Bozso68 (#2575) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Nem áll szándékomban a hangulatodat rontani a vásárlással kapcsolatban, de csatlakozva Dorian kolléga, meg akkor MasterDeeJay kolléga megjegyzéséhez is, ez a 15 Joule, amit ez a cucc tud, elég harmatos. Nyáron még csak-csak elmegy egy pólót, inget viselő zsivány ellen, de télen vastagabb ruházatnál, már neccesebb lesz.
A klasszikus gumilövedékeseknek sokkal nagyobb, a megállító erejük. Én egy cseh Alfa G030-t, és egy Revenge M 14-et használok [link] [link] , ezek alapból tudnak 55-70 Joule-t. Egy 2 cm vastag bútorlapot simán átlőnek kb. 5 méterről, ahogy a fotón is látszik.
Ezt még lehet fokozni, hogy nem a szabvány 55 shore keménységű gumit használ az ember, hanem pl. 70 shore keménységűt.
A vasporos gumikkal nagy a rizikó, könnyen tönkre vághatja a fegyvert, ezeken a fórumokon van épp elég példa. [link] [link]
A másik lehetőség, amivel én is most akarok foglalkozni majd, hogy beszerezni egy ékszerészmérleget, ami grammra pontosan mér, és a riasztópatronokból kiválogatni azokat, amelyekben több a lőpor, és ezeket elrakni éles helyzetre, gyakorlásra meg azokat, amikben kevesebb a lőpor.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#2579) MasterDeeJay válasza pendre54 (#2578) üzenetére

Ezer éve nem vettem riasztótöltényeket nem tudom mennyire rossz a helyzet. Régi RWS van ami szerintem kiváló minőségű, az után MFS amiből a korai darabokból hulott ki a lőpor aztán van még annak a javított ragasztott verziója és végül volt umarex ami emlékeim szerint az leggyengébb. Erősségben valahogy úgy hogy Lapua (lila dobozos), RWS (fekete dobozos), MFS bár ez válltozó minőségű nem tudom milyen most, aztán umarex. De persze ez volt 10 éve, szomorú lennék ha most már méregetni kellene, szerintem érdemes márkásat venni nem a hullámzó minőségű alsókategóriát. (most olvastam hogy Ruag a neve az RWS-nek, nem tudom mióta és milyen minőségű a mostani)
Hozzáteszem állatkodtam marhaölő (9x27) és disznóölő (9x17 JAT) patronokkal is de azokat inkább a nagy puskákba (szerintem revolvert szétvinné) mert túl nagy nyomást csinálnak és a gumit vagy átégetik vagy szétszakítják.
Még régen volt egy AMD65-öm gázriasztós amihez gyártattam gumivetőt...na hát az már overkill.
Hiányzik kicsit az állatkodás ezekkel a cuccokal, persze nyilván lőtér kárpótol de valóban jó lenne valami nagyobb otthonvédelmi gumis.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#2580) Dorian


Dorian
félisten

Nekem épp tegnap mondták egy fegyverboltban, hogy a Geco riasztópatront ajánlják, mert az Umarex Titan kicsit gyengébb

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#2581) pendre54 válasza MasterDeeJay (#2579) üzenetére


pendre54
addikt

Én ezt a kettőt használom:

A töltények méricskélésének meg van hozadéka, mert a Főmérnök számolt be erről a napokban a Fegyverfórumon, amikor tesztelte az új Revenge-t, hogy ez bizony jouleokban is megmutatkozott.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#2582) MasterDeeJay válasza pendre54 (#2581) üzenetére

Szomorú hogy ide jutottunk amikor elvileg pontosan kellene tölteni.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#2583) Bozso68


Bozso68
senior tag

Akkor most jól belenyúlok a darázsfészekbe.
Kimondottan otthoni hobbynak találtuk ki a CO2-es revolvert, abból is egy erősebbet. 30J-osra még ezt is át lehet alakítani, ha úgy gondoljuk. Jelen állapotban vasmagos golyó és paprika van betöltve felváltva a tárban éjszakára.
Mivel pincében alakítottam ki a kb 6m-es tábori lőteremet, hogy agyzsibbasztó napok után kiengedjem a gőzt, a lőporos technika szóba sem jöhet. Jelenleg ez a helyzet, első körben nincs meg az igény az erősebb vasra. A jövőben változhatnak az igények, de most ez mellett döntöttünk.
A golyópattogásra a papírdobozos céltábla bevált. A szomszédok miatt az udvarban meg nem szívesen durrogtatnék.

(#2584) nyulnyulu


nyulnyulu
senior tag

Én is HDR68 tulaj lettem,tesztelgettem,aki azt mondja hogy gyenge otthonvédelemre,szivesen elé állítanám,kemény műanyag bogyesszel,de istenigazábol pepper ball al van kitalálva otthonvédelemre,gyári 15J al probáltam,mindenféle tuning nélkül.Szórása nagyon jó,10m röl kb 2 cm szorásképet produkált

privátra illik válaszolni

(#2585) nyulnyulu


nyulnyulu
senior tag

[link] egyik teszt video

privátra illik válaszolni

(#2586) Dorien válasza nyulnyulu (#2584) üzenetére


Dorien
veterán

Gratula! Szép fegyver. :)
Nekem egy elox alu Pitbull 19-M jön hamarosan...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#2587) nyulnyulu válasza Dorien (#2586) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

Nekem 14M volt de eladtam,mert nem lehetett a hangja miatt ökörködni vele,ezért lett a HDR

privátra illik válaszolni

(#2588) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
100k körül (használtpiacot nézve leginkább) mi a bestbuy gumis jelenleg? (nem valami vacak a cél, hanem tartós, masszív, típushibáktól mentes igazi "házőrző"!)

(#2589) Dorien válasza zolikaDB (#2588) üzenetére


Dorien
veterán

Keserű Revenge 14M, Onesta - van CNC-s változatuk is Revenge 21M, Onesta 20M néven, többért.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#2590) zolikaDB válasza Dorien (#2589) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszi!

(#2591) jozsi252 válasza nyulnyulu (#2584) üzenetére


jozsi252
veterán

Nekem is nemrég lett meg de én megszívtam vele mert ereszti a gázt. Várom hogy legyen újra készleten aztán csere. Kapott az O gyűrű egy kis kenést, de csak ideig óráig segített. Pedig nagyon vártam hogy meglegyen de sajnos hibásat kaptam.

iPhone 13 Pro Max

(#2592) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Sziasztok!

Gumilövedékes pisztolyból melyik ajánlott, ami erősebb és be is szerezhető újonnan?
Ezeket találtam: Alfa G020, Alfa G030, Keserű Pitbull. A Pitbullból azt néztem, hogy ugyanannál a cégnél többféle áron kapható. Mi lehet köztük a különbség? Viselési engedélyt melyikre kérhető?

(#2593) N€T0X|N válasza rayoliviero (#2592) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Viselési engedély mindegyikre kérhető, mert most még gáz-riasztónak vannak vizsgáztatva (januártól az Alfák biztosan eltűnnek a boltokból, a Pitbullt nem tudom fogják-e muzeálisként továbbvinni vagy van-e már olyan verziója, [Keserű cuccokat nem követem] de viselésit arra nem lehet kérni). Tudtommal újonnan kapható még az összes.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#2594) Árpi001 válasza N€T0X|N (#2593) üzenetére


Árpi001
senior tag

Mire nem lehet viselésit kérni?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2595) rayoliviero válasza N€T0X|N (#2593) üzenetére


rayoliviero
veterán

Melyik a megbízhatóbb és erősebb, a Keserű vagy Alfa komolyabb modelljei?

(#2596) pendre54 válasza rayoliviero (#2595) üzenetére


pendre54
addikt

Nekem van cseh Alfa G030, és Keserű Revenge M 14 is. Itt a topikban, ha a nevemre rákeresel, írtam róluk. Nem csak az én véleményem, hanem ha beleolvasol ezekbe a szaktopikokba is [link] [link] [link] , akkor az általános vélekedés az, hogy a hazai piacon beszerezhető gumis cuccok közül, az Alfákat tartják messze a legmegbízhatóbbaknak. A Fegyverfórumon van olyan tag, aki már 1000 lövés felett jár a sajátjával, és még mindig problémamentes.
Persze ennek meg is kérik az árát. A Keserű Művek cuccaival sincs alapvetően sok gond, de azok inkább tekinthetők ilyen kis, manufakturális cég termékeinek, így több problémáról számolnak be a fórumonkon. Az én Revenge-el sincs semmi probléma, igaz a lövés számokat illetően nem hogy 1000, de még a 100-at se értem el. :D Viszont pozitívum, hogy ha személyesen elviszed hozzájuk, és kisebb a gond, akkor azonnal, ott helyben javítják, meg is lehet várni adott esetben.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#2597) N€T0X|N válasza Árpi001 (#2594) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Muzeális cuccra. Lehet nem jól fogalmaztam, de arra értettem.

rayoliviero: Nekem G040-em van, de nem tudom összehasonlítani a Keserű cuccaival, mivel sosem voltak a kezemben. Zoraki R1-em (4.5-ös csővel) volt még ezen kívül, ami gumizható.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#2598) @mriya@ válasza Árpi001 (#2594) üzenetére


@mriya@
őstag

Majd 2023-tól a gáz/gumisokra.
És a muzeálisokra.

[ Szerkesztve ]

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#2599) @mriya@ válasza rayoliviero (#2595) üzenetére


@mriya@
őstag

Erősségre a Revenge 21-M, és a Pitbull 19-M Tripla a legütősebb. :K
Ezek szériában gyártott pisztolyok.
A MegaMax egyelőre nem került sorozatgyártásba.

[ Szerkesztve ]

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#2600) rayoliviero válasza pendre54 (#2596) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszönöm a segítséget!

Az Alfa G030-ra is igényelhető viselési engedély? Keserűt nem is nagyon árulnak, egy üzlet írja, hogy raktáron, de az is lehet, hogy nem frissült az oldaluk és ott sincs. Vaterán van esetleg használtan. Így leginkább az Alfa jöhet szóba.

@mriya@: De ezeket meg lehet valahol vásárolni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.