Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#719) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Most először csalódtam egy qvra nagyot a Facebookban (először csak kicsit azon, hogy alapból csak deaktiválni lehet a profilt)

Privacy:

Először:
Ha csinálsz egy VIP listát, hogy csak azok lássák a dolgaidat akiket kedvelsz...A posztok nem fognak megjelenni a feedben, DE minden más igen! Be van állítva a Post by me-re hogy csak VIP lássa... Ennek ellénére mindenki másnál megjelennek azok a posztok amikre kommentelek, vagy like-olom őket. X.Y. (a teszt profilom) ugyan úgy látja a kommentjeim és lájkjaim! Pedig nincs bent a VIP listában. De kivételként is ugyanúgy lát mindent.

Másodjára:
Connecting on facebook: See your likes, activities and other connections, This lets you express your interests and experiences, and connect with people who like the same things you do.

Beállítottam hogy Except: X.Y.-t (A teszt acc-om)

Ennek ellenére ugyanúgy minden szar megy X.Y. feedjébe...De még azok a képek is amiket like-oltam!

Harmadjára:
Block List-re X.Y.-t... Szó nélkül törölte X.Y.-t a friends közül... No komment.

Gyakorlatilag, bármit csinálsz az összes ismerősöd fogja látni. Privacy ide vagy oda, egy nagy szar az egész.
Vagy van erre valami kacifántos megoldás és user error??

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.