Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8851) WiZARD válasza Tulku (#8850) üzenetére


WiZARD
addikt

Szerencsére csak a borítóval kell valamit csinálni, belül már Richard Mille van az R betűnél ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#8852) WiZARD válasza WiZARD (#8851) üzenetére


WiZARD
addikt

Amúgy meg "don't judge a book by its cover" :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#8853) Tulku válasza WiZARD (#8851) üzenetére


Tulku
veterán

:D

Bár a borítón is láttam Pateket...

(#8854) rbalint88 válasza WiZARD (#8851) üzenetére


rbalint88
addikt

gondoltak az oligarchák gyerekeire is :P
gratulálok az újszülöttekhez, nálunk majd szeptemberben jön az első. :)

(#8855) Macyke82 válasza djeperto (#8842) üzenetére


Macyke82
tag

Gratula a picihez!

(#8856) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Mindegyik babához gratula és sok egészség :)

(#8857) phranxinatra válasza djeperto (#8842) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Gratulálok, sok boldogságot a babához!

(#8858) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Tiszteletem! Bocsánat a furcsa kérdésért, de érdeklődnék, hogy mi az általános megítélése annak, hogy vamilyen megoldást két gyártó eltérő mennyiségű alkatrészből állít elő?

Pl.: 150 alkatrész vs 225 alkatrész, miközben pontosság, öröknaptár, holdfázis stb komplikáció tekintetében nincs különbség. Egyáltalán van-e ilyen, vagy csak én értettem nagyon félre valamit, és a + alkatrész mindenképpen valami nagyon fifikáns technikai megoldást is rejteget? :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#8859) Szulita28 válasza Eugene Roe (#8858) üzenetére


Szulita28
senior tag

Valamelyik régebbi Őszintén órákról részben volt egy 10-15 perces fejtegetés e témában Dávidtól. Gonzi talán tudja, hányadik számú rész volt. Ott eléggé kivesézték a témát. Ha pedig a fifikáns megoldások is érdekelnek, nézd meg az utolsó előtti, percütős Edox részt. Nagyon érdekes műszakilag.

[ Szerkesztve ]

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#8860) Eugene Roe válasza Szulita28 (#8859) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Szoktam nézni az őszinték órákat, bár csak nemrég kezdtem el, majd nézegetek visszafele is :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#8861) Skimaster


Skimaster
senior tag

Srácok gratulálok a kicsikhez és jó egészséget nekik!! Nektek pedig sok erőt, türelmet!! :C

(#8862) Mercutio_ válasza rbalint88 (#8854) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor szeptemberben jöhetnek babás fotók :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8863) Tulku


Tulku
veterán

A király új ruhája...
Djeperto: Nem sassolni, kölökkel foglalkozni! ;]

(#8864) TakiUZ válasza Tulku (#8863) üzenetére


TakiUZ
tag

Tényleg szebb ez a számlap, viszont így, hogy a chapter ring maradt fekete, nekem nem adja ki.

(#8865) Tulku válasza TakiUZ (#8864) üzenetére


Tulku
veterán

Jövő héten érkezik a fekete kerámia lünett....illetve a kis és stopper mutatók bepirosodnak....ma meg már váron a navy blue rubbert..
De szerintem így is baromi jó....

(#8866) vadászcsiga válasza Tulku (#8863) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tetszik, szebb lett.

(#8867) Tulku válasza vadászcsiga (#8866) üzenetére


Tulku
veterán

Óriási elismerés ez tőled :R

(#8868) Macyke82 válasza Tulku (#8863) üzenetére


Macyke82
tag

Úgy moddolod az AP-t, mint földi halandó a Seiko-kat :DDD

(#8869) WiZARD válasza Tulku (#8863) üzenetére


WiZARD
addikt

Feketével is tetszett, de így berakva ez a számlap is nagyon tetszik, bár egy hozzá való, kék chapter ring valóban nem ártana.
Hogy fekete lünettával milyen lesz ez a kék számlap, arra kiváncsi leszek, én nem vagyok a moddolás híve, ha az a gyári színek keverését jelenti.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#8870) Macyke82 válasza Tulku (#8865) üzenetére


Macyke82
tag

Egyenként ez a kék panda számlap nagyon szép, ha megjön hozzá a navy blue strap az nagyon ütős lesz még így a fekete chapterring-gel együtt is, ugyanis a nyomogombok is feketék.
Ha “visszajátszod” a fekete számlapot plusz a fekete lünettet és még a piros kismutatókat is, az is egy nagyon jó kombó lesz.
A kék-fehér verzióra én csak akkor tenném rá a piros mutatószettet, ha nem lenne benne fekete szín, a 4 az ez esetben már sok.

(#8871) Mercutio_ válasza Tulku (#8863) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jó lett :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8872) Tulku válasza WiZARD (#8869) üzenetére


Tulku
veterán

Nem ennyire kék a számlap, csak ha teli fény éri, akkor látszik kéknek, egyébként szürkésfeketéskék.... :)
Kerámiára én is kíváncsi vagyok...
Ahogy Macyke is írta, a fekete ring és gombok teljesen jól megvannak a számlappal, bevallom én is féltem kissé az összhatástól de messze hozta az elvárásokat....egy kevésbé kék fotó:

(#8873) Szulita28


Szulita28
senior tag

montredo.com-mal kapcsolatban van tapasztalat? Rendelt már valaki tőlük?
Akár Chrono24-en is.

[ Szerkesztve ]

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#8874) Skimaster válasza Tulku (#8863) üzenetére


Skimaster
senior tag

:(
Hiába mondtam,hogy nem fogod látni a mutatókat...nem baj,te az az ember vagy,akinek kell a saját tapasztalás.Én most mondom,hogy ez nem fog így maradni... :DDD

(#8875) whatnot


whatnot
őstag

40. születésnapra keresünk férfinak karórát, olyan 200ezer környékén, ill. ha van tuti tipp, akkor lehet mértékkel felfelé menni.
Sajnos mi nem értünk egyáltalán az órákhoz azon kívül, hogy külsőre ítéletet mondunk.
Mivel a 3. órája lenne az ajándékozottnak, így automata óra nem lenne praktikus, úgy hiszem.
Milyen márkákat, modelleket érdemes nézni, ill. mire érdemes figyelni?

(#8876) Eugene Roe válasza whatnot (#8875) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Ez itt a 800 ezer és felette topik, próbálkozz a sima óra topikban :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#8877) djeperto válasza Macyke82 (#8868) üzenetére

Gazdag ember Vostokja :))
szép, színekben gazdag
Én is csak a másodpercmutatót és a központi sec mutatót cserélném. Az előbbit pirosra, a másodikat piros végűre (ha van olyan). Chapter ringet esetleg citromsárgára :DD ha lenne rá

"there are more jacks then one at the fair..."

(#8878) vadászcsiga válasza whatnot (#8875) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Orient

(#8879) WiZARD válasza whatnot (#8875) üzenetére


WiZARD
addikt

Ez így elég tág.
Mit lehet tudni róla? Milyen órái vannak, hogy öltözik, milyen jellegű a munkája/hobbija? stb

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#8880) Tulku válasza WiZARD (#8879) üzenetére


Tulku
veterán

Egy-két óráját valóban illene látni....nem mindegy ugyanis, hogy Breguet-et vagy Hublot-ot ajánlunk ;]

(#8881) djeperto válasza Tulku (#8880) üzenetére

Elemes kell = GS :P

"there are more jacks then one at the fair..."

(#8882) Aladdin válasza Tulku (#8880) üzenetére


Aladdin
senior tag

Ha mar órás topik, meg exkluziv órák, meg szeretjük az órákat, akkor Breguet-t es Hublot-t. Nincs “o” betű :)

(#8883) Tulku válasza Aladdin (#8882) üzenetére


Tulku
veterán

Igen, igaz....gyors voltam és szeleburdi....

De érkezik a sárga rubber az AP-ra....na azzal fog ütni igazán....bár most kékkel sem rossz ;]

(#8884) pulutodurumo válasza Tulku (#8883) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Egy jó sárga-fekete munkavédelmi kombó esetleg? :D

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#8885) zsolee73


zsolee73
tag

Véleményeket szívesen fogadok, hogy egy 114060 Subi mellé ki milyen második órát választana?
Csábulok egy kék számlapos 126334 DJ41 felé... :F

(#8886) WiZARD válasza zsolee73 (#8885) üzenetére


WiZARD
addikt

GS Snowflake, esetleg valamelyik GMT, vagy aktuális 60. évfordulós.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#8887) FIREBLADE78 válasza zsolee73 (#8885) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Dj az szép, de akkor inkább egy elegáns órát bőrszíjjal. Minden másra ott a sub. Irigyellek,hogy ez a gondod ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8888) resool válasza zsolee73 (#8885) üzenetére


resool
aktív tag

Attól függ, hogy néznek ki a hétköznapjaid. Milyen környezetben dolgozol stb. így ezek nélkül nehéz jót ajánlani.

(#8889) zsolee73


zsolee73
tag

Köszi srácok!
Bőrszíjast nem igazán szeretnék, volt már de a fém inkább vonz.

Nem vagyok öltönyös típus, ált. farmer/vászon nadrág inggel vagy galléros.pólóval a viselet.

Ehhez a Sub tökéletes társ, ezért örök darab marad elsőnek. :)
A DJ a flueted bezellel kissé elegánsabb, de sztem menne a szereléshez... ?

(#8890) Tulku válasza zsolee73 (#8889) üzenetére


Tulku
veterán

Batman? ;]

(#8891) resool válasza zsolee73 (#8889) üzenetére


resool
aktív tag

Hogy ne a teljesen tankönyvi választ mondjam (mind kapható fémszíjjal)

<1m kateg
Nomos Club Campus Neomatik
Valamelyik nem BB Tudor (Sub mellé nem menne BB)

~2m kateg:
Zenith Defy
Cartier Santos

Efelett meg bármelyik Rolex, hogy visszatérjünk tankönyvhöz.

A fluted 41 elég könnyen karcolódik, ha ez nem zavar, akkor persze go for it.

(#8892) Tulku válasza zsolee73 (#8889) üzenetére


Tulku
veterán

Hogy ne csak viccelődjek....nézd meg a Bulgari Octo-kat...a nagyobbakat, csak fémszíjjal...sztem eszméletlen jók!

(#8893) vadászcsiga válasza zsolee73 (#8885) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egy másik Steinhart?

(#8894) consono válasza resool (#8891) üzenetére


consono
nagyúr

Mondjuk pont ez a Nomos szerintem rettenetes a kevert arab és római számokkal....

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#8895) vadászcsiga válasza consono (#8894) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A California számlap megosztó, nekem speciel tetszik. A Nomosok élőben nagyon szépek, még a járvány előtt nézegettem végig Babósnál.

(#8896) resool válasza consono (#8894) üzenetére


resool
aktív tag

California dial, mások is használják/ták

(#8897) consono válasza resool (#8896) üzenetére


consono
nagyúr

Elhiszem, hogy mások is használják, de nálam a Nomos a letisztultságról szól. Ez meg minden, csak nem letisztult. De hát ízlések és pofonok :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#8898) Veron válasza resool (#8891) üzenetére


Veron
őstag

egy szép Santosra nekem is fájna a fogam és használtam már jóval olcsóbban is kaphatók. a keretet nem írta a kolléga.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#8899) resool válasza Veron (#8898) üzenetére


resool
aktív tag

Én ott kimondottan most az új gyors szíjcserés verzióra gondoltam, de persze régebbi van jóval olcsóbban is.

(#8900) phranxinatra válasza zsolee73 (#8885) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Egy 116610LN vagy LV Subot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.