Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Samott #134487 üzenetére

    ja es majd az egyebkent ~20 perces utat 1+ orasra fogom cserelni, hogy elerjem a Kalvin-nal az M4-t, amikor ugyanezen 20perc alatt csak a Hatar utig sem erek el a BKV-val
    meg cuccolok csomagokkal a BKV-n, amikor van auto, es mindig meg lehet allni a Keleti PU-nal, a pápalatogataskor is voltam ott, siman megalltam a 3. sorban, pedig allitolag akkkkkora dugok vannak, hogy masfel oraval gyorsabban elheto barmikor barmi BKV-n meg a bicajjal, mint autoval...aha, de

    mindezt olyanok velemenye miatt, akinek nem kell a rokonait mozgatni a varosban, mert csak o el Bp-n, es azok abszolut nem jarnak ide, de megszakerti a Kaposvarrol idekoltozve hogy abbol a frutti 4km-s telepulesbol kiindulva (amit 1 ora alatt atsetalsz)) a bulinegyed szelen elve, hogy mi legyen a konkret az egesz varosban

    az egyik agykombanjnak is az volt a bánata, hogy sok autot lat ott a Keleti PU-nal, amiben csak 1 vki ul es az fuuuu

    kerdeztem tole, hogy arra gondolt mar-e, hogy az vki(k)et vitt oda ki, vagy vki(k)ert megy oda... na eddig mar magatol nem jutott el a matekban :U

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés