Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1584) tonermagus


tonermagus
aktív tag

- Ezt a táskás dolgot nyugodtan dobhatnák... A konténer épp elég. Így is simán lehet futni 200-300K-s köröket csak meztelenül konténerrel. Ha erre rájön még az, hogy kevesebb rizikóval (mert nyilván egyszerűbb lesz a táskát extractolni mint kimenni) kihozok egy táskát is, az pont a játék élvezeti faktorából vesz el számomra... Nem örülnék neki.

- Mit jelent ez a Raid4?

- "A közeljövőben a játékosok tudják jelenteni majd a gyanús játékosokat, a zavaró és bántó nickneveket és a hiba kihasználókat." Ugye azt vágjátok hogy ez semmit nem jelent. Bedobták nekünk hogy örüljünk de nehogy azt gondoljátok hogy jelenteni is fog valamit a dolog. Kiindulva az internetes kultúránkból ha valaki lelő minket zsigerből megy neki a report. Minden játékban ez van. "Nem arra mész amerre én gondolom - Report, Nem azt csinálod amit én mondok - Report, nem azt a buildet veszed a karakternek ami szerintem a legjobb - Report, Lelőnek mert a másik játékos ügyesebb - REPORT" Ez csak pár példa a többi játékból. Itt is ugyan az lesz. Lesznek emberek akiknél alap mozdulat lesz a halál utáni Reportolás. Sőt, minden termálos kap a köre végén pár Reportot. Ennek az lesz az eredménye hogy irgalmatlan mennyiségű report fog összegyűlni minden nap, amire tuti nem lesz energiája a fejlesztőknek hogy manuálisan leellenőrizzék. Lehet még pl. olyan megoldás is, hogy ha bizonyos időn belül összeszedsz ~10 reportot akkor kapod a suspendedet. És mivel már kifejtettem hogy sok embernél tuti alapmozdulat lesz, így hiába nem használsz cheat-et, előbb utóbb kapsz egy kis pihenőidőt. Ezért is gondolom hogy ezt most bedobták, de igazából hiába jelentesz valakit az gyakorlatilag megy a /dev/null-ba, nekünk meg jut a placebo, hogy van egy ilyen "feature" és végre jól meg lesznek büntetve a csalók..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.