Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14382) reelc válasza [Prolixus] (#14374) üzenetére


reelc
veterán

& akik még érintettek: Aki játékot vesz azzal előfordulhat, hogy egyszercsak feltűnik ingyenes kínálatban a játéka. Akár évekkel később. Komolyan nem értem a beírkálások okát: megvan, miért ez, miért nem az?
Ráadásul bundlijuk is volt idén.
Nem bolondok, nem adnak olyan címet ingyen, amiből még jó pénzeket remélnek.

Mintha az emberek egy része elfelejtette volna, hogy a 30-ik évfordulójuk alkalmából már adtak havi 1 játékot ingyen. Nem lehet mindenkinek a kedvére tenni. Bele lehet kötni mint a hóemberbe: ha az elsőt adták volna, áh, nem jó mert mindenkinek megvan. A 2-ik is. Black Flag: áh, az igazából nem is AC. XY játék esetén: miért nem AC, ha már jön a film?
Akinek megvan az összes ingyenes játék, mert korábban megvette: ez a kiadó hibája? Nem hinném.

Írjunk az összes kiadónak, hogy többet semmit se adjanak ingyen, mert minden egyes megmozdulásuk kitolás azokkal, akik már megvették a játékot. Sőt szüntessék be a bundlikat is hasonló okokból! :D Az árcsökkentéseket is!
Na, szerintem kb. ennyire abszurd az egész.

Az egész 30 éves évfordulót 1db játékkal lerendezhették volna az év közepén, akkor meg az lett volna a baj, hogy nagy kiadó, jeles alkalom, és 1 játékkal szúrják ki az ember szemét, ami már (persze) mindenkinek megvan. Ehhez képest igenis fektettek energiát az egészbe!

(#14384) [Prolixus] : úgy kezdtem: "& akik még érintettek".
Ha nem jött volna át amit írtál, nem írtam volna az elejére. Szerintem érintett mindenki, aki írt a témában.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.