Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13101) bbmt válasza cyberkind (#13100) üzenetére


bbmt
senior tag

+1

Megvettem Social Club verzióban, majd annyira felbosszantott, hogy megvettem még egyszer a Steam-re is.
Na steam-en probléma mentesen települt...

A kanál a gyengék villája

(#13102) Hokunda válasza bbmt (#13101) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Kíváncsiságból elindítottam - nekem is sc verziós - hónapokkal az utolsó indítás után 711 megát a maximális letöltési sebességemmel szed le. Day 1 tényleg lassú volt, de azóta semmi, szóval ha valakinek lényegtelen az ácsivmentek - a fele amúgy is tökéletesen időhúzó baromság - akkor nyugodtan hagyhatja.

(#13103) Out válasza Hokunda (#13102) üzenetére


Out
addikt

időhúzó baromság = Tetszik ez a játék nagyon, ezért összeszedek és megcsinálok mindent.

Just Cause 2-vel játszok, 78%-nál tartok és meg egy főküldetést sem kezdtem el, inkább csak az időhúzó baromságokkal foglalkozok. :F

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#13104) echterion válasza Out (#13103) üzenetére


echterion
nagyúr

Kit mi köt le egy játékban.

**********

(#13105) Hokunda válasza Out (#13103) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Az eredeti kérdező hangsúlyozta, hogy őt viszont nem érdeklik, szóval nem az a lényeg, hogy kit igen. :) Másrészről nekem is tetszett a játék - mondjuk csak a single része, a multi már súlyosan problémás rengeteg fogyatékossal - ettől függetlenül nem öltem volna bele mondjuk +15 órát, hogy meglegyen egy plusz acsi fps nézetben vagy a rockstarnak videókat készítgetni, hogy ismét bővüljön a kollekció. Vagy akár tengeralattjáróval kalimpálni hosszú órákat nukleáris hordókért, mivel ezek egyike sem a játék szerves részét képezték, így nálam ezek sajnos csak az időhúzó baromság kategóriájába esnek. De mivel ez egy fórum és a kulturált véleményformálás megengedett, ezért megértem ha valakinek ez kellemes időtöltés, csak ez vica versa is legyen elfogadható.

[ Szerkesztve ]

(#13106) sagem válasza Hokunda (#13105) üzenetére


sagem
addikt

De mielőtt félreértené valaki: mindkét verzióban ott vannak a gyűjtögethető acsik, csak nyilván aki steamen akarja látni az elért eredményeit, annak steamen kell megvenni:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#13107) De4d válasza drtimot (#13059) üzenetére


De4d
őstag

De jó.
Megvettem a Lichdom-ot az érdekelt erre 1100-al rövidített meg, ami tranzakciós díjjal is elég sok.
1 eu a játék 2 a tranzakciós díj....

Minden jó, ha a vége jó!

(#13108) Cheesus


Cheesus
senior tag

Lehet volt már szó róla, de felmentem az Origin fiókomra, és a Crysis 3 mellett volt egy kis ikon, hogy ingyen upgradelhetem. Mondom nagy baj úgyse lehet, és a sima verziómat kicserélte egy Hunter Edition-ra :)

Más:
Mindenkinél működik a legújabb Geforce Experience? Amikor jelentkezne be a Google fiókommal, kiírja h: "Something went wrong, try again later and restart the GE."
Nyilván újraindítottam, újratelepítettem, átböngésztem minden fórumot, de egyenlőre nem találtam megoldást a problémámra...

https://www.twitch.tv/csehla

(#13109) tomsolo válasza De4d (#13107) üzenetére


tomsolo
őstag

Milyen tranzakciós díj? :Y

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#13110) kigyi_23 válasza Cheesus (#13108) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem fizettél elő véletlen Origin Access-re? Abban vannak ilyenek amíg le nem jár a teljeset használhatod onnan viszont gáz van, mert csak akkor tudod folytatni a játékot, ha megvetted a teljes verzót vagy előfizetést hosszabbítasz :D Nincs az ingyen hiába írja :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#13111) maross válasza De4d (#13107) üzenetére


maross
veterán

ez inkabb ugy hangzik mint egy 3.29-es bundle

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13112) De4d válasza maross (#13111) üzenetére


De4d
őstag

Csak a lichdomot kaptam és 1,09 volt, de a levonás már 1100ft

Minden jó, ha a vége jó!

(#13113) De4d válasza De4d (#13112) üzenetére


De4d
őstag

Nem PP-n fizettem, lehet azért??

Minden jó, ha a vége jó!

(#13114) Cheesus válasza kigyi_23 (#13110) üzenetére


Cheesus
senior tag

Naszóval, nekem megvolt még sokkal korábbról a Crysis 3, viszont igazad van, pont most fizettem elő az Access-re, de csak nem veszik el az egész játékot, miután lejárt az 1 hónapom :D

https://www.twitch.tv/csehla

(#13115) kigyi_23 válasza Cheesus (#13114) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem persze csak ha most elkezded a játékot akkor inkompatibilis lesz a te játékoddal miután lejár a előfizetés és kezdheted előlről :D Igen ez csalás, de ez van :D Persze nem tudom ez crysis esetén így van-e, de Mass Effect 2 bizotsan ilyen. Ott utána vagy megveszed azt a tartalmat vagy nem játszol tovább hanem újrakezdheted az alapjátékkal.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#13116) kigyi_23 válasza De4d (#13113) üzenetére


kigyi_23
addikt

Igen ez azért van, oda is van írva így mennyivel kerül többe.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#13117) csaba951 válasza Cheesus (#13114) üzenetére


csaba951
veterán

Á, dehogy! Nézz csak bele az Origin fórumba, hogy járt a fórumtárs! ;]

(#13118) Cheesus válasza csaba951 (#13117) üzenetére


Cheesus
senior tag

Jézus.
Hát nemtom, a C3-at már befejeztem anno, mostanság nem terveztem újra elővenni, majd 1 hónap múlva meglássuk, mi van a játékkal :D

https://www.twitch.tv/csehla

(#13119) e=mc²


e=mc²
őstag

Szerintem kellene egy olyan topic, ahol csak az akciok jelennek meg, a tobbit meg egy off topicban lehetne kibeszelni nem?

oh wait...

Ambulimax Provider

(#13120) Polllen válasza e=mc² (#13119) üzenetére


Polllen
nagyúr

Kapaszkodj meg, van ilyen, csak többeket nem érdekel. Oh wait...

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13121) asuskiddd válasza e=mc² (#13119) üzenetére


asuskiddd
tag

A topikgazda rendet tehetne, mert átláthatatlan már az egész.
Ide nyugodtan át lehet fáradni. Eredeti játékok OFF topik

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#13122) ayo válasza asuskiddd (#13121) üzenetére


ayo
Topikgazda

Sziasztok,

Tesco téma akcióhoz tartozik, a GTA dolog segíthet másoknak dönteni, hogy melyik verziót vegyék meg, de tény hogy nem itt kell ezeket részletezni, ezért próbáljon mindenki a témánál maradni, mert kénytelen leszek törölni. Segítség vásárlással kapcsolatban vagy bármi ilyesminek továbbra is úgy gondolom, hogy van helye, csak használjátok az OFF-ot. Komolyabban kibeszélni dolgokat pedig, az OFF-topikot, ahogy már fentebb írták is.
Tudom, hogy néha lehetetlen átvinni ezeket máshova, de azt is látom, hogy van pár ember aki folyamatosan ezt csinálja, szóval inkább ez nekik szól.

Továbbra is bárkinek bármi kérdés, mondanivalója van, az nyugodtan írjon nekem privátban, ne szemeltejünk. köszi :R

http://jateknaplo.blog.hu

(#13123) tomsolo válasza ayo (#13122) üzenetére


tomsolo
őstag

Aktuális deal gyűjtő lelőhelyek, rakd már be lécci a tudnivalókba vagy a fejlécbe:

Isthereanydeal
Salenauts
CheapShark
Reddit GameDeals
SteamDB Sales
Steamgifts Sales

BTW egyébként meg csak jelezném hogy abs nem aktív ez a topik, szal akit zavar a duma az inkább keressen vmi dealt és azt posztolja mint hogy idejárjon rendőrködni (no offense).

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#13124) tomsolo


tomsolo
őstag

AI War: Fleet Command - 0,99€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#13125) chatran


chatran
őstag

Nocsak, senki nem linkelte még az új humblit.
Nekem egyedül a wadjeteye-es Technobabylon ismerős. Remélem egyszer fordíthatók lesznek ezek a jóféle pixelkalandok.

[ Szerkesztve ]

(#13134) cyberkind válasza Rankerz (#13133) üzenetére


cyberkind
félisten

És ez marad is a könyvtárunkban ha nem vesszük meg csak majd valamikor a teljeset?

Paranormal Cocktivity

(#13135) Rankerz válasza cyberkind (#13134) üzenetére


Rankerz
senior tag

This promo will end on November 7th so make sure to add it to your Steam library before that date and it will be yours to keep forever!

(#13136) x_o_n válasza cyberkind (#13134) üzenetére


x_o_n
veterán

Mivel demoként szerepel,háát nem hiszem :)

(#13137) asuskiddd válasza x_o_n (#13136) üzenetére


asuskiddd
tag

Ne a demo-t szedjétek hanem lejjebb kell tekerni és ott van, hogy Episode 1 Free - Click Here To Download, katt a képre.

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#13138) Ghard válasza cyberkind (#13134) üzenetére


Ghard
őstag

Nem marad meg, rányomtam a telepítésre de ha törlöm eltűnik. Gondolom csak demo, ezért nem marad.

(#13135) Rankerz
Ezt sehol nem látom a játék steam profilján.

(#13137) asuskiddd
a demo gomb és a kép ugyan azt a letöltést indítja

(#13139) oriic
próbáltad is? nekem nem adta hozzá, pedig nem egy promos játékom van már

[ Szerkesztve ]

(#13139) oriic válasza x_o_n (#13136) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem demo, az elso epizod ingyenes, beaktivalva mienk marad. Ez bevett szokas Telltale jarekoknal.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13140) x_o_n válasza oriic (#13139) üzenetére


x_o_n
veterán

ugyanugy eltünik mint a demo

(#13141) gyimger válasza Ghard (#13138) üzenetére


gyimger
őstag

Ugyanez. A képre kattintottam, ha nem kívánom telepíteni, nem kerül könyvtárba, ha telepítettem, törlésnél eltűnik. Ha legalább nem időkorlátos lenne, elhinném, hogy örökre "letölthető" :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13142) tomsolo válasza x_o_n (#13140) üzenetére


tomsolo
őstag

Mert ez egy demo :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#13143) gyimger válasza tomsolo (#13142) üzenetére


gyimger
őstag

Igen, elég megtévesztő a b**zott nagy FREE felirat :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#13144) i2k válasza gyimger (#13143) üzenetére


i2k
senior tag

Te meg elsiklasz ez felett:

Bezony, az azt jelenti, hogy FREE november 7-ig.

//A játék fórumán is tanakodnak.

"You get episode 1 for free but it's actually the 'Demo', so you have to click 'Download Demo'.
However, it does say it's not 'forever', the offer expires on November 7.
Usually, though, when you get a free game for a limited time, it's the *window* that's limited, not access to the episode itself. I tried deleting my files after starting to download, and the game was removed from my viewable library. (It's still in my account I suppose, Steam does that for free-to-play games. The only way to keep a link to them is to 'hide from library' in your categories. Very, very practical uh...)
I'm thinking there's a big chance that if you uninstall the episode after November 7, it'll be lost forever to you."

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#13145) oriic válasza x_o_n (#13140) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm érdekes, a tájékoztató emailben még az volt, hogy mienk marad, accountra kerül, erre meg látom hogy külön demó gombja van. Franc se érti már a rendszert. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13146) [Prolixus] válasza oriic (#13145) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nekem is eltűnt a könyvtárból, miután töröltem. Szerintem nem marad meg...akkor esetleg, ha nem törlöd le.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#13147) oriic válasza [Prolixus] (#13146) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem maradjon fent a gépen valakinél november 7-ig, aztán meglátjuk mi lesz vele. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13148) [Prolixus] válasza oriic (#13147) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Áh, annyit nem ér. Ingyér persze behúztam volna, de egy forintot nem adnék amúgy érte. Na jó, max egy Dianás cukorka árát.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#13149) bobalazs válasza [Prolixus] (#13146) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Simán megmarad a libraryben törlés után ha a kategoriáját hidden (rejtett)-re állítod. Nálam letöltés után el se indult mert nem felelek meg a hw követelményeknek. Windows alól programok törlése-vel törltem, viszont a hidden kategoriába ott látom. Szóval megmarad.

[ Szerkesztve ]

(#13150) [Prolixus] válasza bobalazs (#13149) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Vagy nem? Nekem nincs is Hidden kategória. Nyilván azért, mert nincs hidden kategóriás játék a könyvtáramban.[link]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.