Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link] random leárazások, ingyen postával küldenek.

Fallout 4 PS4-re 17€, Dead Island Riptide 4,5€, DE Manking Limited 41€

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13302) echterion válasza cskamacska (#13292) üzenetére


echterion
nagyúr

No, most csak a Lego SW: Complete Saga érdekelt, de pár másikat is melléraktam: Jedi Academy, Jedi Outcast és a Galactic Battleground Saga ment mellé, összesen 302 rubelért. Fizetést elfogadta, a kosárba rakáshoz kellett egy kis okosság, Steam is megette ezeket a kódokat.

**********

(#13303) hitvanyalak válasza echterion (#13302) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Szia!
Lehet tőled segítséget kérni? :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#13304) echterion válasza hitvanyalak (#13303) üzenetére


echterion
nagyúr

Persze. Küldj privit a részletekkel.

**********

(#13305) run4fun


run4fun
tag

Valakinek szüksége van COD:Infinity Warfarehez Monster energiaitalos kódra? Ha igen, akkor PÜ. :)

(#13306) bullseye


bullseye
addikt

Ha nem is játék, de az új Humble erősen best buy

1$
Breevy
Fences+DescScapes
Directory Opus 12 Light

7,5$ és megyeget feljebb
DisplayFusion
LastPass 1 év (sajnos csak újaknak)
CyberGhost VPN 1 év (sajnos csak újaknak)

15$
Bitdefender AV+ 2017 1 év
Acronis True Image 2017 1 év

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13307) Jinxb1rd válasza bullseye (#13306) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Miért lenne bestbuy? Noname számomra mindegyik. :)

We are only Stardust...

(#13308) maross válasza Jinxb1rd (#13307) üzenetére


maross
veterán

fences jopofa, akinek kint van 200+ ikon mint nalam hasznosnak fogja talalni :).

szerk: van 30 napos trial (fences 3.0 néven fut).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13309) x_o_n


x_o_n
veterán

Most néztem a GTA-5 akciós

25 eu,dobozos-nem steames-németországban,
akinek kell a szokott modon megoldható.
de csak reggel 9-ig utána 30eu..

most ugy elgondolkodtam lecserélem a steamgiftem inkább dobozosra...

(#13310) morfondőr válasza x_o_n (#13309) üzenetére


morfondőr
őstag

A dobozos social club-os kulcsot ad. Soknak baja van vele is inkább megveszi/megvette steam-en, mert sokkal egyszerűbb.

Az új humble-ban meg ilyet csinálni, hogy csak új felhasználóknak adják! LastPass miatt meg is vettem volna, de ezért nem fogok új acc-ot csinálni és bepötyögni mindent újra! :W

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#13311) x_o_n válasza morfondőr (#13310) üzenetére


x_o_n
veterán

Steam-es is van csak az 30 eu,azt azért nem irtam ki.

(#13312) x_o_n


x_o_n
veterán

a Battleborn is zuhant nem keveset,az megér 10 eut 59eu helyett :) ?vagy hanyagolható kategória?

(#13313) oriic válasza x_o_n (#13312) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha nem tudsz varni a free verziora akkor igen.

Live-Die-Respawn

(#13314) cskamacska válasza echterion (#13302) üzenetére


cskamacska
addikt

Jó tudni. :R

Hearts of Iron III-ból a teljeset érdemes megvenni, külön a DLC-k nagyon drágák, de a kiegészítők "helyrerakják" a játékot. A friss HoI IV sokkal modernebb, játszhatóbb mint a pöcsölős 3. rész, cserébe még drága, és várhatóan ehhez is lesz 200 eurónyi DLC. :)

x_o_n: Steames GTA V 30 euróért elég zakciós, mert eddig 36€ volt a legkisebb normál ára, britektől lehetett szedni 27 euróért, ha volt illetékmentes kapcsolat.

Battleborn szegény így járt, az Overwatch nagyon elnyomta, a nemrég megjelent F2P Paladins pedig ki fogja végezni, mivel nagyon hasonló a kettő, csak a Battleborne fizetős játék létére erősebb grindgörbével rendelkezik. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#13315) csaba951


csaba951
veterán

Day of the Devs Bundle 2016 jóárasítás:
1) Ha még nincs meg semmi a csomagból, akkor megveszed a Tier 1-es csomagot 1 USD-ért.
2) Beaktiválod Steam-en a kulcsokat.
3) Megveszed ezt a csomagot, amire a hiányzó játékokra 93%-os kedvezményt kapsz. Így 4,90 EUR-ért megkapjuk a hiányzó játékokat.

Ha pár játék már megvan a csomagból, akkor érdemes rögtön a 3-as ponthoz ugrani, és megnézni, mennyibe kerül a maradék csomag 93%-os kedvezménnyel! :D

[ Szerkesztve ]

(#13316) maross válasza csaba951 (#13315) üzenetére


maross
veterán

En is pont erre gondoltam :). Jo lenne tudni 4 jateknal mennyi lehet a fennmarado resz, titan souls olcson beszerezheto. Szerk: bar 2 jatekra is 93% kedvezmeny, ez lehet vegig kitart..az jo

beneztem, azt hittem titan souls t2-es :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13317) morfondőr válasza csaba951 (#13315) üzenetére


morfondőr
őstag

Fene egye meg, hogy megint kénytelen voltam pénzt szórni! :DDD

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#13318) i2k válasza bullseye (#13306) üzenetére


i2k
senior tag

A Fences-t otthon, offline használom. Imádom.
Az 1 dollárosban jópofa cuccok vannak, merengek felette.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#13319) Sirpi válasza csaba951 (#13315) üzenetére


Sirpi
senior tag

Hú köszi :) Nekem a T1-ből csak a Titan Souls hiányzott és megvolt a Grim Fandango, így €4.9-be került anélkül, hogy megvettem volna HB-n bármit. A Day of the Tentacles ifjúkorom nagy kedvence.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#13320) tomsolo válasza i2k (#13318) üzenetére


tomsolo
őstag

abs felesleges cuccok az összes

opus light eleve buko a maga single machine licence-vel együtt ráadásul nem éri el egy freecommander szintjét

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#13321) micafighter válasza Jinxb1rd (#13307) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az a te tájékozatlanságodból ered, mert ez így tényleg best buy. Már csak az acronis miatt lehet behúzom.

(#13322) norti


norti
addikt

Directory Opus 12 Light (szerintem sem ér sokat ez sajnos)
L100Z-23JA9-KV9ZY-9WEMG-0

Fences (ez viszont kiváló desktop rendező app)
A2A19-D588C-FCA72-E5362-1F2F0-1DF6C

Aki először regisztrálja, azé ;)

Viszont akinek még nincs meg a DisplayFusion illetve a LastPass, azoknak megéri a második szint bőven.

(#13323) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Lol, nekem a desktop-on egyetlen ikon van (a Lomtár), asszem ilyen Fences jellegű cuccokra nincs szükségem.

Amúgy ez milyen, hogy ugyanaz a bundle van steam-en, mint humble bundle-ön? Ilyenre volt már példa? Számomra ez eléggé a wtf kategória. Még ha valami tematikus bundle (mittomén, Batman összes vagy ilyesmi) lenne akkor érteném a dolgot, de itt totál különböző játékok vannak bundliba. Ki másol kit?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#13324) Csapoati válasza [Prolixus] (#13323) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondjuk lehet (sőt, ez a valószínű), hogy a kiadók/fejlesztők intézték így.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13325) Mr.Csizmás válasza [Prolixus] (#13323) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Nalam a w7 ota ki vannak kapcsolva az ikonok, minden a start menu kituzottbol, vagy appbol megy (steam, stb)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13326) twollah1976 válasza norti (#13322) üzenetére


twollah1976
őstag

Köszönöm a Dir Opus 12 Light kódot!

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13327) arty válasza bullseye (#13306) üzenetére


arty
veterán

(bitdefender teljessel óvatosan - free-t használtam, maxi elégedetten, teszteken is mindig jó helyen végzett, előfizettem akcióban... gondoltam 3 gépre megéri... ekkor indult a kálvária: bugok, néha app frissítés után kilőtt funkciók bekapcsolnak, bár van spam szűrés is, a legtöbb spamet kétségkívül a program maga okozza: kéretlen levelek, ill. az app is elkezdett egyszer dobálni félképernyős reklám-bannereket. nekem, a fizető juzernek. az ingyenest ajánlom, a fizetőst nem - végül csak 1 gépen használom, ha már megvettem alapon :( )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#13328) VANESSZA1 válasza arty (#13327) üzenetére


VANESSZA1
őstag

+1

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#13329) reelc válasza csaba951 (#13315) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm a tippet.
Így cselekedtem, ill a Grim Fandango Remastered megvolt korábbi Humbléból, így 3,85 EURra jött ki a fennmaradó 3 játék.

(#13330) Agyzuzo válasza arty (#13327) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem szimplán 100%-on tartotta a CPU-t, vagy csak az egyik magot, mert valami process behülyült benne restartig. Aztán újra kezdte és megint restartolni kellett... Meguntam egy idő után. Malwarebytes oszt kész.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#13331) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

A Directory Opushoz egy adalék - elvileg a Light verzióhoz van a kulcs, de én Pro-ként aktiváltam és simán megette a Humblis kulcsot.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#13332) budo82


budo82
tag

uplay: a novemberi ingyenjáték (az Ubi30 keretén belül) a Far Cry® 3: Blood Dragon lesz, november közepe körül.

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#13333) drtimot válasza csaba951 (#13315) üzenetére


drtimot
aktív tag

Ez jó trükknek hangzik, köszi! :R

Buta kérdés, de az így vásárolt csomagból 1-1 játékot tovább lehet adni giftként, vagy valamilyen módon accounthoz kötött vagy éppen csak együtt aktiválható? Nem vettem még Bundle-t közvetlenül Steamen...

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#13334) tomsolo válasza Agyzuzo (#13331) üzenetére


tomsolo
őstag

emlékeim szerint 30nap ingyen pro jár vele utána lesz light... de az egy gépes korlát akkor is gáz 2016-ban

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#13335) tomsolo válasza drtimot (#13333) üzenetére


tomsolo
őstag

nem, nincs gift

ami megvan azt levonja az árból - viszont nem minden bundli ilyen

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#13336) csaba951 válasza drtimot (#13333) üzenetére


csaba951
veterán

Ezt most csak saját Steam fiókra tudod megvásárolni (nincs gift). A meglévő játékokból nem kapsz plusz példányt, igaz nem is fizetsz értük. ;)

(#13337) i2k válasza budo82 (#13332) üzenetére


i2k
senior tag

Ha ez igaz, akkor ez lesz az első ingyenes játékuk, amit nem tudok beaktiválni magamnak - mert már megvan. :DDD

Amúgy, igaz:

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#13338) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Tessék, egy újabb pofás bundle:

Indie Legends 5 Bundle

3,79 euró, benne:

Never Alone
Grey Goo Definitive Edition
12 is Better Than 6
From the Depths
Robot Roller-Derby Disco Dodgeball
CastleStorm
Memoria
Papo & Yo

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#13339) Dilikutya válasza i2k (#13337) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó neked. Nekem a Splinter Cell is megvolt már. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13340) vidaila válasza i2k (#13337) üzenetére


vidaila
aktív tag

Vajon milyen izgalmas dolog lesz decemberben :) watchdogsra tippelek

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#13341) AtHoS válasza norti (#13322) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A Display Fusion vajon milyen licence? Standard vagy Personal Home?

read-only mode on the forum

(#13344) i2k válasza vidaila (#13340) üzenetére


i2k
senior tag

"Assassin's Creed" (1)-re tippelek. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#13345) bepken válasza vidaila (#13340) üzenetére


bepken
veterán

ha már "legendás játékok" - bár a The Crew se értem, mitől az... - akkor inkább Assassin's Creed illene a sorba :)

szerk.: megelőztek :)

szerk. #2: Magicka: Wizard-Wars (USA régiót kell varázsolni, hogy zsákolhatóvá váljon :) )

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#13346) cyberkind válasza bepken (#13345) üzenetére


cyberkind
félisten

A The Crew-nál csak beszartak, hogy totál ki fog halni az egész mert jött a Horizon 3 PC-re, és mivel jön a Watch Dogs 2 én az 1-et tippelném. :)

Paranormal Cocktivity

(#13348) i2k válasza cyberkind (#13346) üzenetére


i2k
senior tag

Akár az AC (1), akár a Watch Dogs (1) jön én szívok - mindkettő megvan. :DDD
Azok persze ettől még jól járnak, akiknek egyik/másik nincs meg. :C

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#13349) tomsolo


tomsolo
őstag

Highlands 2.49€

jó kis körös indie cucc

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.