- Miért nincs szükségem egy darab elektromos rollerre se?
- Jól árasított edzett üvegek Samsung Galaxy A54-hez és POCO X6 PRO 5G -hez
- 1 Kis segítséget kérnék :)
- Így nem kell kidobni a gépet és friss Windows 10-en maradni 2029-ig
- Fogadj örökbe egy szervert, avagy hogyan építsünk otthoni labot I. (az alapok)
-
LOGOUT.hu
Új hozzászólás Aktív témák
-
i2k
őstag
válasz
cyberkind #148234 üzenetére
Szoktam nézni --- önvidítás és néha szörnyülködésre éhesen (mindenki tegye a szívére a kezét: az internet a p0rn és a macskák mellett erre a legkiválóbb... mások bénázásain kívülállóként néha felvihogni, mikor mondjuk kinn szakad az eső) --- fail videókat.
Kedvenceim közé tartoznak a még csak donorjelölteknek se tartható rolleresek az utakon, és a bénázó, de internet klikkekért "trükköző" biciklisek szereplésével történő pofára esések.
(Ja, szenzitív oldalam tudja, hogy ők is emberek, otthon várják szeretteik etc., de amikor annyira megérdemlik hogy essenek, amikor semmilyen irányba nem nézve mennek át a zebrán (mert körülöttük forog a világ, és miattuk még a forgalomnak is, gravitációnak is és az iramodásnak is meg kell állnia), fejüknél is nagyobb fejhallgatóval...!)
Nem, ezek nem trancsír videók. Azokat nem szeretem.A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.
Új hozzászólás Aktív témák
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal.
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!