Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-10-05 12:17:43

LOGOUT.hu

emag ügyintéző kapcsolása "hack"
Jótállás, garancia és egyéb szolgáltatások -> Termék javítási ideje / telepítési szolgáltatások -> Milyen stádiumban van a termékem javítása?
Így egyből kapcsolja az ügyintézőt
qltsar fórumtársunknak köszönjük az infót

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81) MittuDomain_ válasza kissdani (#78) üzenetére


MittuDomain_
őstag

A 361,- Ft kedvezmény cuki, de ki a kicsit nem becsüli. ;)

Grat, remélem tényleg megkapod!

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#82) kissdani válasza MittuDomain_ (#81) üzenetére


kissdani
senior tag

Ez még tavalyi nemtudom milyen kupon ott volt hát mért ne használnám fel... :B Köszi bízom benne én is. :R

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#83) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Érdekel valakit egy emag kuponkód?
1567 ft minusz
Nem sok, de több a semminél.
Ma éjjel 1-ig él.
Az vásárlási utalványod kódja:
5687-3588-3204-5415
mely kizárólag eMAG által forgalmazott termékekre váltható be, minimum 10.000 Ft értékű vásárlás esetén.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#84) Nikaré válasza 7Heads Drago (#83) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem tudtam beváltani, gondolom már valaki felhasználta, de azért köszi!!!

(#85) echterion válasza kissdani (#80) üzenetére


echterion
nagyúr

Én hiába vergődtem velük, lesza*tak. :D

**********

(#86) evitiguF válasza echterion (#85) üzenetére


evitiguF
senior tag

Nem csak Téged! :D

Én drukkolok, hogy kissdani megkapja, mert akkor olyanhoz is kerülne, aki tényleg használná, nem pedig aprón borsos haszonnal továbbadná.
Ez számomra a legbosszantóbb, hogy akinek tényleg használatra kellene, az lecsúszik az ilyenről... :(((

(#87) Maxibuci válasza evitiguF (#86) üzenetére

És tényleg, még meg sem melegedett..... jah, nem! :DDD :))

[ Szerkesztve ]

"Ami el tud romlani, az el is fog."

(#88) kissdani válasza Maxibuci (#87) üzenetére


kissdani
senior tag

Időközben vettem egy Suprim X-et mert már jött az mail is a törlésről... De ha azt küldték volna amit rendelek akkor megmaradt volna. :(((

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#89) Maxibuci válasza kissdani (#88) üzenetére

Nincs ebben semmi rendkívüli, teljesen érthető, csak viccesen jött ki! :)

"Ami el tud romlani, az el is fog."

(#90) Brian667 válasza evitiguF (#86) üzenetére


Brian667
csendes tag

hát én azért úgy nézem, hogy bőven akadt eladó VGA-ja kissdaninak a közelmúltban ;]

[ Szerkesztve ]

(#91) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Vergődésem következő állomása , most írtam levelet a fogyasztóvédelemnek az edigiivel kapcsolatba.
Két hónapja rendeltem tőlük készleten lévő terméket kifizettem számla jött és többszöri megkeresésem után se hajlandók kiküldeni a megvásárolt terméket.
Kíváncsi leszek mi fog történni. :)

(#92) #65537792 válasza Silentfrog (#91) üzenetére


#65537792
törölt tag

Miről is van szó?

(#93) Nikaré válasza Silentfrog (#91) üzenetére


Nikaré
őstag

Most is készleten van?
Hirdetik?
Nagy az ár különbség?

(#94) Silentfrog


Silentfrog
veterán

December 5 napján rendeltem, volt készleten. Leadtam a rendelést, jött a visszaigazoló mail, jött a számlaszám kifizettem. Egy hét múlva a számla is megjött( tehát számla nem előlegszámla stb, hanem számla) Ez első kiszállítási dátum dec. 14 volt utána dec. 28 azóta nem frissül már , jelenleg is csomagolás alatt.
2 hétig azonos áron volt a termék, most jelenleg 6 szoros áron van. Írtam nekik többször, egy alkalommal vissza akarták utalni az árát, karácsony előtt, de nem kértem, hisz ki volt fizetve és a számlát is megkaptam., sőt ha a rendelés leadása után 2 héttel szóltak volna hogy nincs akkor megvettem volna máshol, pl emag ahol szintén ugyanennyi volt az ára. Elméletileg nekik is saját készlet volt .

Kereskedelemben dolgozom, ha a termék ki van fizetve és számlát is ad a bolt utána nem lehet már hivatkozni olyanra hogy alacsony az ár, főleg úgy hogy jelenleg is van raktáron a termék.

Utána megkerestek hogy mégis csak kiküldik, de akkor meg az emelt áron akarták.

[ Szerkesztve ]

(#95) #65537792 válasza Silentfrog (#94) üzenetére


#65537792
törölt tag

Eddig tiszta. De mi ez? Mennyi volt? Elárazott cucc volt?

(#96) 0xmilan


0xmilan
addikt

Az normalis, hogy visszakuldesnel nem tudok eMAG uzletet kivalasztani?

(#97) omfgk válasza 0xmilan (#96) üzenetére


omfgk
addikt

Igen.

Hiszen akkor személyesen vinnéd vissza.

Vagy küldenek futárt érte, vagy te beteszed az easyboxba.

[ Szerkesztve ]

(#98) Brian667 válasza 0xmilan (#96) üzenetére


Brian667
csendes tag

Ahogy omfgk mondja, aztnem kell előre jelezni, bemész és odaadod. De amúgy nekem ez a boxos visszaküldés tetszik. Pár napja küldtem vissza egy cuccot, tegnap visszakaptam az árát, nem volt egy hét sem. Annyi csavar volt a dologban, hogy mivel kuponoztam is, nem a teljes összeget kaptam vissza, hanem a kupon erre a termékre leosztott értékével kevesebbet. Először meglepődtem, de végülis jogos, másképp lényegében pénzre lehetne váltani a kupnt. :D

[ Szerkesztve ]

(#99) Silentfrog válasza #65537792 (#95) üzenetére


Silentfrog
veterán

10 ezer ft alatti telefon kiegészítők. Nem volt elárazva hetekig ennyi volt az ár. Megakadt valamiért a kiszállítás, és most már nem is akarják kiküldeni, indoklás a miértre nincs részükről. Jelenleg hatszorosa az általam kifizetett árnak, de januárban volt kétszeres is, sőt volt annyi is amennyiét én fizettem. Nem nagy tétel, de elegem van ebből a cégből.Másik fórumba is olvastam hasonlókat , sőt a google értékelésbe is van pont ilyen probléma velük. / 200 ezres tv ha jól emlékszek/ Ha többen lesznek akik írnak akkor csak lesz egy kis ennye bennye számukra. Legalábbis remélem, ezét írtam a fogy. védelemnek.
Emailekre nem válaszolnak, Fb- on csak a bot jelentkezik, szinte elérhetetlenek ha bajom van. 2hónap alatt volt vagy 15 megkeresem egyszer válaszoltak hogy ránéznek, és akkor amikor írtam hogy ha egy héten belül nem küldik a 5 hete megrendelt teréket akkor a fogyasztóvédelmet fogom megkeresni. Pár perc múlva jött a mail, hogy küldik, pici szépséghiba hogy a magasabb áron akarták. Nem kértem.

[ Szerkesztve ]

(#100) UHHH


UHHH
senior tag

Most rendeltem random mindenfélét és rendelés után 10 seccel: "A csomag útban van a bemutatóterem felé"
Na ezért is kell várnom még azt a megrendelést is, melyet DECEMBERBEN adtam fel. Az is úton van... :(

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.