Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) katt777 válasza hoffman_ (#848) üzenetére


katt777
félisten

Lejárt a mod idő, de ha DB küldetések érdekelnek, akad néhány nagyon gonosz mod is. ;]

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#852) hoffman_ válasza katt777 (#849) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát most kaptam annyi infót mint 3 hónapnyi irodalom-órán :DDD

Tehát ha jól értem akkor ez az AVC,és Pythons vacak szintén ilyen mod managgelő progik mint az OMM?
Viszont ez az Ansi Gui nekem kínai...meg a játék könyvtára is tág fogalom számomra(egyenlőre) .... :U :D
És végülis az előzőekben általad,számomra felsorolt modok-hoz mien manager progi fog kelleni? Ha egyáltalán kell....

A fáklyát elvileg úgy teszed le h ott ahol rákattintottál Inventory-ban, ott kettő lesz miután már ég. És rá kell kattintani arra ameiket meggyújtottad. Hogy az meik azt meg nem mondom,de sokat nem hibázhatsz,csak 2 lesz :D

szerk.: DB érdekel,de még várok vele,viszont a mod-ot sztem majd megkérdezem :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#853) tzimash válasza katt777 (#845) üzenetére


tzimash
őstag

köszi, akkor csak a habitatot meg a vegetationt, x-eljem be, az aws-core mellé?

(#854) hoffman_ válasza hoffman_ (#852) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Uhh! Elkezdtem keresgetni a modokat... És ha jól látom a dolgokat még egy darabig nem lesznek meg.... Az OOO csupán 400mega, a Natural Enviroment meg 1,68giga! Ez létezik???? Mire ezek lejönnek erre a sz@ros laptopra,addigra lejár a garanciája is :O :DDD

Nameg mért van az h OOO-ból látok egy 400megás és egy 20megás darabot :F És az a NE-nek is van ez az 1,68gigás darab,meg valami pár megás is :F

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#855) katt777 válasza tzimash (#853) üzenetére


katt777
félisten

Yes. :)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#856) katt777 válasza hoffman_ (#854) üzenetére


katt777
félisten

El vagy te tévedve. :D A Natural Enhancement mod mindössze 12MB, bár lehet, hogy 17, csak én minden letöltött fájlt újracsomagolok max. winrarral vagy 7z-vel, amelyik éppen vezet.

1,68GB a Qarl's Texture Pack (ezt töltöttem bő 6 óráig). És ezek csak textúrák, amelyeket viszont megéri ám feltenni! OOO-ból az 1.3-as 4xx MB, a kisebb az 1.31-es. A legegyszerűbb úgy telepíteni, hogy kicsomagolod egy könyvtárba az 1.3-ast, ugyanebbe meg az 1.31-est, és így másolod át a játék könyvtárába, amely nálam D:\Oblivion, alapból, azt hiszem, C:\Program Files\Bethesda\Oblivion, mert vannak még olyan felhasználók, akik rendszerpartícióra telepítenek játékokat és egyebeket, és a szoftvergyártók ezek értelmi képességeiből indulnak ki.

Nekem egy fél DVD-nyi helyet foglalnak az értelmes modok, ami messze nem éri el az F1C 5 DVD-nyi mennyiségét.

Elméletileg nem kell Mod Manager (conflict felderítésre viszont jó, még ha nem is mindegyik conflict okoz hibát), az ACV gyorsabban, és automatikusan frissít.

A python egy programnyelv, azt, illetve a windows-os kezelőfelületét kell telepíteni, hogy futtassa a Python nyelven megírt Wrye Bash-t. 1 napig szívtam vele, úgyhogy remélem, ez segít neked. Szóval:

1.: Feltelepíted a Python 2.5-öt (C:\Python25 könyvtárba akarja, de én beraktam a Program Files-ban, mert ott a helye)
2.: Az ANSI kódolásu GUI-t is telepíted, ez automatikusan felismeri a Python magot, nem kell vele semmit csinálni.
3.: A Wrye Bash-t kicsomagolod a játék könyvtárába, azon belül lesz egy Mopy könyvtár. Ebben megtalálod a 2.5-ösre mutató parancsikont, de itt még nincs vége!
4.: Átszerkeszted a parancsikont, hogy a benne megjelölt fájlra mutasson (abban a könyvtárban, ahová a Python-t telepítetted), illetve megadod az Oblivion telepítési könyvtárát.
5.: Futtatod a parancsikont, és ekkor megjelenik az ablak, ahol kiválaszthatod már a játék mentéseket módosításra, ahogy az az OOO readme-jében le van írva.

Mindössze ennyi az egész. ;]

A letöltés ideje a hálózati kapcsolat sebességétől függ, nem attól, hogy milyen gépre töltöd. A gépet ért szennyeződés szintén nem befolyásolja a letöltés sebességét, feltéve, hogy a szennyeződéstől függetlenül a gép még működőképes. :D

Fáklya info-t kösz, már leégett.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#857) katt777 válasza katt777 (#856) üzenetére


katt777
félisten

Mod Manager-rel még rendezheted a fájlok betöltési sorrendjét, így nem kell újrainstallálgatni, ha rossz sorrendben modoltál volna. Vannak ugyanis olyan modok, amelyek sorrendjét megcserélve megszűnik a conflict.
Jó emésztést! ;] :D

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#858) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

ja semmi... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#859) hoffman_ válasza katt777 (#856) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Vagy te vagy túl okos,vagy én vagyok tűl hülye :DDD Hát még lesz melóm bőven.... Egyenlőre QTP3-at hanyagolom.... De reményeim szerint a másik kettőt mihamarabb leszedem. Ez az ACV-s OMM-s Phytonos vacak még nem az igazi,de tisztul :D

Tisztában vagyok vele h nem a gép laptop mivoltától függ a letöltés :DDD De ezen ilyen gyík vezetéknélküli net van....szal nem mernék vele bepróbálni egy 1,68 gigás elemet,mivel 99% h valahol 1,66nál megszakadna. Ez fix. Volt már ilyen :W :D De rajta vagyok. És köszu az eddigieket. Amint lesz időm,rástartolok.

Amúgy igen. A fáklyáknak szokása h néha le is égnek. ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#860) katt777 válasza hoffman_ (#859) üzenetére


katt777
félisten

Azért volt ott a smiley. :)
Én FlashGet-tel szedtem le, de más letöltésvezérlő is segíthet.
Még tisztulhat a dolog, mert:
ACV: QTP3-hoz kell, csak futtatod, és automatikusan OK (vagy OMM, de ez a bonyolultabb)
Python: Wrye Bash-hez kell
Wrye Bash: ez meg az OOO-hoz kell.
Szóval a bonyolulttal akarod kezdeni.
De már sejted, miért szívtam vele majd' egy napig. :D Úgy okosodtam, előtte én is szidtam Oscuro-t, meg azokat, akik nem bírnak egy egyszerűem használható programot, esetleg telepítőt írni. Ez van, macerás a dolog.
Nincs valaki a környékeden, aki letölthetné, és felírná egy DVD-re, ami kell neked?
Ha ez az új modemes neted van, az állítólag megfelelő helyen 3G-t használ. Persze sokra nem mész vele, ha arra nincs, de nagyvárosokban van. (Nincs az adatlapodon lakhely.)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#861) tzimash


tzimash
őstag

modok fent vannak, tetszik, bár többre számitottam. de nyomorult will-o-the-wisp-et még nem találtam sehol, se a bruma közeli barlangokban, se az azura szentély közelében... :( , de legalább a blade, block, sneak stb. skillem növekedett :)

[ Szerkesztve ]

(#862) Kareszovics válasza tzimash (#861) üzenetére


Kareszovics
addikt

Glow Dustot tudsz vásárolni az Imperial Cityben is (azthiszem Gilded Carafe a bolt neve).

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#863) Törzsúr válasza Kareszovics (#862) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Azura-nál rögtön van 4-5 db, ha jól emlékszem... :U

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#864) katt777


katt777
félisten

A Quest for the elements küldetést javaslom mindenkinek! Most fejeztem be, sztem nagyon jó, bár van egy kis Tomb Raider-es feeling-je. :D Azt nem tudom, hogyan fért bele 1MB-ba, de nem számít, nagyon jó kis mod. :C

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#865) tzimash válasza Törzsúr (#863) üzenetére


tzimash
őstag

bejártam a környéket, mind a négy égtáj felé, csak oroszlánokkal találkoztam :U
nem is lopakodtam, hogyha esetleg én nem venném észre őket, akkor nagyobb eséllyel vegyenek ők észre engem.

Kareszovics
köszi, megnézem a bótba :)

(#866) Kareszovics válasza Törzsúr (#863) üzenetére


Kareszovics
addikt

"se az azura szentély közelében..." írja tzimash; csak hogy kötekedjek ;] :P

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#867) don pardon válasza tzimash (#865) üzenetére


don pardon
aktív tag

A boltban van, most vettem. Kicsit csaltam mert megnéztem mit kapnék és emiatt csinálom ezt a deadra-s kvesztet. :C

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#868) tzimash válasza don pardon (#867) üzenetére


tzimash
őstag

vettem én is, már a vámpirokat ölöm. elég kemények. nekem :B

(#869) Törzsúr válasza Kareszovics (#866) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Jogos, nem olvastam vissza, sorry! :B

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#870) SystemRoot válasza don pardon (#867) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jah, az télleg hasznos cucc. Szal nehogy a mainquest során leadjátok martinnak. Ahoz inkább sheogorath semmire nem jó kacatját érdemes odaadni...:DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#871) hoffman_ válasza katt777 (#860) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Mondtam én h te vagy túl okos :D :R

A letölltési sebeséggel nincs baj. Elvileg jönnie kéne egész jól. Elvileg. De gyakorlatilag örülök ha elérem a 80-120kb/s -t. És ez jó lefedettség mellett van, 3G/UMTS hálozaton. Mondjuk az elméleti maximum 1,5Mbit/s szal a 150kb/s már reális :D

A modokhoz való kismillió(számszerint 3 :DDD ) apróságot jobban nem tudtad volna elmagyarázni. Így már az én hülye fejembe is nagyjából belement. :R

Amúgy sztem 400megáig okés lesz ez a vacak is,de azt gigás dögöt sztem lekunyerálom nagybátyámtól, egyetemi netről.....ahol relatíve irtónagyon gyorsan jön minden :DD Bár ezek nem ma lesznek....Itt a félév és meg kell hajtani kicsit a dologokat,ha nem akarok magamnak rosszat,nameg nagybátyám sincs itthon :DDD

És még1x köszi az eddigieket. Ezek után ha fent lesznek a modok,nem is tudom mit érdemelsz :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#872) Kareszovics válasza SystemRoot (#870) üzenetére


Kareszovics
addikt

Sheogorath-ot nem bántani; SI óta spanom! :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#873) hoffman_ válasza Kareszovics (#872) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az az "ember" valami elképesztő durva :D A fejlesztőknek igen tetszetős a fantáziájuk :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#874) katt777 válasza hoffman_ (#871) üzenetére


katt777
félisten

Nekem inkább 80-90 kB/s körül volt, és lejött alig több, mint 6 óra alatt.
Hát, van miért egyetemre menni, amint látjuk. :)

Érdemelnék egy QX9650-es konfigot X48-as lappal és 2db 8800 Ultrával, bármiért, de ez sajnos csak az én véleményem. :D :O Mert megérdemlem, ugye... Most néztem a Phenom tesztet, hát a fél éves gépem elavultabb már nem is nagyon lehetne. Mindegy, az 1950XT-t kihajtja, és még a 3870-est is, ha lesz.

Úgy fest, az északi textúrákat hanyagolta Qarl barátunk, mert csak ott nem jelentkeztek komolyabb akadások a töltéseknél, délre visszatérve már igen (megj. táv. 7-esen van), ha meg még felhős is volt az ég... Hát ez az AW mod is remek a gyakorlatban, csak ezek a realisztikus, vaksötét sötét éjszakák előtte nem voltak. Viszont tényleg érezni/látni előre, hogy közeleg az eső, stb. Játékélménnyel nőtt a nehézség is, ill. lassult a megjelenítés sebessége. Mindenesetre már Ko9 lovag vagyok, szóval nem támadnak meg az erdei lények (bár lehet, hogy csak addig, amíg rajtam van a páncél, erre nem figyeltem).

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#875) don pardon válasza hoffman_ (#873) üzenetére


don pardon
aktív tag

Csak óvatosan, nem szeretnénk megint spoilert látni. Amúgy ki ő? :D morrowdinből ismerős a neve.

Annyi kép lett mostanában feltöltve, én se szerenték kimaradni, így itt egy kép a karakteremről:[link]

[ Szerkesztve ]

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#876) tzimash válasza hoffman_ (#871) üzenetére


tzimash
őstag

honnan jön annyival? most nézem filefrontról 10-15k-val vánszorog(na).

(#877) katt777 válasza don pardon (#875) üzenetére


katt777
félisten

Hogy fényképezed le szemből? Nekem mindig elforgatja a karaktert a kamerával.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#878) katt777 válasza tzimash (#876) üzenetére


katt777
félisten

Valami nem kóser nálad, én is filefrontról szedtem le 80-100k között szilveszter estéjén du. kb 17 h-tól kb. éjfélig (újévre megvolt :) ). Az időbeli eltérés abból adódik, hogy közben mást is töltöttem, aminek 1 óra volt az ideje.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#879) hoffman_ válasza katt777 (#874) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát elég életvidám vagyok,az OOO most jön le átlag 130kb/s-sel és már 76%nál jár fél óra után :C Ezek alapján talán még a QTP3-at is bepróbálom :DDD Amúgy még "anno" azt írtrad h AW és NE között van némi conflict és ezért NE-ból nem kell mindent felrakni. Ezt hol tudom megejtni? Mármint h kiválasszam hogy mit szeretnék fent látni. Márha tudok ilyet :D

mod:82% :D

#875, don pardon: széép :D és nagyon tetszetős bökőd van :DDD jahés, mi az a spoiler? :U legalábbis itt a fórumban mit takar :U

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#880) katt777 válasza hoffman_ (#879) üzenetére


katt777
félisten

Madarat fogsz, vagy a majom farkát? :D ;]
NE-t csak kicsomagolod, és a water, valamint a 2 Weather modot nem pipálod be a Data Files sorban az oblivion Launcher-ben. De azt is megteheted, hogy ezeket az .esp-ket kitörlöd (vagy ki sem csomagolod), így már meg sem jelennek.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#881) hoffman_ válasza katt777 (#880) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R

#882: tiszta hülyének érzem magam :U thx :D :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#882) katt777 válasza hoffman_ (#879) üzenetére


katt777
félisten

Azt jelenti: ne olvasd el, ami közte van, mert elárul valamit a játékról. Persze úgyis elolvasod, ha már odaírta valaki, és így még fel is hívta rá a figyelmedet, gondolom, ezért nem akarja látni.
Most megyek, hogy még ma feltegyem a pontot a 9-re. :D (És esetleg elérjem a 10. szintet. :U )
Belassult a netem, mint Crysis az S3Trio-n. :W

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#883) hoffman_ válasza katt777 (#882) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Táplj csak szorgosan,van hova :)

Crysis...ne is mond... úgy a felétől irtó nagy csalódás :(

99% ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#884) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Lehet én vok hülye,de filefront-os leírásban találtam egy ilyet:

* Installation of OOO 1.3:

Installation of OOO 1.3 occurs differently depending on the type of file that you have downloaded.

A- Installation from a compressed file (.7z, .rar, .zip)

If you have downloaded the non-installer version, then you need to extract the contents found inside the compressed OOO 1.3 file into the \Data folder of your TES IV: Oblivion directory.

For example, if you have installed Oblivion in C:\Program Files\Bethesda Softworks\Oblivion then you would need to extract all files into C:\Program Files\Bethesda Softworks\Oblivion\Data

This will unpack four folders into your \Oblivion\Data directory. These folders are:

1- Meshes
2- Oscuro’s Oblivion Overhaul
3- Textures
4- Sounds *

......stb

Ez egyszerűnek tűnik...nem lehet h ennyivel megúszom? :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#885) don pardon válasza katt777 (#877) üzenetére


don pardon
aktív tag

Szemből úgy fényképeztem, hogy egér középső gombját lenyomtam hosszan és így lehetett a kamerát kívülről forgatni. Legalábbis nálam a görgővel lehet ezt elérni. Ha nálad is lehet azzal váltani a belső/külső nézetet akkor ez a megoldás nálad is jó.

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#886) don pardon válasza hoffman_ (#884) üzenetére


don pardon
aktív tag

Akkor úszod meg ennyivel az OOO telepítését ha új játékot kezdesz utána, ugyanis csomó npc/szörny szintjét átállítja normálisabb értékre (leginkább hogy ne fejlődjenek veled együtt) és ezek a változások csak új játékban lépnek automatikus életbe. Ha meglévő karaktert akarsz folytatni az OOO-val akkor jön a wrye bash meg a phyton szívás.

Remélem erre gondoltál :D

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#887) hoffman_ válasza don pardon (#886) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igeeeen :O

De ha csak az ellen szintjét befolyásolja,az nekem neekm gáz. Ennél magasabb szinten már úgy sincsenek, mint én. Mármint nem fejlődnek tovább. Ezt leszámítva nem tud működni? Mert akkor megér egy próbát...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#888) don pardon válasza hoffman_ (#887) üzenetére


don pardon
aktív tag

Kat777 tudna mesélni egyet s mást. Sokáig szenvedett vele nagyon, bár sztem megoldható elég gyorsan, főleg úgy ha ő emlékszik hogy csinálta és elárulja neked. A többi funkciója működni fog az OOO-nak csak a npc szintjeit nem állítja át. De sztem ez lenne a lényege, mivel így minden bandita akivel találkozol veled egyszíntű lesz, az őrök meg mindig feletted lesznek szint ügyileg, asszem erről Systemrootnak van jó story-ja :D
Szóval érdemes megcsinálni szerintem

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#889) hoffman_ válasza don pardon (#888) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R

Még várok,hátha mesélnek valami jót.... De így érdekesebb lesz végre,nem lesz uncsi :D Lehet hogy feldobom. Max ha gáz,akkor leszedem.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#890) SystemRoot válasza don pardon (#885) üzenetére


SystemRoot
őstag

sokkal jobb tfc -vel fényképeket csinálni.
ha nem lenne érthető: konzolban beírod simán: tfc
(toggleflycam) érdemes elötte kimenni 3rd person view-ba, mert néha ha belsőnézetből írod be akkor a karakterd nem látszik, bár ez nálam újabban megszűnt.
ezzel a móddal bármilyen szögből távolságból csinálhatsz képet bármiről. oda reülsz a kamerával ahova akarsz. nagyon hasznos.

Üdv: SystemRoot

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#891) don pardon válasza SystemRoot (#890) üzenetére


don pardon
aktív tag

Köszi! ennek nagyon örülök :C:R

[ Szerkesztve ]

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#892) SystemRoot válasza hoffman_ (#889) üzenetére


SystemRoot
őstag

felrakhatod simán is, sztem is csak a szintek buherálását hagyja ki, mert pl én amikor kikapcsoltam az OOO-t és mentettem vele aztán visszakapcsoltam és azt loadoltam be (értsd ua mintha simaOblis savera ráraknád pusztán az OOO-t) és nekem ránézésre minden uolyannak tánt. Pl ládák, loot, stb. Bár mivel eltűnt az összes ooo-s cuccom az inventoryból ezért inkább visszaloadoltam egy ooo-s savet.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#893) hoffman_ válasza SystemRoot (#892) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Köszönöm,ez jóóó hír számomra :R

És a #890-et had köszönjem meg én is :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#894) katt777 válasza hoffman_ (#893) üzenetére


katt777
félisten

#890 szintén köszönöm.
Figyi, OOO
Akár önkicsomagolós, akár tömörített, mindenképpen egy külön mappába csomagold ki!
Ugyanebbe a mappába az 1.31-et szintén. Aztán másold Oblivion mappába az egészet, kivéve azt az Oscuro's Oblivion Overhaul mappát, amelyben leírások, videó (nagyon jó) egyesével installálható modok vannak, nem kell bemásolni az Oblivion mappájába.
Wrye Bash kell az NPC-k szintjének átállításához. Egyébiránt nem csak másképp fejlődnek, hanem olykor berak nálad sokkal erősebb ellenfeleket tesz be, teljesen váratlanul, mindemellett megjelenik egy rakás új arc, lény, stb. Nézd végig a videót az OOO-n belül az Overhaul mappában, az tájékoztat minden módosításról.
Ha nem Wrye Bash-eltem, OK-k voltak a mentéseim, és fejlődtem a normális szinten, ameddig láttam, de aztán újratelepítettem, most még nincs fönt.

Ko9 segédlovagot magammal vittem, hát ez szívás. Én rejtőzöm, hogy levadásszam a szent kard barlangjában a csontvázakat és a zombikat, ez meg meglát egyet, aztán harci kiáltással beveti magát akár a túlerőben lévő tömegbe is. :W Győzöm visszatartani. Ami még jó, hogy át kellett lovagolnom egész Círodiil-t idáig, mert ha térképen utaztam, ez a marha elhagyta valahol a lovát. Ráadásul nem lovagol utánam olyan helyeken, ahol a játék szerint nem lehetne.

Viszont, hogy meglett mind az 5 fagyott könny, S'Adra már nem adott védőitalt, hanem megdicsért, és 800 aranyat adott. Nem tudom, amúgy mennyi lett volna. Meg még valami ajándékot.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#895) katt777 válasza don pardon (#888) üzenetére


katt777
félisten

Nálam USE van a középső gombon, de jobb lesz a tfc, azt hiszem. Megvárom, amíg meglesz minden a Ko9-hoz, aztán lefényképezem magam.
Nem olvastad a topicot, már elárultam, hogyan sikerült felinstallálnom (Wrye Bash és hozzávalók). Mondjuk a készítője akár le is fordíthatta volna compilerrel, hogy egyszerűen működjön, de lehet, hogy Python-ban ilyen nincs.

Kéne már valami világító billentyűzet, mert elcserélgetem sz í-t az y-nal, és hasonlók. :W
Az AW generálta töksötét éjszakában nagyon nyerőnek tűnik, hogy nem valami gagyi TFT-t vettem. :)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#896) hoffman_ válasza katt777 (#894) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Köszönöm a mellékest :) Bár nem most lesz,mert egyenlőre azon filózom h viszem át ezeket "A Nagy Gépre" :) :D Sztem mjad leszedem QTP3-at meg még pár vackot és kiírok mindent disc-re. Aztán mehet a bumm....

Az npc-s részt nem babrálom. Mentek az egész hűhó előtt egyet és akkor enm lehet gáz. Amúgy meg nincs nálam erősebb ellenfél :DDD

Viszont nekem Vista van a gépen. Ez a Pythin-nak meg Wyre Bashnak(majd ha lesz :D ) nem inthet be?

KoN...segéd.. az egy lökött loser ;] De elvileg meg tudod neki parancsolni h várjon meg. Én leraktam az ajtóban és végigszaladtam az egészen. Már irtó lusta voltam gyakni,szal telittam magam
Invisibility pósönnel... :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#897) katt777 válasza hoffman_ (#896) üzenetére


katt777
félisten

Nekem nincs olyan. Egyelőre lestoppolom a fickót egy szakasz elején, aztán visszamegyek érte, hátha még jól jön csalinak. Pl. rátámadtak a zombik, én meg lebuzogányoztam őket. ;] Remélem, ő is fejlődik a harctól.
OOO-val elméletileg lenne nálad erősebb is. Egyelőre sajna én vagyok gyengécske a 9. szintemmel. :O
Vista, jó kérdés. Nekem egész Obli ment Vista alól, aztán visszatettem XP-re, mert azt hittem, a hibák emiatt jönnek elő. Mondjuk, Vista alól is futtatható NoDVD patch-csel, ha a User könyvtárba átmásolod a beállításokat, vagy Launcher-rel ott is aktiválod a modokat. (Vagy oda újra felinstallálod az eredeti játékkönyvtárat megadva, csak az macerásabb.) Spec. mondjuk XP alól futtatható a Wrye Bash, mert külön partíción van az Oblivion, és csak azon dolgozik (mire nem jó 2 rendszer :D ). Vistás lehetőségeiről nem tudok nyilatkozni. Ha felinstallálod, és nem jelez hibát, akkor működni fog.
Először elmentem mágikus fegyvert feltölteni Skingrádban, Ko9 segéd várt a kapun kívül, mire visszatértem, már megint nem volt lova. Kíváncsi vagyok, a barlangból kiérve meglesz-e még. :F :W

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#898) hoffman_ válasza katt777 (#897) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem vennék rá mérget. De tök8. Akárhova mész,akár gyalog,akár "teleporttal" úgyis megy utánad amíg kell :)

A mágikusfegyvertöltéshez neked id ajánlom figyelmedbe az Azura's strar-t. Ezt lehet megszerezni az egyik daedra szentélynél a hegyekben. És ha van egy SoulTrap varázslatod,akkor sínen vagy. A SoulTrap varázst ráküldöd az ellenfélre és a halálakor a lelke automatikusan az Azura's star-ba vándorol :D És az Azura azért jobb mint akármelyik vaca(petty-lesser-common-greater-grand soulgem) mivel újratölthető ;]

Amúgy ha lesz nálam erősebb ellen,az nem baj. Végre egy kis izgalom :C

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#899) katt777 válasza hoffman_ (#898) üzenetére


katt777
félisten

Kár, hogy a daedra szentélyekre azt írja, 20-as szint kell hozzá. :O De most már tényleg játszom egy kicsit, ha megbocsátotok. :) :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#900) don pardon válasza katt777 (#895) üzenetére


don pardon
aktív tag

olvasom én szorgalmasan a fórumot, azért írtam hogy "ha ő emlékszik hogy csinálta és elárulja neked" szerintem ebben benne van az is hogy sikerült megcsinálnod, mert így tutod neki elmondani a módszert.bocsi ha félreérthető voltam

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.