Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) SystemRoot válasza today05 (#499) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát ha kiírja h nem ismeri fel a vga-t akkor nyilván az a baja. Én is a driver variálgatást ajánlanám, illetve tessék megvenni a játékot! (törött verzióval millió egyéb gondod lesz, a crackelt exe-k rengeteg galibát szülnek)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#502) SystemRoot válasza ollie (#500) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nem ez nem csak díszdoboz, ez több, ez egy + feeling, hogy én támogattam a bethesdát és megvettem a Game of the year kiadást. Néztem hogy egyéb új szutyok játékok olyan 15k körül vannak. Ahoz képest a 7k az télleg semmi.

Üdv: SystemRoot

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#503) today05 válasza SystemRoot (#501) üzenetére


today05
csendes tag

tyíííí :Y 2990 ért árulják az obliviont :o brutális, én ezt nevezem joárasításnak... :)) ennyiért meg is veszem, bár gondolkodos hogy akkor legyen 7 papír, és megvan a +2 kiegészítő is :D amugy nem a játékkal van a baj sajnos, mert az ment eddig hiba nélkül itt valami M$ ütközés lessz amihez nem vagyok eléggé Root ( ;) ) meg programozo hogy megfejtsem :W

[ Szerkesztve ]

(#504) nyunyu válasza ollie (#500) üzenetére


nyunyu
félisten

Csak azert kerdezem, mert anno megvettem a Warcraft 3-at, aztan volt egy szep szines ures papirdoboz, benne rendes tokban a CD, meg egy par lapos fuzetke.
Aztan a kiegeszitojet mar DVDtokban arultak, ugyanannyiert...

Haver meg megrendelte amazonrol a collectors editiont, szep nagy doboz, tele minden joval: alapjatek CD, kiegeszito CD, jatek soundtrackja audioCDn, 70 oldalas Warcraft temaju novella, vastag manual, lepedo meretu poszter a jatek terkepevel, meg egyeb aprosagok.
Aztan nem kerult tobbe, mint amennyiert en az alapjatek ures papirdobozat vettem itthon.:W

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#505) hoffman_ válasza SystemRoot (#492) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:D :R

Akkor elviekben képben vagyok...Csak túlságosan lusta lennék? :DDD Köszönöm. Az a néhány apró trick amit belecsmpésztél részben új volt,soha nem gondolkodtam még 1-2 percnél hosszabb "edzésben" - talán ez volt a probléma? :DDD Amúgy vszínű túl sokat akarok...: játék közben fejleszteni a skilleket. Gyorsan És ez vhogy nem ment ;] A Restoration pedig nem para,inkább csinálok 50 Health-itókát. Megéri azt a plussz 5 kilót :D

Viszont azt emlékeim szerint te írtad a fórumban,hogy lehet változtatni a karimon generálás után is.... Ezt hogy tudom megtenni?? :U

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#506) SystemRoot válasza hoffman_ (#505) üzenetére


SystemRoot
őstag

hali.

a karin a következőképpen lehet változtatni:
->console:
showclassmenu
-> előjön a klassz választós menü, DE figyelem: mert ha csak simán rányomsz hogy Done azzal hatalmas hibát követsz el ugyanis akkor reseteli alapértékekre a skilljeidet. Ezt a következőképpen kell kijátszani, ahelyett hogy Done-t nyomnál, miután beállítottad a kívánt változtatásokat akkor elmented a játékot(akár konzollal is megteheted így: save <name> 1 a név helyére azt írsz amilyen névvel el akarod menteni.) Ekkor ha beloadolod ezt a mentést akkor meg történtek a változtatások és a skilljeid is megmaradtak.

showracemenu
-> itt tudsz kinézetet nevet és fajt változtatni. DE itt is ugyanazt kell csinálni mint a fentebb leírtakat mert különben reseteli a skill-pontjaidat.

showbirthsignmenu
-> csillagjegy. Itt tudtommal csak annyi gond van/lehet hogy nem tüneti el az előző csillagjegyedből származó spelljeidet, de minden mást igen. De ez nem biztos szal próbáljátok ki és meglátjátok.

Üdv: SystemRoot

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#507) hoffman_ válasza SystemRoot (#506) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Erre nem tudok mit mondani :D Isten vagy :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#508) Ősgyík


Ősgyík
tag

Üdv!

Hallottam, hogy az azura's star egy újratöltődő soul gem.Ez magától töltődik vagy nekem kell valahogyan feltölteni?Most szereztem meg és jó cuccnak tűnik. :)

(#509) hoffman_ válasza Ősgyík (#508) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Azaz. Nagyon jó ketyere. Kell hozzá valami jó kis tápolni való varázscucc és megállíthatatlan leszel. Úgyanúgy műxik mint összes többi,csak a beletöltendő lélek mértete nincs megszabva(lehet akár petty akár grand) és persze újrafelhsználható :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#510) SystemRoot válasza Ősgyík (#508) üzenetére


SystemRoot
őstag

Úgy van ahogy hoffman mondja, egyedül "black soul"-t nem tudsz benne tárolni, de egyébként bármit. Ajánlom hozzá az Umbrát. Az egyébként is a legfeelingesebb kard a játékban, és azzal a párossal valami kegyetlen mennyiségű enchantot tudsz csinálni/újratölteni.

#507 Oh, kössz. :)

Üdv: SystemRoot

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#511) Ősgyík


Ősgyík
tag

Köszi mindkettőtöknek!Sikerült.Eddig azért nem töltötte meg mert tele voltam mindenféke soul gem-ekkel. :))

(#512) hoffman_ válasza SystemRoot (#510) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Umbra nekem is a kedvenceim közt van :D Modnjuk a hozzámkerülése vicces. Nem quest-tel csináltam,hanem kalandoztam és egy Ayleid-romban, megtaláltam az illetőt és lekaszaboltam...Csodálkoztam is hogy milyen nehéz volt :DDD

#511: Nincs mit :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#513) SystemRoot válasza hoffman_ (#512) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jah, én is anno jó régen, úgy találkoztam vele hogy bementem abba ruinba és szitkozódtam hogy nincs ott semmi, még az ellenségek is szánalmas patkányok meg rákok. Aztán leérek az aljára, mondom ki itt ez a jólöltözött barlanglakó?? :DDD hmm, milyen csinos kardja van??? :D
Amúgy télleg erős a kiscsaj. Majdnem minden skillje 100-as master. level 50-es, 400hp-ja van ami ráadásul folyamatosan regenerálódik... :U Kis szinten erős cuccok nélkül nem egyszerű fair-küzdelemben legyapni. Amúgy ha valaki low-skillen mindenféle erölködés nélkül akarja megölni Umbrát akkor a megoldás az hogy szerezz 5k aranyt és vedd meg Rindir-től az Apotheosist. Azzal könnyen ki lehet fektetni. Én amikor Pro-ul akarok játszani egy karaktert akkor már level 1-esen megszerzem a teljes szerkót a kardal.. mhh nyami. :DD

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#514) don pardon válasza SystemRoot (#513) üzenetére


don pardon
aktív tag

Mit tud az az umbra hogy ennyire jó? nekem csak morrowindben volt meg, de ott lazán csináltam jobb enchantos kardot. Bár ott is elég jónak számított :D

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#515) hoffman_ válasza SystemRoot (#513) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez nagyon vicces :D Úgy rémlik én is azzal a Staff-al nyírtam ki :DDD Bár azt értékeit nem tudtam,csakhogy van benne anyag :) Amúgy tudsz segíteni egy picit? ;] A Sneak-et hogy lehet pwtrainelni?? :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#516) hoffman_ válasza don pardon (#514) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Sokmindent nem tud,épp annyit hogy elég legyen :D Ennek a kardnak a legnagyobb a sebzése a játékban(ha néhány fanatikus spéci modját nem nézzük) és a benne lévő SoulTrap is jól jön :U

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#517) don pardon válasza hoffman_ (#516) üzenetére


don pardon
aktív tag

köszi :)
sneak pwt sztem annyi hogy benyomod a q-t és a sneaket és egy sarokba irányítod magad, és ott lopakodsz egyhelyben. De szerintem rendesen fejleszteni jobb móka :D

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#518) hoffman_ válasza don pardon (#517) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én sem vagyok a pwt híve,de van néhány dolog ami rászorul :U És a Sneak azon kevés skill közt van,amit mihamarabb ki akarok maxolni :D Thx :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#519) Ősgyík válasza hoffman_ (#515) üzenetére


Ősgyík
tag

Én úgy pwtraineltem a sneak-et ,hogy kerestem egy helyet ahol láma ellenfelek vannak (rák, patkány) kerestem egyet közel lopakodtam hozzá befordultam egy sarokba majd kiakasztottam a Q-t, hogy folyamatosan menjen.
Nekem bejött, a rák egész végig csak eszegetett utánna levágtam. :))

[ Szerkesztve ]

(#520) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Na, van új videókártyám gyerekek, nemtudok Oblizni :DDD
Várom a next-gen-t :DD

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#521) hoffman_ válasza Ősgyík (#519) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát ha már ketten mondjátok ugyanazt,lehet benne valami :R És ezzel az "edzéssel" durván emnnyi idő,amíg komolyabb eredményt elérek?

Egyébként közlöm mindnekivel hogy földöntúli boldogság jár át,ugyanis holnap reggel végre 2 HÓNAP után végre hazajön a gépem!!!! És vár rám a legújabb,legkedvencebb játékok egész serege,élükön az Oblival !!! Végre :U :B

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#522) SystemRoot válasza hoffman_ (#515) üzenetére


SystemRoot
őstag

Elöttem már elmondták a módszert. De amúgy annyi pontosítást hozzátennék hogy vegyél fel valami chameleonos rucit és úgy nyomd le az autorun-t a falnak valahol ahol sokan vannak. Csakmert Chameleon + sneak az eléggé erős és úgy tutira nem vesznek észre. Amúgy ennél jobb/gyorsabb módja sztem nincsen a dolognek. jah és persze érdemes minden szinten élni az 5skill - le-trainer-eléssel.(hú ez nem egyszerü kifejezés..:DDD)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#523) SystemRoot válasza Törzsúr (#520) üzenetére


SystemRoot
őstag

3870-et máris passzoltad? :DDD
Mi jön helyette?

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#524) hoffman_ válasza SystemRoot (#522) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R

és persze érdemes minden szinten élni az 5skill - le-trainer-eléssel

Nah ez az amit sosem fogok megérteni :DDD A szintlépésnél adódó értékeket hogy tudom befolyásolni? Hogy inkább 5 legyen és ne 2-3-4... Tudom hogy összefügg azzal,hogy milyen skilleket használok az adott szintlépés előtt,de nem tudom hogyan lehet rá kihatásom :U

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#525) don pardon válasza hoffman_ (#524) üzenetére


don pardon
aktív tag

Úgy tudod befolyásolni a szorzót, hogy az adott attributum által meghatárzott skillben hány szintet léptél. Elvileg (még morrowindben így volt) 10 skill-ben kell szintet lépni, vagy egy skill-ben lépsz 10 szintet és ezután lépsz levelt. Minnél több szintet lépsz a skillben annál nagyobb szorzó lesz a level lépésnél az adott attriubte mellett (ami ahoz a skillhez tartozik, mint pl az acrobtic-szot a speed, az alchemy-t az intelligence attrib határozza meg).

Remélem érthető :) :D

amúgy itt egy pwt-s [link]

[ Szerkesztve ]

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#526) don pardon válasza hoffman_ (#524) üzenetére


don pardon
aktív tag

Srry amúgy, hogy mindig a morrowindel dobálózok de szerintem az oblira is ez vonatkozik. Persze lehet hogy azóta jobb a rendszer :))

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#527) hoffman_ válasza don pardon (#525) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Thx :R Kicsit még kusza,de nagyjából értem mi merre hány méter :DDD Amúgy a Gumininjahq-s Oblivion oldalt már kívülről tudom...Fejből idézem neked az egészet :D

#526: Semmi gond :D Morrowind példaértékű gém volt :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#528) SystemRoot válasza don pardon (#525) üzenetére


SystemRoot
őstag

Igen, az adott attribútum alá tartozó 3 skill bármilyen kombinációjában kell sok szintet lépni hogy bónuszt kapj, egész pontosan így működik a bónuszok kiosztása:

* 0 /szintlépés attrib skilljei közül -> +1 bonus
* 1-4 /attrib skilljei ->+2 bonus
* 5-7 /attrib skilljei -> +3 bonus
* 8-9 /attrib skilljei -> +4 bonus
* 10 vagy több /attrib skilljei -> +5 bonus

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#529) SystemRoot válasza don pardon (#525) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jaj, sajnos az a OblivionHQ powertrainelésről szóló cikk eléggé igénytelen :(
Sorry, én kedvelem a srácokat akik csinálják az oldalt de nem értenek hozzá eléggé. Nagyon felszínes az a leírás és sok benne a hiba. Aki tud angolul az mindenképp ezt olvassa: Character Creation / Leveling ( ők is ez alapján írták azt a cikket (csak rosszul))

Üdv: SystemRoot

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#530) Törzsúr válasza SystemRoot (#523) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Még nemtudom, jó ez a riva128 :D

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#531) hoffman_ válasza SystemRoot (#528) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Köszönöm neked is és don pardonnak is :R Így már menni fog. Viszont még egy kérdés :U Nem egyszerű,de próbálom érthetően kifejezni magam :DDD Ha összejött az adott "körben" a szintlépés és kint van az "alvásjelecske" akkor elmegyek aludni és az értékeknek megfelelően lépek szintet. Viszont ha nem megyek és megpróbálom kimaxolni az adott attributumot,akkor az fog számítani a szintlépésnél,vagy azokkal az értékekkel fog dolgozni,amik a "kimaxolási próbálkozás" előtt fennáltak??? ööö,remélem érthető :D

#529: Hát én nem azt mondanám hogy nem értenek hozzá,de tényleg van egy két javítanivaló.....Ettől függetlenül szerintem színvonalas és jó az oldal,rengeteget segített kezdőként :) A végigjátszások például szerintem nagyon jóra sikeredtek. Kár hogy a Shivering-es szériát nem fejezték be :(

mod: Nemmellesleg, Boldog Karácsonyt minden kedves topic-lakónak és családjának!! :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#532) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nem tudom miért van ez,de most dőlnek belőlem a kérdések :D Azt meg tudná-é mondani nékem valaki hogyha adott skill(eke)t a 100-as maximum fölé emelek(mondjuk Hermaeus Mora könyvével) akkor az(ok) a skill(ek) erősebbek lesznek?? Vagy 100 fölött már nincs semmilyen hatása.....?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#533) don pardon válasza hoffman_ (#532) üzenetére


don pardon
aktív tag

Helló

Szerintem ha 100as fölött van akkor jobb lesz, nyílván ezért rakja mindenki a főlé varázstárgyakkal :). A másikra csak rossz tippem van :DD

Köszi a jókívánságokat, neked is, meg mindenkinek jó pihenést és boldog karácsonyt. :C

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#534) Ősgyík válasza hoffman_ (#531) üzenetére


Ősgyík
tag

Nekem az a tapasztalatom(nem biztos, hogy igaz de valószínű :) ), hogy ha megjelenik az alvásjel, akkor utánna már a következő szinthez adja a "skill fejlődéseket" és annak a szintnek fogja meghatározni a szorzóit.

OFF:A Játékok téma nekem is hiányzik. :F

[ Szerkesztve ]

(#535) SystemRoot válasza hoffman_ (#531) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ősgyík kollega jól érzi a dolgot. Ha már kijelzi hogy szintet léptél akkor már késő változtatni a bónusz pontokon. A további bónuszok már a következő szinthez számolódnak

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#536) SystemRoot válasza hoffman_ (#532) üzenetére


SystemRoot
őstag

A válasz összetett: A skillek legtöbbjénél már semmi jelentősége hogyha 100-as vagy belőle és afölé emeli valami cucc. Sokan gondolják azt rosszul hogy érdemes olyan cuccokat felvenni ami 100 fölé viszi pl a Blade-t meg egyebet, de nem. Két kivétel van. Acrobatics és Athletics. Az Acrobatics ugyanúgy növeli tovább a ugrásod nagyságát és az Athletics is gyorsítja tovább a futásodat. Ezeknek a maximum érték ami fölött már nincs további javulás az a 255. Ezt érdemes fejben tartani és rendszeresen kihasznáni fortify spellekkel, ha nagyokat akarunk ugrani vagy gyorsan elfutni valahova.

Attribute oknál már más a helyzet, azok legtöbbjét érdemes 100fölé vinni.

szerk.: jah, és persze Boldog Karácsonyt! :D

Üdv: SystemRoot

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#537) Kareszovics válasza SystemRoot (#536) üzenetére


Kareszovics
addikt

Mindenkinek Boldog Karácsonyt Kívánok én is!

Most telepedik a BrandNew Oblivion :) Pár napon belül szeretnék képes beszámolót tartani az új karakterről.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#538) hoffman_


hoffman_
nagyúr

SystemRoot, don pardon és Ősgyík:

Köszönöm a tippeket :D Szóval lesz dolgom bőven :DDD Sebaj,így szép az élet...
És végre itt a gépem!!!! Hibátlan!! Obli vígan rihangál,Crysis is döcög!! Itt a Karácsony,mi kell még? Boldog vagyok :B

Mégegyszer kellemes ünnepeket mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#539) Törzsúr válasza Kareszovics (#537) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Én is kezdek egy matt újjat ,egy teljesen szűz játékot az új videókártyámmal, ami egy BÖSZME darab lesz!!! :C ( remélem nem kiabálom el ) :D :D :D

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#540) SystemRoot válasza Törzsúr (#539) üzenetére


SystemRoot
őstag

Huh, hát az Ultra az télleg nem semmi.... :DDD
Látom te sem vagy egy takarékos környezetvédő:D

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#541) hoffman_ válasza Törzsúr (#539) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát sok sikert a vadászathoz,nem lesz egy laza menet :D És ugyehogyugye... nVidia vagy ATi ?? :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#542) Törzsúr válasza hoffman_ (#541) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Jó volt az az ATi is azért csak mégis ez az ULTRA, és lesz viz rajta! - amint lesz blokkra pénzem...

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#543) SystemRoot válasza Törzsúr (#542) üzenetére


SystemRoot
őstag

Tuningolni akarod? nemsemmi potenciál lesz úgy benne....

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#544) SystemRoot válasza Törzsúr (#542) üzenetére


SystemRoot
őstag

hmm, ezt láttad már?:8800 Ultra Ez a muksó a múltkor kettő GT-t moddolt így meg. Sztem fincsi. Ha van 100k-d rá én lehet elgondolkoznék rajta.(még van kb 2 napod rá)

Üdv: SystemRoot

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#545) Törzsúr válasza SystemRoot (#544) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Majd meglátjuk mi lesz, ha végre eldönti a srác akivel már pár privit váltottunk Ultra ügyben ,hogy mi lesz neki helyette...és ha a válasz egyenlőre nemleges akkor lehet ,hogy inkább veszek egy uj GTS-t... :(

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#546) SystemRoot válasza Törzsúr (#545) üzenetére


SystemRoot
őstag

AZ új GTS nem olyan nagy szám sztem.
Én a helyedben maradnék egy GTX-nél és tennék arra egy Zalman vf1000-et.
Vagy várd meg a G92ből a nagyobb változatokat.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#547) Törzsúr válasza SystemRoot (#546) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Mikorra várhatóak a nagyobb verziók? :U

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#548) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Igazából nekem ebből a g92-ből kéne egy OC 1Gb/512bit-es verzió... :C

JA!!!és 2 magos és ez magával hozza azt hogy 2x128 SP !!! :C :C

Najó, megyek kicsit pihenni!! :D

[ Szerkesztve ]

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#549) hoffman_ válasza Törzsúr (#547) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát ez az a kérdés,amire még a nagyok sem tudják a választ :DDD
(G80/G92 topic :D )

mod: amúgy lemértem....a KotN főküldije kb 3ésfél órét vesz igénybe a Mehrunes Razor pedig durván 2őt :DDD Huhh,ez utóbbi milyen utálatos egy agyszülemény :D Egyetlen hely ahol nem tudtam megölni mindnekit ;]

És ha már mindenk tiszta lappal kezd...Épp most fogok összetákolni egy agytröszt mágust,ilyenem még úgysem volt :D Vmi Elf vagy esetleg Breton :))

#546: Jól látod :D Új GTS a várakozásokhoz képest egy sz@r :(

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#550) SystemRoot válasza Törzsúr (#547) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ezt nem tudom biztosra megmondani, bár a múltkor mintha fless mondott volna valami időpontot, csak nem emlékszem....
A helyzet az hogy az nvidia ráér.... nem túlzottan verseng az ATI a felsőkategóriában... :U
(lassan már 1 éve hogy ez így van...:()

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.