Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) katt777 válasza don pardon (#900) üzenetére


katt777
félisten

Én meg arra céloztam, hogy már leírtam neki, meg +1-szer, amikor kiderült, hogy bonyolultra sikeredett. De sebaj... :) :R

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#902) hoffman_ válasza katt777 (#899) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Azura lvl2 :) Ez segíthet :)
És igen,megbocsájtunk. Én közben toom Crysist :) Elnézést a gyerekségemért..De sztem legnagyobb buli,amikor az élő csirkét hozzávágod vkihez és úgy nyírod ki :DDD Vagy a csirkéhez vágsz hozzá egy dinnyét... ;]

don pardon: igen már tényleg elmagyarázta egy párszor :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#903) don pardon válasza hoffman_ (#902) üzenetére


don pardon
aktív tag

akkor én vagyok gyerekes hogy mindent félreértek. Bár én csak utaltam arra hogy megcsinálta és tőle kérj segítséget. De inkább abbahagyom a mentegezőzést.:)

Ha már gyerekesek vagyunk enyém a 900ik hozzászólás :C

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#904) hoffman_ válasza don pardon (#903) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#905) katt777 válasza hoffman_ (#902) üzenetére


katt777
félisten

Akkor már csak Azura szentélyét kell megtalálni, meg a lélekcsapda varázslatot, de az lehet, hogy van. Most nem tudom, mert procit tuningoltam egy X2-es fórumtárs megsegítésére.
Van két különleges kristályom, fingom nincs, mire jók, csak hurcolom őket magammal. Majd megnézem, mi a nevük.
Teknőst is használhatsz, az nagyobbat üt.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#906) tzimash válasza katt777 (#878) üzenetére


tzimash
őstag

végülis úgyhagytam majd csak lent lesz, 6+ megás netem van szóval ez nem lehet gond, 61%-on van, felgyorsult kicsit már néha belekarcol a 40k-ba is :D
ha megharap egy vámpír, mikor következik be az átváltozás? (természetesen a játékban :DDD ) a következő alvás után? akár fogadóban alszok, akár a fighters guildben, mikor felébredek vámpir vagyok... :(

(#907) SystemRoot válasza tzimash (#906) üzenetére


SystemRoot
őstag

3nap + alvás. Ha nem alszol akkor addig nem leszel vámpír. Cure disease eltünteti(ha még nem változtál át). Bármeik templomban a szentély is eltünteti mivel az is nyom rá cure disease-t. Ha már átváltoztál akkor egy nagyon hosszú questel lehet csak visszaalakulni. Vagy persze konzol. De még konzollal is némelyest komplikált amúgy.
Egyébként pedig vámprínak lenni hatalmas feelinget ad a játkban szerintem. Én imádok vámpír lenni. Mondjuk érdemes sztem feltenni Aundae mod-ot azzal még izgibb.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#908) hoffman_ válasza katt777 (#905) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Azura szentélyét? Háát. Az fenn van valahol a hegyekben.
:D
Amúgy a link amit toltam sokoldalú :DDD Én a játékbéli tudásom 30%át nagybátyámtól,30%át önerőből,30%át ObliHQ-ról szedtem. A maradék 10% meg csak úgy volt...sőt. Az is OHQ-ról van :D

Talán segít :)

Amúgy a Daedra szentélyek végigjáccása is fent van OHQ-n térképpel együtt. És egész színvonalasan van megcsinálva.

Teknős sajna csak a parton van...ott keveset járok :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#909) SystemRoot válasza katt777 (#905) üzenetére


SystemRoot
őstag

jah, könnyű megtalálni a szentélyt, én csak annyit tennék hozzá, hogyha már ott jársz akkor a szentélytől menj még egy kicsit észak-keletnek és lesz ott egy kis szerzetesi kolostor, menj be a kriptába hátul, egy közepesen-nagy dungeon lesz, tele blind-monkokkal. Elég szép a loot, és mindnél Akaviri Katana van ami nekem az egyik kedvenc fegyverem. Az alap gaméban kb egy Silver Longsword az ereje, de gyorsabb annál, szal jobb. OOO-ban asszem moddolták és már erősebb annál is. Mellékesen igencsak jó loot van azon a helyen. (késöbb quest is tartozik majd ehez a helyhez). A legvégén a pap aki a lövöldöző kristály elött áll, majdnem mindig nagyon drága és erős amulettet szokott hordani. Sok sikert!

Üdv: SystemRoot

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#910) hoffman_ válasza SystemRoot (#909) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én erről vagy nem tudtam :U Vagy már nem emlékszem rá :DDD Mondjuk a quest-ekkel elég jól állok. Ez meikben tűnt fel/fog feltűnni?
De mára joccakát minden kedves topiclakóOblifannak! :)

mod: Búcsúzóul...mit találtam :DDD Fincsi...bár a játékélményt lehet elrontja.Viszont néha jól jöhet.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#911) katt777 válasza hoffman_ (#910) üzenetére


katt777
félisten

Töltöttem le külön-külön hasonlókat, de ez tényleg full.
Majd megkeresgélek (bár most már tudom, merre).
Varla k és Weylund köveim vannak, de hiába viszem rá a nyilat, nem ír ki semmi extrát.
Megvan a 10. szint, és megyek a főgonosz Ko9 ellen. Majd holnap.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#912) katt777 válasza SystemRoot (#909) üzenetére


katt777
félisten

Kösz a tippeket. Még azt sem tudom, Arkánum egy.-re mikor jutok el, mert ha már Bravilban jártam üzletelni, beugrottam a harcos céhbe, és kaptam küldetést, pedig mostanában egyik sem adott. Majd beütemezetm a határidőnaplómban. :D
Én a Ko9 felszerelést használtam. Ja, és találtam könnyűléptű csizmát, amitől gyorsabb leszek, és 395-ről 420-re nő a teherbírásom, szóval már nincs gond, ha az értékes hadizsákmányt el kell cipelni egy boltba. A későbbiekben használhatókat meg gyűjtögetem Frostcrag Spire-ban és a 9-ek főhadiszállásán.
Az hangulatos volt, hogy a game (vagy az AW mod) meghoza a vihart dörgéssel, villámlással az indulásra. :DD Viszont mostanában kezd egyre több lenni a borús idő, az eső, és a csillagtalan éj. Ez annyira nem tetszik, mert szeretek gyönyörködni a csillagokban.
Vazze, elfelejtettem a képmentést. Na, majd holnap, ha el nem felejtem. :D

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#913) katt777 válasza tzimash (#906) üzenetére


katt777
félisten

Ha felétek is nem úgy van, mint erre csinálta a T-Com meg a UPC is, ti. meghirdetik a nagy sávszélességet, te (meg sok más) előfizetsz, aztán egy csomópontra kötik az összeset, amíg teljesen le nem hal a rendszer (közel járhatsz hozzá), aztán több ezer felhasználói panaszra majd bővítik, és mindenki boldog lesz, ha a meghirdetett sávszélesség 10%-ával netán tud majd netezni.
Vagy van egy kis észrevehetetlen háttérprogram a gépeden, amely nem kívánt műveletekkel lassítja a rendszert. Esetleg valaki zombigépnek használja. Meg kéne nézned egy tiszta Windows-zal, úgy is lassú-e, mert akkor az első verzió az igaz.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#914) tzimash válasza SystemRoot (#907) üzenetére


tzimash
őstag

a vámpir lét elmaradt, majd lehet egyszer megharaptatom magam, de ezt most nem terveztem. :)

(#915) tzimash válasza katt777 (#911) üzenetére


tzimash
őstag

a varlával lehet tölteni az enchantolt cuccot, ugy mint egy soul gemmel, a welkynd, meg a magikus erődet állitja vissza, az eredeti értékre. lehet még másra is jók, systemroot biztos megmondja, ha igy van :D

#913
[OFF]jó a net amugy, torrent pl, jön néha maxon ;]
meg ne fesd az ördögöt a falra, ha nem muszály :)

fanatikus tag lettem :DD[/OFF]

[ Szerkesztve ]

(#916) katt777 válasza tzimash (#915) üzenetére


katt777
félisten

Köszi. Persze ezt biztos megtanulom majd, ha eljutok az egyetemre, addig csak ütög-vágok-varázsolok. :D

Miért írja mindenki ly-nal a muszály-t, amikor annak semmi köze az uszály-hoz, hanem egy teljesen más szó? Bocs, de piszkosul böki a csőrömet, annyiszor látom. :W :R

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#917) tzimash válasza katt777 (#916) üzenetére


tzimash
őstag

ááá nem tudom, pedig odafigyelek általában a helyesírásomra, és nekem is böki az ilyesmi :D
itt a bizonyíték :DDD

[ Szerkesztve ]

(#918) katt777 válasza tzimash (#917) üzenetére


katt777
félisten

Örülök, hogy egyetértünk. Én a rövidítés miatt x-szel írom a ksz-t, de arról legalább tudható, hogy direkt van. :D
Amitől még falra tudok mászni, az a "szabadott" (jááájjj, leírni is fáj), az egyes és többes számok egyeztetésének következtetés elhagyása (pl. a játékoknak van kézikönyvük, nem pedig kézikönyve, vagy vannak kézikönyveik), vagy még az ami és az amely vonatkozó névmások közti különbség tökéletes nem ismerete.
Mindezeket persze szerintem már tanítják is, legalábbis újságíróképzésben, mert újságokban és a tévében, rádióban is rendre visszaköszönnek, akárcsak az örömet okoz (szerez helyett), de ezek már tényleg intellektuális finomságok, mert a szerez fejezi ki az örömmel adást, okozni meg bánatot szoktunk szándékosan vagy véletlenül.
A nép meg többet néz tévét, mint amennyit olvas, aztán elhiszi, hogy minden baromság úgy van, ahogy hallja, és terjeszti, mint a pestist. :D :W

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#919) katt777


katt777
félisten

Levettem a felbontást 1440x990-re. Nem tudom, miért mondják, hogy a TFT-knek csak a natív felbontásban jó a képük, így is szép volt. Viszont a terület-töltéseknél, és olykor a hirtelen forgásoknál így is akadt, tehát tuti, hogy a 256MB VRAM a szűk keresztmetszet a nagyobb textúráknak, és a grafikai extráknak, nem annyira a VGA sebessége.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#920) tzimash válasza katt777 (#918) üzenetére


tzimash
őstag

most aztán kiöntötted a szived :D
a szabadott az olyasmi mint a kelletett, nem? :DDD
na de kanyarodjuk vissza az oblihoz, lejött végre az OOO mod, kicsit parázok tőle, hogy túl nehéz lesz, de nagyon kíváncsi vagyok rá, ha csak fele lenne benne a videóban látottakból, már akkor is nagyon ütős lenne. asszem (ez direkt volt :) ) követem a te példád, és előtte csinálok egy backupot a komplett oblivion mappáról meg a mentésekről.

(#921) SystemRoot válasza tzimash (#920) üzenetére


SystemRoot
őstag

benne van minden amit a videón láttál. Sőt igazából sokkal több is. El lesz helyezve majd a játékban mindenféle figyelmeztető papír (Imperial Notice vagy mi) amiben játékhangulathoz illeszkedően elmeséli hogy mire számíthatsz. Nagyon nagy mod ez a OOO, de én sajna már észrevettem benne kisebb nagyobb bugokat. Ami a legdühítőbb volt az az hogy egy bizonyos szobába belépéskor kifagyasztja a játékot. Mivel ugye teljesen átgenerálja a lootot meg a cuccokat, ezért akadhat valami ki. Biztos hogy az OOO csinálja mert ha deaktiválom akkor nem fagy ki. Namost ez a bizonyos szoba nem véletlenül annyira dühítő bug... ugyanis Alval Uvani házában van... Na most ki tudja hogy mit lehet ott találni? ;]
Ez találós kérdés aki megfejti kap egy piros pontot! :DDD :K
(nem ér utánanézni neten!:DDD)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#922) katt777 válasza tzimash (#920) üzenetére


katt777
félisten

Nem egészen ua., mert valaki kelletheti magát, tehát az illető általánosságban kelletett múlt időben, ha rá akarjuk fogni, bár konkrétan inkább kellette magát. Viszont a kelletni (magát) az egy ige, a szabad meg nem egészen, ugyebár. Csak hát a tahó úgy gondolja, hogy van ugye a szalad ige, akkor, ha már a szabad jelző hasonló alakú, akkor azt is tuti lehet ragozni, bár még ebben sem logikus, mert akkor azt kéne mondania, hogy szabadt. Viszont azt meg nehéz kimondani, ezért lesz szabadott (jájj...) a szabad volt helyett, így turbózza fel a tapló a saját infantilizmusát. Pl. régen szabad volt helyesen írni :D , ma viszont szinte tiltott, ami viszont megint igéből kézett, ezért helyes. (A tiltva volt is, csak az meg germanizmus.) Azért, a mai oktatás színvonalát (?), illetve az ifjúság látható kulturális és intellektuális silányságát tekintve igazából nem csodálkozom. :DD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#923) katt777 válasza katt777 (#922) üzenetére


katt777
félisten

A kell és a kellett meg megint más, de elég az OFF-ból, megyek biost avultatni.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#924) tzimash válasza SystemRoot (#921) üzenetére


tzimash
őstag

de azt olvastam nehezebb lesz, meg erősebb karaktereket rak be néha, szintlépés is lassabb lesz meg ilyenek, ez a része idegesit igazán. mindegy puding próbája...
szóval mi van abban a szobában? :DDD a neve ismerős a figurának...
és ha kikapcsolod a ooo modot, bemész a szobába azért a valamiért, aztán vissza a modot? vagy úgy nem lehet?

(#925) katt777


katt777
félisten

Na, most megint bosszankodom. Leállok az út mentén beszélgetni egy járőrrel, erre le akar tartóztatni. Visszatöltéssel átvágom, és elmegyek a templomba imádkozni, de ott meg csak azt írja ki, hogy bánjam meg a bűneimet. Megbánnám én, ha tudnám, hogy miképp és mit kell! A szenteltvíztartók is elutasítanak. Ilyenkor mi a franc van? Ja, és nincs nálam lopott cucc. Vagyis nagyon régen elloptam azt a varázsbotot, de azután több őrrel is beszéltem, egyik sem tartóztatott le. Valahonnan van nálam egy lopottnak jelzett varázslat-tekercs, de anélkül is letartóztatnak. Engem, a Kilencek lovagját, aki legyőzte a hatalmas Ulmarilt, ráadásul egyetlen lovagot sem veszített! Mindemellett egy rakás gondtól megszabadítottam már őket! Hálátalan egy bagázs!
Mellesleg QTP-kel sztem Cheydinhal valami iszonyatosan gyönyörű!
OOO nélkül is kurva erős zombik meg csontvázak voltak a vízparti katakombákban, ahonnan a nőnek kellett visszaszereznem a férje páncélját, hogy eladhassa az adósságaik fejében. Nem tudtam őket lesből halálra nyilazni.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#926) katt777 válasza katt777 (#925) üzenetére


katt777
félisten

Mondjuk az is érdekes, hogy a fejlövést miért tompítja a csontikám pajzsa, amikor az a teste előtt van... biztos varázspáncél, mi? Vagy bug.

Mindjárt feltelepítem az OOO-t, lesz, ami lesz... De társaknak már hívhatom a 9-eket is, csak akkor lehet, nem fejlődök úgy. Tényleg, ennek van valami hatása?

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#927) tzimash válasza katt777 (#926) üzenetére


tzimash
őstag

na hát akkor telepitsük együtt :D
elakadtam a bashos résznél, olvastam az útmutatót amit irtál itt nem olyan rég, a mopy könyvtárban lévő parancsikon fájl-t hogyan irjam át? ha csak simán rákattintottam néhány .py kiterjesztésű fájlból lett pyc, ezekkel most mit kezdjek?

(#928) katt777 válasza tzimash (#927) üzenetére


katt777
félisten

Az égadta világon semmit.
Feltelepítetted, gondolom, a Python 2.5-öt.
Ennek a Windows-os kezelőfelületét is: wxPython2.8-win32-ansi-2.8.7.1-py25.exe
Ezután kell a Wrye Bash-t kicsomagolni az Oblivion mappába, ott létrehozza a Mopy könyvtárat, illetve ír pár fájlt a Data alkönyvtárba.
A 2.4-es parancsikont kitörölheted, a másikban kell átírni az elérési utakat.

Futtatandó fájl:

"%SYSTEMDRIVE%\Program Files\Python25\pythonw.exe" bash.py
(értelemszerűen, ahová a Python-t telepítetted)

Könyvtár:
"D:\Oblivion\Mopy"
(Oblivion könyvtára, ahová kicsomagoltad a Wrye Basht)

A parancsikont futtatva ezután be kell jönnie a patch ablaknak, ahol már kijelölheted az átkonfigurálandó mentéseket. Egyébiránt a Data könyvtár Bash Patches alkönyvtárában találhatóak az átkonfigurálandó/ható modok listái.

Mindjárt nekiállok újra, csak még a biztonsági másolatot kell megcsinálnom, de nekem a fentiek szerint működött.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#929) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Egy kis segítséget szeretnék kérni a fórumtársaktól....

SI-ben vagy egy(nagyon vicces) tag. És össze kell vakarnom számára 5db Flawless Pearl-t.... Namost Pearl, mint olyan általában kagylókban terem. De én végigúsztam fél Shiverig-et és Cyrodil-t és nem találtam. Azaz talátam csak nem Flawless-t....plshelp :U

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#930) tzimash válasza katt777 (#928) üzenetére


tzimash
őstag

ok, köszi, ablak megvan. látom a mentéseket, modokat. most mit csináljak :F

(#931) katt777 válasza tzimash (#930) üzenetére


katt777
félisten

Ez le van írva Wrye Bash readme-jében. Ha jól rémlik, ki kell választani a módosítani kívánt mentéseket, aztán futtatni a moddolást. De mindjárt megnézem, most végzett a Nero a mentéssel.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#932) katt777


katt777
félisten

A kiválasztott mentésen jobb klikk, és update NPC levels. Ha shift-tel kijelölöd az egész sort, akkor mindent update-elni fog, így régi mentést is folytathatsz OOO-val.
Most frankón megcsináltam, csak elfelejtettem feltenni az OOO-t. :W :C :O Na, remélem, ez anlékül is tudta, mit kell csinálni (a táblázatból), úgyhogy most felteszem az OOO-t.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#933) katt777


katt777
félisten

Na, visszatettem a régi mentéseket, aztán OOO utún újra upgrade-eltem az NPC szinteket.
Oblivion frankón újradetektálta a hardveremet, és beállította a gépet medium grafikára 640x480-as felbontásba. Nem semmi. :D De felülírtam, aztán jöhet a felyes Oscuro mély vizébe. :)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#934) hoffman_ válasza katt777 (#932) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Elkapott a mod-mánia és szedek le minden sz@rt ami megtetszik :DDD Csak még nincs fent NagyGépen egyik sem... Említettél valami táblát,amin rajta vannak az ütközések. Ezt honnan tudnám meglesni? Perpill felrakni szándékszom OOO-t,Kvatc Aftermath,NE egy része,AW, PetShop(Cheydinhal),Armamentarium.... :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#935) katt777 válasza hoffman_ (#934) üzenetére


katt777
félisten

Kvatch Aftermath csak akkor jó, ha Kvatch-ban már mindent teljesítettél. Egyébként én legutóbb azt tettem, hogy minden mod után futtattam a Mod Manager konfliktuskeresőjét (külön tábláról nem tudok), aztán a konfliktozókat egy külön mappába mentettem. Ezek:

Atmospheric Weather
Damarask
Old Crown Inn
Villages 11.1
Windmas The healer
Open Cities (ezt már előbb letöröltem)

Nem biztos, hogy ezekkel gond lesz, mert AW pl. felülírja az eredeti állományokat, csak lehet rá számítani.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#936) hoffman_ válasza katt777 (#935) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Reményeim szerint fennt lesz mind a jövőhéten. QTP3-at nemtom írtam-e,de azt is tervezem majd :D Viszont a FileFronton levő screenshot alapján szépen fel fogja zabálni a karim... Mik a tapasztalataid? Mennyire lassabb utána a game? - A választ sajna nemtom megvárni....tanulok+edzés ;] Úgyhogy csak este leszek :U :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#937) katt777 válasza hoffman_ (#936) üzenetére


katt777
félisten

Már írtam, többször is. :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#938) tzimash válasza katt777 (#932) üzenetére


tzimash
őstag

thanks! sikerült, működik a mod, az első amit észre vettem, hogy jobban sebeznek a meglévő fegyvereim, umbra pl. 15=>18, úgy, hogy le van rongyolódva elég rendesen, ez okozta az első szívást, 8000-be kerül a javitás, mivel a kardnak az értéke is megnőtt. :W :)
majd megoldom valahogy, journeyman armorerként már tudom javitani, addig meg majd csak lelket lopni használom.

(#939) katt777 válasza tzimash (#938) üzenetére


katt777
félisten

Nekem meg a súlykorlát miatt csak mágikus fegyverek vannak kéznél, azaz nem fejlődik a kovácsolásom. De majd leveszek valakítől egy jó kardot. Sajna vszleg csak 7 után tudok újra nekiállni. De ha ilyen komoly költségek vannak, megy vissza az eredeti game, mert eddig össz. nem volt 5k-nál több aranyam, ált. elköltöm képzésekre.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#940) katt777


katt777
félisten

Valaki niem mondaná meg, hogyan bánhatom meg a bűneimet? És hogy mitől vagyok bűnös?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#941) don pardon válasza katt777 (#940) üzenetére


don pardon
aktív tag

Hello
Gondolom elloptál vmit (véletlenül is lehet) vagy csak megütöttél vkit. Legegyszerűbben úgy tudod megnézni hogy F1, és ott a legjobboldali résznél megkeresed a Bounty pontot, ha ott nem 0 van akkor bűnős vagy, teendő hogy kifizeted a büntetésed, vagy leülöd, bár ha ülsz akkor csökkenni fognak a skilljeid. Fizetni meg bármelyik őrnél tudsz.

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#942) tzimash válasza katt777 (#939) üzenetére


tzimash
őstag

ismerős probléma, mióta beszereztem pár enchantolt cuccot, csak azokat használom, javitani persze nem tudom, majd fogok egy sima kardot, ami keveset sebez, szétverem valakin, mielőtt kivégezne, majd lecsapom valami erősebb fegyverrel, aztán megjavitom a kardot :)
eléggé nagy az infláció mostanában cyrodiilban :D
az umbra nevü kard meg kétkezes lett :(((

[ Szerkesztve ]

(#943) katt777 válasza don pardon (#941) üzenetére


katt777
félisten

Brumában küldi miatt lecsaptam egy őrt, de azt le is ültem. Mondjuk ettől sem tudom, mitől leszek criminal scum, és már 2x csökkentette a képességeimet a szemét játék, de hát akkor majd fizetek.
Miért nem jelzi, ha véletlenül lopok? Állítólag a patch javította ezt a hibát! Volt olyan, hogy egy halott járőrt találtam az úton, megmentettem a cuccait :) , erre az is lopás lett. :W
De még mindig nem tudom, hogyan imádkozhatom le a templomban.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#944) don pardon válasza katt777 (#943) üzenetére


don pardon
aktív tag

Onnan lehet tudni hogy amit felveszel az lopás lesz e vagy nem, hogy az a kez ami jelzi hogy most felvehetsz vmit piros lesz ha az vkinek a tulajdona, azaz ha felveszed akkor az lopásnak fog számítani.

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#945) katt777 válasza don pardon (#944) üzenetére


katt777
félisten

Azt tudom, meg azt is látom, ha a listámban úgy van, de ha már nincs nálam, hogyan bizonyítják rám, hogy volt? :F Mindegy, adtam nekik 25 aranyat, hogy egyenek valamit.
Fent van az OOO, már találtam is kifüggesztett hirdetést a rabszolgakereskedelem tilalmáról Cheydinhalban. Mágusbot keresése közben megtelt a barlang és a tisztás nekromantákkal, most már nem tudom meg, eredetiben is így lett volna-e, vagy esetleg kevesebben vannak, és gyengébbek. A kereskedés nem igazán ment jobban.
Az azért jó, hogy miközben a fővárosban villogok teljes Ko9 szerelésben, olykor hallom a szóbeszédet, hogy tudom-e, megtalálták a relikviának ezt és ezt a darbját. Hát nem szúrja ki a szemüket, hogy rajtam van? Főleg a sisak, az más, mint a többieké. Még azt is tudtomra adták, hogy a kilencek keresik az ereklyéket. (Nekem, a parancsnokuknak!) Na, az NPC egy korábbi verziós lehetett. :D Vagy csak nagyon lassan járnak a hírek, de engem meg nem kérdeznek róla.
Megint úgy érkeztem szintlépéshez, hogy nincs hol aludnom. De az Arkánum egyetem belülről megint grafikai nyám-nyám, majd fotózok, csak nem volt nálam az inventory-ban Fraps fényképezőgép. :)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#946) dobolan válasza katt777 (#945) üzenetére


dobolan
senior tag

Hali,

az ini fáljban írd át ezt 1-re:

bAllowScreenShot=0

Így fotózhatsz fraps nélkül is, a printscreen-t nyomkodva.

A bounty-t akkor kapod, ha valaki észreveszi, hogy lopsz vagy gyilkolsz, vagy más bűncselekményt követsz el. Onnantól mindegy, hogy nálad van-e a lopott holmi vagy nincs, mindenképpen bűnhődnöd kell.
Az ooo mod jobb ebben, mint az alapjáték, mert figyelembe veszi a valós látó és hallótávolságot, így nem észlelnek lehetetlen helyzetekben. Akár egy egész várost is lemészárolhatsz, csak nem nyíltan, mindenki szeme láttára, főleg éjjel.

[ Szerkesztve ]

(#947) katt777 válasza dobolan (#946) üzenetére


katt777
félisten

És a kilencek istenei? Azok látnak mindent. Viszont nem börtönöznek be...
Pillanatnyilag az bosszant, de nagyon, hogy miért nem tudok egyetlen fogadóban sem szállást kérni (nincs a párbeszéd menüben). Imp. City-ben ráadásul nen találok harcos céhet, a mágusoknál meg ágyat, és már kezdek begorombulni, mert nem tudok szintet lépni. Ez most az OOO miatt van?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#948) tzimash válasza katt777 (#947) üzenetére


tzimash
őstag

imperial cityben nincs fighters guild. mágusoknál még nem próbáltam aludni, mivel nem vagyok ott tag, szóval nem tudom, hogy van-é ágy ott.
fogadósoknál már nincs ott a párbeszédablakban, hogy 'bed'?

(#949) katt777


katt777
félisten

Milyenek?







[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#950) katt777 válasza tzimash (#948) üzenetére


katt777
félisten

Nincs biza'! Kinyitottam egy nem piros zárat, de akkor meg a pihenés jele volt piros az ágyon. :W

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.