Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) SystemRoot válasza hoffman_ (#549) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jah az a Mehrunes Razor quest télleg nem éppen rövid, de én imádtam. Hogyhogy itt nem tudtál megölni mindenkit? Én minden élőlényt levadásztam hátulról. Nagyon arc volt egy kisebb városon keresztül sneak-gyilkolászni ;]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#552) hoffman_ válasza SystemRoot (#551) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem ott volt a gond h nem tudtam VOLNA :DDD Csak kicsit lusta voltam legöldökölni egy hadsereget ;]
Amúgy megvan az új muksóm :C Egy tisztazseni Breton mágust faragtam,meglátjuk mi lesz vele :D

mod: Fontos elhatározásra jutottam :C Támogassuk a Bethesdát! Megveszem az Obli GOTY kiadást :C

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#553) SystemRoot válasza hoffman_ (#552) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nagyon helyes! :K

Na majd mesélj hogy hogyan boldogulsz a bretonal, lehet én is kezdek egy bretont...50%resist magic nem éppen gyenge tulajdonság... :U

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#554) hoffman_ válasza SystemRoot (#553) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen,az a tulajdonság nekem is segített a választásban :D De ezt a karit csak lassan játszom,hisz még mindig a Redguardé az elsőbbség és még hátra van a Shivering + a Tolvaj és Gyilkos céh :DDD Tudod,alapvetően jó vagyok ;]

mod: amúgy próbáltan és nem sikerült a klassz-mod játék alól :(

amúgy elkelne egy kis segítség :DDD meg tudom oldani azt hogy az utolsó Daedra isten megjelenjen és lezavarjam,mint a többit? mindezt úgy hogy az Umbrát nem akarom odaadni annak Calvicus tagnak.... :DDD ?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#555) SystemRoot válasza hoffman_ (#554) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát sztem a DB quest sorozat a legjobb, szal ki ne hagy a "Gyilkos céh"-et. ;)

Hogyhogy nem sikerült a klassz mod? :F Nekem probléma nélkül megy bármikor.
Mi a gond?

Ahoz egyáltalán nem feltétlenül kell odaadni Umbrát hogy eljuthass hermaeus mora-hoz. Csak a lényeg hogy a quest befejeződjön. Ez befejeződhet úgy is hogy megtartod a kardot...
Bár mondjuk akkor asszem már nem lesz többet quest item, ergo kemény súlya lesz a kardnak. Asszem, van egy olyan trükk hogy a quest során, ha még nem szerezted meg előre umbrát akkor a questben azt választod hogy béke és nem küzdesz meg Umbrával, azzal befejezve a questet és utána szépen visszamész és megölöd mégis.. :DDD ;]

...én ezt a "trükköt" csak azért nem próbáltam még soha ki mert ugye akkor várnod kell Level20-ig hogy megölhesd Umbrát. Én meg általában Level1 nél már türelmetlen vagyok hogy mikor fog már szép lilán csillogni az oldalamon egy fekete kard...:D :DDD

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#556) Ősgyík


Ősgyík
tag

Üdv!

Melyik oltárhoz kell menni hogy enchantolhassunk dolgokat?

(#557) Assassin92


Assassin92
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, méghozzá az hogy nekem Radeon HD2900Pro- VGA-m van, és feltettem az Obliviont, maxra felpatchelve (v1.2.0416)
, majd indításkor jön az üzenet: "Video hardware unrecognized. video quality settings defaulting to Medium Quality." :W
Hát arra én is rájöttem hogy nem ismeri föl a VGA-t mivel túl az új. Ez még nem is volt baj, csakhogy maxra feltoltam a grafikát, és elkezdtem játszani vele.(Minimum grafikánál is ugyanez volt). Hát iszonyatosan szaggatott, töltött megállás nélkül, a vízen tükröződési hibák voltak. Előző videokártyám egy X1800GTO-volt, azon hibáltanul ment, és azt fel is ismerte mint ultra-high. Hát elkezdtem átírni a oblivion.ini-t, de az se segített. Természetesen a DirectX-verzió a legújabb, de az oblivionnak amúgy sem ez a baja. Kipróbáltam sok mindent, de hiába.

Az tény hogy az Oblivion az optimalizációt hírből sem ismeri. De az még dühítőbb hogy nem adnak ki hozzá egy új patchet, mivel egy áprilisi patch az szinte semmire sem jó ma.
Utánaolvastam, és sok ember panaszkodott hogy szintén ilyen hibája van a Nvidia 8800-as és az ATI 2900-as szériánál. Ha valaki tud valami patchet, fixet, vagy modot szívesen fogadám.

(#558) Törzsúr válasza Assassin92 (#557) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Tedd fel a legújabb Catalistet, azt hiszem 7.14, ha azzal sem javul akkor passz...

Üdv

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#559) Assassin92 válasza Törzsúr (#558) üzenetére


Assassin92
csendes tag

Természetesen a legújabb 7.12-es Catalyst van fenn, de az Oblivion a hibás, nem a meghajtó.

(#560) don pardon válasza Ősgyík (#556) üzenetére


don pardon
aktív tag

Hello!

Ahoz hogy enchantolni tudj, be kell lépned a mages guild-be. Az arcane university egyik házikójában lehet. A nevét nemtudom de ha már bennvagy akkor jobbról a 2ik ajtó. Mármint egy íven vannak a "házikók" és jobbról a másodikban lehet, asziszem c betűvel kezdődik a neve.

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#561) SystemRoot válasza Ősgyík (#556) üzenetére


SystemRoot
őstag

ha van fenn official plugin (frostcrag) akkor ott is lehet majd enchantolni ha megveszed a gyertyákat vagy mifenéket hozzá. Ez egyszerűbb mint bekerülni a mages guild-be. Bár az úgyis mindenképpen ajánlott, szal tökmind1.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#562) SystemRoot válasza Assassin92 (#559) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ez tévedés, nem az Oblivion a hibás, hanem a vga driver. Rengeteg zűr van manapság a driverekkel. Az Oblit megcsinálták már régen,és működött rendesen a régebbi/újabb driverekkel/kártyákkal. Az hogy vele nem kompatibilis vagy problémázik egy újabb driver/kártya ami jóval az ő születése után jött ki, azzal nem értem hogy hogy lehet az Obliviont hibáztatni....?!?:U Persze lehet szidni az Obliviont hogy optimalizálatlan de ennek a problémádnak ahoz semmi köze, az nem így nyilvánul meg. Egyébként meg az összes mai játék legalább ennyire optimalizálatlan, sőt igazából még rosszabbbak, szal ezzel támadni az Oblit értelmetlen. De egyébként ez természetes hiszen a játékok készítésekor szoros együttműködés van a vga-gyártókkal(mivel muszály). Namost gondolom érthető hogy azoknak nem az a érdeke hogy ne kelljen megvenni a 8800 Ultrát.... :U

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#563) Ősgyík


Ősgyík
tag

Köszönöm!Már beléptem a mages guildbe csak gondoltam magasabb rangot kell elérnem, hogy oda juthassak.

Ui:Kellemes ünnepeket. :)

(#564) Assassin92 válasza SystemRoot (#562) üzenetére


Assassin92
csendes tag

A probléma hogy az Oblivion túl régi, a videokártya meg túl új. Ez tény. A baj az hogy az Oblivion egyszerűen nem ismeri fel a VGA-t, mivel NINCS rajta a 2007 év eleji VGA- kompatibilitási listáján. Más játékoknál ilyet nem tapasztaltam. Sajnálom, mert az Oblivion a legjobb RPG amivel találkoztam, de így sajna nem tudok játszani vele. (Egyébként volt olyan is hogy 1600X1200-ban 150 FPS-sel ment, majd a követező pillanatban 10 FPS-sel ment tovább, pedig meg se mozdultam... ). Megpróbáltam az X1800GTO oblivion.ini-vel is, de a játéknak mindegy volt. A driver hibátlanul visz minden más játékot, csak az Oblivionnal szarakodik. Kipróbáltam a Morrowindet is, és lássatok csodát HIBÁTLANUL felismerte, és ment is vele a game.
Az újabb játékok sem problémáztak ilyenek miatt, pedig közöttük volt néhány, ami az Oblinál jóval idősebb. De ha valaki tud egy patchet vagy valamit...

(#565) Törzsúr válasza Assassin92 (#564) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Na és nekem amikor HD 3870-em volt kéken világitottak a fák...na?...7.10-el még kép sem volt, 7.11-el meg ez a kékség, de a 3d-mark lefutott normálisan...tuti driver.. ;)

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#566) Assassin92 válasza Törzsúr (#565) üzenetére


Assassin92
csendes tag

Nekem nem csinált ilyen hibát a 2900pro-m. A driver tökéletesen működik.

(#567) SystemRoot válasza Ősgyík (#563) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jah végig kell csinálni minden városban az ajánlóleveles küldiket... nem hosszú, de azért nem is rövid móka.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#568) Törzsúr válasza Assassin92 (#566) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Csak azért irtam le, mert nekem is csak Oblival hülyéskedett! ;)
Te tudod!!! :)

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#569) SystemRoot válasza Assassin92 (#564) üzenetére


SystemRoot
őstag

A Morrowind kompatibilitási listáján sincs rajta. Egyszerűen nem érted hogy az újabb vga-kon és drivereken múlik hogy kompatiblis e??? Még te magad írod hogy a Morrowind hibátlanul megy... Gondolod hogy azt évekkel ezelőtt előre úgy írták meg hogy majd fusson vele a 2900Pro-d? :U
Tudtommal roedie kollegának végül rendesen működött az Obli, HDR-el meg mindennel egy 3870-en, ami újabb mint a te kártyád. Akkor hogy is van ez?
Valami mizéria van nálad amit sztem meg lehet oldani, persze én nem látok eléggé bele eléggé hogy megmondjam látatlanban hogy mi a gond. De hogy nem kéne fealdnod az sztem egyértelmű. Pl érdekes módon itt a PH-n rendszeresen tesztelték a HD2900XT-t Oblivion alatt, minden gond nélkül: íme (gondolom azzal meg tisztában vagy hogy a 2900Pro az 100% ig 2900XT kissé butított órajelekkel)

Üdv: SystemRoot

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#570) SystemRoot válasza Assassin92 (#564) üzenetére


SystemRoot
őstag

Obli amúgy hogy van felpatchelve nálad? Minden hivatalos+nemhivatalos patch fenn van? Driverek közül melyeket próbáltad? Próbálj esetleg régebbieket, vagy moddolt (Omgea stb) drivereket felrakni. Lehet hogy megoldja végül.

Üdv: SystemRoot

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#571) Törzsúr válasza SystemRoot (#569) üzenetére


Törzsúr
senior tag

A 7.10-es gyári driverrel, valóban használhatatlan volt a kártya, de 7.11-el kicsit volt bugos az Obli, néha kékek voltak a fák, ennyi, de ez biztos ,hogy driver... :K

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#572) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

A legujjab ATi driverről már nem tudok én személy szerint nyilatkozni, mert már "rég" nincs ilyen (ATi) kártyám ! :B

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#573) SystemRoot válasza Törzsúr (#572) üzenetére


SystemRoot
őstag

huh, most nézem csak a névjegyedet, hogy lehet hogy már neked olyan karid van?? 9800 Ultra...
vagy az még csak álom?

szerk: jah félrenéztem.:DDD látom még csak az öreg harcos Rivával nyomod. Akkor mi lesz végül 8800 Ultra? vagy vársz még?

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#574) Törzsúr válasza SystemRoot (#573) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Egyenlőre várok még, a logouthoz az álomkonfig van írva :DDD

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#575) hoffman_ válasza SystemRoot (#555) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem is akartam kihagyni DBt csak előbb gondoltam a jófiú leszek :DDD

Amúgy gőzöm nincs mért nem sikerült :( Mindent így csináltam ahogy írtad,de nem történtek meg a változások.

Az Umbrás kérdés már nem aktuális. Megcsináltam :DDD Egyik szemem sír,a másik nevet: Megvan a kard....és 43 a súlya :( :DDD :( Bár így is jó. Nemtom mit parázom,alapból 600körül bírok el+még egy két fedör cucc és varázslat szal jó ez ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#576) katt777


katt777
félisten

Sziasztok!

Nemrég játszom az Oblivionnal, már keményen 2. szintű a karakterem. VGA-hoz annyit szólnék hozzá, hogy 1950XT-n full grafikával HDR-rel tolom 1680x1050-ben úgy, hogy feltettem a FileFronton található minden értelmes mod-ot, beleértve a grafikai enhancement pack-eket, vadonszaporító, és egyéb finomságokat. Csak a finom árnyékokat kapcsoltam ki, mert finoman szürkeárnyalatos-kockamintás lesz az árnyék a karakterek arcán. Szóval tényleg nem a game optimalizálatlan, és amennyi hibát olvasok az új VGA-król, erősen gondolkodóba estem, érdemes-e beruházni egy 3870-be, vagy vegyek +1 1950XT-t, mert CF-ben még gyorsabb is, mint az új ATI csúcsmodell (csak hát no DX10).

Igyexem minden fellelhető küldetést megcsinálni minden városban (mágus és harcos céhbe is beléptem), így elég soká jutottam el a fősodorban Cheydinhal-ig. Itt van egy küldetés a gonoszkodó őrkapitány ügyében. Követnem kell egy bizonyos Aldos Othran-t a lezárt házáig, hogy bizonyítékokat adjon nekem a visszaélésekről, de lecövekel a háza előtt, és úgy marad. Vártam napokat, semmi. Odamentem hozzá, erre elküldött, hogy ne álljak az útjába, csak kövessem. Betörtem a házba, leharcoltam az őrt, de bent sem találtam bizonyítékot, aztán meg lecsuktak, de azzal sem mentem semmire. Ez most bug, vagy meg lehet oldani valahogy? Sajna Chorroli az utolsó fix mentésem (elfelejtettem menteni Cheydinhalban, a gyorsmentés meg ugye mindig felülírja az előzőt), szóval nem szívesen járnám végig az összes cheydinhali mókát mégegszer, csak hogy aztán megint leálljon az egész.
Valaki please segítsen!

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#577) Törzsúr válasza katt777 (#576) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Eléggé bug szaga van, azt kéne csinálnia az embernek ha jól emléxem ,hogy odamegy az őrhöz és elkezdenek vitázni, hogy meglopták, meg hogy adja vissza, nem megyek el...stb stb..és az őr lecsapja azt a bizonyos embert..utána már nem rémlik, de mindjárt jön systemroot :)

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#578) katt777 válasza Törzsúr (#577) üzenetére


katt777
félisten

Hát, kösz. Nem derültem jobb kedvre. Most félnapi melót csinálhatok újra, hátha nem lesz bug-os. Ha meg mégis, akkor szívás. Amikor kezdek belejönni, és már élvezni a játékot, valamivel mindig megszívat- Pedig a régi ASUS karimhoz kapott Morrowind baromságai (pl.0 sebzés nekem, 1000 az ellenségnek) után kifejezetten jónak tűnt. Lehet, nekiállok még egyszer. Vagy megnézem, nincs-e valami cheat hozzá, hogy befejezettnek tekintse a küldetést, mert nem szeretem a cheatelést, de azt még kevésbé, amikor egy játék szívat.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#579) katt777 válasza Törzsúr (#577) üzenetére


katt777
félisten

Dettó. Levettem a küldetéseket, még az official-eket is, erre nincs ott a ház előtt az őr, Othran továbbmegy, én meg befagyok a ház elé, hogy mozdulni sem tudok. :Y :W Most indítsak egy új játékot? :W És ha megint kiakad, mire napok/hetek alatt ideérek? :F :Y Mert ha modok nélkül is kiakad, akkor nyilván nem azok okozták a gebaszt. Egyébként a grafikai modok nélkül nagyon gyérnek tűnik az agyondicsért grafikája, bár persze a jót könnyű megszokni. De ezzel még mindig tudnék élni, ha legalább működne!
Vista okozhatja a gondot?

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#580) Törzsúr válasza katt777 (#578) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Morrowind-el nekem is ugyanaz a bajom, nem tudok sebezni az ellenen :DDD

Viszont én már többször is végigtoltam az Oblit és még soha nemvolt bugos...Legalább 5-6 alkalomman az összes létező küldetést megcsináltam.. :U

Nemtudom!
Systemroot!-Gyere!!! :)

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#581) don pardon válasza Törzsúr (#580) üzenetére


don pardon
aktív tag

Nekem morrowinddel semmi problémám nem volt, sőt az jobban tetszett nekem mint az obli. Lehet azért mert akkor még új volt nekem az rpg.
Ellenben az obli kb 1 hétig teljesen bugos volt, sok szenvedés és keresgélés által találtam rá megoldást. De mostmár remekül fut :C

katt777: Ezt a küldit pont megcsináltam énis, ott az van hogy megveri (öli) a csávót ahogy roedie mondta, aztán ha jól emlékszem el kell menni az őrmesterhez (vagy a nőhöz) hogy mi történt és ott aztán válaszhatsz hogy melyik ötletét viszed véghez, Legális út a guardos, illegális az öreg nőci megoldása bár az gondolom szórakoztatóbb is. De biztos van rá vmi console command hogy kapjál journal bejegyzést. Ne add fel, google a barátod :)

[ Szerkesztve ]

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#582) don pardon válasza katt777 (#579) üzenetére


don pardon
aktív tag

Itt a leírása a questnek, hogy kell megcsinálni stb [link]
Ajánlanám a bug szekciót.

Ha csak meg akarod ölni a fickót akkor itt a console command: prid 000034DE aztán meg kill

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#583) SystemRoot válasza katt777 (#579) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jövök:)

Szóval:
a quicksaveel az egyel elötti quicksave nem veszik el ha rámentesz, mert van egy biztosági mechanizmus a gameben (pont ilyenek kivédésére) hogy amikor felülírod a quicksave-et akkor az egyel elöttit még elmenti egy "quicksave.bak" -fileba, ezt kell visszamásolnod a "quicksave.ess" helyére ha egyel korábbi mentést akarsz. Bár gondolom ezzel a tanáccsal már sajna elkéstem szal sorry.
A questnek a következőképpen kéne történnie. Hallod a híreket hogy korrupció-> beszélsz a darkelf csajjal, elmész a csövessé-lett muksóhoz. Az odamegy az őrhöz, beszól neki, rátámad az meg levágja. Namost: ekkor nem kell bemenni a házba! Hanem beszélni kell megint a darkelf csajjal. Ő majd aztmondja hogy hozd el Ulrich-et hozzá. De előtte még beszélj Garrus-al aki egy másik megoldást kínál. Azt válaszd sztem. Akkor be kell törni Ulrich szobájába és onnan elhozni egy levelet ami bizonyíték. Elég könnyű dolog ez. Innen már kb kész a quest. Leadod a bizonyítékot majd vársz egy kicsit az egyik kocsmában és megkapod a rewardot.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#584) Törzsúr válasza SystemRoot (#583) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Ahogy a mester mondja! :K

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#585) SystemRoot válasza Törzsúr (#580) üzenetére


SystemRoot
őstag

hmm...
Morrowindben kicsit másképp van a sebézés. ha jóltom akkor a következőképpen:
számít hogy mennyire húzod hátra a kardot. Ergo ha csak folyamatosan kattintgatsz akkor mindig a minimumot sebzed ami meg is van adva( x-y -ig sebzés) hátra kell húzni teljesen a kardot hogy max legyen a sebzés.
Aztán még számít az Agility-d is hogy eltalálod e. Meg a fatigue is. Szal komplex a dolog :DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#586) Törzsúr válasza SystemRoot (#585) üzenetére


Törzsúr
senior tag

El kéne kezdeni azzal is játszani...majd egyszer ha sok időm lessz vele szórakozni... :B

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#587) SystemRoot válasza Törzsúr (#586) üzenetére


SystemRoot
őstag

hát jó game az nagyon. Bár az előfordulhat hogy obli után már kényelmetlennek találod majd. Lehet h csak úgy lehet élvezni igazán ha elősször Morrowind és aztá Obli és fordítva nem.... dehát ne legyen igazam:)
Ha belekezdesz akkor pakolj fel hozzá sok moddot(lista: morrowind essential enhancements)
mert nagyon sokat számítanak.

Üdv: SystemRoot

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#588) Törzsúr válasza SystemRoot (#587) üzenetére


Törzsúr
senior tag

De lehet ,hogy kihagyom, már sokszor elkezdtem, de valóban kényelmetlen volt.Viszont még mai szemmel is komolyan néz ki.Majd meglátjuk milyen lesz az ES V!! :C

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#589) Assassin92


Assassin92
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudtok valamit a TES 5-ről?
Valami MMO készül tudtommal, ami szintén a TES világával lesz kapcsolatos.

Üdv: Assassin92

(#590) katt777 válasza SystemRoot (#583) üzenetére


katt777
félisten

Kösz mindenkinek.
Gyorsmentés sokat nem segít, mert minden kis akció után gyorsmentettem. :W
Letöröltem az egész szarzsákot, feltettem XP alá, új karaktert indítottam, egyből odamentem, hogy ne legyen gáz, és ugyanaz a hiba. Ez most a patch miatt lehet? Már kissé ideg vagyok, hogy órákat elbaszakodtam potyába. Szerencsére értem a küldetést, meg mindent, a gáz ott van,hogy a manus cseszik rá beszólni az őrnek, csak áll ott, mint a fasz. :W :O
Lehet, megpróbálom még kiegészítők és patch nélkül, de aztán tuti kuka az egész game úgy, ahogy van. Akad már ott pár ezernyi kidobott pénz. Semmi garancia rá, hogy ha ezt most sikerül valahogy megoldanom, nem fog ugyanúgy elakadni az egész 3 heti játék után. Egy ismerősömnek pl. a Shivering Isles-ban tűnnek el az elkészített varázslatai, meg ilyesmi, de lehet, addig már nem jutok el.
Megnéztem a bug szekciót, ott a hiba, de azért szén ciki, hogy így kell (majd meglátom, lehet-e) megoldani egy feladatot a játékban! A másikfajta hibára meg nincs is megoldás. Remek.
Morroeindről annyit, hogy kipróbáltam a sebzés dolgot god módban. Negyed óráig püföltem az ellenfelemet minden elkézelhető módszerrel, mégsem sebződött! :Y Hát, nem egy KotOR, az hétszentség, ahol még a nehéz ellent is le lehetett nyomni, ha ügyes voltál.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#591) katt777 válasza don pardon (#582) üzenetére


katt777
félisten

Bocsesz, hogy ilyen régimódi vagyok, de magam akarok végjátszani egy játékot, nem mindenféle segédlettel, ahogy elvész az élvezet. Igaz, itt már elveszett. Azért kösz, a bug szekciót különösen.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#592) katt777


katt777
félisten

prid 000034DE-re invalid object reference hibaüzenetet kaptam. Ennyit erről. Holnapig még kínlódok kicsit, aztán tényleg megy a szemétbe az egész.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#593) katt777


katt777
félisten

Elkezdtem sakkozni. Végső patch még nincs fönt, csak az official mod-ok mind. Működik! Majd jelzem, hogy a 100 modból melyik akasztja ki a programot. Továbbra is hálás vagyok a segítségekért. :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#594) katt777


katt777
félisten

Open Cities mod volt a hunyó, amely nyithatóvá teszi a városok kapuit. Még jó, hogy a kisebbekkel kezdtem. Enélkül megy a játék rendesen (csak nem tudok belovagolni a városokba). Talán másnak is ez okozta a gondot. Remélem, a többi már rendben lesz.
BUÉK mindenkniek!

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#595) Ősgyík


Ősgyík
tag

Black soulgem-et lehet használni enchantolásnál?Mert greaterrel is "csak" 84 es sebzést tudok elérni. :D

(#596) SystemRoot válasza Ősgyík (#595) üzenetére


SystemRoot
őstag

jah lehet, de ugyanakkora kapacitása van mint a Grand soul gem-nek. (1600) szal nem érdemes azzal vacakolni sztem.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#597) SystemRoot válasza Assassin92 (#589) üzenetére


SystemRoot
őstag

én is hallottam valamit. Állítólag valami olyasmi lesz a neve hogy: TES V Shadow Realm.
De lehet ez csak kamuhír.
Mindenesetre most ott van a Fallout 3 a bethesdának, sztem sokára lesz még új elder scrolls(2009), de hogy lesz az biztos. Két olyan siker után mint Morrowind és Obli, súlyosan alzheimer kórosnak kell lenniük hogy ne csináljanak újat.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#598) SystemRoot válasza katt777 (#590) üzenetére


SystemRoot
őstag

hát részvét hogy ilyen bugok jönnek elő nálad. Ha ez megnyugtat nálam minden frankón bugmentesen megy:D
Egyébként ajánlom a Oblivion Mod Manager-t ezzel jól tudod majd rendezgetni/törölni
állítgatni a modokat. Ez asszem tud olyat is hogy a conflict-okat modok között észreveszi. És load sorrend állítással akár ki is lehet vele javítani a dolgot.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#599) katt777 válasza SystemRoot (#598) üzenetére


katt777
félisten

Már megoldottam. :) :R Manager-re rákerestem, megvan, gondolom a patch is kell. Az OOO meg Francsescos modokat letöröltem (azok úgyis félre voltak téve későbbi installálás céljából), mert túl sok mindent kell állítgatni, meg olyan dolgokat állítanak el, amelyeket én nem szeretnék. ( A Quarl texture pack-et meg nem találtam filefronton, úgyhogy maradnak a kisebb grafikai javítások, így is szép a játék.) Elvagyok a többivel (küldetések, világ-feljavítások, stb). Viszont, ha ajánlotok valami érdemleges és használható modot, azt megköszönöm (olvasgattam vissza is, de lusta vagyok kimazsolázni Xk hozzászólást, sorry :R ).

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#600) don pardon válasza SystemRoot (#598) üzenetére


don pardon
aktív tag

Afelől érdeklődnék, hogy egyszer említettél egy olyat, hogy anvili háznál főzőcskézésből visszajön az ára elég gyorsan. Mire gondoltál ott? vmi nagy növényes kert van a közelben?

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.