Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) SystemRoot válasza Törzsúr (#350) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nah, a gyűrűt illetően: bemész a várba, ott a countess segédje kérni fogja hogy beszélj a helytartóval. Ő adja a questet: Lifting the value.
Ezt kell csinálni. Fenn északon meg kell találni a Pale pass-ba a bejáratot (általam tesztelve, hogy amíg nem veszed fel a questet addig egy nagy hókupac elfedi azt a bejáratot ) Ehez asszem egy mapot is ad majd, szal nem akkora ördöngőség megtalálni. Ahogy szépen csinálod a questet mielött bemennél a romokhoz a fortba,(már átmentél a tunelen, és kint vagy a ogreknál), ott majd a végén követve az utat jobbra egy befgyott tóban lesz egy hordó. Abban az első kulcs. Utána visszafelé van a második (immáron láda) valahol az útmentén valami kőfalromokban. A második a a Fortnak valamelyik tornyában van. A harmadik pedig asszem a kezdőhelytől balra, egy bokor mögött. Nem egyszerű őket megtalálni, de nem lehetetlen.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#352) SystemRoot


SystemRoot
őstag

A helyszínek az Umbacanos questhez pedig a következők (UESPWiki-ből):

Culotte — A small Ayleid ruin between the Imperial City and Bravil containing undead (quest-related). (map). :

Find the words “The Yellow Road” on your map. It’s the road running from The Red Ring Road (around the Imperial City) to the eastern side of Leyawiin. Now, see the letter “T” in words “The Yellow Road”? That’s where this ruin is located.

Fanacas — A small Ayleid ruin north of Cheydinhal containing vampires (quest-related). (map). :

Just north of the “Ch” in “Cheydinhal” on your map. Mostly vampires inhabit this ruin, invest in a cure disease potion if you wish to prevent becoming a vampire yourself.

Mackamentain — A medium Ayleid ruin between Bravil and Cheydinhal containing necromancers (quest-related). (map). :

There is a small lake located just to the left of the word “Basin” in “The Nibenay Basin”. On the northwestern shore of this lake is your ruin.

Moranda — A medium Ayleid ruin between Chorrol and Bruma containing monsters (quest-related). (map). :

Just south of "The" in "The Orange Road".

Ninendava — A small Ayleid ruin north of Chorrol containing vampires (quest-related). (map). :

If you’ve visited Sancre Tor in the Main Quest, just fast travel there and head east. If you haven’t, head directly northwest from Moranda and it is about half-way to Hermaeus Mora's Shrine.

Vilverin — A large Ayleid ruin northeast of the Imperial City containing bandits and undead (quest-related). (map). :

Remember that ruin on the island across the water when you exited the Imperial Prison sewers? This is that ruin.

Welke — A medium Ayleid ruin east of Bravil containing undead (quest-related). (map). :

There should be a smaller river southwest of the words “Panther River” on your map, follow that body of water up to the actual Panther River and where they meet is Welke.

Wendelbek — A large Ayleid ruin east of Bravil containing necromancers (quest-related). (map). :

If you look at your map, right above the “P” in “Panther River” and right above the “Ri” of the same words are two smaller river systems. You’re interested in the one above the “P”. About halfway between the end of that system and where it meets the main river is Wendelbek.

Wendir — A medium Ayleid ruin between Chorrol and Skingrad containing undead (quest-related). (map). :

Find “The Black Road” just south of Chorrol. South from the “c” in “Black” is Wendir.

Wenyandawik — A medium Ayleid ruin northwest of Bravil containing undead (quest-related). (map). :

South of the “R” in the “Road” portion of “The Green Road” which is northwest of Bravil.

ezekben mind találni szobrot. Ha van szobrod, akkor azt eladhatod egy árusnak is akár, nem bukod el a questet, sőt elkezded vele, mert megkeresnek utána hogy hivat umbacano. De persze hülyeség eladni árusnak mert kevesebbet ad érte. Umbacanohoz érdemese rögtön vinni, ő full (késöbb dupla) pénzt ad érte

Üdv: SystemRoot

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#353) SystemRoot válasza Törzsúr (#350) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hmm... jól válaszoltál mindenre Lachance-nak? Be kéne hogy engedjen...
Amúgy a szöveg nagyon arc, most is tisztán emlékszem rá:
What is the color of Night? - Sanguine, my brother. :DD :))

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#354) Törzsúr válasza SystemRoot (#353) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Az már sikerült. :)

Megtaláltam a hordót, benne egy levéllel és egy rusty kulccsal, megtaláltam visszafele a ládát, nem nyitotta, mentem tovább, elmentem a kezdőtől balra, megtaláltam a harmadik ládát, azt sem nyititta, muszály quest közben lenni? :U Mit rontottam el?

Ja torony?Milyen torony? :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#355) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Jójó, megvan.. :)

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#356) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Na tegnap már egyszer eladtam a gyűrűt amit ,de csak 800Goldot adnak érte, van ahol többért is el lehet tolni? :U

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#357) don pardon


don pardon
aktív tag

Jó estét minden kedves obli rajongónak :D!

Nemrég tettem fel a gépre a játékot jó pár okos moddal. Olyan kérdésem lenne, hogy az OOO modban merre és hogyan lehet állatokkal barátkozni? :B Tetszene egy farkas az oldalamon.
Hogy lehet egy kereskedőbe pénzt fektetni? És merre találok sok pénzeset?

Köszi a válaszokat

Én is csak azt tudom mondani hogy alchemy az nagyon ott van :D

[ Szerkesztve ]

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#358) Kareszovics válasza don pardon (#357) üzenetére


Kareszovics
addikt

Modokat nem ismerem abban nem tudok segíteni.

Ellenben kereskedőbe úgy tudsz pénzt fektetni, ha elég magas a Mercantile-od.

Ismert kereskedők listja Itt tudod kiválasztani a számdora kedvező eladót.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#359) SystemRoot válasza Törzsúr (#356) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát ha fenn van a Frostcrag spire offical mod, akkor a csajszi akitől a berendezését veszed asszem 2000gold-al bír. És a mercantile skille is nagyon alacsony, ergo ő a legjobb "official" dealer.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#360) SystemRoot válasza don pardon (#357) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nagyon jó mod az a Obscuro'sOblivionOverhaul mod. Asszem manapság az egyik legnépszerűbb komplex mod. De én azt csak nagyon kevés ideig használtam mert főleg a Francesco's mod-al játszottam. Szal nemtom (még) hogy hogyan lehet állatokkal barátkozni benne, de az tuti hogy a readme-jében le van nagyon alaposan írva.
Kereskedőbe elméletileg csak akkor tudsz investelni ha expert(75) ös vagy mercantile-ból. De ezt ki lehet játszani, legalábbis én kitudtam, de asszem hogy valamelyik patch után már nem lehet, mert nekem sem megy újabban. A trükk az volt hogy szépen fortify skill mercantile-t nyomsz magadra és kész:)

Üdv: SystemRoot

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#361) SystemRoot válasza don pardon (#357) üzenetére


SystemRoot
őstag

Azt olvasom hogy valami quest-et kell megcsinálni hogy elnyerd a vadállatok kegyét.
Amúgy, huh eléggé kemény ez a OOO mod. Azthiszem ez majdhogynem MustHave kategória. :K
Legközelebb ezzel fogom én is tolni :DD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#362) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

A vámpírból visszaváltozós, küldetést csinálom és az istenért nem találok 5 üres grand soul gem-et a witch-nek, szerinetetek ,hol a legnagyobb mennyiségben fellelhető?Átnéztem már néhány bányát, de mindenhol csak lessae, meg petty soul gem van... :(((

[ Szerkesztve ]

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#363) SystemRoot válasza Törzsúr (#362) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nem akarsz vámpír lenni? ejnye... :DDD Használsz vámpír moddot? Sztem jó moddokkal a vámpír élet a legnagyobb buli.
Egyébként szint függő hogy loot-ként találsz e Grand-Soulgemet.
Egy tippem: asszem az Arcane University-ben van valahol kiállítva 3db Grand Soulgem.(talán főtorony) Azokat lopd el.
PLsuz próbáj venni a market districten, néha árulnak.

Üdv: SystemRoot

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#364) don pardon válasza Törzsúr (#362) üzenetére


don pardon
aktív tag

Én voltam pár napig vámpír, de elég idegesítő volt hogy sebződtem a napon. Leginkább vándorolok a romokban erdőkben ott meg nincs alvó ember, és szívás volt ezért mindig visszamenni vmelyik céh-be.

Amúgy nemtudtok egy jó varázslós modot ami nem ütközik az ooo-val?

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#365) SystemRoot válasza don pardon (#364) üzenetére


SystemRoot
őstag

Mod-os vámpírságal érdemes játszani. Az alap ami a game-ben van az szerintem sem a legjobb. Mod-al pl lesz vámpírként olyan hogy embereket rá tudzs venni hogy elmenjenek rögtön aludni. Meg arra is hogy megcsapolhasd őket:) és akkor kis üvegekben gyűlythetsz vért. Amit magaddal vihet mindenhova uzsonnaként.:D
Jah meg még olyan is van hogy harc közben meg tudod harapni egy spellel az ellenfelet, ergo úgy is tudsz vért inni.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#366) SystemRoot válasza don pardon (#364) üzenetére


SystemRoot
őstag

Mit értesz az alatt hogy varázslós mod?
Ha azt hogy arc varázslatokat akarsz akkor ajánlom az oblivion spell compendium -ot.
Nézd meg youtube-on. Nagyon arc. Lehet mondjuk kicsit unbalance.

Üdv:SystemRoot

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#367) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Lopott Soul Gem-et is elfogad a Witch? :U

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#368) SystemRoot válasza Törzsúr (#367) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hmm... nemtom. lehet hogy nem. De akkor mosd tisztára egy fence-nél.

Üdv: SystemRoot

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#369) don pardon válasza SystemRoot (#368) üzenetére


don pardon
aktív tag

köszi a tippet a spell compendiummal. Szterintem se annyira kiegyensúlyozott mod. A nagy keresésben találtam jobbat, multitude of magecraft a neve. Sajnos csak hétfőn tudom kipróáblni, de a leírásban elég baba varázslatok vannak.

Banyáról nemtok nyilatkozni, mert amikor megmondta mit kér eldobtam az agyam és inkább csaltam egy kicsit a consoll-lal, pedig nem szeretek. De úgy gondoltam hogy grand soul gem is játékos szinthez van kötve, mármint hogy milyen gyakran fordul elő. És level 10nél elég valószínűtlennek tűnt hogy találok 5öt.

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#370) SystemRoot válasza don pardon (#369) üzenetére


SystemRoot
őstag

Meglesem majd amit mondasz, mert engem is érdekelnek mostanában eféle modok.

Jah hát a banya az nem gyenge listát kér...:DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#371) don pardon válasza SystemRoot (#370) üzenetére


don pardon
aktív tag

Azért keresek varázslós modokat, mert egy breton atronach karakterem van, és így nekem elég fontos hogy a varázslás helyettesítse a harcot. Ha hasonló cipőben jársz ajánlom még az Intelligence Overhaul-tot meg a Supreme Magicka-t, ezek is elég jók. a Multitude-ot azért fogom berakni, mert teli van hasznos és szórakoztató varászlattal :))

[ Szerkesztve ]

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#372) Törzsúr válasza don pardon (#371) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Viszont nagyon megéri megcsinálni a küldetést mert nagyon jó, legalábbis nekem tetszett, ha megcsinálod, óvatosan a végén, nehogy előbb megidd te a cure-t mint a count felesége mert kezdheted előröl, én majdnem idegbajt kaptam...elösször a feleség iszik.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#373) SystemRoot válasza don pardon (#371) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát Olbiban sajanos alapból sztem eléggé unbalance varázslónak lenni, és spell system is sztem gyér. Én ezért keresek modokat hozzá. Köszi a tippeket majd meglesem.
Jah btw: Atronachnak lenni kemény dió. Én is sokáig voltam az, de utána akkora felüdülés volt átmenni Apprentice-re hogy hihetetlen... :DDD sztem nagyon körülményes a no-mana reg. Mondjuk consoleal egyszer rájöttem hogy hogyan lehet Atronch-al megcsinálni hogy mégis legyen mana reged...:D ...nem volt egyszerű...
persze ez cheat a legjavából... :DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#374) don pardon válasza SystemRoot (#373) üzenetére


don pardon
aktív tag

Én azért mertem ezt választani mert már Morrowindben is ilyen voltam, és ott sokkal nagyobb szívás volt, mondjuk néha itt is nehéz, de ha summon-ölök egy Wrath-t asszem ez a neve, akkor ő jószerivel csak varázsol ha megtámadom és ezeket én vígan elnyelem manáért. Szóval nempara. Másrészt meg nem akaratam semmiféle mágiára gyenge lenni.

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#375) SystemRoot válasza don pardon (#374) üzenetére


SystemRoot
őstag

Wraith :)

Amúgy télleg jó dolog az a Atronach, meg lehet oldani a manás dologot is, pl alchjemyvel. Meg ugye a lucky lady statue is infinite manát ad. Csak az a baj hogy sztem az 50% absorb nem éri meg annyira már magas szinten, mert Bretonként fölveszel majd egy mundane ringet és akkor 100%resisted van, akkor meg minek az absorb? és 100%resistel már nem számít az Apprentice gyengesége sem....

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#376) don pardon válasza SystemRoot (#375) üzenetére


don pardon
aktív tag

Kössz a pontosítást.

Vagy felveszek egy 100%os absorb magickát és akkor happy vagyok. Mivel atronach vagyok több lesz a manám mint bárki másnak. Lehet magas szinten már nemszámít a fire weakness, de alacsony szinten elég szívás mert majdnem minden varázsló fire magick-et használ.

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#377) SystemRoot válasza don pardon (#376) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jah, a weakness az elején télleg eléggé ciki tud lenni.
Én csak azt utáltam Atronach ként hogy mindig sajnáltam a mannát self-buff spellekre elkölteni... Amikor meg elnyomtam light-ra speed-re meg detect-re, akkor meg mikor harcba kerültem sosem volt elég a manna....:DDD olyankor meg a jópénzt érő mana potikat kellett iszogatnom...

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#378) Tüzi

Gondoltam hátha érdekel valakit, idebiggyesztem ezt a linket.

Ha sértő, akkor tessék törölni :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#379) SystemRoot válasza Tüzi (#378) üzenetére


SystemRoot
őstag

ez amúgy tudtommal eredetileg is meg van csinálva az obliban csak le van tiltva.
bár ez már vlszeg átdolgozott verzió.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#380) Tüzi válasza SystemRoot (#379) üzenetére

Át van igen, csak gondoltam hátha érdekel valakit. :R

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#381) Törzsúr válasza Tüzi (#378) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Így rohangálni, market districtben... :DDD vajon igy is köszönnek? (HAIL) :D

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#382) Tüzi válasza Törzsúr (#381) üzenetére

Próbáld ki :)
Én ki fogom, sikerült felfejleszteni kicsit a gépem, így már tudok normálisan játszani talán.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#383) Interceptor


Interceptor
addikt

Eláruljátok honnan lehet letölteni az aktuális legjobb magyarítást?a múltkori amit leszedtem még valahol nagyon az elején járt.thx!

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#384) SystemRoot válasza Interceptor (#383) üzenetére


SystemRoot
őstag

egyáltalán be van fejezve a magyarosítás project? :U
nézd meg az oblihq-t biztos kommentelték.

Üdv: SystemRoot

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#385) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Umbacano-t meglehet valahogy menteni, mert valamelyik küldetésénél, beleül egy trónba és elpusztul, nem izgatna annyira a dolog, csak nem tudom kinek eladni a statue-kat amiket utána szereztem... :U

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#386) SystemRoot válasza Törzsúr (#385) üzenetére


SystemRoot
őstag

nemértelek:)
Umbacanonak meg kell halnia a végén mert gonosz lesz. Az lesz a vége a questnek

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#387) SystemRoot válasza Törzsúr (#385) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jah,
egy tipp: bár aztmondják hogy ne az eredeti koronát add neki oda, és akkor meghal rögtön, de én aztmondom hogy add neki oda azt amelyiket ő kéri. Ekkor nem hal meg, hanem átalakul és megtámad. Ugyanis ekkor nem semmisül meg a másik korona. (el kell lopni az eredetit!). És így kettő hibátlan koronád lesz a skingrádi házad kiállítópolcán:D:DD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#388) SystemRoot válasza Törzsúr (#385) üzenetére


SystemRoot
őstag

Az egyetlen értelme az lehet hogy átverd Umbacano-t a másik koronával hogy akkor az javíthatatlan lesz. Vagyis végtelen sokáig lehet javítani -> tökéletes Armorer skill fejlesztés.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#389) Törzsúr válasza SystemRoot (#388) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Ja elvittem az eredetit neki átalakult kinyirtam, de nemtudom használni a koronát mert quest item.. :DDD

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#390) Törzsúr válasza SystemRoot (#387) üzenetére


Törzsúr
senior tag

2 féle képpen is megcsináltam a küldit.. :)

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#391) SystemRoot válasza Törzsúr (#389) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hmm, pedig én asszem tudtam használni. De lehet rosszul emléxek. Jah, talán úgy van hogy csak az egyiket tudod használni. Nemtom meiket most hirtelen.
Mondjuk én csak beraktam őket egy varala stone-okkal megpakolt üveges kiálítópolcba a skingradi házban.:) nagyon jól nézett ki :))

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#392) Törzsúr válasza SystemRoot (#391) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Még mindig nem értem ,hogy a quest item-et hogy rakod be szekrénybe...a másikat ami egy fake korona, azt én is tudtam használni asszem...az igauit nem..az a quest.. :)

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#393) SystemRoot válasza Törzsúr (#392) üzenetére


SystemRoot
őstag

a másik sem fake korona, csak más királytól származik.
Én be tudtam rakni szekrénybe, nálam sztem már nem volt quest item, de felvenni én sem tudtam...

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#394) SystemRoot válasza Törzsúr (#392) üzenetére


SystemRoot
őstag

amúgy van valami konzol-os kód amivel quest item-eket meg lehet csinálni non-quest item-re.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#395) Törzsúr válasza SystemRoot (#393) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Na mind1, most elvittem neki mind a 10 statu-et, és holnapra megálmodom, melyik koronát viszem el neki... :DDD

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#396) SystemRoot válasza Törzsúr (#395) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jólvan:) Amúgy hanyas szinten vagy most?

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#397) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Áh, végre jön a 8800GTS-em... :))
ígymostmár én is fincsi beállításokban tudok majd játszani.

Neked az ATI-3870-en mien beállításokat visz stabilan magas fps-el? (mondjuk min40)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#398) Törzsúr válasza SystemRoot (#397) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Ha a HDR-t kikapcsolom, élsimítás nélkül 1280x1024-ben szakít...HDR-el van ,hogy egy kicsit beszaggat, ugyanez élsimitással..ezek nagyon zabálna, de megjegyzem, GTX-el is beszaggatott.. :U

Persze minden más beállitás MAX.. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#399) Törzsúr válasza SystemRoot (#396) üzenetére


Törzsúr
senior tag

3 :) :D

[ Szerkesztve ]

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#400) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Berendeztem nem Skingradi, hanem Chorroli kunyhómat, Umbananonak elvittem az eredeti koronát, átváltozott, elvettem töle, és tudom mozgatni ,csak azt irja rá ha fel akarom venni hogy cannot eqip this item vagymi..szépen berendeztem kis kunyhómat, kaptam egyik quest során egy festményt a királynö szolgájától mert nem mártottam be hogy ö lopta el a festményét a királynönek és a szolgától kapott fesztmény diszeleg az elöszobába :) röviden itt tartok level6 :D

[ Szerkesztve ]

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.