Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu



Utoljára frissítve: 2016. 08. 20.
Egér vásárlásához: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) need


need
addikt

Üdv...

Nem volt kb. használva a sz.gépem úgy egy hétig ma kapcsoltam be és az egerem nagyon furcsa..!
Logitech Lx 8 egérről van szó..!

Működik egy ideig rendesen majd utána elveszíti a fonalat egyszerűen belassul majd olyan mint ha a gombok felcserélődnének egy pillanata..
amit nagy hirtelen tettem a következő..

Kicseréltem az elemet
Frissítettem a szoftverét
reseteltem..

ennyi jutott eszembe...

kezd az egér meghalni ezek a a jelei????

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#502) Parson


Parson
addikt

Sziasztok, nem tudja vki, hol lehet 3 gombos egeret kapni? (Félreértések elkerülése végett 3 sima gombos egér, görgő nélkül.) Sehol nem találok ilyet, pedig fontos lenne...

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#503) zoleevolley


zoleevolley
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap gondolt egyet a notebookom (msi gx720) és megmakacsolta magát egérügyben.A kurzor mozog,de időnként nem reagál a kattintásra, illetve hiába viszem az egeret bizonyos pontok fölé, nem .aktiválodik' (pl. start menüre viszem az egeret akkor felvillan).Néztem mindhárom usb portal, több usb-s egérrel és úgy is, hogy az egeret kihúztam és touch paddel próbálkoztam, A helyzet változatlan, Újratettem az op rendszert (win7 64bit). Sajnos nem hozott semmi változást. Találkoztatok már hasonló próblémával?

(#504) jeni válasza zoleevolley (#503) üzenetére


jeni
félisten

Szia
Drive csere?

(#505) zoleevolley válasza jeni (#504) üzenetére


zoleevolley
csendes tag

Hali. Az alaplapi chipset drivert frissitettem,az egérhez nem találtam , de mivel más egérrel is produkálja a hibát nem hiszem hogy az a gond. Esetleg más drivert is frissiteni kéne?

(#506) jeni válasza zoleevolley (#505) üzenetére


jeni
félisten

(#507) ibiza87


ibiza87
csendes tag

hello!

ismerősöm gépét csináltam, s átdugtam az ő gépére az egerem. miután visszadugtam az enyémbe nem működik. amikor az Xp felismeri akkor vagy 5 másodpercig mozog a kurzor, de ahogy az USB hid-at felrakta már nem működik. megprobáltam kicserélni az egeret, de ugyanez a probléma. tudna valaki segíteni? most a billetyűzettel szarakodok.
előre is kösz

(#508) GabiBlue


GabiBlue
csendes tag

Sziasztok!
A Logitech RX 250-es egeremhez letöltöttem a SetPointot, beállítottam a görgő balra ill. jobbra döntögetéséhez funkciókat. Működnek is. Csak az a probléma, hogy mióta beállítottam azóta a játékoknál nem tudom használni a görgő benyomását: A Crysis-ban ugye ha benyomom a görgőt, akkor a Nanoruha kezelőfelülteének kéne bejönni, de nem történik semmi, így kénytelen voltam átállítani másik gombra. Egy másik játékban (OMSI) pedig, a görgőt benyomva lehetne forogni, ez sem működik, ráadásul itt nem is lehet másra átállítani. Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy döntsem el, hogy használom a plusz két gombot, és a játékoknál nem működik a görgő benyomása, vagy nem használom a plusz két gombot és a játékok működnek?

(#509) TheProb


TheProb
veterán

Hali!

Olyan gondom volna, hogy van nekem már évek óta egy Logitech G9 egerem, nagyon szeretem, viszont 1 ideje az asztali gépemen "életre kel a kurzor", ami annyit tesz, hogy magától elkezd mászkálni vagy rettentő mód beladdul a mozgása és akkor is össze vissza mozog, nem követi az egér fizikai mozgását. Eddig még sose csinált ilyet, most felraktam nemrégiben a logitech driver-jét és programját majd rá nemsokkal (1-2hét) kezdte ezeket a tüneteket produkálni. Nem hiszem hogy 1-2 hét után ez lenne a gond, de ki tudja. Letöröltem semmi változás. Egér hiba valszeg kilőve, mert laptopon nem csinálta ezt. Szal sztem vmi driver habalyodás lehet sztem az asztalin, csak nemtom márt mit csináljak. Letakarítottam teljesen a logitech dolgokat, töröltem eszköz kezelőből az alap win7 drivert is, majd újra felismertettem de semmi. Vkinek esetleg vmi tippje? Semmi kedvem újra pakolni csak ezért a rendszert.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#510) Viktor77 válasza GabiBlue (#508) üzenetére


Viktor77
titán

Ha máshogy nem jó, akkor pl. a Crysisban adj más gombot a nanoruha kezelőfelületéhez (Pl. Alt+Q, de bármi más is jó), míg a Setpointban állíts be a 3-as gombra (ez a görgő) egy Keystroke Assignment-et, ahova beállítod a fenti ALT+Q-t. Így az egér 3-as gombja emulálni fogja a billentyűleütést.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#511) shildo


shildo
csendes tag

Hali!
Az lenne a gondom,hogy vizszintessen és függőlegessen tökéletessen működik,viszont keresztben pontatlan,nem egyenes. Például ha bal sarokból jobbra szeretném húzni.Porbáltam több egérpadot,egeret. mouse driver frissive. (razer da,abyssus)
ötletek?

(#512) jilian


jilian
addikt

Helló

Nagyon szét k*rja már az agyam az egér... :W
Cyborg R.A.T. 7
A gombok működnek , scrollozni is tudok, de nem tudom az egeret mozgatni, egyszerűen nem megy semerre, áll a képernyő közepén. :W

Leszedtem a drivert, nem jó, átdugtam az összes USB -be ami megtalálható a gépen, felismeri, de mégsem mozog. :W

És néha 5 perc nyomkodás, psycho-zás után egyszer csak odébb mászik és jó.
Ezt minden Win indításnál eljátsza.
Volt már ilyen probléma valakinél?? :O :(((

(Pedig nagyon meg voltam vele elégedva) :(((

(#513) prosztata


prosztata
csendes tag

Az alábbi problémára kérek segítséget: xp sp3-on használok egy samsung optikai egeret,mely USB-s, és azon a bemeneten.Előzőleg használtam átalakítóval, a lényeg,hogy dríverek frissítésekor olyan frissítést kapott,hogy csak USB-n megy.Mivel kevés bemenetem van,így átalakítóval PS/2-re dugtam,eltávolítva az illesztőprogramot,és feltéve a Microsoft IntellPointot.Az egér működik,de scrollozni nem tudok,csak úgy,hogy a görgőt megnyomva,fel ill.lefelé mozgatva az egeret magától viszi.
Segítsetek,mit kell beállítanom,és hol,hogy a gőrgővel tudjak scrollozni?

Köszönöm: prosztata

till

(#514) ElDiabloo


ElDiabloo
senior tag

Sziasztok
Az lenne a gondom, hogy van egy Silverline OM 390-es típusú egerem, amin egyik pillanatról a másika meghalt a görgő. Lenyomni le lehet a görgőt úgy működik, de nem lehet vele görgetni. A görgő kicsit balra áll mintha elcsúszott volna, de megnéztem közelebbről és a helyén van a bal fele is. Ilyen egérnél már ismerősöm is tapasztalta ezt, neki ugyan ez lett vele. Nem tudom van-e valami tipp&trükk, vagy újat kell vennem.

(#515) Rémus


Rémus
csendes tag

Kedves Fórumozók!
A napokban vettem egy Icon7 Z300-as egeret. A probléma a következő: Beállítom a makrókat az oldalsó gombokhoz, mindenhol működik, csak játékok (Crysis 2, World of Warcraft, Medal of Honor) alatt nem, pedig pont arra csináltam. Már leszedtem a legfrissebb drivert +iconfig-ot is, de ez sem segített. Window 7 64-bitet használok, naprakész állapotban.
Előre is köszönöm a segítőkész hozzászólásokat.

(#516) Theodor B


Theodor B
csendes tag

Üdv mindenkinek! A minap vettem egy ilyen [link]egérpadot, mert eddig csak az asztal volt az egérpad. Van egy ilyen [link] egerem. Már vagy 3 éves, de semmi baja. Szoval az lenne a kérdésem, hogy miért nem birja az egér a gyors rántás ezen az egérpadon, mikor a sima iroasztalon semmi baja. Gondoltam hátha a dpi váltással jo lesz, de nem.. Várom a segitségeteket.
Üdv ALL!!!

(#517) ekdavid


ekdavid
tag

Üdv.

Érdekes dolgokat művel az egyébként tejben vajban fürösztött, remek külső állapotokkal bíró, a4tech x-755 bk típusú egerem. Véletlenszerűen megáll a kurzor, a gombok sem működnek, ellenben az eszköz áram alatt van, ugyanis az optikája világít. Van valami ötlet a problémára? 32 Bites win xp rendszert használok. Ki lehet-e vajon zárni az egéren kívüli hardverekből eredeztethető problémát, avagy maga a céleszköz a gyanús?

új észrevétel: közelről az egér égett szagú... :( több mint valószínű, hogy valami hardverhiba lehet. Ez újabb kérdést vet fel: Meg lehet-e menteni esetleg?

még egy kérdés:
azt is olvastam, hogy túlfeszültség védelem miatt kapcsol le / vagy épp nem kapcsol le csak beragad. Ha ez így van, manuálisan nem lehet valami korlátot tenni az usb port feszültségére, biosban esetleg, vagy ez lehetetlen?

+ kipróbáltam usb->ps2 átalakítóval is, de az egér nem kap áramot, nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#518) tothi_87


tothi_87
tag

Heló. van egy lexma mvi egerem és nem találok win7-hez való drivert, ehhez szeretnék segítségét kérni. létezik-e hozzá ilyen driver vagy más egérnek a driverével működne-e? így sima hid-szabványos egérnek ismeri fel a windows de az 1600dpi miatt meg nagyon gyors az egerem. laptophoz használom az egerem és nem szeretném mindíg állítgatni az egérmutató gyorsaságát ha egér és pad között váltogatok.

Samsung Galaxy S4 LTE-A i9506 ASUS X555LB-XO053D Azt mondják, elmebajban szenvedek... De én nem szenvedek, élvezem minden percét...!

(#519) ekdavid


ekdavid
tag

ahogy nézem ez a topic teljesen halott. kérdések érkeznek dögivel, de válaszok nem...

(#520) Theodor B válasza ekdavid (#519) üzenetére


Theodor B
csendes tag

ahogy mondod, kedves elöttem szóló! Válasz nuku...

(#521) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Van egy A4Tech X718F egerem, és néhány napja a bal gomb hol kattint hol nem néha meg kettőt kattint. Orvosolható a probléma valahogy, vagy kuka?

Ha mégis kuka, akkor milyen egeret javasoltok, ami vezetékes min 1600dpi-s, és van rajta előre hátra gomb, és megbízható, pontos, gyorsan görgethető?

Üdv: Fishor

(#522) Theodor B válasza Fishor (#521) üzenetére


Theodor B
csendes tag

Szia! Ha megrázod az egeret nem csörög benne valami? Mert arra tippelek, hogy a kis fül tört le.

(#523) Fishor válasza Theodor B (#522) üzenetére


Fishor
senior tag

Egyben van, ki is lett mérve elvileg jó de mégsem jó, szerintem mikrokapcsolóbaja van, de már vettem újat, X747-et bár kicsit már megbántam, mert kicsit kényelmetlen nekem, meg a boltba azt mondták hogy duplakatt gomb van rajta, közbe meg tripla. Ha most vennék (ironikus hogy ez egy nappal van rá a tegnapra) akkor g500at venném, igaz árban duplája, de a hiperscroll nagyon tetszik benne.

Üdv: Fishor

(#524) #14841344


#14841344
törölt tag

Sziasztok!

A gépemen eddig működött az egér de most valamiért akár milyen usb-s egeret dugok rá ezt a hiba üzit kapom eszközkezelőben:
A(z) HID-kompatibilis egér illesztőprogramjával probléma történt, és újra kell telepíteni azt.

Mi okozhatja a hibát és hogyan orvosolható?

Előre is köszi szépen a segítséget

(#525) embe


embe
nagyúr

Üdv!
Ma vettem egy Silverline (TP-NM2050) egeret van. A leírás szerint tudja 400/800/2000 dpi-t Hogyan lehet a DPI-t állítani? Az alján van egy kapcsoló, de hiába állítom, nem csinál semmit. Legalábbis semmi visszajelzés nincs. Pontosabban mintha az egér sebessége nőne. Ez a sebességet jelenti tulajdonképpen?

Op. rendser. W7 ultimate 64 bites.

Köszi a segítséget előre is! :R

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#526) embe válasza embe (#525) üzenetére


embe
nagyúr

Vagyis: ha mondjuk az egér dpi értéke 400, akkor mit tapasztalok? Ha 2000 akkor mit? Mert az egyik értéknél, vélhetően a 800-nál, ugyanúgy viselkedik a gép a kurzor, mint a régi egérrel, ami 800-as volt. Most az egyik értéknél ( vagy a 400-nál, vagy a 800-nál) nagyon gyors lett az egér, nagyobbakat "lép". Nem tudom, hogy hová kellene állítani.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#527) k.daniel91


k.daniel91
tag

Sziasztok,

Razer Diamondback egerem van, ami néha elkezd magától görgetni lefele, 1 hónapja egy idegesítőbb lett mert vagy 5 perceként csinálta ezt és nem lehet semmit se csinálni, gondoltam egér probléma és elővettem a bontatlan DTK egeret ami ugyanezt csinálja.

(#528) morbias2


morbias2
aktív tag

Hali!
Nekem egy olyan problémám van ,hogy van egy trust gxt 14s egerem aminek a 4,5 gombját játék alatt middle-nek ismeri be.Nem tudom a 2 gombot külön választani!A másik gépen uaz a win van fent és ott abban a gamában 4,5 ismer be!Ott külön lehet választani.Ha valaki tudna segíteni azt előre is köszönöm szépen!

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#529) Vinrael


Vinrael
tag

Üdv!

Van egy kb 5 éves Logitech MX518-as egerem.
Van egy olyan problémája az egérnek, hogy néha fogja magát, és lecsatlakozik..
Ez a jelenség néha nem olyan zavaró, mert fél másodperc alatt visszacsatlakozik kb, de mikor megcsinálja ezt sokszor egymás után (teszem azt 5 percen belül 7x) az már idegesítő tud lenni. A jelenség néha 5 perc alatt 7x jön elő, néha egy nap alatt se.. Ennek tetejébe, néha gondol egyet, és vissza se csatlakozik. (WinXp alatt kihuztam bedugtam jóvolt pár percig, néha óráig, de Win7 alatt ugy beszarik, hogy még a egy másik egér (régi mx310) se működik, csak gép restart után.)
Néhány infó:
Win xp sp1-2-3an lett használva, most szeptemberig, most nemrég vettem egy full uj gépet, és reméltem, hogy a probléma megszűnik, de nem. Most win7 sp1-et használok, és a probléma fennáll.
Még annyit, hogy a probléma kb 1-2 éve már megvan, de eddig nem idegesített, mert mindig kb nyár körül jött elő, és kb egy hónapig csinálta csak. Viszont most már nagyon idegesít, mert ilyen sokáig, és ilyen sokszor nem csinálta.

Hát ennyi, remélem nem lett túl zavaros a történet, és hogy van valami ötletetek :D

https://www.youtube.com/channel/UCGzkAM74dJ_Vo2r73Y1tv2Q

(#530) tomdee válasza Vinrael (#529) üzenetére


tomdee
csendes tag

Hai!
Ez ismerős probléma, mert az MX510-em is hasonlót produkál, annyi különbséggel, hogy amikor szétkapcsol, akkor magától nem is akar visszakapcsolódni, ki kell húzni és visszadugni. Én kicseréltettem a vezetékét, kb. 3 hónapig frankón ment, aztán megint beadta a kulcsot..

Hasonló probléma áll fenn a G5-ömmel, ami néha fogja magát, és akár tized másodpercenként szét- és visszakapcsol, néha meg annyira megőrül, hogy kiírja a winfos, hogy nem lehet felismerni, aztán meg visszakapcsolódik magától.. Nem tud rá véletlen valaki orvosságot javasolni? Arra tippelek, hogy vagy a vezetéke van megtörve valahol, vagy a vezérlője huncutkodik. Szívesen fogadok válaszokat/ötleteket! :)

(#531) lorcsi válasza tomdee (#530) üzenetére


lorcsi
veterán

mirócrosoft 1.1A-ban a bal gomb néha duplát érzékel
lehet az iylen hibát javítani ?

(#532) morbias2


morbias2
aktív tag

Nekem meg lett a probléma az egeremnek trust gxt14s a két oldali gomb 1-nek ismeri be másik gépbe is.Ezt meg lehet javítani v kuka? Köszönöm!

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#533) Vinrael válasza tomdee (#530) üzenetére


Vinrael
tag

ahogy irtam, néha nekem se kapcsol vissza.. sőt! win7 alatt teljesen beszarik és csak restart oldja meg.
de lehet megpróbálok én is egy kábelcserét.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCGzkAM74dJ_Vo2r73Y1tv2Q

(#534) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Sziasztok! Jelenleg ezt az egeret használom közel egy éve. ( Gigabyte GM-M6880v2 Laser ) 24/7-be használom illetve hétvégenként kicsivel többet. Az lenne a problémám hogy néha nem érzékeli a mozgást. Van hogy egy ideig működik aztán megint nem. A papírja sajnos nincs meg elvileg még van rajta garancia ha jól emlékszem Novemberben lett véve. Szoftveres vagy mechanikus vagy elektronika hibája lehet? Javítani vagy javíttatni érdemes, lehet vagy inkább vegyek másikat? :F :R Válaszotokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#535) Ace_S


Ace_S
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Gigabyte M6980-as egerem, amihez van egy Ghost macro engine nevű progi. Az a problémám, hogy bármilyen funkciót rendelek az egér gombjaihoz semmi se működik. Se macro se basic function, mintha csak egy alap egér lenne. Ami furcsa, hogy a windowsban (win 7 x64) az egérnél csak egy HID kompatibilis microsoftos driver van, hiába telepítem amit hozzá adtak, olyan mintha drivere nem is lenne csak ez a ghost engine progi. Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv

(#536) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Leesett a g500-as egerentyűm,a görgő kicsit megsínzlette,oldal irányba kiugrott a helyéről,lóg.Működik minden funkciója,de zavar hogy lötyög.Esetleg valaki tudja hogy kell széjjelszedni?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#537) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Van lehetőség egy egér bal gombjának módosítására?
Szükségem lenne egy játéknál hogy a bal egérgomb egy billentyűkombinációt helyettesítsen
Van valamilyen szoftver rá?
Esetleg a logitech control center megoldás erre(persze ehhez is vennem kel egy logi egeret)?

Köszi
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#538) lalakov


lalakov
senior tag

Icon7 Z300-as egerem van. XP-n nem volt semmi bajom vele, de Win 7(64) alatt hiába állítom át a gombjait, nem működik. :W Se a régi, se az újabb driverével.
Használ valaki ilyen egeret, hasonló körülmények között?

(#539) R.Attila


R.Attila
tag

Sziasztok. Hol tudok venni MX518-hoz a régi típusú 1600 DPI-s hez teflon talpakat? Ezeket a kicsi oválisakat amiből 5 db kell? (Nagyon ideges leszek ha sehol)...

(#540) blambun


blambun
tag

sziasztok.

a mai nap vettem egy logitech m510 vezeték nélküli egeret. van rajta egy kicsi led, ami az elemek töltöttségi állapotát hivatott jelezni. Ez a led nálam eddigi tapasztalataim szerint csak bekapcsolás után pár másodpercig, illetve készenléti állapotból való ébredést követő néhány másodpercig világít, ezt követően egyáltalán nem. Nem tudom, hogy ennek a led-nek folyamatosan kéne-e világítania, és jelezni az aktuális töltöttséget vagy sem, tehát hogy hiba-e ez vagy sem. akinek van ilyen egere, vagy máshonnan tudja a választ annak köszönöm a segítséget.

(#541) nyunyu válasza blambun (#540) üzenetére


nyunyu
félisten

Drotnelkuli L egereken ebredes/bekapcsolas utani masodperceket leszamitva csak akkor vilagit a toltottsegjelzo LED, ha mar meruloben van az akku/elem.

Ha veletlenul feltetted a SetPointot, akkor az elem fulon lathatod, kb. meddig jo meg.
Mondjuk ahhoz az egerhez boven felesleges a SetPoint, tobb kart okoz, mint amennyi plusz featuret ad :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#542) nyunyu válasza R.Attila (#539) üzenetére


nyunyu
félisten

Hol tudok venni MX518-hoz a régi típusú 1600 DPI-s hez teflon talpakat?

Google elso talalat HyperGlide MX1-re.

Ha ezt nem kapsz, akkor a valamivel nagyobb MS3 is jo, max valamelyik helyre nem ragasztasz. (abbol csak 4x2 van egy csomagban, mivel az MS egereknek 4 tappancsuk van.)

MX518v2-re a HyperGlide G5 kell.

Mondjuk a HG nem olcso, viszont ez a legtartosabb teflon talp, altalanos egeralatetekkel evekben merheto a tartossaga, max a maratott uveg padok szedik szet par honap alatt.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#543) NeLz0n


NeLz0n
csendes tag

sziasztok

egy oylan problémám lenne,h. win7 alatt néha megáll az egér (közben a hiba hang is bejön,mint az usb-s cuccok csatlakoztatásakor, de semmi felirat) olyan fél, max 1mpre, először arra gyanakodtam,h. az usb kábel kontakt hibás, de más gépen nem jött elő ez a hiba ( természetesen ugyanezzel az egérrel :) ), próbáltam cserélni,h. másik usb portba dugom, de semmi változás :(

most futtatok 1 nodot, hátha valami vírus, vagy franc tudja....

valami 5let?

(#544) joker8888


joker8888
csendes tag

Hali!

Olyan problémám lenne az egérrel, hogy amikor elkezdem tekerni a középső görgő gombot akkor kiad 1 olyan hangot mintha eltávolítanám a hardvert és nem működik, ha még egyszer tekerek rajta akkor újra működik. Mi lehet a probléma?

(#545) MementoMori


MementoMori
csendes tag

Sziasztok.

Nekem egy Cyborg R.A.T 7em van és olyan probléma jött elő egy két hete hogy a bal egér gomb lenyomása 90 % ban 2 kattintásnak felel meg, hibátlan az egér nincs se törve se semmi a windows al sem lehet gond mivel más gépen is csinálni illetve újra raktam azóta a rendszert és a hiba azóta is fenn áll. Baromi idegesítő akármit indítani akarok 2 x indul vagy csak rámennék egy file ra és már nyitja is meg... ha valakinek van hasonló egere illetve problémája írja meg nekem pls vagy hogy lehet e javítani. Nem volt olcsó egér kb 1 éves nem szívesen dobnám / cserélném le.

Válaszotokat előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#546) Dagadtmokus


Dagadtmokus
csendes tag

Nekem olyan problémám van hogy kaptam egy netscrollos egeret és nagyon zavar hogy weblapnézegetés közben ha scrollozni akarok ugrál az oldalak között. Valaki nem tudja véletlenül hogy vagy hol lehet kikapcsolni az egéren a Netscroll funkciót?

(#547) lavorka


lavorka
aktív tag

Üdvözletem!
A mai nap boldog/ boldogtalan tulajdonosa lettem egy Logitech G500 egérnek. Az egér faja nagyon, de van egy kis gond. A Setpoint nem ismeri fel... Amit hozzá adtak sem és a Logitech holapjáról leszedett friss verzió sem. ( G9-el simán megy ) Azt írja hogy nincs csatlakoztatva kompatibilis eszköz...? Valakinek valami ötlete esetleg?

Hát értem én a beszédjit! Veder kell neki meg lavór... :D

(#548) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Hát ez a topik se nagyon pörög. :)
Mindenesetre egy próbát megér. Már a második egeremnél jelentkezik a probléma, miszerint az "forward" és "back" funkciókat felcseréli a két gomb között. Ha kihúzom és visszadugom, akkor pár percig jó, de utána visszaáll ez a fordított sorrend.
Ötlet?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#549) piadex2


piadex2
senior tag

sziasztok!

van egy fél éves logitech alap egerem (optikás és ps2-es).

azt a hibát produkálja, hogy amikor a géphez csatlakoztatom, akkor elkezd világítani (ahogy egy optikás szokott), de a windowsban a kis nyilacska meg sem moccan.
garanciális, de hogy lehet, hogy egy logitech így beadja a kulcsot?

kösz:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#550) lavorka válasza piadex2 (#549) üzenetére


lavorka
aktív tag

ps2-t nem menet közben kéne csatlakoztatni...

Hát értem én a beszédjit! Veder kell neki meg lavór... :D

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.