Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu



Utoljára frissítve: 2016. 08. 20.
Egér vásárlásához: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) strabowsky válasza jaffa 2843 (#1050) üzenetére


strabowsky
tag

Végigcsináltam ezeket persze .. :K

(#1052) strabowsky


strabowsky
tag

Nah csak sikerült :)
Nem értem miért nem jó ha a windows telepíti először az usb portot, de egy driver reinstal az Engin-be megoldotta a dolgot.....

(#1053) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Kb. egy hete vettem egy Gigabyte M7580 egeret, de azon gondolkodom, hogy visszaviszem cserélni, mert egyrészt ha forgatom oda-vissza a tetejére és vissza, akkor valami zörög benne, másrészt amikor kattintok a bal gombbal, érzem a tenyerem alatt, hogy a fekete fedlap jobb hátsó része felemelkedik, kiemelkedik a helyéről, mintha az egész teteje le akarna esni.
Kíváncsi volnék, hogy esetleg akinek van ilyen egere, tapasztalt-e hasonlót, vagy kifogtam egy szar példányt?

(#1054) jaffa 2843 válasza Gabesz87 (#1053) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Gigabyte "minőség". :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1055) Gabesz87 válasza jaffa 2843 (#1054) üzenetére


Gabesz87
addikt

Azért vettem ezt, mert olcsó volt, és azért nem vmi gagyi no name, valamint utánaolvasgatva jókat írtak róla. Ezért gondoltam, hogy talán csak én fogtam ki egy rosszat.

(#1056) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Razer Copperheadhez honnan tudok mikrokapcsolót rendelni? Elvileg ez oldja meg a dupla kattos problémát ha jól sejtem.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1057) jaffa 2843 válasza Winne (#1056) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Lomex, viszont jelenleg nincs raktáron a puhább fajta, csak D2F-01 van. Bár én egy korosodó Krait-ben cseréltem egy puha Omron-ra, az viszont túl érzékeny volt hozzá.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1058) Winne válasza jaffa 2843 (#1057) üzenetére


Winne
nagyúr

Milyen árra számítsak?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1059) jaffa 2843 válasza Winne (#1058) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Max 300 Ft/db

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1060) Winne válasza jaffa 2843 (#1059) üzenetére


Winne
nagyúr

Ők azok? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1061) jaffa 2843 válasza Winne (#1060) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

:K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1062) Winne válasza jaffa 2843 (#1061) üzenetére


Winne
nagyúr

Remek, köszi a tippet! :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1063) djbb534 válasza jaffa 2843 (#1050) üzenetére


djbb534
tag

Miért probléma ha 1 egeret USB3-ba csatlakoztatjuk?

the way it's meant to be played

(#1064) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv! Vezeték nélküli egerem+bill van. Eddig, ha a görgőt jobbra-balra billentettem, akkor achrome ban a fórumot olvasva kettéosztott képernyőnél jobbra-balra vitte a sorokat, el tudtam olvasni a klógót is.
Most nem tudom mit csináltam, de már csak fel-le viszi, ha oldalra mozgatom, akkor is. Mi lehet a hiba?

-

(#1065) CsMarc


CsMarc
tag

Sziasztok!

A Logitech M510 típusú wireless egeremhez elveszett a kis usb érzékelő. Lehet ilyet külön kapni hozzá? Ha igen, hol?

Köszönöm a segítséget!

CsMarc

(#1066) jaffa 2843 válasza CsMarc (#1065) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Unifying vevőegység

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1067) CsMarc válasza jaffa 2843 (#1066) üzenetére


CsMarc
tag

Köszönöm szépen!

(#1068) jaffa 2843 válasza CsMarc (#1067) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

De ha garanciás még, akkor lehet, hogy adnak egyet ingyen. Kontaktolj a Logitech-el, volt már rá példa. :K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1069) CsMarc válasza jaffa 2843 (#1068) üzenetére


CsMarc
tag

Mennyi garancia jár rájuk? 2 év?

(#1070) jaffa 2843 válasza CsMarc (#1069) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Tudtommal 3.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1071) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Köszönöm a segítséget jaffa 2843. 1,5k-ért megcsinálták az egeremet.
Jobb mint újkorában. :)

Üdv Gyuri :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1072) N!GhTyka


N!GhTyka
tag

Hali!

Nekem egy logitech g500 van, winfos 7 alatt meg van őrülve, ha kattintok valamikor nem kattint, ha kattintok akkor egyszer-ötször-kétszer-hatszor, ha nem kattintok akkor is kattint vagy 10szer. Görgőzik amikor nem kéne stb... Valamikor csinálja, valamikor nem, általában igen. Ctrl+alt+del, majd vissza win-be kb. néhány kattintásig jó aztán megint hülye. Játékok alatt viszont nem csinálja. Valaki tud okosat mondani erre? Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1073) jaffa 2843 válasza N!GhTyka (#1072) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Driver uninstall, másik USB-be bedug. :K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1074) N!GhTyka válasza jaffa 2843 (#1073) üzenetére


N!GhTyka
tag

G500 automatán felismeri a win7. Logitech honlapon nem találok drivert csak a gaming szofter van. Mindegyik USB kipróbálva, hasonló egyszerű dolgokat már mind próbáltam. Vírusírtó lefuttatva(Kaspersky).

[ Szerkesztve ]

(#1075) jaffa 2843 válasza N!GhTyka (#1074) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A gaming softver vírust gondolom nem telepítetted fel, ugye? :)
Másik géppel is csinálja?

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1076) N!GhTyka válasza jaffa 2843 (#1075) üzenetére


N!GhTyka
tag

Felraktam, de korábban is csinálta, viszont már leszedtem, mert nem kell. Most bedugtam a régi mx518-at, azzal egyenlőre nem csinálja. Szétszedem, kitakarítom aztán kiderül.

(#1077) hali13


hali13
tag

Sziasztok.

Két gondom lenne. Az egyik a szokásos Omron kapcsoló, az a baj, hogy a Lomexnél sincs raktáron. Esetleg valakinek Budapesten egy darab elfekvőben?? Régi a Logitech egér, meg nem is én vettem, másod-harmad kezes, igy nincs gari, viszont egy szett MX3200 része és csak a bal klikkje rossz, igy meg szeretném javitani.

Másik gondom, hogy van egy Microsoft Bluetooth egerem, ami olyat csinál hogy bármelyik bluetooth vevő felismeri, utána csatlakozik is a géphez, de random módon kifagy az egér müködés közben. Görgetés, húzás, stb közben hirtelen megáll, áll egy darabig, mindig változó ideig, aztán újra elindul. Lehet ezzel bármit kezdeni? Mert egyébként nagyon jó, kézbevaló egér lenne, oldalsó lapozógombokkal ami nekem nagyon fontos, ezért is vettem meg. Persze ez is használt.

Az ötleteket előre is köszönöm.

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#1078) kemotox


kemotox
addikt

Sziasztok!
Adott egy Razer Deathadder egér, aminek a görgőjének a kis pöcke letört.
1. Új görgőt honnan tudnék szerezni? Ebayen nem találtam.
2. Valaki javított már ilyet? A kis pöcök már nincs meg, de egy olcsó kis mezei egérből ki tudnám szedni és oda lehetne ragasztani a régi helyére, csak elég macerás lenne megoldani, hogy ne legyen görbe, meg ilyesmi. Valaki csinált már ilyet? Valami ötlet?

Köszi!

(#1079) jaffa 2843 válasza kemotox (#1078) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Pontosan milyen pöcök?
Ebay-en van görgő. [link] [link]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1080) kemotox válasza jaffa 2843 (#1079) üzenetére


kemotox
addikt

Baszki én nem találtam :D De kétezeré??
Az a kis hatszög alakú pöcök tört le ami belemegy a tekerőbiszbaszba.

(#1081) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok. Van egy Roccat Kova + egerem, ami a mai naptól kezdve azt csinálja, hogyha megnyomom a bal egérgombot, akkor vele párhuzamosan a jobbat is érzékeli, ezáltal eszméletlen idegesítő és használhatatlan. Amíg nem veszek új egeret, nincs valami praktikátok, amivel ezt meg tudom szüntetni?

(#1082) killer095


killer095
őstag

Sziasztok haver vett egy X7 XL-747h típusú egeret.
Én ajánlottam neki mert teljesen megvagyok vele elégedve ár/teljesítmény arányban tökéletes.
A probléma az hogy szállitás közben le esett a futár kocsijában erről kárjelentést is irt stb. de kivülről sértetlen.
Viszont ugrál a kurzol mind játékban mind pedig asztalon érzékenységtől fügetlenul.
Mivel ő laptopot használ letiltottam a touchapdot hátha az zavarbe de semmi.
Már az is furcsa hogy bár a két egérnek ugyan annak kellene lennie mivel a számuk megegyezik de az övé mégis más mivel az alján lévő anti-vibr. cucc nincs ott pedig közben adobozon rajta áll a felirat és az enyémen is ott van.
Lehetséges hogy a szállitás közben történt baleset miatt meghibásodott az érzékelő?
Valami tipp?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#1083) chatran


chatran
őstag

Sziasztok!

Razer Abyssushoz melyik a legoptimálisabb beállítás?
Jelenleg 1000hz/1800dpi-vel használom, mezei szövet egérpadon, de nem az igazi. Előtte egy Logi LX3, 1000Dpi-s egerem volt, ahhoz képest nagyon furcsa.

(#1084) Raz3raddict


Raz3raddict
tag

sziasztok,

Van egy Logitech g400-as egerem, kb 1 éves és az utóbbi időben azt kezdte el csinálni, hogy a windows ledobálja folyamatosan, mintha kihúznám az usb-ből és visszatenném....valamikor percenként csinálja valamikor egy jó ideig működik aztán elkezdi megint.

Próbáltam drivere nélkül, de úgyse jó.
Ami fura, hogy az eszközkezelőbe az egérnél 2 egeret érzékel egyszerre és az egyiket dobálja le, próbáltam letiltani csak az egyiket, de úgyse volt jó.
Más egerekkel nem csinálja a gép csak ezzel.

Van valami ötletetek, mert elég idegesítő és nem nagyon szeretnék új egeret venni.

válaszokat előre is köszönöm

(#1085) jaffa 2843 válasza Raz3raddict (#1084) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Valószínűleg kábelszakadás. Gariba vele.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1086) Raz3raddict válasza jaffa 2843 (#1085) üzenetére


Raz3raddict
tag

nem, mert barátnőm gépén teljesen jól megy :D

(#1087) jaffa 2843 válasza Raz3raddict (#1086) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Írhattad volna előbb is. :) Akkor is minden oké ha elkezded mozgatni a kábelt? Próbáld meg másik USB-ben és az eszközkezelőben töröld a drivert. Megkeresed, jobbkatt és eltávolítás arra ami hozzá tartozik, majd hardverváltozások keresése ikon felül. A logi szoftvert pedig uninstall.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1088) Raz3raddict válasza jaffa 2843 (#1087) üzenetére


Raz3raddict
tag

hopp mégse útólag kiderült, hogy egy bizonyos idő mulva ott is elkezdte :S

(#1089) Raz3raddict válasza Raz3raddict (#1088) üzenetére


Raz3raddict
tag

az az érdekes, hogy bedugtam és hiába ráncigálom a kábelt nem csinálja, hogy szétkapcsolna vagy valami....pedig ha kábel törés lenne azt kéne tapasztalnom

+

Ha eszközkezelőbe megyek 2 egeret érzékel..

[ Szerkesztve ]

(#1090) marec1122


marec1122
senior tag

sziasztok!

razer diamondback plasma windows 8 driverre lenne szükségem. synaps 2.0 nem ismeri fel ezt a típust mert régi. valaki tudna segíteni?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#1091) jaffa 2843 válasza marec1122 (#1090) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Win7-es nemjó hozzá?
Egyébként miért kell hozzá "driver"? :F

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1092) flashpointer


flashpointer
őstag

Előjött egy érdekes probléma az új gépemnél:
Van egy középkategóriás rendszer ssd-vel (win) és egy 2.5-es winchesterrel (tárolás)
A vezetéknélküli egerem laggol az asztalon/játékban/mindenhol, de azt figyeltem meg csak akkor ha a 2.5 winchesteremen munka van pl /letöltés/betöltés/másolás/sokszor játék közben. Viszont ha rádugok egy 1000ft-os usb-s vezetékes egeret akkor meg nem jelentkezik a lag ezek közben sem.
Mi lehet a probléma?

(#1093) marec1122 válasza jaffa 2843 (#1091) üzenetére


marec1122
senior tag

nem nekem kell. egy barátom bizott meg vele. de én is arra jutottam hogy esetleg egy vista driver is jo lehet.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#1094) chatran válasza chatran (#1083) üzenetére


chatran
őstag

Legalább arra válaszoljatok, hogy az USB-t 125 vagy 1000hz-en használjam inkább.

(#1095) wh1n


wh1n
csendes tag

Hello!

Logitech g500s egérnél a gaming software-n belül hogy kell beállítani a makro-t?

Megtaláltam :R

[ Szerkesztve ]

(#1096) ficere


ficere
aktív tag

Sziasztok.
Van egy apple magic mouse-om.Az a problémám,hogy látja a gép,de semmit nem működik.Már mindent kipróbáltam(elemcsere,újratelepités),de semmi.
Valakinek nincs valami ötlete?

Machete nem ír sms-t

(#1097) Monotonmani


Monotonmani
újonc

Hello, ma vettem egy A4Tech V4 Bloody Gaming egeret, bedugtam, minden illesztőprogram nélkül szuperált, dobozban találtam egy szoftver letöltésére szorgalmazó lapot, amit le is szedtem, amint elindítottam "bloody 5" nevű programot az egér lefagyott, a program pedig nem töltött be, vártam vele pár percet majd kihúztam az egeret, bedugtam újra és itt már ismeretlen eszközként észlelte, bedugtam laptop-ba és ott is ismeretlen eszköz lett, nem értek hozzá, úgyhogy tovább nem piszkáltam. valaki esetleg tudna segíteni, hogy hogyan tudnám újra normális működésre bírni ? :( Nagyon megköszönném ! :D

(#1098) tarti19


tarti19
senior tag

Sziasztok.
Létezik olyan, hogy egy steelseries wow gaming egér egyik pillanatról a másikra frissítés közben lecsatlakozik s utána nem reagál semmire? Olyan mintha bedöglött volna, mert semmire sem reagál. Próbáltam másik gépben is s ott sem akar működni.
Valami tippetek mit kezdjek ezzel?

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#1099) Szoszo11


Szoszo11
újonc

SZiasztok!! Azzal a problémámal fordulnék hozzátok hogy kaptam egy vezeték nélküli egeret és bilentyüzetett aminek a márkája HP Wireless classic dectop keyboard+mause Szóval a gondom az hogy ez szép és jó de visszont nincs hozzá usb s vevőegységem szóval azt tudok e venni valahol vagy mehet ki a kukába az egész vagy milyen megoldások vannak ennek ki küszöbölésére válaszokat előre köszönöm :)

(#1100) Horvi


Horvi
őstag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy milyen kapcsoló van a Razer Diamondback egérben?
Köszi

Hello darkness, my old friend...

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.