Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu



Utoljára frissítve: 2016. 08. 20.
Egér vásárlásához: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) stella81


stella81
újonc

Helló!
Laptop egerével lennének problémáim,magától mozog,kattint kijelöl,ugrál.virusirtás volt valami trójai virus volt rajta de már elvileg nincs,telepités is 2szer,win 7 van rajta,elképzelhető hogy virus van még valahol ?csak a C meghajtó lett újratelepitve a D nem mert azon van minden adat.lenne e olyan megoldás hogy D meghajtót ne kelljen formázni?köszi előre is.

(#852) WolfheartGR válasza stella81 (#851) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Kezdetnek másik egérrel próba, hogy ki lehessen szűrni magát az egeret mint hibaforrást.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#853) Abrion


Abrion
senior tag

Hali

Régen szétszedtem a Logitech G500 egeremet, és leszakadt az a vezeték ami a fő lapból ment a speciális gombok lapjára, keresek valakit aki megtudná javítani.

(#854) stella81 válasza Abrion (#853) üzenetére


stella81
újonc

próbáltam màr más egérrel,a saját tapi egere sem működik.ma azt hallottam h lehetséges h a particionálás már nem oldja meg a fertőzöttséget állitólag a vinyót berakják vlmi külsö egységbe és virusirtókkal bombázzák.hallott már vlki ilyenről?

(#855) WolfheartGR válasza stella81 (#854) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Itt vagy itt érdeklődj.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#856) der_


der_
tag

Üdv,

Van egy gigabyte m6900-as egerem ami egyszer csak megáll, egy kis idő után az optika is kialszik. Ha kihúzom az usb-ből egy kis időre majd visszadugom, akkor egy ideig műkszik aztán megint ugyanez. Javítható a probléma?

(#857) jaffa 2843 válasza der_ (#856) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Lehetséges kábelszakadás? Másik USB portban, másik gépben is próbáld ki.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#858) Abrion


Abrion
senior tag

nincs itt műszerész? ha nincs akkor nem várok tovább a válaszra.

(#859) der_ válasza jaffa 2843 (#857) üzenetére


der_
tag

Nem.
Ezek megvoltak, sajna ugyan ezt csinálja...

(#860) jaffa 2843 válasza Abrion (#858) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Szerintem gyorsabb lenne, ha helyben keresnél valakit aki gyakorlott forrasztásban. Nem lehet több mint 20perces munka.

(#859) der_

Kábel esetleg ki lett mérve multiméterrel, vagy mitől vagy biztos, hogy nem kábelhiba? Egyébként ha elektronikai gondja van, akkor valszeg kuka. (pl szenzor vagy egyéb "apró" alkatrész a NYÁK-on)

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#861) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, van esetleg valakinek HP x4000 vezeték nélküli lézeres egere? Olyan gondom van vele, hogy a kis led a görgő fölött állandóan villog, és mintha néha megakadna használat közben a mutató. Létezik, hogy haldokolna az elem, hisz még 6-7 hónapos sincs. Elvileg 2-2,5 évet kellene bírnia.
Köszi előre is

(#862) WolfheartGR válasza HellGreg (#861) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Elemcsere próba először.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#863) Bonkheads


Bonkheads
tag

Sziasztok, nekem a Trust GXT 25 egeremen nem találom, hogy hányas dpi-n van a harmadik dpi szint. Összesen négy szintre lehet állítani a dpi-t ezen az egerem, a minimum dpi 800 maximum 2000dpi. Hogyan tudom megnézni, hogy mekkora a harmadik szint?

Tobábbi információk

(#864) Nixon18


Nixon18
senior tag

Hello!
Vettem egy Logitech M705 egeret a minap. Beállítgattam minden gombnak, hogy milyen funkciója legyen. Viszont a görgővel való kattintásnak nem tudom beállítani, hogy pl böngészőben, ha rákattintok egy lapra, akkor azzal bezárja. Vagy pl ArchiCAD-ben ennek a gombnak a lenyomva tartásával lehessen mozgatni a rajzfelületet. Tudtok ebben segíteni? Vagy ezt programonként kell beállítgatni.

Tárgytalan! Csak nem látok a szememtől :D

[ Szerkesztve ]

(#865) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Ide írtam be, de itt is aktuális lehet, ha tényleg Logitech egér okozza.

(#866) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Logitech G5 egerem van. A setpoint 6.52 volt fent sokáig. Aztán én marha frissítettem a legújabbra, 6.61-re. Azóta a softvert megnyitva nem az egerem képe fogad a beállításoknál, hanem egy noname egér.

Az a gondom hogy itt nem látom pontosan melyik gombot programozom, míg eddig a kép alapján sokkal könnyebb volt. Töröltem, visszaraktam a régebbit, de nem lett jó, már ott is ez a felület fogad. Csak ha telepítőlemezről teszem fel a 4.0-t az felületre normális, az egerem képe van ott, könnyű beállítás stb. De. De ehhez a verzióhoz nem lehet telepíteni a scroll ap-ot, és játék alatt is hülyén működik a programozott gomb.
Kérdésem. Van ötletetek erre?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#867) HellGreg válasza WolfheartGR (#862) üzenetére


HellGreg
őstag

Tényleg az volt a ludas. Érdekes, pár hónap alatt lemerült, pedig nem volt agyonhasználva.

(#868) Vanekvanek


Vanekvanek
csendes tag

Sziasztok!
A gondom a következőt: Tegnap óta az egér hol megy, hol meg megáll, akadozik. Az USB drivereket és minden mást, ami hardware, frissítettem, az egeret is lecseréltem (gondoltam, elromlott, de nem). Eddig egy USB-s drótos egér volt rajta, néha hallottam a az USB csatlakozó-leválasztó win-hangot. Most már azt se. Egy lézeres vezeték nélkülire cserlétem.
A vírusirtó nem jelez problémát. Néha úgy tűnik, mintha az egér megállásánál a gép gondolkodna valamin, felvillan a led.
Idegesítő és furcsa egy probléma.
Valami 5let?

(#869) dethroner válasza dethroner (#866) üzenetére


dethroner
veterán

Már tárgytalan, probléma elhárítva.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#870) D4v3


D4v3
őstag

Sziasztok!
Az vajon mitől lehet, hogy a Razer Abyssusom görgő gombja win reinstall óta nem megy ezen a gépen (ugyanaz a driver mint előtte volt), míg másik gépen simán megy, driver nélkül is.

(#871) D4v3 válasza D4v3 (#870) üzenetére


D4v3
őstag

Egy driver reinstall megoldotta, bár már egyszer újratettem... na mindegy.

(#872) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Hali

Nekem télleg kéne egy kis segítség, az lenne a gondom h van egy usb csatis egerem ami éríntkezési hibás néha, meg most kaptam ajándékba egy ps2 csatis egeret, na már most én azt akarom kivitelezni hogy az usb csatit rárakom a ps2 csatis egérre , mert a laptopon USB kompatibilis, mire kéne figyelnem mikor a kábeleket rakom egymásba ? Ha jól tudom 4 kábel van piros,fekete,zöld,fehér, ezeket ugyanazokhoz kell csatlakoztatnom ,gondolom szigetelőszalag nem oldja meg, esetleg forrasztópisztollyal működhet ? És még annyi h a PS2 csatis egy Genius, az USB csatis meg egy HAMA egér

Szerk: nincs átalakítóm sajnos és csak rendelni tudnék azt meg nem szeretném megvárni ~ 1 hét a kiszállítás ..

[ Szerkesztve ]

(#873) Aldo Novares válasza Aldo Novares (#872) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

Na rájöttem igazából hogy hogyan kell összekötöketni a kábeleket, nem színt-színhez, de végül passzolnak most, csak egy gondom van már csak, bedugom világít az egér, majd kiírja h Unkown Device, és nemtudja feltelepíteni, utánanéztem de sehogy sem sikerül felismertetnem a géppel :/

Ez a hibaüzenet jelenik meg ha Vezérlőpultba tallózok rá

Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43)

(#874) killer095


killer095
őstag

Sziasztok lenne egy problémám az egér hogy ha gyors mozdulatot csinálok jobbra-balra valamilyen fps játékban akkor a karakter nem gyorsan fordul hanem csak 1-2cm elmozdul és semmi...
Egyszoval nem tudok gyorsan fordulni
X7 xl747h egerem van
Milehet a probléma?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#875) szeruuu


szeruuu
csendes tag

Hali!

Van egy A4tech x7 oscar edition lézeres egerem és azt tapasztalom, hogy mondjuk jobb alsó sarokból húznám fel bal felülre és kb a monitor közepén megakad a kurzor kb. 1mp-re és utána tovább ugrik... Mi lehet a probléma? Egy hónapos maximum, eddig minden tökéletes volt. Ha van valakinek nem garival kapcsolatos tipp, azt meghallgatom és kipróbálom,amit ajánl, ha nincs, akkor csütörtökön viszem vissza. :)

Üdv.

(#876) jaffa 2843 válasza szeruuu (#875) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Másik USB posrtban / másik géppel / driver nélkül próbáld meg.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#877) szeruuu válasza jaffa 2843 (#876) üzenetére


szeruuu
csendes tag

Másik usb-be próbáltam, driver nélkül mi értelme lenne? Akkor már mind1,ha vettem vna egy mezei tescos egeret :D

Üdv.

(#878) jaffa 2843 válasza szeruuu (#877) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

:U

(az a kategória BTW)

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#879) szeruuu válasza jaffa 2843 (#878) üzenetére


szeruuu
csendes tag

Csak azért gondolom,h driver nem lehet,mert frissítve nem lett mióta megvettem, azért gyanakszom valami másra :(

Üdv.

(#880) jaffa 2843 válasza szeruuu (#879) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Windows 8.1?
Másik felületen is próbáld ki, esetleg csekkold, hogy nem retkes-e a szenzornyílás.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#881) szeruuu válasza jaffa 2843 (#880) üzenetére


szeruuu
csendes tag

Sima win7 ultimate. Próbáltam egérpadon is ugyanaz... nyílást is kifújtam,de semmi. :/

Üdv.

(#882) jaffa 2843 válasza szeruuu (#881) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Driver uninstall vagy másik géppel próba.
Esetleg gari vagy kuka. ;]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#883) szeruuu válasza jaffa 2843 (#882) üzenetére


szeruuu
csendes tag

Na majd csütörtökön megnézem a driver uninst/reinst dolgot, aztán ha nem jó,akk viszem vissza a boltba :) Köszi a segítséget :)

Üdv.

(#884) killer095


killer095
őstag

Erre valaki?_?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#885) jaffa 2843 válasza killer095 (#884) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Gagyi az egér szenzora. Ez ennyit tud. ;)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#886) WolfheartGR válasza jaffa 2843 (#885) üzenetére


WolfheartGR
őstag

+1

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#887) zibo73


zibo73
aktív tag

Sziasztok!
Van egy logitech M505 egerem és a problémám az hogy ha kattintok a bal gombbal néha duplán kattint.
Mitől lehet? Beállítási probléma vagy haldoklik?

(#888) spanyoll


spanyoll
addikt

Üdv Urak!
Egy Genius kb-8000 egérrel lenne egy olyan problémám, hogy görgetéskor a görgetés irányával ellentétbe is ugrál néha (tehát ha lefelé tekerek akkor azt érzékeli minden 2-3. tekerésrésznél, hogy felfelé is tekertem).
Ez valami kontakthiba vagy egyéb elektronikai szarsága az egérnek, vagy sima tisztítástól javulhat?
Gariztatni lusta vagyok, mert 100kmt kéne utazgatni érte :)
Köszi a segítséget előre is!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#889) seniman


seniman
addikt

Sziasztok!

Lenne egy érdekes kérdésem.Az egér scroll görgője cserélhető?Ha igen,akkor mennyire szabványos ez az alkatrész,másé is jó lehet bele?

A problémája az,hogy teljesen random módban görget,függetlenül attól,hogy merre hajtom,vagy egyáltalán semerre :)

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#890) jaffa 2843 válasza seniman (#889) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Milyen egér?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#891) seniman válasza jaffa 2843 (#890) üzenetére


seniman
addikt

Mezei teszkós vezeték nélküli.Viszont ezen kívül semmi baja.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#892) jaffa 2843 válasza seniman (#891) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ha szétszedés, takarítás után nem javul meg akkor szerintem felesleges vele foglalkozni.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#893) Aldo Novares


Aldo Novares
aktív tag

Hali

Valaki erre tudna segíteni ?
Egy ps2-es csatis egeret összekötöttem egy usb kábel véggel, a kábelek stimmelnek, pozitiv a pozitivhoz stb. Csak nem ismeri fel a gép :S

(#894) Ivy.4.Ever


Ivy.4.Ever
őstag

Az én problémám szoftveres. A kurzormutató a képernyő jobb szélén nem áll meg hanem úgy egy jó 300 pixellel túl megy a látható képszélességen. A monitor natív felbontása 1920×1080 és azon is üzemeltetem.

(#895) perempe


perempe
addikt

én az optikát alul kitisztítottam ecsettel, és azóta jó a régi Samsung egerem.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#896) perempe


perempe
addikt

[link]
ilyen egerem van.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#897) ^Andrew^


^Andrew^
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Logitech Cordless Desktop EX-110-es vezetéknélküli egér+billentyűzet párosom. Az egérnél 2 napja vettem észre hogy néha egy kattintást kettőnek érzékel. Nagyon zavaró a probléma mert véletlenszerűen csinálja. Mi lehet a baja? Kontakthibás?

Köszi a válaszokat!

(#898)



addikt

Logitech lézeres egerem van. Az utóbbi időben elkezdett egyre pontatlanabbá válni. Nem csak kicsit, hanem néha a használhatatlanság határát súrolja.

Ez mitől lehet? Valamit lehet tenni az ügy érdekében, vagy ez már a haldkolás jele és inkább vegyek egy újat?

1-2 éves lehet max, korábbi egereim mind 5+ évet bírtak legalább. Természetesen a felület meg minden körülmény változatlan, szóval nem ilyen külső behatástól lett pontatlan. Egeret is meg a felületet is megtisztogattam, ez tuti nem gond.

M500 a tipus, ha fontos.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#899) perempe válasza ^Andrew^ (#897) üzenetére


perempe
addikt

talán direkt úgy gyártják, hogy így működjön idővel.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#900) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Nekem is ugyanez a dupla kattintás a problémám. Egy kattintást néha kettőnek vesz. Elég idegesítő, mert néha bezárok vele olyan ablakot is, amit nem akartam. Laptophoz használok egy vezeték nélküli autós (autó alakú) egeret. Nagyon szeretem, pontos, sokáig bírja az elem. Nem nagy összeg újat venni (ugyanilyet), de gondoltam utánajárok itt, hogy esetleg könnyen orvosolható-e a probléma, vagy kuka?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.