Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu



Utoljára frissítve: 2016. 08. 20.
Egér vásárlásához: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) gyulus08 válasza dudika10 (#350) üzenetére


gyulus08
aktív tag

hátha azok lejönnének :DDD Nekem már a második évben lemállottak
de én hülye rájöttem,hogy az alján a gomboknál lévő matricánál is van csavaar :W

(#352) gyulus08


gyulus08
aktív tag

Na szétkaptam és csináltam rajta próbafestést :)
Igaz csak ecsettel meg UV zöld szinű (legalábbis hasonló) festékkel.Ott volt az ezüst,de azt lustavoltam felbontani.
Hát mitnemondjak :DDD
Elég egyedien néz ki.Nekem tetszik :K Direkt nemcsiszoltam le, ezért tán még egy kicsit olyan hatása is van,minta direkt ottlenne a karc.(Sajna egy réteg amúgysem fed teljesen)
A festék,ahhoz képest hogy ecsettel volt,szépen eloszlott,nemlátszik rajta semmi. :)

[ Szerkesztve ]

(#353) Gyufaaa válasza gyulus08 (#352) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Képet! Képet! :DDD

(#354) gyulus08 válasza Gyufaaa (#353) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Valamiért nemengedi feltölteni...Biztos nemtetszik neki a Paint.Net :DDD
kép1
kép2
Az egéren a csík nemlett teljesen befestve + este jól bele is tenyereltem a frissen mázolásba.
:(((
Így fotókon a szín nemjön át, élőbe sokkal élénkebb szine van(külön jóbban mutatott,összeszerelve már nem annyira:( ), mint itt csak egy kicsit sötétebben.

Szerk: a fotók minőségért elnézést, a fényképező is keresztbe akar nekem tenni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#355) Gyufaaa válasza gyulus08 (#354) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:DDD Fő a moddingos lelkesedés :C

(#356) gyulus08 válasza Gyufaaa (#355) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Hát az megvolt,még ha szerényke is :DDD
Szerintem vagy megnézem még ezüstbe vagy nem és lekaparom a zöldet mert,
1, Iszonyat büdös tőlem a kezem
2, nem is mutat olyan jól... :(

(#357) fatboy89


fatboy89
csendes tag

Hi!

Van egy A4tech GK-770D-s billentyűzet és egér szettem. A probléma az, hogy Windows 7 x64 alatt nem működik normálisan. Ha rádugom az USB porta, két USB irányító eszközt telepít, ebből az egyiket rosszul. Így vagy az egér, vagy billentyűzet működik, de kettő együtt nem :S.
Ha törlöm az eszközkezelőből a rossz eszközt, akkor a gép az USB kulcsot már RF receiver-nek látja, felrakja, és jó egészen addig, amíg a gép újra nem indul. Utána már megint két USB irányítóeszközt lát, amiből az egyik rossz.

Az eszközzel valószínűleg nincs baj, mert ha a laptopomra dugom rá, amin Windows XP van, tökéletesen működik.

Ha valaki tud segíteni, azt szívesen veszem :).

Üdv.:
Zoli

ACER 5738ZG NB / XBOX 360 / ASROCK M3A780GXH/128M / Phenom II 710 / GIGA HD4850 512MB / OCZ 4Gb DDR31600MhzrReaperKIT / GIGA Superb 460W / ASUS TA-K12 / 1TB Western Digital Winchester / Samu 710N LCD

(#358) dvd_R+


dvd_R+
őstag

sziasztok van egy Microsoft Intellimouse optical 1.1a usb egerem tökéletesen müködött is mostanaig

le ejtettem és ez után a görgö nem görget le se fel de viszont ha be nyomom a görgöt akkor be hoza a nyilat h le vagy fel egér mozgatásra mozog

de a görgö magában nem görget se le se fel

szét szedtem de nem tudok rá jönni mi a hiba valaki tudna segiteni ?

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#359) WRoli


WRoli
tag

nekem is lenne egy radios egerem mely nem akar megmozdulni.. :(((
Pontos típus
Microsoft SideWinder X8

használtan vetem működöt...rá 2hetére megadta magát!:S

IQ

(#360) kensh


kensh
csendes tag

hello! nekem egy olyan problémám venne hogy a gépem egy lenovo c200as laptop amin W7- van, 5egér van itthon amiböl csak egyet képes müködtetni, probálkoztam mindnefélével már de a többi sehogyse müködik, kiirja a szokásosat hogy illesztöprogram telepitése stb stb de nemtalál semmit.. ha letöltöm az egér programját akkorse müködik.

(#361) percyanderso


percyanderso
csendes tag

sziasztok!
nemrég(2hete) vettem egy razer abyssus egeret, DE
ászrevettem hogy w windowsban és a cssben is van hogy tökegyenessen huzom az egeret akkor ugrál összevissza a pixeleknél,probáltam másik egérpadnál is,asztalon is,papíron is,ugyanugy,persze ez nem mindig van de ha van idegesítő pl amikor egy videonál visszakarom tenni pl 1perc 2másodpercre akkor ugrél összevissza felemelem elteszem és jo,és cs-ben is amikor fejbelönél ugrál.
valakinek valami tipp? segítsetek kérlek,íghy nagyon szar

(#362) Torki


Torki
csendes tag

Üdv all!

tudna valaki segíteni? A problémám a következő: az egerem görgőjének van egy vízszintes görgetési funkciója, azaz ha oldalra elnyomom a görgőt, elkezd scrollozni. Na ettől szeretnék megszabadulni valahogy, mert nagyon idegesítő, mikor 3dsmaxban vagy mayában eltol mindent, mikor lenyomom a görgőt, mert kicsit oldalra is kimozdul

(#363) dudika10 válasza Torki (#362) üzenetére


dudika10
veterán

Milyen egérről van szó? Az elég sokat segítene. ;)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#364) Torki válasza dudika10 (#363) üzenetére


Torki
csendes tag

(#365) dudika10 válasza Torki (#364) üzenetére


dudika10
veterán

Akkor ha fel van téve a setpoint akkor ott ki tudod kapcsolni (pontosabban be tudod állítani, hogy ne csináljon rá semmit), ha nincs feltéve akkor tedd fel és kapcsold ki. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#366) Torki válasza dudika10 (#365) üzenetére


Torki
csendes tag

Kösz szépen, megnézem majd

(#367) HaliHo555


HaliHo555
csendes tag

szevasztok, nekem olyan problémám lenne hogy most vettem egy LG W2453TQ PF monitort és amióta beüzemeltem késik az egér cs1.6ban :( már 4-5 féle videódrájvert kiprobáltam hátha az a baj de nemsegített :( az egerem egy logitech mx518. Előre is köszi a segitséget.

(#368) HaliHo555


HaliHo555
csendes tag

szevasztok, nekem olyan problémám lenne hogy most vettem egy LG W2453TQ PF monitort és amióta beüzemeltem késik az egér cs1.6ban :( már 4-5 féle videódrájvert kiprobáltam hátha az a baj de nemsegített :( az egerem egy logitech mx518. Előre is köszi a segitséget.

(#369) dudika10 válasza HaliHo555 (#368) üzenetére


dudika10
veterán

Csak cs1.6-ban késik?
Mit jelent, hogy késik, nem a monitor utánhúzása zavar?
Előtte CRT monitort használtál?
Kizárt, hogy egy új monitortól késsen az egér. :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#370) HaliHo555 válasza dudika10 (#369) üzenetére


HaliHo555
csendes tag

csak cs1.6ban késik, arra gondolok késés alatt hogy húzom az egeret és késöbb reagál rá a játékban. ez elött crt-m volt.

(#371) dudika10 válasza HaliHo555 (#370) üzenetére


dudika10
veterán

Az LCD utánhúzását gondolod késésnek szvsz. :U
Elképzelni nem tudom, hogy miért lenne késése egy egérnek egy új monitortol.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#372) nyunyu válasza HaliHo555 (#368) üzenetére


nyunyu
félisten

Analog CRT-nel kvazi azonnal lott az elektronagyu, ahogy kapta a jelet, nagyon minimalis kesessel frissult a kep.

LCD eseten viszont eloszor atmegy az elektronikan, ami mindenfele transzformacionak veti ala a jelet, mielott kitolja megjelenitesre -> van egy fix kesese, ehhez hozzaadodik az hogy a keppontok allapotvaltasa sem 0ms alatt megy vegbe, kettot egyuttesen hivjak input lagnak, ennyit kesik a kep egy CRT-hez kepest.

Ahogy nezem, neked TN paneles monitorod van, az birja leggyorsabban megjeleniteni a kepet a kulonbozo LCD tipusok kozott, szoval viszonylag kicsi az input lagod.

Nalam lassu SIPS-sel megaldott LCD TV-n filmnezeskor ha minden felesleges kepjavito elektronika ki van kapcsolva, akkor 1-2 kepkockat kesik a hanghoz kepest (~40ms), de ha be vannak kapcsolva a csilivili featureok, akkor mar boven 4-5 kepkockat (100+ ms), ami mar gyakorlatlan szemnek is _nagyon_ zavaro.

FPS? Ezzel a TVvel ki van zarva.
Na, nem mintha jatszanek barmilyet is. ;]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#373) HaliHo555 válasza nyunyu (#372) üzenetére


HaliHo555
csendes tag

és nincs erre valami megoldás ? mer kiba idegesítő/zavaró :(

(#374) nyunyu válasza HaliHo555 (#373) üzenetére


nyunyu
félisten

és nincs erre valami megoldás ?

Uj elektronagyu beszerzese...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#375) HaliHo555 válasza nyunyu (#374) üzenetére


HaliHo555
csendes tag

ma vettem a monitort ne idegelj már :(

(#376) dudika10 válasza HaliHo555 (#375) üzenetére


dudika10
veterán

A pinged online játék esetén 20-30ms körül van minimum. Ehhez képest a 10ms inputlagg a fele. Ennyire idegesítő? :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#377) HaliHo555 válasza dudika10 (#376) üzenetére


HaliHo555
csendes tag

hát elég idegesítő hogy húzom az egeret és majdnem 1 másodpercel késöbb mozdul meg a célkereszt

(#378) dudika10 válasza HaliHo555 (#377) üzenetére


dudika10
veterán

Kipróbáltál másik egeret is? 1 másodperc az nagyon sok, az inputlaggnak túl sok.
Próbáld ki másik egérrel.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#379) HaliHo555 válasza dudika10 (#378) üzenetére


HaliHo555
csendes tag

nemigazán van másik egerem amivel kiprobálhatnám :(

(#380) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Sziasztok van egy A4 tech wireless RFWOP-49 es egerem, 2 éve megvan eddíg semmi gond nem volt vele de mai nap van hogy fogja magát és egyszerűen megkergül. van hogy össze vissza cseréli az irányt, van hogy felfele húzom jobbra meg lefele meg balra de van hogy össze vissza. Mi lehet a gond vele elszált valami a hardverben vagy adapterében?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#381) IzI


IzI
senior tag

Hi

G5 egeremmel olyan probléma lenne hogy fps játékban kb 1perc után a hirtelen oldalirányú rántásokra nem reagál megfelelően kihagyogat,meg 90fokban felugrik a nézet.Lassu mozdulatoknál jó.Most vettem rá hyperglide és nem lehet hogy túl magasan van az egér hyperglide miatt és ezért akadozik? Ha rossz lenne az érzékelője akkor egyből rossznak kéne lenni nem ?

(#382) IzI válasza IzI (#381) üzenetére


IzI
senior tag

Magassággal volt a probléma

(#383) Fuel


Fuel
tag

HY!
Az lenne a problémám hogy a steelseries kinzu egeremnél néha megszakad a kapcsolat, van olyan mikor úgy érzem mintha kicsit a jobb felső sarok felé húzna.
800 CPI 500Mhz ra van állítva.
Valaki tudna valami megoldást mondani?

Köszi előre is!

Üdv.

(#384) Fuel


Fuel
tag

Elírtam 500HZ. :)

(#385) MEKK


MEKK
aktív tag

Helló.

A problémám az lenne hogy beújítottam egy wifi router. Azóta a vezeték nélküli egerem megbolondult, főleg akkor használhatatlan ha max-on töltök.
Wifi channel-t próbáltam váltani az nem segít. Egérnél mi az amit megpróbálhatok elgé sok mindent lehet állítani a segéd progiba.

A4tech G7630 egér
Belkin router.

(#386) Zoli83


Zoli83
tag

Sziasztok!
Van egy Logitech MX518-as egerem, olyan problémám van vele, hogy ugye a driverjéből nem lehet állítani, hogy hány hz-en menjen. Windows xp-hez van egy usbport.sys nevű fájl, amit felül kell írni csökkentett módban és úgy már nem 125hz-en, hanem 500-on fog menni az egér. Az új játékok szinte kivétel nélkül sp3-as frissítést vagy újabb windowst követelnek. Én cod4-el játszom, win xp sp2-vel, de NEM akarom feltelepíteni az sp3-at, mert laggol tőle a cod4 online. Nem lehet valahogy xp 64 bit-en vagy win7 alatt esetleg ezt valahogy átállítani? :(

(#387) batt


batt
aktív tag

Valaki segítsen!

Van egy G9x-em amit 8 hónapja egy razer mantis speed egér padon használtam és egyik pillanatról a másikra nem megy rajta! (akad és szinte alig mozdul meg kurzor! )

Az asztalon meg simán működik! De én ezt nem értem reggel még jó volt estére meg használhatatlan!

Mind ha valami történt volna valami a lézerrel!

Nem koszos a pad és nem került szősz a lézer elé!

Driver csere megvolt!

Valakinek valami tipp?

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#388) #57919488


#57919488
törölt tag

Volt már valakinek olyan gondja, hogy 1 click után 2 parancs jött (mintha 2x clickeltem volna gyorsan de csak 1x nyomtam meg)? driver csere megvolt és pár hete csinálja csak miután lejárt a gari :(((

(#389) Steve691


Steve691
csendes tag

Genius optical egerem baja: a görgö nem görget le se fel de viszont ha be nyomom a görgöt akkor be hoza a nyilat h le vagy fel egér mozgatásra mozog

de a görgö magában nem görget se le se fel. Kérek segítséget!

(#390) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Sziasztok,

Vettem egy Logitech Performance MX egeret. Adtak hozzá egy telepítő CD-t a SetPoint 4.8-al. Na most telepítés közben a következőt írja ki: "The VC8 library was not installed correctly. Restart your machine and reinstall"

Persze újraindítás után ugyanezt írja ki.

Mi lehet a gond?

A tűzfalat telepítés idejére kilőttem + a vírusírtó moduljait is. Avirát használok, a Guard-ot, MailGuard-ot, Webguard-ot inaktiváltam. Vagy teljesen ki kellene lépnem az Avira-ból? Azt nem tudom, hogy kell. Egyáltalán ez lehet a baj?

Köszi

(#391) Solar_Wind válasza Solar_Wind (#390) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Időközben megoldottam, letöltöttem és feltettem a legújabb SetPoint-ot.

(#392) draco31


draco31
veterán

Van nekem egy vezeték nélküli egerem, és hát nem akaródzik neki a működés. Név szerint ez van a papírjában: Focus H-5010 RF Optical Mouse Úgy kaptam ajándékba, és egyenlőre csak a dobozában ül a fiókban. Leírása szerint nem kell hozzá telepítő, csak be kell dugni a vevőt az usb-be, bekapcsolni az egeret, a vevőn megnyomni egy gombot (több nincs is rajta), aztán az egeren is megnyomni az alján található gombot, és ha az usb-s vevő befejezi a villogást, akkor már használható is.
A gond csak az, hogy amikor bedugom a gépbe, akkor már az az üzenet fogad, hogy az usb-s eszközt nem lehet felismerni. Minden portot végigpróbáltam már, más gépen is próbáltam már, de mindig ez jön.
Valami ötlet?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#393) percyanderso


percyanderso
csendes tag

WoWban nem érzékeli a görgőt,ötletek?
asztalon meg máshol működik,csak wowban van gond...
beállitásokat is megnéztem...

(#394) sasa134


sasa134
addikt

sziasztok,

a problémám a következő: van egy MS Arc egerem, az USB-s mini wireless receivere - fogalmazzunk így - megsemmisült (konkrétan kettétörött...). Meggugliztam, ebayeztem - de sehol nem találtam csak ilyen cuccot - csak egérrel párban, értelem szerűen.
Van vmi ötlet/tipp, honnan tudnám pótolni? Vagy bármely 2.4Ghz-es receiver jó lenne hozzá?

Köszönöm,
üdv :R

Avanti Roma

(#395) kispatyo


kispatyo
csendes tag

Sziasztok! Nekem az lenne a problémám hogy van egy asus eeepc 701es típusú netbookom, jol működik meg minden csak elromlott sajnos az egér érzékelője, nem csináltatom meg ezért vettem egy usb-s Trust egeret, de azt csinálta az egér, hogy bedugtam szépen feltelepítette az xp és müködött is kb 10 15 percig. Aztán úgy csinált mintha kihuztam volna de bevolt dugva csak valahogy lecsatlakozott :S. Bedugtam a másik két usb portba, ugyan ezt csinálta azokban is, ha egyből kihuzomés vissza be akkor nemcsinl semmit csak valamikor ugy jo hogyha 10perc mulva dugom vissza de sajnos akkoris kb csak 10 percig :S visszavittem az egeret mert azthittem az a hibás...vettem helyette egy hama egeret és sajnos evvel is ugyan ezt csinálja:S:S Kérlek segítsetek köszönöm!!! :R :DD

(#396) percyanderso


percyanderso
csendes tag

ahogy látom a fórum kihalt...-.- :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

(#397) neooen


neooen
aktív tag

Szasztok!

Látom van már egy pár kérdés előttem, de azért teszek egy próbát.

Logitech M 505-ös egeret használok. Az a gondom, hogy ha feltszem a setpointot az egérhez, akkor az autoscrollnak az a funkciója, hogy bezárthatsz vele böngésző füleket, meg megnyithatsz vele linkeket új lapon, 2 kattintást igényel. Szörnyen idegesítő. Setpoint nélkül működik a szokásos egy klikk elég módon. Ja, és ha ilyen módon megnyitottál egy új lapot az ugye megnyílik a háttérben, de ha rá akarsz menni, akkor szintén 2x kell rákattintani, mert az elsőt nem érzékeli. Valakinek valami ötlet?
Setpoint nélkül meg nem tudok a gombokhoz parancsokat hozzárendelni. Előre is köszönöm!!

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#398) #33347072


#33347072
törölt tag

Sziasztok!

Remélem nem halt ki a topik teljesen és tudna valaki segíteni nagyon fontos lenne.

Tegnap vettem egy Logitech G700-as egeret. Előtte egy G7-es egerem volt ami a 4.8 setpoint-al tökéletesen működött is. Un installáltam kihúztam a G7-et és nagy meglepődéssel tapasztalom hogy az új 6.2-es setpoin-ot nem tudom feltelepíteni a G700-hoz. A telepítő indítása után megjelenő install ablakban nem tudok semmire sem kattintani.A 4.8 és az 5-ös setpoint programok elindulnak de azok nem jók a G700-hoz próbáltam.

Kép.:

Már mindent lehúztam az usb portokról akkor sem megy sőt próbáltam csökkentett módban telepíteni úgy sem megy.WIN7 x64 Ultimate op rendszert használok.A vicc az egészben hogy bátyám gépén is szinte ugyan azok a dolgok vannak nagyjából feltelepítve ott meg felmegy minden gond nélkül.Valami olyasmi lehet a gépemen esetleg hardver amivel összeakad?Gőzöm sincs mi baja lehet de már belefáradtam a hiba keresésébe mert a neten sem találok hasonlót. Van valakinek valami ötlete?

(#399) neooen válasza neooen (#397) üzenetére


neooen
aktív tag

Erre valaki?

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#400) Z86 válasza neooen (#397) üzenetére


Z86
őstag

Állítsd át a setpointban a taskok közül middle buttonra (nekem az első a listában)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.