Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu



Utoljára frissítve: 2016. 08. 20.
Egér vásárlásához: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) szimasandor


szimasandor
csendes tag

Sziasztok! A Logitech 9x-em bal egérgombja nem mindig jelöli ki a szöveget és az ikonokat mi lehet a probléma? :F

(#702) WolfheartGR válasza szimasandor (#701) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Mikrokapcsoló feltehetőleg. Cserélhető.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#703) SrtR0020


SrtR0020
csendes tag

sziasztok, nekem egy olyan problémám lenne mint az előttem szóló úriembernek logitech G500 van és még nincs 1 éves a kicsike. nah mármost szabálytalan időközönként kettőt kattint,de a szimpla kattintást minden alkalommal beveszi tökéletesen, egyik napról a másikra történt a jelenség azóta még nem sikerült orvosolni, windows reinstall még nem történt, de nagyon erős a gyanúm h ez vírus, bár tévedhetek is. javaslatokat tanácsokat várom nagy megbecsléssel. :)

Ui.: még garanciális a dolog. :)

(#704) WolfheartGR válasza SrtR0020 (#703) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Nyilván a válasz ugyanaz lesz mint az előző úriembernek. Annyi a különbség, hogy te visszaküldöd gariba.
Amit kipróbálhatsz, hogy másik gépen is csinálja vagy sem, így kizárhatod a szoftveres bugosodást.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#705) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok!

Az egyik percről a másikra a Roccat Kova [+] egerem megbolondult. A bal klikkel is jobbat vesz be, így gyakorlatilag használhatatlan. Mi lehet a gond?

(#706) pana0017 válasza pana0017 (#705) üzenetére


pana0017
senior tag

Úgy tűnik megoldódott, de nem az igazi, mert még néha csinálja. Mi lehetett a gond? Csak annyit tettem most, hogy feltelepítettem a drivert.

[ Szerkesztve ]

(#707) Citroware


Citroware
addikt

Van egy Fujitsu Siemens LX??? típusú Egér + Billentyűzet kombóm, évek óta megfelelően működik, viszont két napja arra lettem figyelmes, hogy nem működik az egérben a középső gond. Görgetni még lehet, de lenyomásra nem reagál. Fogalmam sincs, hogy mely részen lehet a probléma, az egér romlott volna-e el, vagy az USB-s vevő, vagy esetleg szoftveres probléma. Eléggé kellene, mert böngészőkben állandóan használom az új lapon megnyitásokhoz.
Mit lehet ilyenkor tenni?

[ Szerkesztve ]

(#708) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok!

Nem tudtok vkit , aki jártas USB kábel cserében ? ( Logitech G5 ) Bp- i lenne a legjobb ( ha más nincs olyan is jó , aki árul usb kábelt )

Előre is thx.

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#709) jaffa 2843 válasza Strauss (#708) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

pü ment.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#710) Zsopy


Zsopy
csendes tag

Hello
Nekem is van egy problémám...
NAGYON megnőtt a mérete az egeremnek amikor kiléptem egy játékból! SEGITSÉG pls NAGYON irritál
Bazi nagy az egér
megnéztem nincs kinagyítva alap beállításon van!

(#711) browing


browing
csendes tag

heló
van egy Canyon cnr-msd06-os egerem és az lenne a probléma, hogy három napja egyik pillanatról a másikra a kerék középen megadta magát. Először csak előre fele majd kb. félperc múlva hiába tekergetem nem érzékeli a gépem, illetve most már nincs benne az a fajta kis "ellenállás" görgetés közben ami eddig jelenvolt:
Mi lehet a probléma?

(#712) George0424


George0424
csendes tag

Sziasztok

Miért nem lát a notebook semilyen bluetooth eszközt?
Ez az eszköz megfelelően működik. Azt írja ki, ha belemegyek a Bluetooth tulajdonságaiba, a laptopon. Másik eszköz látja a Bluetooth egeret.
Compaq Presario CQ56

Köszi a segítséget.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=George0424 Tel: 06703858903

(#713) half333


half333
őstag

Sziasztok! Most vettem egy Trust GXT 25-ös gaming egeret. Az volna a problémám,h sehol sem találok hozzá driver-t! Azt írják h nincs hozzá,mert a játékban lehet beállítani,csakhogy nekem kellene az oldalsó 2 gomb beállítása copy,paste-ra. Tudna valaki valamilyen megoldást? Próbáltam már hasonló egér driver-t,de az sem jó,a vezérlőpultban meg nem lehet beállítani az egér gombjait.

(#714) WolfheartGR válasza half333 (#713) üzenetére


WolfheartGR
őstag

[link]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#715) half333 válasza WolfheartGR (#714) üzenetére


half333
őstag

Hej,nagyon köszi! :C :C

(#716) nuwbi2


nuwbi2
csendes tag

Hello sziasztok!

Lenne egy nagy kérdésem , szóval van egy haverom és neki van egy wmo 1.1 a egere, aza gond vele, hogy usb keresztül folyamatosan ledobálja a windows, eltünik majd hardver illesztés újra műxik....

A Gép:
E5500
Ati hd 5450 1gb
Asrock g31m-gs r2.0
1gb ddr2 800mhz

usb/ps2 átalakítóval is ledobálódik.. más egereket is ledobál, a billentyűzet pedig usb-s és azt nem dobja le....

csere is megtörtént, mármint a billentyűzet usb részét megcserélték, de ekkor is ugyan ez....

Segítsetek légszíves! :R

(#717) jaffa 2843 válasza nuwbi2 (#716) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ha csak ezen a gépen rosszak a perifériák, akkor egy win reinstallt javasolnék, mint biztos megoldás. :F

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#718) nuwbi2 válasza jaffa 2843 (#717) üzenetére


nuwbi2
csendes tag

Megvolt és akkor i ezt csinálja....

(#719) WolfheartGR válasza nuwbi2 (#718) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Mi változott, mikor ez a hiba előjött?

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#720) nuwbi2 válasza WolfheartGR (#719) üzenetére


nuwbi2
csendes tag

Ezt most hogy érted?! Holnap bővebb infom lesz akkor találkozok vele és leírom nektek! Hirtelen csak ennyit tudok én is!

(#721) WolfheartGR válasza nuwbi2 (#720) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Egy ideig jó volt és utána nem? Mi változott amikor előjött a hiba? Ott kell keresni a megoldást. (akár szoftveres-valami update vagy program- akár hardveres -tápcsere- változás is szóba jöhet, csak két random példa volt.)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#722) Matisgames


Matisgames
csendes tag

Szevasztok, kéne egy kis segítség! Nekem x7 XL-747H típusú egerem van és 3 nappal ezelőtt elkezdte azt csinálni, ha mozgatom bármilyen játékban az egeret akkor leesik az fps bőven 10 alá, ha nem mozgatom akkor simán fut minden. Kevés hely volt a C-meghajtón olyan 200mb, felszabadítottam 6GB-ot... akkor jól működött amíg ki nem kapcsoltam , aztán ugyanez a probléma. Valaki valami ötlet?
Próbáltam minden más usb-hez dugni ott is rossz , más egérrel is.

(#723) RIC5I


RIC5I
tag

Helló
bocsi ha nem ide vág de máshova sem találtam ehhez hasonló témát és ez ilyen nagy közösnek tűnik :)

lényegében uj egeret akarok venni és foggalmam sincs hogy milyet kellene egyetlen kikötésem van vele nem kel gamer egér sem legyen csak én egy fotel fa karfáján egerezek és nem minden egér működik rajta legalábbis egy razer meg egy asus nem müködöt rajta a razer ugy ugrált rajta mint egy hiperaktiv balerina :D

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#724) WolfheartGR válasza RIC5I (#723) üzenetére


WolfheartGR
őstag

[link]. Másrészt az nem lesz túl egészséges a kezednek hosszútávon. Erről is kérdezhetsz abban a topikban.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#725) RIC5I válasza WolfheartGR (#724) üzenetére


RIC5I
tag

úú köszi nekem nem sikerült ezt meg találnom

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#726) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok!

Van egy Razer imerator egerem." napja kb olyat csinál hogy magátol mászkál a kurzor.Általában lefelé megy:)Most akkor elromlott?vagy hallottatok már ilyenről? Ha valami pici helyre akarom vinni nem is bírom.Gondolok itt arra pl hogy egy szóban az i betűt törölni akarom stb.Köszi.

(#727) WolfheartGR válasza lajosx (#726) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Szennyeződés a szenzornál valószínűleg.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#728) lajosx válasza WolfheartGR (#727) üzenetére


lajosx
őstag

nem látszik koszosnak legalábbis az alján,de mondjuk szét nem szedtem.Most kipróbálom egy újabb driver-el.Mert most hogy levettem ami volt és nincs is driver nem csinálja.Mondjuk eddig se folyamatosan csinálta csak napjába többször is.

(#729) jaffa 2843 válasza lajosx (#728) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Milyen felületen használod?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#730) lajosx válasza jaffa 2843 (#729) üzenetére


lajosx
őstag

razer goliathus

(#731) lajosx


lajosx
őstag

valószínűleg a driver megoldotta a problémát,csak gondoltam leírom hátha másnak is segít:)

(#732) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Hello!
Kutyám lerágta a Razer Lachesis-em usb csatlakozóját. Javítható ez valahogy? Tud valaki olyat aki javítana? Esetleg Szolnok környékén?

(#733) jaffa 2843 válasza Revoltek (#732) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A legolcsóbb/legkulturáltabb az, ha Ebay-ről rendelsz egy kábelt és kicseréled.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#734) Revoltek válasza jaffa 2843 (#733) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Gondoltam elég csak usb fejet cserélni rajta valami szakemberre párszáz forintból. A kábel árából veszek használtan egy Diamondbacket.

(#735) lajosx válasza Revoltek (#732) üzenetére


lajosx
őstag

Ahogy nézem kb 5eres a kábel szerintem Szolnokon bármely kis műszerészhez beviszed, pár száz forintért ráforraszt egy másik usb véget.Az más kérdés hogy mennyire tudja szigetelni és hogy jó lesz e?De szerintem jónak kell lennie:)

(#736) jaffa 2843 válasza lajosx (#735) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Jah, csak a kiosztás nem mindegy..

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#737) thunder505


thunder505
csendes tag

Ha túl sokat van üzemen kívül az probléma?

(#738) WolfheartGR válasza thunder505 (#737) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Már miért lenne probléma? Max as vezeték nélkülinél lehet belőle gond, ha kifolyik az elemből a sav és megmarja az egeret. Ha ez nem akkor még lemerülhet, de azt egy csere megoldja.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#739) szimasandor


szimasandor
csendes tag

Sziasztok! Adott egy Logitech G9x aminek a bal egérgombja nem mindig reagál a kattintásra és szöveget is nehezen, vagy egyáltalán nem jelöli ki. Mikrokapcsoló hibára gyanakszok. Azt viszont nem tudom lehet-e külön kapni az egérhez, vagy garanciáztassam inkább?

(#740) jaffa 2843 válasza szimasandor (#739) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ha van még gari akkor mehet cserébe. Máskülönben párszáz forintos tétel egy mikrokapcsoló.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#741) roccatkone


roccatkone
csendes tag

hali!

van egy Razer Deathadder egerem és az a probléma vele hogyha játék közben megmozgatom, akkor a játék egyből beszaggat egyet :( és sajnos nem a játékkal van a probléma mert ha egy másik egeret bedugok akkor annál nem csinálja ezt :'( :F PLS HELP! :) előre is köszi

(#742) jaffa 2843 válasza roccatkone (#741) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ha fent van a drivere akkor uninstall-t neki.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#743) roccatkone válasza jaffa 2843 (#742) üzenetére


roccatkone
csendes tag

Kösziii!!!! :D :) <3

(#744) jaffa 2843 válasza roccatkone (#743) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ezt úgy veszem, hogy megoldotta a problémát. :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#745) WolfheartGR válasza jaffa 2843 (#744) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Meg kellett volna kérdezni, hogy szinapszar vagy sem. :)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#746) jaffa 2843 válasza WolfheartGR (#745) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Szerintem igen. Több helyen is számoltak be ilyen-olyan anomáliákról synapse esetén. Nálam a sima driverével nem volt gond soha. Persze ez még nem zár ki semmit. :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#747) hattila1979


hattila1979
csendes tag

Előzőleg szerintem rossz témában szóltam evvel a kérdéssel hozzá, elnézést érte. Felteszem itt inkább.

"Sziasztok!

Vásároltam egy Logitech G400-as egeret. Csatlakoztattam, installáltam a Logitech oldaláról letöltött szoftvert. Felismerte, elkezdett működni, de...
Körülbelül 5-10 perces intervallum között befagy az egész oprendszer (Win7 64bit).
Akár mit csinálok vele: áttettem másik usb-be az egeret ugyanez történt. Leszedtem a drivert, felraktam újra ugyanúgy befagy. Alaplapi driverek, bios frissítve. Nem tudok napirendre térni, mivel mindig is logitech egereim voltak (a mostani régi mx400, 5 évet működött minden gond nélkül).

Ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy mit lehetne tenni?

Köszönettel hattila1979"

"Bomba jó a duma!"

(#748) jaffa 2843 válasza hattila1979 (#747) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Felrakod a drivert, belövöd amit kell, elmented az egérbe és uninstallálod a szoftvert. Felesleges a "drivert" a gépen hagyni.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#749) Tam1878


Tam1878
csendes tag

Sziasztok!

Razer Imperatort használok már jó pár éve és ugyan az a probléma ütközik ki nála, mint az előző egeremnél(Razer Copperhead), hogy a kattintásokat rosszul észleli. Van amikor egy kattintás helyett kettőt vagy hármat érzékel és van olyan hogy egyáltalán nem szeretné érzékelni. Ez érvényes mind a két gombra(érdekes módon ugyan akkor mondták fel a szolgálatot), és tekintve, hogy nem "olcsóért" lett vásárolva(garancia lejárt természetesen) sem ez sem az előző, ezért gondoltam már felteszem a kérdést, hogy ugyan mi lehet a probléma, annak fényében, hogy két ilyen márkájú egeremnél is ugyan az a gond.

Válaszokat előre is köszönöm!

(#750) hattila1979 válasza jaffa 2843 (#748) üzenetére


hattila1979
csendes tag

Köszönöm a tippet, de ez sem segített. Visszaviszem és kicseréltetem.

"Bomba jó a duma!"

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.