Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu



Utoljára frissítve: 2016. 08. 20.
Egér vásárlásához: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) leslie23 válasza jaffa 2843 (#1250) üzenetére


leslie23
tag

ez(ek) elődjével, az 1255A-val volt dolgom. :)

még annyit, hogy érdemes-e ezzel gariztatni az egeret? a webshop ÁSZF-je szerint, ha nem találnak problémát 2k-t felszámolnak. tartok tőle, hogy kattintanak vele párat, működik, okés. én meg fizessek... :(((

(#1252) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Helló!
Nekem van egy roccat pyra wireless egerem és ez a problémám vele amit a videón láthattok:
https://www.youtube.com/watch?v=EQaEkhF20bI&list=UU4NoADH78a6mPfCdfcXwpYg
ezen vezetékes van de az enyém is ezt csinálja viszont szerintem egyszerűen energia gondja van még annyit kipróbálok hogy veszek bele új tölthető elemeket és tesztelem, mert kaptam hozzá tölthetőt de az nemtudom mennyi idős lehet hogy régi volt vettem hozzá sima elemeket nem tölthetőket de 2-t kettőt pár óra altt megesz gondolom vagyis akkor elkezd így mozogni az egér mint a videón egy pár óra után 2 3 óra kb
roccat pyra wireless egér és nvidia kiadás zöld bár nem hinném hogy ez belül valamit változtatna.
szóval erről hallottatok valamit? lehet hogy csak az elem a gond? ha igen kb mennyit kéne bírnia ennek az egérnek? meg nemtudom van e AAA-s egérből 1000mAhesnél nagyobb mert minél nagyobb kéne bele hogy sokáig bírja egy töltéssel minimum egy napig kéne bírnia. meg egyébkélnt ha géphesz kötöm töltenie kéne de a laptop usbje ugyan annyit ad le mint a sima számítógépé tehát tölti normálisan az egeret? metr laptop mellé használom

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1253) jaffa 2843 válasza beloadjoker (#1252) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Milyen felületen használod?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1254) beloadjoker válasza jaffa 2843 (#1253) üzenetére


beloadjoker
őstag

fa asztal

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1255) jaffa 2843 válasza beloadjoker (#1254) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Tessék egérpadot használni az egér alatt, nem véletlen az elnevezés. :K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1256) beloadjoker válasza jaffa 2843 (#1255) üzenetére


beloadjoker
őstag

rendben de eddig jó volt D: na m1 indítok kettő jó elemmel aztán meglátjuk otthon amúgy van csak koliba nem hoztam :D de itt is jól működött egy darabig :)

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1257) jaffa 2843 válasza beloadjoker (#1256) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

KKor csekkold, nem-e ment valami retek a szenzor elé.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1258) beloadjoker válasza jaffa 2843 (#1257) üzenetére


beloadjoker
őstag

tisztának tűnik, azért köszi :)

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1259) flanki válasza jaffa 2843 (#1255) üzenetére


flanki
aktív tag

Az én MSI-DS100-am is csak fekete szivacsos padon működik rendesen, a normál egérpadon amin van egy matrica már ugrál a kurzor össze vissza bekapcsolás után vagy 10 percig.

Az a baj hogy a szivacson sokkal lassabban lehet mozgatni az egeret! Volt egy Gigabyte lézeres egerem annak minden pad megfelelt, ez az MSI is lézeres ennek miért nem mind1 milyen az egérpad? :F

(#1260) Mayall


Mayall
tag

Sziasztok!

Van egy Logitech Cordless Mini Optical Mouse -om. Rendre eldobja a kapcsolatot a vevővel. Elemet cseréltem, de a probléma továbbra is fennáll. Mit lehet csinálni vele?

Előre is köszönöm.

(#1261) zoltanz


zoltanz
nagyúr

BT egérnél pillanatokra nem mozdul az egér, másik notival jó. Próbáltam MS féle Bluetooth driver-t és gyárit is, mi lehet még? Köszönöm!

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#1262) BIROD5


BIROD5
tag

Sziasztok !
Van egy első szériás razer leachesisem , játék alatt kb. fél óra elteltével a mozgás darabossá válik .
Mintha leesne az fps ,de a párhuzamosan üzemelő logitech egérke hibátlanul mozgat.
Ha ekkor kilépek a játékból a mutató mozgása szaggatott marad , néha 50-50% -ban a profilváltás megoldja rövid időre a gondot .
Elég öregecske a razerka , lehet ideje cserélni ?
Vagy valami ötlet ?
Köszi :

(#1263) jaffa 2843 válasza BIROD5 (#1262) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Próbáld meg másik géppel, esetleg szoftver nélkül.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1264) BIROD5 válasza jaffa 2843 (#1263) üzenetére


BIROD5
tag

Köszi . Akkor leszedem a drivert. Kiderűl . Vagy búcsú. :-)

(#1265) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Gigabyte M6580 egerem. Az asszonypajtás sikeresen kitépte a panelből a kábeleket. Vissza szeretném forrasztani, de sajnos nem találtam sémát a színekre. Piros, kék, zöld, és arany szín van.
Melyik lehet melyik?

Előre is köszönöm!

(#1266) nepszter1


nepszter1
addikt

ha magától mozog a razer lainches akkor megadta magát ?

(#1267) flanki válasza nepszter1 (#1266) üzenetére


flanki
aktív tag

milyen egérpadon használod?

(#1268) nepszter1 válasza flanki (#1267) üzenetére


nepszter1
addikt

steel series , masik tescos egérrel meg tökéletesen müködik

(#1269) csabi94


csabi94
őstag

Sziasztok!

Boltban vásároltam Bluetooth egeret, és nem működik a gépemmel. Most jött egy másik (még nem mentem el érte), viszont olvastam a neten, hogy az sem működik vevő egység nélkül. Most akkor hogy is van ez? Eladnak "Bluetooth" egeret olcsón (4-5 ezer Ft) vevő nélkül, és a gép bluetooth egységével meg nem képes kommunikálni? Ha egyszer bluetooth egér, akkor miért nem a géppel működik? Pont azért vennék ilyet, hogy ne foglaljon le egy USB-t. Szóval nem nagyon értem ezt, de ha ez ami jött sem működik, akkor be is fejeztem az egér keresgélést... :U :U

Ezt vettem először, vevő egység nélkül olcsón: [link]

Most meg ez vár rám a boltban: [link]
Gondolom ehhez lesz egy vevő, és dughatom be a gépembe, hurcibálhatom úgy az egyetemen a gépet, hogy kiáll belőle az a vacak...

Hogy van ez?

(#1270) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Logitech G400 egerem van, hiába lenne még garis, sajnos a FixIt és a Logitech ügyfélszolgálat is elhajtott, számla nélkül nem tudnak garanciálisan segíteni.
Ez a hozzászólás tökéletesen leírja a hibát, pontosan ugyanez a jelenség nálam is, annyi különbséggel, hogy én kezdetek óta használok hozzá programot, drivert.
Kábeljavítós fix-ekből kismilliót találni külföldi oldalakon, de ha kábelhiba lenne, akkor véleményem szerint a lecsatlakozás idejére nem szabadna világítania alul, ez pedig világít, akármikor néztem.

Bármilyen hasznos infót szívesen fogadnék, ahhoz azért drága volt, hogy másfél évig használjam csak, a noname egerek többet bírnak ütve-vágva, erre pedig vigyáztam, mint a hímes tojásra.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1271) jaffa 2843 válasza A_ScHuLcZ (#1270) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

90%, hogy kábelhiba. Talán csak egy pillanatra szakad meg, amit az USB észrevesz, te viszont nem.
Gondolom a magyar Logitech-et próbáltad felkeresni a gondoddal.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1272) A_ScHuLcZ válasza jaffa 2843 (#1271) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Még akkor is, ha különböző módon szokott előfordulni? Van úgy, hogy semmi jelzés, csak azt veszem észre, hogy nem mozdul az egér, majd 2-3mp múlva minden megy tovább, illetve van olyan is, amikor a windows hangjelzést ad, amit usb eszköz lecsatlakoztatásakor szokott, eltelik jópár mp (több, mint a másik esetben), majd egy ismételt usb csatlakoztatós windows hang után ismét működik az egér.
Ezen kívül 2 egér látszik az eszközkezelőben, ami szerintem szintén fura, ezért nem kábel hibára gondolok.

Magyar ügyfélszolgálatot hívtam természetesen, ha meglenne a számla, nem is lenne semmi probléma, de sajnos innen hwapróról vettem bontatlanul másfél éve, számlát pedig nem kaptam.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1273) csabi94 válasza csabi94 (#1269) üzenetére


csabi94
őstag

Erre senki semmit? Hogy miért Bluetooth, ha a géppel nem működik, és ugyanúgy foglalja az USB-t? Értem, hogy az a frekvencia, de akkor miért jó? :)

(#1274) Gaberking


Gaberking
senior tag

Sziasztok!
Interneten rendeltem egy Rapoo Laser Combo 8900P -t, ma megjött. Ahogy kibontottam a csomagolást, ami gyárinak tűnt, megláttam, hogy az egér "talpán" lévő szilikonokon nincs "lehúzható kis fólia". Nem kellett volna lennie rajta? A szilikon talpak újnak néztek ki.

(#1275) 2csi


2csi
aktív tag

Sziasztok!
Van egy Razer Ouroboros-om. Azt hiszem kb egy éve vettem.
Ha vezetekes modban hasznalom, akkor amikor bekapcsolom a gepet akad kb 1 percig. Hasznalhatatlanul. Nagyon idegesito.
Ha meg vezetek nelkuli modban hasznalom, akkor meg rateszem a toltore es nem tolt. Van h tolt, de van h nem. Olyan mintha ra se tennem. Nem tudom miert.
Mit csinaljak vele?

(#1276) Ellia


Ellia
addikt

Hali! Szükségem lenne új teflontalpakra (akár vágható ragasztható) a jó öreg Logitech G5 rágcsálómra. Keresgéltem már de nem igazán találok vagy, ha igen horribilis áron. Hol érdemes keresni ilyet?

(#1277) jaffa 2843 válasza Ellia (#1276) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Keress itt aprón, hátha találsz ilyet.

;]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1278) Horvi válasza jaffa 2843 (#1277) üzenetére


Horvi
őstag

jaffaaaaaa hát ez kész volt ;]

Hello darkness, my old friend...

(#1279) F-ECT$


F-ECT$
titán

Hiába nyomom folyamatosan a bal egérgombot, néha a programok úgy érzékelik, hogy elengedem, és ismét lenyomom. Ez milyen hiba lehet, kuka, vagy javítható?

Dive ever, work never.

(#1280) jaffa 2843 válasza F-ECT$ (#1279) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Javítható, mikrokapcsolót kell csak cserélni. Milyen egérről van szó? Olcsó vackokat nem érdemes javítani.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1281) F-ECT$ válasza jaffa 2843 (#1280) üzenetére


F-ECT$
titán

Adatlapomon van. Egyébként Logitech G400.

Dive ever, work never.

(#1282) jaffa 2843 válasza F-ECT$ (#1281) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ho-Hó, azt javítani kell. :D Apróról veszel jóféle Omron D2F-01F mikrokapcsolót 500Ft/2db, aztán átforrasztod a főgombokat. Vagy keresel valakit aki átforrasztja neked. Fél órás munka, párszáz Ft és lesz 5 évig megint egy jó egered. :K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1283) F-ECT$ válasza jaffa 2843 (#1282) üzenetére


F-ECT$
titán

Tudsz valakit ajánlani? (Főleg Bp érdekelne.)

Dive ever, work never.

(#1284) aizen92 válasza F-ECT$ (#1283) üzenetére


aizen92
addikt

Adj fel aprón egy hirdetést! De holnapra keresek neked valakit talán megvan még a privat akik nekem javították a razer nagamat kb 1000-1500 ftért :R BPi és már többször vittem

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#1285) zack


zack
nagyúr

Srácok!

Volna nékem egy Corsair M95-ös egerem. Mivel fém, 1,5 napja b@szogat az áram USB-n keresztül de elég keményen. Eddig ilyen gond nem volt, pedig már pár hete használom.
Szerintetek mi lehet? :U

A konfigurációban semmi sem változott, csak az egér.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1286) do3om válasza zack (#1285) üzenetére


do3om
addikt

Ez valami bekapcsolható opció :force feedback egér!
Ez már az új technika nem remeg az egér mert az elavult, de beléd küld egy kis áramot és mindjárt rezeg a kezed.
;]

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#1287) zack válasza do3om (#1286) üzenetére


zack
nagyúr

:DDD
Most egy ideje nem ráz, de teljesen váratlanul jön, amikor nem számítok rá.

Lehet kapni valami olyan hosszabbítót, amit a konnektor és a gép közé tudok tenni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1288) do3om válasza zack (#1287) üzenetére


do3om
addikt

Nagyon izgalmasnak hangzik, menyiért adnád el? :D
Lehet érzékeli amikor álmos vagy a kezeden a pulzus alapján és azonnal reagál rá.
Vagy nem tudom mi ez de nagyon jó lehet ;]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#1289) jaffa 2843 válasza zack (#1285) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ajjaj, elkezdődött.. Először csak ráz, majd asszimilálódik veled, rákapcsolódik az idegrendszeredre és ő fog irányítani. Világuralomra törnek a gépek. :Y
Pusztítsd el, amíg lehet! :))

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1290) zack válasza do3om (#1288) üzenetére


zack
nagyúr

A kisujjamat pirosra csipkedte. Itt ér hozzá legnagyobb terjedelemben. Izgalmas volt BF4 multi közben. :DDD

(#1289) jaffa 2843

Lehet megkérdezem a Corsair-t van e hozzá gumikesztyűjük. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1291) zack válasza zack (#1290) üzenetére


zack
nagyúr

Besz@rás. Teljesen véletlenül kiderült mitől ráz. Ha fogom az egeret, és a lábamat kinyújtom úgy, hogy akár 1 lábujjam is hozzáér csupaszon a falhoz, akkor kezd el rázni. Ha nem érek hozzá a falhoz nem ráz. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1292) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Sziasztok!
Tervezem ennek az egérnek a megszerzését
Razer Abyssus
Ismeri valaki? Tudna Írni róla bővebben?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1293) jaffa 2843 válasza Tiger. (#1292) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

[link]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1294) Tiger. válasza jaffa 2843 (#1293) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezzel sokra megyek itt max tervezi hogy vesz de nekem olyan kell aki már használja jó ideje. Éa dp miatt aggódók mert 450 után 1800 jön.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1295) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Amúgy meg most nézem hogy van a régi Razer abyssus és a 2014 az igazat meg valva a 2014 jobban tetszik.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1296) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#1279) üzenetére


F-ECT$
titán

Közben megtaláltam az egér számláját, és bár ott 2 évet írnak garanciára, a dobozban talált "Information" szerint 3 év garancia van. Írtam is a Supportnak, akik a FixIT-hez irányítottak.

Olvastam itt, hogy páran már intéztetek ügyet, így pár kérdés:
-Elég a számla fénymásolata? (Az eredeti a könyvelőnél van.)
-Felmerülhet-e időközben plusz költség, vagy minden ingyenes?
-Mivel érdemes elküldeni és meghozatni az egeret?
-Mennyi ideig tart a dolog?
-Érdemes-e egyáltalán belevágni a folyamatba, ha másik alternatívaként itt Bp-en is el tudom intézni kb 1-2 óra alatt 1-2e Ft-ért? (Még kb 11 hónap van a 3 év garanciából.)

Dive ever, work never.

(#1297) G@ben


G@ben
addikt

Van egy Logitech MX518-as egerem. Be szeretném állítani a görgő feletti-alatti +- gombokra a page up - page down-t, ami megy is, viszont egy gombnyomásra csak egyet ugrik, hiába tartom nyomva a gombot. Cruise up-down mellett folyamatosan viszi, ha nyomom, illetve XP alatt az MX500-asom is folyamatosan vitte a page up-down-t. Próbáltam a Setpoint 480-as, illetve a 630-as drivert, mindkettő 64 bites, ahogy a Win7 is az, de nem változott a helyzet.
Be lehet ezt valahogy állítani?
Ha nem, a cruise up-down is jó, csak az maximális sebességen is csigalassú. Ha azt fel lehetne valahogy gyorsítani, az is megfelelne. Olyan sebesség kéne, mint amikor a billentyűzeten folyamatosan nyomom a page up-down-t.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1298) Csapi007


Csapi007
veterán

Sziasztok
Logitech M705, 4-5 éves, már volt gariban, újra előjött a dupla katt a sima helyett, de sajnos már nem garis.
Neten találtam leírást, hogy lehetne a mikrokapcsolót visszahajlítgatni. Mennyi a pozitív kimenetelre az esély? Érdemes ezzel próbálkozni?

"Csak úgy mondom"

(#1299) Horvi válasza G@ben (#1297) üzenetére


Horvi
őstag

Szia,

Nem lehet benne makrót definiálni általános használatra vagy program specifikusan? Az én egeremnél (igaz az MS IntelliMouse Explorer 3.0) ott lehetett. Elég kezdetleges kis makró nyelv volt de a célnak megfelelt.

Hello darkness, my old friend...

(#1300) G@ben válasza Horvi (#1299) üzenetére


G@ben
addikt

A driverben azt hiszem, nem, de gondolkozom külső programon, hogy ott kéne megcsináltatni vele, de ahhoz meg nem értek. :) A makrókhoz szintén nem.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.