Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu



Utoljára frissítve: 2016. 08. 20.
Egér vásárlásához: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) zsoika válasza WolfheartGR (#649) üzenetére


zsoika
addikt

500Hz

(#652) WolfheartGR válasza zsoika (#650) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Jelenleg nincs róla releváns tapasztalat. A netes, űbberkirályezzazzeggér tìpusú tesztek nem azok. Illetve néhány lelkesen ujjongo user sem az. Válassz egyet a feljebb linkelt hszből. Illetve egérvásárlással kapcsolatban is abban a topikban érdeklődj.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#653) zsoika válasza WolfheartGR (#652) üzenetére


zsoika
addikt

Kösz a segítséget. :R

(#654) fetye


fetye
tag

Sziasztok,
Nem tudom, tud-e itt vki segíteni - nekem minden esetre sajnos semmilyen tárgybeli előképzettségem nincs. Egy vezeték nélküli Genius LuxeMate 800 egérről van szó, amelynek USB-egységét felismeri a gép, az egér világít is (új elemekkel néztem meg), de még sincs kapcsolat, azaz nem mozog a kurzor a képernyőn. Nem új, de korábban működött, aztán egyszercsak nem. Ja, és a billentyűzet nélkül használom az egeret, azaz nem a hozzá való vezetéknélküli, hanem sima vezetékes billentyűzetem van, de ez - gondolom - mindegy.
Kérdésem: A hibajelenség alapján lehet-e mondani olyat, h nyugodtan dobjam ki, esetleg vkinek volt már hasonló gondja, aki megoldást is tud? Esetleg érdemes javítani? :)
Köszönöm előre is, ha bármit tudtok mondani erre...:)
Feri

(#655) atom87


atom87
aktív tag

Sziasztok,

vettem egy A4Tech G7-740DX típusú vezeték nélküli egeret. Olyan problémám van vele, hogy telepítése után eltűnt a PS/2-es billentyűzetem és helyette egy HID kompatibilis bill. vezérlő került. Ez nyilván annak tudható be, hogy a vevő egység képes vezeték nélküli billentyűzetet is kezelni.

Ha kihúzom a vevőt és úgy kapcsolom be a gépet, akkor működik a PS/2-es bill. Csatlakoztatva a vevőt újból megjelenik a HID bill:

Újraindítva a vevővel újból eltűnik a PS/2-es bill...

Próbáltam letiltani a HID eszközöket, de így sem oldódott meg a probléma. Magát a HID bill-t nem lehet tiltani csak eltávolítani...

Írtam az A4Tech supportnak is, kíváncsian várom mit reagálnak...

Ötlet esetleg? Én kifogytam...

Kawasaki z1000

(#656) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Van egy Razer Abyssus egerem és az a problámám, hogy pl. itt a prohardveren a görgön alig görgetek és a lap tetejéről rögtön lemegy a lap aljára. Így hasznűlhatatlan a görgő, hogy rögötn végigtekeri az oldalt. Letöltöttem a Razer Abyssus drivert, de azzal is ezt csinálja.

(#657) rayoliviero válasza rayoliviero (#656) üzenetére


rayoliviero
veterán

Abyssusban megint próbáltam beállítani, de kilépek és visszalépve nem az a beállítás van, amit beállítottam, hiába nyomok apply-t. Nem valami frankó a szoftvere.

(#658) dokee78


dokee78
félisten

Van egy A4tech XL750BH egér.
Ha bedugom a gépbe nem indul el a gép,mintha nem kapna áramot.
8 USB port van hátul.
Ha bekapcsolt gépnél a felső 6 port bármelyikébe dugom akkor kikapcsol a PC.
Ha az alsó kettő portba dugom akkor meg nem működik.
Alaplapom Gigabyte EP-35 DS3R
Ismerős gépén müködik semmi gond vele.

(#659) WolfheartGR válasza dokee78 (#658) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Akkor ez erősen valószínű alaplap probléma nem egér. Ráadásul abból is a nagyobb fajta.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#660) dokee78 válasza WolfheartGR (#659) üzenetére


dokee78
félisten

Azaz,mire gondolsz?

(#661) WolfheartGR válasza dokee78 (#660) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Zárlat.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#662) dokee78 válasza WolfheartGR (#661) üzenetére


dokee78
félisten

De más USB eszközökkel nincs gond.
Így akkor ne vegyek USB-s egeret?

(#663) WolfheartGR válasza dokee78 (#662) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Mondjuk megpróbálhatsz egy másik usb-s egeret. Azzal is csinálja vagy sem.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#664) akos280


akos280
csendes tag

Helló!

Az lenne a problémám, hogy már 3 éves icon7 egerem feladta a bal klikket.
Ez úgy értem hogy a bal kattintást nem mindig érzékeli!
Próbáltam az illesztő programot frissíteni és újra telepíteni de nem használt.
Amikor felcserélem az egérgombokat minden működik kivétel a bal klikk.
Eléggé kezdő vagyok ebben a kategóriában! És remélem hogy új egér vásárláson kívül van megoldás!
Előre is köszönöm a segítséget!
U.I: Próbáltam másik USB portba tenni az egeret de így sem volt jó. (vezeték nélküli)!
Bár gondolom már korához képest sokáig jó volt remélem hogy még majd tovább is bírja!

(#665) WolfheartGR válasza akos280 (#664) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Mikrokapcsoló csere ha jól értem a gondodat.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#666) mzso


mzso
veterán

Hogy szedek szét egy Genius (Traveler 515) egeret? Csavart nem látok rajta.

A bal gomb rakoncátlankodik. Néha vagy nem akar érzékelni vagy duplán érzékel.

(#667) Mezcal


Mezcal
addikt

Az mitől van, hogy már a második lézeres egeremen csökken a dpi? Először még hasított 2000 dpi-n, de 1 év használat után már lassú.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#668) beach head


beach head
senior tag

Sziasztok.

Van egy noname kínai wireless optikai egerem mini usb vevővel. Ha az egeret az asztalon használom, vagy pl az ágyon úgy hogy a noti is az ágyra van téve, akkor semmi gond nincs a működésével. Viszont ha az ölembe veszem, és esetleg hátradőlve az ágyon gépezek akkor az egér nagyon rapszódikusan kezd működni, főleg akkor ha az egér maga hátrébb van mint a vevőegység. Ezt nem tudom miért csinálja, elvileg 10m kb a hatótávolság de itt 30 cmről akadozik ilyenkor az egérmutató mozgása. Próbáltam egérpaddal, pad nélkül , váltogattam a a wifi csatornákat (alapból a 6oson volt, ehhez képest a legtávolabbiakra 1-re 12-re állítottam ) és úgyanúgy szaggat olyankor az egér. Miért lehet ez?

Kipróbáltam az asztali gépen is ami a földön van, elől alulra dugtam az usb fejet, és az egér kb 1m magasan van az asztalon és ott is ezt csinálja, mindegy milyen cpi-re állítom. Ennyire gyenge lenne a rádiós jel? Vagy az érzékelő hibás. Az elemeket teljesen feltöltöttem az egérbe és nincs javulás.

Ötletek?

(#669) rhrhm2


rhrhm2
csendes tag

sziasztok!

Nem tudom pontosan, hogy a következő problémám mennyire illik ide, de megpróbálom körülírni a dolgokat.
Adott egy régi p4-es gép újratelepített xp-vel, az egér sokszor az aktív ablakban lévő gombokra ill.start menüre bal kattintással nem reagál csak miután nyomok neki egy ctrl+alt+del-t. Utána egy darabig megint megy. Ezt az usb-s ill. a ps2-es egeremmel is csinálja ezért nem gondolom hogy az egérrel lenne a gond. Érdekessége az egésznek hogy van egy másik hasonló régi gép is az már win7-tel és ugyanezt csinálja.

Ha valakinek van már ilyenben tapasztalata az írjon

külföldi oldalakon láttam hasonló problémákat,de érdemleges megoldással nem találkoztam

(#670) afolie


afolie
csendes tag

hello!
Be tudom állítani valahogy, hogy ha az egerem görgőjét lenyomom, akkor azt csinálja, mintha Entert ütöttem volna?

(#671) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Mi az a makró? Hogyan használhatnám(A4 Tech egér)?

(#672) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Sziasztok

Elég érdekes hibával akadtam össze.

Konfigom: I7-950, Gigabyte X58A-UD5 lap, Gigabyte GTX560Ti vga

Eddig egy Razer Daimondback-et használtam hibátlanul, de a páromtól kaptam ajándékba egy Razer Taipan-t.

Amikor reggel elindítom a gépet, kb 5 percig akadozik az egér kurzor az asztalon, mintha kihagyna bizonyos részeket. (ha ilyenkor kihúzom, majd átdugom egy másik portba, akkor utána megszűnik ez a jelenség) Miután ez megszűnik, újraindítva a gépet már nem csinálja, csak ha sokáig áll "hidegen kikapcsolva". :((
Kipróbáltam az összes usb portot, ugyanezt produkálja mindegyikben. (USB 3.0-ban is)
Eseménynapló tiszta, nem látok benne semmi rosszat.

Windows újratelepítés természetesen megvolt, alaplapi bios update is, de sajnos nem segített. Az egeret kipróbáltam egy Dell laptopban, abban hibátlanul működik az indításnál is. Úgyhogy annak a hibáját kizárnám.

Már mindent kipróbáltam de kezdek belebolondulni. Van valakinek ötlete, mi okozhatja?
Egy külföldi fórumon találtam egy teljesen ugyanilyen hibát leíró postot, csak sajnos válasz nem volt rá. :S
Íme:

" Hi!
I have a big problem with my mouse
When i cold start my PC my mouse doesn't respond to any of my movement. But all the buttons (and the lights on it) work fine... I have to unplug it and plug it back into my PC so that it moves properly. I asked the Razer support about my problem and the only answer i got was to clean the mouse sensor, install the latest drivers and to use a different mouse pad. I have the latest drivers for my mouse, the sensor is clean otherwise it wouldn't work at all and i've tried using the mouse on different surfaces, nothing changed. So no real help to expect from Razer...
The problem only occurs on my main PC. On my notebook the mouse works fine on cold start.
Is there anyone who has the same problem or can help me with this?

My System:
Windows 7 Professional N 64bit SP1
Core i5 3570K
AsRock Z77 Extreme 4
16GB Corsair Vengeance 1600Mhz
Asus GTX 670 DirectCU2 Top
Creative Sound Blaster Z

"

(#673) WolfheartGR válasza JockeyEwing (#672) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Van egy tippem... Egy söröm van rá, hogy feltetted a szinapsz@r nevű RAJzer csoda"drivert"...

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#674) gantum


gantum
aktív tag

heló,

van ez az egerem. ha tölt a gép, vagy ha az átlagtól nagyobb terhelés van játék közben (nem akad a játék) akkor van hogy 2-3 másodpercre nagyon belassul és késleltetve követi a mozgást amit én csinálok vele.

ez mitől lehet? nincs egy hónapos, kezdettől fogva ez van. pl amikor a windows betölt, van tálca-sztal ikonok, de még tölt akkor mindig ezt csinálja.

nemtudom, ha így visszaviszem, csinálnak-e vele valamit vagy elhajtanak?

illetve olyan felületen, ahol az ezer forintos egér ment, ez nem hajlandó. wtf?

(#675) JockeyEwing válasza WolfheartGR (#673) üzenetére


JockeyEwing
aktív tag

Feltettem, de nem befolyásolja. Anélkül is ez a helyzet, ha leszedem. :S

(#676) wakula778


wakula778
csendes tag

Üdv.
Olyan gondom lenne, hogy felraktam régebben az UDK engine-t azért, hogy próbálgassam a modell importálást amit 3ds maxba csináltam és mikor elindítottam az UDK enginet az egerem jobbra forgott folyamatosan. Rákerestem google-n nemtaláltam ilyesmit.
Az egerem: Roccat KOVA+
Nem foglalkoztam vele aztán most kipróbáltam az új Bioshock-ot és ittis ugyanaz a probléma mivel UDK engine. Ilyen még eddig nem volt. Valaki esetleg vmi megoldást?

lel

(#677) Ybron


Ybron
senior tag

Hello!

Egy Új Razer deatadder 2013-as egérről lenen szó.
A hiba jelenség pedig a következő:
Az egér mozgatáskor darabosan mozog az egérmutatója, majd olyan 30s elteltével már egyáltalán meg se mozdul.
Az gombok működőképesek. Kipróbáltam két különböző gépen és oprendszeren is(win 7 és 8).
Szerintetek orvosolható a baj vagy küldhetem is vissza?

(#678) Ybron


Ybron
senior tag

*Deathadder.
Most be volt dugva az egér hosszabb ideig, e közben vele szinkronban használtam egy másikat, aztán most mozgatáskor működik ugyan folyamatosan, de nagyon pontatlan és darabos a mozgás.
El nem tudom dönteni mi lehet a baja, de annyit tudok ez így használhatatlan.

(#679) greyslay válasza Ybron (#678) üzenetére


greyslay
aktív tag

Sziasztok. Mx518 ba tudok kapni valahol utángyártott mikrokapcsolót? a jobb oldali teljesen megadta magát :S

"embertelen ember munka"

(#680) WolfheartGR válasza greyslay (#679) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Utángyártott? Akár vehetsz jobb minőségűt is mint az eredeti, de az eredetit is megkapod, ezeket ugyanúgy veszik a gyártók. Itt nézd meg.

Ybron: Kollégád pár hszel feljebb szinte ugyanezzel küzd egy Taipan esetében. Mondjuk amennyire tudom a legfrissebb Da sajnos nem a legjobban sikerült ráncfelvarrás Rézeréknél... Amit mindenképp próbálj meg te is, Szinapsz@r nélkül is van vagy csak azzal csinálja?

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#681) greyslay válasza WolfheartGR (#680) üzenetére


greyslay
aktív tag

Itt valami konkrétabb linket tudsz adni, mert itt nem találok olyat. :R

"embertelen ember munka"

(#682) WolfheartGR válasza greyslay (#681) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Nemtom fejből milyen van az 518ban, általában ajánlani jobb minőségűt szoktak a szakik, konkrétan Omron D2F-01F -t. De ha rákeresel a webshopban a pontos típusára márkanév nélkül meglesz az. Linkelés nem megy tőlük valami miatt.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#683) Jorus


Jorus
nagyúr

Mostanában egyre többször előfordul, hogy az egerem lekapcsol (Logitech G9). Értem ez alatt, hogy lekapcsolnak rajta a LED-ek, nem reagál a mozdulatokra, majd néhány mp múlva klattyan a Windows (mint amikor USB-s eszközt csatlakoztatok), és megy tovább az egér. Próbáltam már más portban, hub-on, gépen, előlapon, 2-es és 3-as porton, de ugyanaz a jelenség. Más USB-s eszköznél és más egérnél nem tapasztaltam a jelenséget, ezért csak maga az egér marad. Milyen hibára utalnak ezek a tünetek nagyjából? Döglődik?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#684) WolfheartGR válasza Jorus (#683) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Kábeltörés feltehetőleg. Egy kábelcsere valószínűleg orvosolja a problémát.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#685) djpepsi123


djpepsi123
csendes tag

Sziasztok !

Szeretnék segítséget kérni egy STEELSERIES SENSEI egérrel kapcsolatban.Ezt az egeret még anno mikor kiadták egyből rácuppantam és megvettem , csodás szolgálatot tett eddig. Pár napja arra figyeltem fel hogy 3kattintásonként 2 3x kattint (egy oldalt betölt 3x ) és itt még nincs vége ... egy mmorpgben a bal klikkel tudok nyitni dolgokat és nem reagál , 20x kell megnyomnom a bal klikket hogy 1 valami megnyisson , érdekes ez csak játékokban jellemző a windows felületen ilyen gondom nincs a bal klikkel.

Összefoglalva : A jobb klikk ütemszerűen 3kattintásonként 2 3x kattint többet a kelleténél.
A bal klikk játékokban szinte soha nem reagál 20 kattintás alatt.

Nagyon örülnék ha valaki tudna segíteni nekem valahogy nem jó száj ízzel dobnék ki egy 30ezres egeret.

A válaszokat előre is köszönöm !

Üdvözlettel Rick :R

Ideje élni vagy halni hagyni !

(#686) Jorus válasza WolfheartGR (#684) üzenetére


Jorus
nagyúr

Elég masszív harisnya van rajta, de megnézem, köszi!

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#687) WolfheartGR válasza Jorus (#686) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Exeimen is volt. Oszt mégis úgy "megtekertem" levegőt venni is alig bírt... :DDD

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#688) Jorus válasza WolfheartGR (#687) üzenetére


Jorus
nagyúr

Így meló után kellett egy bő fél perc, amire leesett. :))

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#689) Ybron válasza WolfheartGR (#680) üzenetére


Ybron
senior tag

Közben már megjavult, ami érthetetlen számomra hogy mi okozta a hibát és végül mitől lett jó.
Először synapse nélkül használtam és akkor is fent állt a probléma, majd felraktam és akkor sem lett jó.
Közben használtam a másik egeret, miközben deathadder folyamatosan a gépre volt kötve kb 4 órán át.
Majd 4 óra elteltével ismét rávettem magam hogy próbálok vele alakitani valamit és ekkor már csak néha volt darabos a mozgás és egyáltalán nem fagyott be. Elkezdtem használni és egy idő után teljesen jó lett, most így 3 nap elteltével se jelentkezik semmilyen hasonló probléma... érdekes, talán be kellett melegednie :D

(#690) Llew


Llew
senior tag

Mi lehet annak az egérnek a gondja, amiben világít a led, de a kurzor csak áll a képernyő közepén?
A gép nem ismeri fel új hardverként. Próbáltam másik gépen is, de ugyan ez.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#691) WolfheartGR válasza Llew (#690) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Első blikkre kábeltörés is lehet. Bár az nem így jelentkezik általában. Lehet valami az elektronikájában beadta a kulcsot.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#692) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Az alábbi érdekes problémába botlottam:
USB-s egér akadozik. Megáll a nyíl néhány mp-re, vagy nagyon lassan mozog, majd újra jó. Mindegyik portban ezt csinálja. Az egér más gépen jól működik. Más (máshol jól működő) egerek is ezt csinálják ezen a gépen. Az USB portokra kötött más eszközök (WiFI, nyomtató) hibátlanul működnek. Csökkentett módban, BIOS-ban is ezt csinálja, azaz szoftveres gond nem lehet.

Mi okozhatja ezt? Olvastam, hogy táphiba is lehet, de akkor miért működik a többi USB-s eszköz?

(#693) TTomax válasza Tesztelo.hu (#692) üzenetére


TTomax
nagyúr

Egy processzor terhelést nézz meg esetleg...meg a hőmérsékleteket,illetve az órajeleket...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#694) Tesztelo.hu válasza TTomax (#693) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

A proc. terheltsége 3-5% (az alkalmazások gyorsan reagálnak a billentyűzetre). A proci hőmérséklete 27 fok. (2 magos, alig van terhelve.)
De BIOS alatt is csinálja, ami nem igazán terheli a procit.

[ Szerkesztve ]

(#695) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Sziasztok.

Nem találtam neki külön topicot, ezért itt kérdezném meg, nátha vki belefutott már ilyenbe:
Logitech Performance MX egér. A bal gonbja 10ből 5-7 alkalommal recsegő kattanó hangott hallat. Néha nem is kattan a mikrokapcsoló. Szét lett szedve, de a kapcsolónak nincs gondja. A felette lévő műanyagnak sincs mechanikai hibája.
Valakinek 5lete? Előre is köszönöm szépen :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#696) WolfheartGR válasza bitpork (#695) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Márpedig az mikrokapcsoló szerintem. :))

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#697) bitpork válasza WolfheartGR (#696) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Műszerész szíjjeszedte és megnézte: nincs baja. Ugyan megrendeltük a másikat, és ki lesz cserélve de váltig állítja hogy kidobott pénz.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#698) WolfheartGR válasza bitpork (#697) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Aprópénzes tétel. Legalább letudod pár évre. Azt ha nem az lesz, akkor lehet vakarózni.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#699) bitpork válasza WolfheartGR (#698) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Már most is vakaródzok me' piszkosul idegesít a recsegés. Van egy faxa egerem, máskülönben halk, csak az asszony kinyír amikor a klikk helyett reccs van :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#700) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Az a problémám, hogy a Logitech Setpoint alkalmazás sokszor így beakad, hogy 10-20 %-ot is eszik a CPU-ból konstans, amit nagyon nem értek, hogy miért, főleg ha éppen nem is használom se a billt, se az egeret, mert nincs kidokkolva a notim, tehát mindkét eszköz alvó üzemmódban van. KÉP

A notival egyébként egy Logitech K800, Anywhere MX, G9x eszközök vannak használva.

Nem tudjátok mi az oka?

Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.