Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu



Utoljára frissítve: 2016. 08. 20.
Egér vásárlásához: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Horvi válasza blade zte (#1148) üzenetére


Horvi
őstag

Valószínű elöregedett a mikrokapcsoló. Ki kell cserélni és minden jó lesz :)

Hello darkness, my old friend...

(#1152) blade zte válasza Horvi (#1151) üzenetére


blade zte
őstag

Azóta a casual egeret szédszedtem, mert azt lehetett egyedül. Pár fújás, és már megy mint újkorában.

A gamer egérnél tuti nem lehet ilyen hiba. Nem is régi, szinte fél éves sincs, mellesleg az idő jó részében nem is használtam a hibája miatt. De azt csak garanciáztatni lehet...

Oppo find 7 astro black

(#1153) jaffa 2843 válasza blade zte (#1152) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nem számít, hogy mennyi idős, vagy mennyit volt használva. A mikrokapcsoló hiba bármikor előjöhet, főlg, hogy gagyi kínai kapcsolókat pakolgatnak az egerekbe.
Szétszedni pedig mindegyik egeret szét lehet. Valszeg talp vagy matrica alatt vannak a csavarok. Viszont ha garis akkor egyértelmű, hogy azt kell meglépni.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1154) blade zte válasza jaffa 2843 (#1153) üzenetére


blade zte
őstag

Most vettem észre, hogy mégse működik a másik sem. Akkor tényleg mikrokapcsoló probléma lehet. :(

Köszönöm nektek a segítséget esküdni mertem volna rá hogy szoftveroldali probléma. :R

Oppo find 7 astro black

(#1155) #72042496 válasza TA68 (#598) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem is elkezdett fura dolgokat művelni a bal egérgomb (többek között duplán kattintani), de úgy tűnik, a WD-40 megoldotta a problémát. Egy Logitech MX1000-em van, és remélem, ezután lesz is még sokáig. :)

Egyébként én nem forrasztottam ki, egyszerűen csak érzéssel fújtam kicsit a kapcsoló tetejére. Nem ment mellé, de ettől függetlenül egy szalvétát talán érdemes lett volna ráhúzni, hogy letakarja a belsőt.

Csak a kezelés után néztem utána van-e ilyen topic, és abban említés a WD-40-ről. Mivel csak ezt a hozzászólást találtam, így beírtam én is a tapasztalatom, hátha másoknak is segítek vele.

(#1154) blade zte: Ez például a te problémádra is megoldás lehet. :)

[ Szerkesztve ]

(#1156) blade zte válasza #72042496 (#1155) üzenetére


blade zte
őstag

Hháát egy ilyen szer árából talán már egy ugyanolyan egér is kijönne, géphez járt. :DDD Sajnos forrasztóm sincs, pedig tudnék forrasztani.

De én is köszönöm a tanácsot!

Oppo find 7 astro black

(#1157) TotO' válasza StSanya (#1149) üzenetére


TotO'
aktív tag

Sajnos nem sokat javított a helyzeten. :W

4a || Neuzer Courier DT

(#1158) zsoleszkai


zsoleszkai
tag

Sziasztok!

Van egy Razer Nagám (2010 verzió ha jól tudom a kék) és haldoklik a bal illetve a jobb gombja.
A kis mikrokapcsolót házilag ki lehetne cserélni?
Az egér szétszedésében nem tudom mi a trükk, de az alján a 4csavar eltávolítása után sem akart lejönni a fedele, erre valami ötlet?

Köszi!

/KneeBy/

(#1159) #72042496 válasza zsoleszkai (#1158) üzenetére


#72042496
törölt tag

A szétszedésben nem tudok közvetlenül segíteni, de rákeresve az egér nevére és a disassamble illetve take apart szavakra, bőven találni erről videókat.

Nem tudom mit jelent az, hogy haldoklik, de van egy olyan érzésem, hogy nem olvastál vissza, még egy kicsit sem. :(

[ Szerkesztve ]

(#1160) CalibRasta


CalibRasta
tag

Szevasztok skacok!
Az lenne a nagy problémám hogy sikerült egy fajin egeret találnom...a baj hogy technikailag vagy is megbízhatóságilag nem a legjobb. A példány: GIGABYTE FORCE M7 gamer egérke. Nos mint rájöttem sok helyen írják erről a sima egérről hogy a lézere elgyengül..és el is gyengült nálam is 5 hónap alatt. Azóta közben vettem egy másikat míg azt most szervízbe küldtem. Sajnos csak utána láttam azokat a topicokat ahol írnak a széria hibáikról. :(
A mostani problémám kicsit egyedi lehet de megoldásom nincs rá. A fent említett egér World of Tanks alatt fogja magát és az egér vertikális azaz jobb-bal egér mozgás iránya felcserélődik ami egy MMO játéknál a tűz hevében, hogy is mondjam: eléggé sz@r! Na most ezt az előző egér is csinálta de az akkor be is halt. Ez viszont megy, sőt ha lehibernálom a gépet és vissza vagy újra indítom akkor helyre jön...sőt a ki-be dugás is néha segít, de mostanában csak percekre és újra elő jön. De főként a játék alatt. A gyári progi is fent van és semmi...mi lehet a baj? A windows 7 64bit-em friss 2órás és akkor is csinálja. De volt hogy napokig-hetekig nem volt vele probléma. Egyszerűen meg esz az ideg. Tippek??
Minden választ esetleg hasonló ,,élmény" beszámoló másoktól azt nagyon megköszönném!
Üdv

(#1161) jaffa 2843 válasza CalibRasta (#1160) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Gigabyte egeret nem szabad venni. A mindenféle gamer egérszoftvert takarítsd le a gépről.
Nem lehet, hogy a WOT bolondul meg?
Hirtelen ennyi jutott eszembe. :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1162) butch3r


butch3r
senior tag

Sziasztok,

nekem egy olyan gondom volna, hoyg vettem nemrég egy logitech m705-öst és baromi pontatlan. Az egy dolog hogy játékban sem találom el amit szeretnék (nem headshot pontosság, stratégiai játék) de windowsban is gondot jelent az ikonok, start menü, ablak bezáró x-ek eltalálása.

Tudtok esetleg segíteni, hogy mi lehet a gond?

(#1163) jaffa 2843 válasza butch3r (#1162) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Próbáld közelebb tenni a vevőt és az egeret. Olyan pontosságot ne várj el, mint egy normális vezetékes egértől. Kacatok ezek. ;]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1164) butch3r válasza jaffa 2843 (#1163) üzenetére


butch3r
senior tag

cirka 1 méterre van. nem úgy veszem észre, hogy kapcsolódási gond miatt lenne a pontatlanság, egyszerűen csak picit alig mozog ha meg jobban mozdítom túl sokat.

nehéz sajnos leírni de ebben a szövegben is volt egy-két elírásom és nehezemre esett kiválasztani szerkesztésre...

előtte egy mx510em volt, szóval érzékelő szempontjából ez még pontosabb is...

[ Szerkesztve ]

(#1165) jaffa 2843 válasza butch3r (#1164) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Az MX510 közelébe se ér ez a wireless szutyok. :N (Már amennyiben nem M510-re gondoltál)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1166) butch3r válasza jaffa 2843 (#1165) üzenetére


butch3r
senior tag

nem nem mx510re, a jó öreg mx510... :)

nem akarom teleszemetelni a topicot, de akkor örülnék néhány tanácsnak mivel pótolhatom mx510em e helyett? max kb 10k-ig.

pm-be, hogy ne ide szemetelődjön.

Nagyon köszönöm!:) :R

(#1167) jaffa 2843 válasza butch3r (#1166) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

MX518, G400, G400s

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1168) #72042496 válasza butch3r (#1164) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha fel van telepítve a SetPoint, akkor lődd ki és nézd meg, úgy milyen. Az egér beállításait átnézted, nincs-e véletlenül maximumra húzva a mutató gyorsulása?

A családban van ilyen egér, szüleim megelégedéssel használják. Biztos nem ér fel az isteni MX510 magasságába, mindenesetre amit leírsz, az nem normális viselkedés.

[ Szerkesztve ]

(#1169) GibsonSG


GibsonSG
tag

Sziasztok!

Megérkezett az eBay-es Steelseries Kana i-Cafém. A problémám hogy az oldalsó kettő gombot nem érzékeli a PC-m. Drivert próbáltam felrakni, de hibaüzenettel elszállt. Mivel érdemes próbálkoznom?

(#1170) CalibRasta válasza jaffa 2843 (#1161) üzenetére


CalibRasta
tag

Hát ez jó kérdés...ma is elkezdtem játszani és 1 óráig semmi probléma, majd egymás után 1-2percenként szívat. Csak az a durva hogy eddig tökéletes volt, de tényleg most meg...áhhh. Ki-be dugás után(nem mindig) vagy újra indítás után helyre jön. De lehet igazad lesz mert vmi szoftveres bajság lesz, és az is csak a WOT futtatása közben lép fel....orosz szutyok online játék :)

(#1171) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Valakinek van esetleg ilyen egere: Steelseries Sensei MLG Edition

Egyet már visszavitettem, de ennek a működése is érdekes, inkább a szoftvere, mindig kifagy, bármit teszek, hiába rakom újra kifagy. Van néha olyan is, hogy bekapcsolom a gépet, de az egér nem kapcsolodik be, olyankor kihúzom. vissza és ok, de a szoftvere használhatatlan, mindig kifagy: SteelSeriesEngine, WIN 8.1 x64 Enterprise van fent.

(#1172) jaffa 2843 válasza HoReSz1975 (#1171) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Futtasd win7 kompatibilitással. Vagy legrosszabb esetben egy másik gépen beállítod amit szeretnél és elmented az egérbe.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1173) HoReSz1975 válasza jaffa 2843 (#1172) üzenetére


HoReSz1975
őstag

probáltam, nem jött össze sajnos, WIN7 -el :(

(#1174) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Egy németországi kiskereskedésben eladott Razer terméket lehet itthon garanciáztatni?

Egy Ouroboros-ról lenne szó, amit úgy egy éve vettem használtan és a Synapse szerint még érvényes a garanciája.

Ironikus módon azért váltotta az elődjét (egy régi revíziós Lachesis-t, amit ezzel párhuzamosan egy kisebb elvárásokat támasztó családtagnak ajándékoztam), ami igazából 99%-osan működött még, mert kezdett idegesíteni, hogy néha nem reagált a görgőkattintásra, illetve mindig is inkább rádiós egeret szerettem volna (volt is még régebben, csak aztán másképp alakult). Erre fel az az Ouroboros még zavaróbb. Kezdettől fogva van vele több-kevesebb problémám.

1: Egyrészt durván egy napot bír ki az akkumulátora. Ha ébredéskor bekapcsolom a gépet, aztán nem rakom vissza a dokkolójára, mikor pár perctől hosszabb időre hagyom magára a gépet (ha itthon vagyok, akkor egész nap megy, akkor is ha alig használom), akkor 50-50%, hogy kibírja-e, míg lefekszem, és elég lesz-e akkor megkezdeni a töltést, mikor már lekapcsolnám a gépet.
Viszont, ha rendszeresen visszarakom a dokkolójára napközben, az egyrészt kellemetlen, másrészt pár hónap alatt kinyírja a Nikkel-es akksikat, ha így össze-vissza vannak töltögetve, így ettől esik záros időn belül ~12 óra alá az üzemidő (hacsak nem vagyok hajlandó pár havonta eldobni egy-egy akksit). Esetleg megoldás még az, ha külső adapterrel töltöm és folyamatosan cserélgetem váltásban, mikor kell, de ez is kellemetlen és szerintem hamar meg is lazulna a háta, ha rendszeresen szétszedném.
Tehát "rádiós is meg nem is". Határeset. Inkább azt mondanám, hogy kompromisszumokkal és/vagy bizonyos megkötésekkel használható vezeték nélkül is.

2: Másrészt jól feltöltött akkumulátorral is előfordul (de csak rádiós módban, kábellel csatlakoztatva sohasem), hogy egy-egy másodpercig nem reagál semmire. Ez teljesen véletlenszerű (neten olvasgatva sokan DPI, vagy más beállítás módosításhoz kötik, hogy így megzavarodik, de én nagyon ritkán nyúlok a beállításokhoz, és így is előfordul olyankor is, mikor nem módosítok semmit).
Ez is változó, talán a rendszeresen frissülő szoftver verziójától is függ. Viszont nekem szükségem van a Razer szoftverére, mert a szokásos beállításaim közül (pl. hüvelygombok átprogramozása) nem minden működik a Windows beépített HID driver-ével és a Synapse nélkül. De mikor egyszer mégis tesztelgettem így, úgy rémlik ilyenkor is megzavarodik néha (csak így nem láttam az akku állapotát, ezért lehet, hogy már az alacsony töltöttség volt az oka).

Nagyon furcsának tartom, hogy a Razer levette a weboldaláról az első publikus firmware updater-t és azóta sincs újabb verzió (beta-t sem találtam), pedig a netes beszámolók szerint ugyan továbbra sem hibátlan, de határozottan jobb lett az egér ezzel a firmware-el (úgy rémlik, hogy én szerintem már eleve ezzel a verzióval vettem meg, vagy gyárilag, vagy az előző tulaj frissítette, de próbáltam újratelepíteni is).

Szóval szerintem nem konkrétan az az egér a hibás, hanem minden ilyen Ouroboros (ha nem is minden Ouroboros, de ez a hardware revízió, ami nekem is van), mert másoknak is vannak ilyen vagy hasonló problémái. Így nem is tudom, hogy mit tudna vele kezdeni egy szervizes (esetleg felajánlhatná, hogy vásároljam le az árát más Razer termékre...?). A Support-al hiábavalóan próbáltam levelezgetni.

Szerintetek mit csináljak vele?
Küldjem esetleg vissza Németországba, ahol először eladták?
Ez azért nagyon rizikós, mert néha akár egy álló napot is kibír, mielőtt lemerülne és hülyéskedne, máskor naponta többször is megbolondul, de akkor is csak pár-pár másodpercre (de épp elég idegesítő ez még akár netezés, nem még játék közben), illetve megesik, hogy már napközben be kell dugnom töltődni (gondolom jobban merül, mikor ténylegesen is használom, nem csak ül magában, de bekapcsolt géppel).

Ja még akksihoz: a LED világítása fixen ki van kapcsolva (esztétikai okokból is).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1175) jaffa 2843 válasza janos666 (#1174) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Tl;dr, de ha közvetlen a Razerrel kontaktolsz, akkor szerintem megoldható a gari. :)

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1176) janos666 válasza jaffa 2843 (#1175) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

#1174 A Support-al hiábavalóan próbáltam levelezgetni.

Kétszer is nekifutottam. a Szokásos "próbálja újraindítani" típusú sablondumák után (természetesen dacára annak, hogy már az első üzenetben leírtam, hogy mit próbáltam, azért ugye próbáljam meg újra most is, mikor mondják...) az volt a konklúziójuk, hogy akkor garanciáztassam.

Én is valami olyat szerettem volna rajtuk keresztül elérni, hogy megmondják mi a hozzám legközelebbi szerviz, amelyik szóba áll velem, de ilyen választ nem kaptam tőlük (a Support "varászgomb" mögött ülő tech-analfabéták sablonjaiból).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1177) CalibRasta válasza CalibRasta (#1160) üzenetére


CalibRasta
tag

Hát srácok a probléma még mindig fenn áll! Az egér jobb-bal iránya még mindig sz@rakszik, s megfordul. A Windows alatt is már kezdi a problémát, ha fenn van a gyári drivere ha nincs..ötlet?! Tudom kukába, de azon kívül? ;)

(#1178) jaffa 2843 válasza CalibRasta (#1177) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Másik géppel is ezt csinálja?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1179) zack


zack
nagyúr

Sziasztok!

Valaki látott már ilyet?

G9x egeret használok, és mostanában egyre többször valami hibás benne. Illetve működik, de néha automatizálja magát, és folyamatosan görget, és nem tudok a lap tetejére menni mert egyből elkezd lefelé pörögni. :F Oldalra húzásnál szintén...Elhúzom oldalra a csúszkát és visszaugrik az elejére. Már nagyon unom, mert nem tudom a PC-t rendesen használni. Más gondja nincs. Örülnék ha javítható lenne.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1180) CalibRasta válasza jaffa 2843 (#1178) üzenetére


CalibRasta
tag

Az asszony kis nootbook-ján próbálom egyenlőre ott meg jó...érdekes?! Akkor nálam van a bibi? S mi lehet? Friss a rendszer, a legújabb driverek vannak fent és..áhhh? Ultimate 64 bit van most fent, rakjak fel helyette inkább Home Premium-ot vagy mit?

(#1181) zack válasza zack (#1179) üzenetére


zack
nagyúr

Lezártam a kérdéskört egy Sensei vétellel. Ezzel minden zsír. Szerintem a G9x optikája fosta össze magát.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1182) jaffa 2843 válasza CalibRasta (#1180) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Lehet, hogy mélyebben gyökeredzik a hiba. BIOS frissítás esetleg? (Gondolom másik USB postban próbáltad már)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1183) CalibRasta válasza jaffa 2843 (#1182) üzenetére


CalibRasta
tag

Na azt még nem próbáltam..nem is csináltam még megmondom az őszintét. A többi portnál is ezt csinálja természetesen...

(#1184) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Nekem olyan problémám lenne hogy van egy gigabyte GM-M6580 laser egerem talán még éppen nincs 2 éves eddig rendesen működött ,jó kis egér de most a jobb gombja van hogy elsőre nem érzékeli a kattintást vagy van hogy kétszeri lenyomásnak érzékeli,de volt így párszor a bal gombbal is hogy dupla kattintást érzékelt,tönkre felé megy vagyis kuka,vagy lehet neki valamit csinálni?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1185) Horvi válasza Pityu. (#1184) üzenetére


Horvi
őstag

Ki kell benne cserélni a mikrokapcsolót és jobb lesz mint újkorában. Az ajánlott a japán Omron D2F-01F. Itt kapható kb. 300 Ft-s egységáron.

Hello darkness, my old friend...

(#1186) Pityu. válasza Horvi (#1185) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Annyit nem ér,mire be szerzem a cuccot ugyan ott vagyok mintha vennék egy olcsóbb új egeret.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1187) Pityu. válasza Horvi (#1185) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Egyébként a balt és a jobb oldalit is erre kéne kicserélni?És forrasztani kell vagy csak lepattintani?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1188) Horvi válasza Pityu. (#1187) üzenetére


Horvi
őstag

Igen mindkettőt erre célszerű cserélni. Igen forrasztgatni kell őket.

Hello darkness, my old friend...

(#1189) rgeorge


rgeorge
addikt

Van egy Logitech Anywhere Mouse MX-em. 2013. decemberben megjárta a FixIT-et a szokásos mikrokapcsolócserén (duplaklikk stb.). Nem árulták el sajnos, mire cserélték a mikrokapcsolót, lehet, hogy ugyanolyan vacak kínaira, mint ami eredetileg is benne volt?
Azóta elég furcsa a kattintás, és mostanában mintha kezdené megint nem érzékelni a kattintást. Elvileg még garanciális októberig, de ha mindig ugyanarra cserélik, akkor sok értelme nincsen. Mit lehetne még tenni? Van, aki ki tudná esetleg cserélni normális mikrokapcsolóra? Ha igen, mennyibe kerülne?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#1190) Horvi válasza rgeorge (#1189) üzenetére


Horvi
őstag

Egy mikrokapcsoló csere nem ördöngősség amúgy. Otthon is meg tudod csinálni magadnak. Páka mikrokapcsoló és egy kis kézügyesség kell hozzá :)

Hello darkness, my old friend...

(#1191) rgeorge válasza Horvi (#1190) üzenetére


rgeorge
addikt

Mikrokapcsolót tudok venni, de pákám és kézügyességem nincs hozzá.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#1192) dejaris


dejaris
addikt

A rat 5-osom csak vizszintesen hajlando mozgatni a kurzort, fuggolegesen egy pixelt se. Kuka?

(#1193) Horvi válasza rgeorge (#1191) üzenetére


Horvi
őstag

Ha van valami barkácslelkű, netán villanyszerelő ismerős akkor simán megcsinálják neked. Esetleg itt topicban megkérdezheted hogy ki vállalná aki közel lakik hozzád pl.

Hello darkness, my old friend...

(#1194) rgeorge válasza Horvi (#1193) üzenetére


rgeorge
addikt

Erre is irányult az eredeti hozzászólásom, de megismétlem így is:
Van itt valaki, aki vállalná a Logitech Anywhere Mouse MX-ben a mikrokapcsolók cseréjét? Budapest XI vagy XIV kerület előnyben, megvárható előnyben (részletek itt).

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#1195) beldeczki


beldeczki
aktív tag

Üdv!

Adott egy Microsoft Wireless Desktop 800-as egér-billentyűzet páros. A vevőegységem elveszett, ezt szeretném pótolni. Ezt hol tudnám megoldani?

(#1196) Nestor16


Nestor16
senior tag

Hello.
Ma hozta a postás a 3.0-s egeret. Annyi a gondom vele, hogy nem tudom megcsinálni a Polling rate dolgot...
Elvileg úgy csinálom, ahogy az ajánlott videóban van, illetve a leírás szerint, aztán újraindítás után nem működik, nem is világít, ekkor csinálok egy eszközkezelői törlést majd USB ki-be és resetelve van. No, de jó lenne rá bírni arra a fránya 500 Hz-re.
Köszi előre is a segítéget.

Üdv, Dávid

(#1197) mzsolti21


mzsolti21
csendes tag

Üdv Urak!
A képeken látható mikrokapcsolót keresek Roccat Kone egérhez.
Valaki tudja esetleg hogy hol lehetne ilyet beszerezni? (943C)
http://imagerz.com/QBYTWUtvAwMDBV8cRAVR
http://imagerz.com/QBYTWUtvAwMDBV8cRwVR

(#1198) jaffa 2843 válasza mzsolti21 (#1197) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Jobb minőségű nem jó, csak ez a ramaty? :) Keress itt apron Omron D2F-01F mikrokapcsolót. (500Ft/2db)

Privi ment.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1199) .tnm


.tnm
addikt

Sziasztok!
Performance MX egérhez keresnék mikrokapcsolót (bal, jobb főgombokra) mit érdemes bele venni? (egyszer már voltak cserélve, de hát az se tartott örökké)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1200) Vesa


Vesa
veterán

Sziasztok,

Hajam kitépem lassan. W7 64bit Ent alatt (2 hetes install), az egér néha akad. Húzom, és kb. fél másodpercre megakad a kurzor, majd a képernyő másik szélén landol. Szintén ezt csinálja a görgető gomb is browserben.
Egyszerűen el nem tudom képzelni, mi baja van. Az egér jó, másik gépben tökéletesen megy. Külön driver nincs telepítve, a w7 amit feltett hozzá azzal megy. Megjegyzem, korábban XP alatt használtam és ott soha nem volt ilyen gondom. Vírusirtót, tűzfalat kikapcsoltam, úgy se jó. Boot menüben 2 core használata be van állítva, de semmit nem változtat. Az egér optikai, nem lézeres. Van, hogy órákig semmi baja, aztán hirtelen szórakozni kezd. Rádugtam másik egeret, azzal detto, tehát nem az egér a rossz.
Ötlet esetleg?

A tudomány a valóság költészete!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egér probléma (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.